poedit - en to et_EE translation catalogue (650 entries)

en: Hide this notification message
et_EE: Peida see teatis

en: Don’t Show Again
et_EE: Ära näita uuesti

en: Don’t show again
et_EE: Ära kuva uuesti

en: (New: %i, obsolete: %i)
et_EE: (Uus: %i, vananenud: %i)

en: Collecting source files…
et_EE: Lähtefailide kogumine…

en: Extracting translatable strings…
et_EE: Tõlgitavate stringide ekstraheerimine…

en: Failed to load file with extracted translations.
et_EE: Eemaldatud tõlgetega faili ei õnnestunud laadida.

en: Merging differences…
et_EE: Erinevuste ühendamine…

en: Updating translations
et_EE: Tõlgete uuendamine

en: The file “%s” couldn’t be opened.
et_EE: Faili "%s" ei saa avada.

en: Invalid file
et_EE: Vigane fail

en: Malformed header: “%s”
et_EE: Vigane päis: "%s"

en: PO Translation Files
et_EE: PO tõlkefailid

en: POT Translation Templates
et_EE: POT tõlkemallid

en: XLIFF Translation Files
et_EE: XLIFF tõlkefailid

en: JSON Translation Files
et_EE: JSON-i tõlkefailid

note: TRANSLATORS: "Flutter" is proper noun, name of a developer tool
en: Flutter Translation Files
et_EE: Flutteri tõlkefailid

en: All Translation Files
et_EE: Kõik tõlkefailid

en: The file is in a format not recognized by Poedit.
et_EE: Fail on formaadis mida Poedit ei toeta.

en: This JSON file isn’t a translations file and cannot be edited in Poedit.
et_EE: See JSON-i fail ei ole tõlkefail ja seda ei saa redideerida Poeditis.

en: Reading file content failed with the following error: %s
et_EE: Faili sisu lugemine katkes jrgmise vea tõttu: %s

en: File “%s” is read-only and cannot be saved.
    Please save it under different name.
et_EE: Fail "%s" on kirjutuskaitstud ja seda ei uudetud salvestada.
    Palun salvesta fail mõne teise nimega.

en: Couldn’t save file %s.
et_EE: Faili %s pole võimalik salvestada.

en: Screenshots:
et_EE: Ekraanipildid:

en: %i line of file “%s” was not loaded correctly. | %i lines of file “%s” were not loaded correctly.
et_EE[0]: %i rida failis "%s" mis ei ole laetud korrektselt.
et_EE[1]: %i rida failis "%s" mis ei ole laetud korrektselt.

en: Line %d of file “%s” is corrupted (not valid %s data).
et_EE: Rida %d failis "%s" on vigane (ei ole kehtivad %s andmed).

en: Broken PO file: singular form msgstr used together with msgid_plural
et_EE: Katkine PO-fail: ainsuse vorm msgstr, mida kasutatakse koos mitmusega msgid_plural

en: Broken PO file: plural form msgstr used without msgid_plural
et_EE: Katkenud PO-fail: mitmuse vorm msgstr, mida kasutatakse ilma mitmuseta msgid_plural

en: Couldn’t load the file, it is probably damaged.
et_EE: Ei saadud laadida faili, see on tõenäoliselt vigane.

en: There were errors when loading the file. Some data may be missing or corrupted as the result.
et_EE: Mõned vead tekkisid kausta laadimisel. Mõned andmed on puudu või vigase tulemusega.

en: There was a problem formatting the file nicely (but it was saved all right).
et_EE: Faili kauni vormindusega tekkis viga (kuid see salvestati edukalt).

en: The file couldn’t be saved in “%s” charset as specified in translation settings.
    
    It was saved in UTF-8 instead and the setting was modified accordingly.
et_EE: Kataloogi polnud võimalik salvestada märgistikus "%s", nagu oli märgitud kataloogi seadetes.
    
    See salvestati hoopis UTF-8 märgistikus ja muudeti ka vastavat sätet.

en: Error saving file
et_EE: Tõrge faili salvestamisel

en: “%s” is not a valid POT file.
et_EE: '%s' pole korrektne POT fail.

en: Error while loading XLIFF file: %s
et_EE: XLIFF faili laadimise viga: %s

en: unsupported version (%s)
et_EE: toetamata versioon (%s)

note: TRANSLATORS: Shown as error if a translation of XLIFF markup is not valid XML
en: Broken markup in translation string.
et_EE: Katkestatud märgistus tõlkestringis.

en: (Use default language)
et_EE: (Kasuta vaikekeelt)

en: Language selection
et_EE: Keelevalik

en: Select your preferred language
et_EE: Vali enda meeliskeel

en: You must restart Poedit for this change to take effect.
et_EE: Selle muudatuse jõustumiseks peab Poedit-i taaskäivitama.

en: Add Account
et_EE: Lisa konto

en: Add account
et_EE: Lisa konto

en: Account
et_EE: Konto

en: File
et_EE: Fail

en: Manage accounts
et_EE: Halda kontosid

en: Project:
et_EE: Projekt:

en: Language:
et_EE: Keel:

en: Downloading latest translations…
et_EE: Viimaste tõlgete allalaadimine…

en: Syncing
et_EE: Sünkroniseerimine

en: Syncing error
et_EE: Sünkrooniseerimise tõrge

en: Add
et_EE: Lisa

en: Not authorized, please sign in again.
et_EE: Pole lubatud, palun logi uuesti sisse.

en: Downloading translations is disabled in this project.
et_EE: Tõlgete allalaadimine on selles projektis keelatud.

en: Sign In
et_EE: Logi sisse

en: Sign in
et_EE: Logi sisse

en: Sign Out
et_EE: Logi Välja

en: Sign out
et_EE: Logi välja

en: Learn more about Crowdin
et_EE: Lisateave Crowdini kohta

en: Waiting for authentication…
et_EE: Autentimise ootamine…

en: Updating user information…
et_EE: Kasutaja info uuendamine…

en: Sign in to Crowdin
et_EE: Logi Crowdinisse sisse

en: Syncing with Crowdin failed.
et_EE: Crowdiniga sünkronimine ebaõnnestus.

en: Crowdin error
et_EE: Crowdini tõrge

en: Uploading translations…
et_EE: Tõlgete üles laadimine…

en: &Copy
et_EE: &Kopeeri

en: Learn more
et_EE: Uuri lähemalt

en: &Help
et_EE: A&bi

en: MO files can’t be directly edited in Poedit.
et_EE: MO faile ei saa otse Poeditis muuta.

en: Error opening file
et_EE: Tõrge faili avamisel

en: Please open and edit the corresponding PO file instead. When you save it, the MO file will be updated as well.
et_EE: Palun ava hoopis vastav PO fail. Kui sa selle salvestad, siis uuendatakse ka MO faili.

en: don’t delete temporary files (for debugging)
et_EE: ajutisi faile ei kustutata (silumiseks)

en: handle a poedit:// URI
et_EE: poedit:// URL-i käsitlemine

en: go to item at given line number
et_EE: mine antud real olevale kirjele

en: Failed to communicate with Poedit process.
et_EE: Poediti protsessiga suhtlemine ebaõnnestus.

en: Unhandled exception occurred: %s
et_EE: Erand, millega ei osatud midagi peale hakata: %s

en: Select translation template
et_EE: Vali tõlkemall

en: Select translation file
et_EE: Vali tõlke fail

en: Poedit is an easy to use translation editor.
et_EE: Poedit on lihtne tõlkimise abivahend.

en: You can’t drop more than one file on Poedit window.
et_EE: Poedit aknasse saab lohistada vaid ühe faili.

en: File “%s” is not a translation file.
et_EE: Fail “%s” ei ole tõlke fail.

en: File “%s” doesn’t exist.
et_EE: Faili "%s" pole olemas.

en: &Go
et_EE: &Liikumine

note: TRANSLATORS: %s is language name in its basic form (as you would see e.g. in a list of supported languages). You may need to rephrase it, e.g. to an equivalent of "for language %s".
en: Spellchecking is disabled, because the dictionary for %s isn’t installed.
et_EE: Õigekirjakontroll on keelatud, kuna %s sõnastikku pole paigaldatud.

en: Install
et_EE: Paigalda

en: The file “%s” has been changed by another application.
et_EE: Faili “%s” on teise rakenduse poolt muudetud.

en: Reload file
et_EE: Laadi fail uuesti

en: Do you want to reload the file from disk? Your unsaved edits in Poedit will be lost if you do.
et_EE: Kas soovite faili kettalt uuesti laadida? Teie salvestamata muudatused Poeditis lähevad kaotsi.

en: Ignore
et_EE: Ignoreeri

en: Reload File
et_EE: Lae fail uuesti

en: The file has been modified. Do you want to save changes?
et_EE: Faili on muudetud. Kas soovid muudatusi salvestada?

en: Save changes
et_EE: Salvesta muudatused

en: Your changes will be lost if you don’t save them.
et_EE: Tehtud muudatused lähevad kaotsi, kui neid ei salvestata.

en: Save
et_EE: Salvesta

en: Do&n’t save
et_EE: Ära salvesta

en: Don’t Save
et_EE: Ära salvesta

en: The changes made by the other application will be lost if you save.
et_EE: Teise rakenduse tehtud muudatused lähevad salvestamisel kaduma.

en: Cancel
et_EE: Katkesta

en: Save Anyway
et_EE: Salvesta ikkagi

en: Save anyway
et_EE: Salvesta ikkagi

en: Save as…
et_EE: Salvesta kui…

en: Compile to…
et_EE: Kompileeri…

en: Compiled Translation Files
et_EE: Kompileeritud tõlkefailid

en: Export as…
et_EE: Ekspordi kui…

en: HTML Files
et_EE: HTML-failid

en: In: %s
et_EE: Failis: %s

en: Source code not available.
et_EE: Lähtekood pole saadaval.

en: Updating failed
et_EE: Uuendamine ebaõnnestus

en: Translations couldn’t be updated from the source code, because no code was found in the location specified in the file’s Properties.
et_EE: Tõlked ei saanud värskendada lähtekoodist, sest faili omadustes määratud kaustast ei leitud koodi.

en: Permission denied.
et_EE: Õigused puuduvad.

en: You don’t have permission to read source code files from the location specified in the file’s Properties.
et_EE: Sul pole õiguseid lähtekoodi failide lugemiseks kataloogi omadustes määratud failide asukohas.

note: TRANSLATORS: The System Settings etc. references macOS 13 Ventura or newer system settings and should be translated EXACTLY as in macOS. If you don't use macOS and can't check, please leave it untranslated.
en: If you previously denied access to your files, you can allow it in System Settings > Privacy & Security > Files & Folders.
et_EE: Kui keelasite varem juurdepääsu oma failidele, saate selle lubada menüüs Süsteemi sätted > Privaatsus ja turvalisus > Failid ja kaustad.

note: TRANSLATORS: The System Preferences etc. references macOS system settings and should be translated EXACTLY as in macOS. If you don't use macOS and can't check, please leave it untranslated.
en: If you previously denied access to your files, you can allow it in System Preferences > Security & Privacy > Privacy > Files & Folders.
et_EE: Kui sa ei andnud eelnevalt ligipääsu oma failidele, siis saad selle sisse lülitada kohast System Preferences > Security & Privacy > Privacy > Files & Folders.

en: Translation entries in the file are probably incorrect.
et_EE: Tõlkekirjed selles failis pole ilmselt korrektsed.

en: Updating the file failed. Click on 'Details >>' for details.
et_EE: Faili uuendamine ebaõnnestus. Lisainfo jaoks kliki nuppu 'Lisainfo >>'.

en: Open translation template
et_EE: Ava tõlkemall

en: %d issue with the translation found. | %d issues with the translation found.
et_EE[0]: Tõlkest leiti %d probleem.
et_EE[1]: Tõlkest leiti %d probleemi.

en: Validation results
et_EE: Kontrolli tulemused

en: Entries with errors were marked in red in the list. Details of the error will be shown when you select such an entry.
et_EE: Vigadega tekstid märgiti loendis punasega. Vea üksikasju kuvatakse teksti märkimisel.

en: The file was saved safely.
et_EE: Fail on salvestatud.

en: The file was saved safely and compiled into the MO format, but it will probably not work correctly.
et_EE: Fail salvestati ja kompileeriti MO vormingusse, aga tõenäoliselt see vorming ei tööta korrektselt.

en: The file was saved safely, but it cannot be compiled into the MO format and used.
et_EE: Fail salvestati edukalt, kuid seda polnud võimalik kompileerida MO vormingusse ning kasutusele võtta.

en: The file was compiled into the MO format, but it will probably not work correctly.
et_EE: Fail kompileeriti MO vormingusse, aga tõenäoliselt see ei tööta korrektselt.

en: The file cannot be compiled into the MO format and used.
et_EE: Faili ei saa kasutada ja MO failiks kompileerida.

en: No problems with the translation found.
et_EE: Tõlgetest ei leitud vigu.

en: The translation is ready for use, but %d entry is not translated yet. | The translation is ready for use, but %d entries are not translated yet.
et_EE[0]: Tõlge on kasutamiseks valmis, kuid %d kirje pole veel tõlgitud.
et_EE[1]: Tõlge on kasutamiseks valmis, kuid %d kirjet pole veel tõlgitud.

en: The translation is ready for use.
et_EE: Tõlge on kasutamiseks valmis.

en: Poedit automatically fixed invalid content in the file “%s”.
et_EE: Poedit parandas automaatselt vigase sisu failis “%s”.

en: The file contained duplicate items, which is not allowed in PO files and would prevent the file from being used. Poedit fixed the issue, but you should review translations of any items marked as needing work and correct them if necessary.
et_EE: Selles failis oli topelt sissekanne, mis pole PO failides lubatud ning see takistab selle faili kasutamist. Poedit parandas selle probleemi, aga sa peaksid vaatama üle tõlked, mille juures on märge, et 'Vajab tööd' ning vajaduse korral neid parandama.

en: Language of the translation isn’t set.
et_EE: Tõlke keel on määramata.

en: Set Language
et_EE: Määra keel

en: Set language
et_EE: Määra keel

note: TRANSLATORS: This is shown underneath "Language of the translation isn't set (or ...is the same as source language)."
en: Suggestions are not available if the translation language is not set correctly. Other features, such as plural forms, may be affected as well.
et_EE: Soovitused pole saadaval, kui tõlkekeel pole õigesti seadistatud. See võib mõjutada ka teisi funktsioone nagu näiteks mitmuse vormid.

en: Language of the translation is the same as source language.
et_EE: Tõlke keel on sama kui lähtekeel.

en: Fix Language
et_EE: Paranda keel

en: Fix language
et_EE: Paranda keel

en: This file has entries with plural forms, but doesn’t have Plural-Forms header configured.
et_EE: Kataloogis on tekste mitmusvormidega, kuid sel pole Plural-Forms päist seadistatud.

en: Entries in this file have different plural forms count from what the file’s Plural-Forms header says
et_EE: Nii nagu mitmuse vormi päises öeldud, loetakse selles failis mitmuse vorme erinevalt

en: Required header Plural-Forms is missing.
et_EE: Vajalik päis Plural-Forms (mitmusvormid) puudub.

en: Syntax error in Plural-Forms header ("%s").
et_EE: Süntaksi viga Plural-Forms päises ("%s").

en: Fix the Header
et_EE: Paranda päis

en: Fix the header
et_EE: Paranda päis

note: TRANSLATORS: %s is language name in its basic form (as you would see e.g. in a list of supported languages). You may need to rephrase it, e.g. to an equivalent of "for language %s".
en: Plural forms expression used by the file is unusual for %s.
et_EE: Mitmuse vormide avaldis, mida fail kasutab, on faili %s jaoks ebatavaline.

note: TRANSLATORS: A verb, shown as action button with ""Plural forms expression used by the file is unusual for %s.")"
en: Review
et_EE: Vaata üle

en: Would you like to use English for source text?
et_EE: Kas soovid lähteteksti jaoks kasutada inglise keelt?

en: This file uses string IDs instead of source text. Poedit can load English texts from the “%s” file for you.
et_EE: See fail kasutab lähteteksti asemel stringi ID-sid. Poedit saab laadida ingliskeelseid tekste failist „%s”.

note: TRANSLATORS: Shown as action button when asking if the user wants to replace string IDs with English text; "load" as in "load from file"
en: Load English
et_EE: Lae inglise keelest

en: Translated: %d of %d (%d %%)
et_EE: Tõlgitud: %d / %d (%d %%)

en: Remaining: %d
et_EE: Jäänud: %d

en: %d error | %d errors
et_EE[0]: %d viga
et_EE[1]: %d viga

en: %d entry | %d entries
et_EE[0]: %d kirje
et_EE[1]: %d kirjet

en:  (unsaved)
et_EE:  (salvestamata)

en:  (modified)
et_EE:  (muudetud)

en: Failed to update translation memory: %s
et_EE: Tõlkemälu uuendamine ebaõnnestus: %s

en: Purge deleted translations
et_EE: Kustutatud tõlgete puhastamine

en: Do you want to remove all translations that are no longer used?
et_EE: Kas tahad eemaldada tõlked, mida enam ei kasutata?

en: If you continue with purging, all translations marked as deleted will be permanently removed. You will have to translate them again if they are added back in the future.
et_EE: Kui sa jätkad puhastamisega, eemaldatakse kõik kustutatuks märgitud tõlked lõplikult. Kui need kunagi uuesti lisatakse, pead need uuesti tõlkima.

en: Keep
et_EE: Säilita

en: Purge
et_EE: Puhasta

en: Copy from source text
et_EE: Lähteteksti kopeerimine

en: Copy from Source Text
et_EE: Kopeeri lähtetekst

en: Clear translation
et_EE: Tõlke eemaldamine

en: Clear Translation
et_EE: Eemalda tõlge

en: Edit comment
et_EE: Kommentaari muutmine

en: Edit Comment
et_EE: Kommentaari muutmine

note: TRANSLATORS: Meaning occurrences of the string in source code
en: Code Occurrences
et_EE: Koodi esinemised

note: TRANSLATORS: Meaning occurrences of the string in source code
en: Code occurrences
et_EE: Koodi esinemised

en: &Bookmarks
et_EE: &Järjehoidjad

en: Set bookmark %i
et_EE: Lisa järjehoidja %i

en: Go to bookmark %i
et_EE: Mine järjehoidjale %i

en: Set Bookmark %i
et_EE: Lisa järjehoidja %i

en: Go to Bookmark %i
et_EE: Mine järjehoidjale %i

en: Hide Sidebar
et_EE: Peida külgriba

en: Show Sidebar
et_EE: Näita külgriba

en: Hide Status Bar
et_EE: Peida olekuriba

en: Show Status Bar
et_EE: Näita olekuriba

en: String length in characters: translation | source
et_EE: Stringi pikkus tähemärkides: tõlge | allikas

en: String length in characters
et_EE: Stringi pikkus tähemärkides

en: Source text
et_EE: Originaaltekst

en: Singular
et_EE: Ainsus

en: Plural
et_EE: Mitmus

en: Translation
et_EE: Tõlge

en: Pre-translated
et_EE: Eel-tõlge

en: Needs Work
et_EE: Vajab tööd

note: TRANSLATORS: This indicates that the string's translation isn't final and has known problems.  For example, it might be machine translated or fuzzy matched from an older string. The translation should be short and convey this. If it's problematic to translate it, "Needs review" is acceptable substit
en: Needs work
et_EE: Vajab tööd

en: POT files are only templates and don’t contain any translations themselves.
    To make a translation, create a new PO file based on the template.
et_EE: POT failid on ainult mallid ja neis endis pole mingeid tõlkeid.
    Tõlke tegemiseks loo palun selle malli põhjal uus PO fail.

en: Create new translation
et_EE: Loo uus tõlge

en: Make a new translation from this POT file.
et_EE: Tehke sellest POT failist uus tõlge.

note: TRANSLATORS: Refers to symbolic ID of source text, i.e. when something like "button.label" is used instead of English text
en: Source text ID
et_EE: Lähteteksti ID

en: Everything
et_EE: Kõik

en: Form %i
et_EE: %i vorm

en: Form %i (unused)
et_EE: Vorm %i (kasutamata)

en: Zero
et_EE: Null

en: One
et_EE: Üks

en: Two
et_EE: Kaks

en: Other
et_EE: Muu

note: TRANSLATORS: Tooltip on message context tag in the editing area, '%s' is the context text
en: String context: %s
et_EE: Stringi kontekst: %s

note: TRANSLATORS: Tooltip on string ID tag in the editing area, '%s' contains the ID
en: String identifier: %s
et_EE: Stringi identifikaator: %s

en: %s Format
et_EE: %s formaadis

note: TRANSLATORS: %s is replaced with language name, e.g. "PHP" or "C", so "PHP Format" etc."
en: %s format
et_EE: %s formaadis

en: Translation — %s
et_EE: Tõlge — %s

en: Source text — %s
et_EE: Lähtetekst — %s

en: unknown language
et_EE: tundmatu keel

en: Failed command: %s
et_EE: Käsuviga: %s

en: Failed to merge gettext catalogs.
et_EE: Viga teksti ühildumisel antud kataloogis.

en: Open in Editor
et_EE: Ava redaktoris

en: Open in editor
et_EE: Ava redaktoris

en: No information about this string’s occurrences in the source code is provided in the file.
et_EE: Failis pole teavet selle stringi esinemise kohta lähtekoodis.

en: No usage information
et_EE: Kasutamise infot pole

en: %d code occurrence | %d code occurrences
et_EE[0]: %d koodi esinemine
et_EE[1]: %d koodi esinemist

en: Source code not found
et_EE: Lähtekoodi ei leitud

en: Poedit cannot show source code where the string is used, because the file is either not available in the referenced location or it is a symbolic reference that doesn’t point to a real file.
et_EE: Poedit ei saa lähtekoodi näidata seal, kus stringi kasutatakse, kuna fail pole kas viidatud asukohas saadaval või on see sümboolne viide, mis ei osuta tegelikule failile.

en: File cannot be opened
et_EE: Faili ei saa avada

en: Poedit was unable to open the “%s” file.
et_EE: Poedit ei saanud faili “%s” avada.

en: Find
et_EE: Leia

en: Replace
et_EE: Asenda

note: TRANSLATORS: Expander in Find window for additional options (case sensitive etc.)
en: Options
et_EE: Valikud

en: Ignore case
et_EE: Ignoreeri tähesuurust

en: Wrap around
et_EE: Alusta otsast peale

en: Whole words only
et_EE: Ainult terved sõnad

en: Find in source texts
et_EE: Otsi lähtetekstidest

en: Find in translations
et_EE: Otsi tõlgetest

en: Find in comments
et_EE: Otsitakse kommentaaridest

en: Close
et_EE: Sulge

en: Replace &All
et_EE: &Asenda kõik

en: Replace &all
et_EE: &Asenda kõik

en: &Replace
et_EE: A&senda

en: < &Previous
et_EE: < &Eelmine

en: &Next >
et_EE: &Järgmine >

en: String to find
et_EE: Otsisõna

en: Replacement string
et_EE: Asenda sellega

en: Cannot execute program: %s
et_EE: Programmi pole võimalik käivitada: %s

en: Translation Language
et_EE: Tõlkekeel

en: Language of the translation:
et_EE: Keel, millesse tõlgitakse:

en: All strings
et_EE: Kõik stringid

en: Projects
et_EE: Projektid

en: Add Project
et_EE: Lisa projekt

en: Add project
et_EE: Lisa projekt

en: Poedit - Catalogs manager
et_EE: Poedit - Kataloogihaldur

en: Edit…
et_EE: Redigeeri…

en: Create new translations project
et_EE: Loo uus tõlkeprojekt

en: Delete the project
et_EE: Kustuta projekt

en: Edit the project
et_EE: Projekti muutmine

en: Update all
et_EE: Uuenda kõik

en: Update all catalogs in the project
et_EE: Uuenda kõiki projekti katalooge

en: Total
et_EE: Kokku

en: Untrans
et_EE: Tõlkimata

[ctx: column/row header]
en: Needs Work
et_EE: Vajab tööd

en: Errors
et_EE: Vead

en: Last modified
et_EE: Viimati muudetud

en: Select directory
et_EE: Kataloogi valimine

en: Directories:
et_EE: Kataloogid:

en: <unnamed>
et_EE: <nimetu>

en: Do you want to delete project “%s”?
et_EE: Kas soovite projekti “%s” kustutada?

en: Delete project
et_EE: Kustuta projekt

en: Deleting the project will not delete any translation files.
et_EE: Projekti kustutamine ei kustuta ühtegi tõlkefaili.

en: Confirmation
et_EE: Kinnitus

en: Update all catalogs in this project?
et_EE: Kas värskendada selle projekti kõiki katalooge?

en: Performs update from source code on all files in the project.
et_EE: Värskendab lähtekoodist kõiki projekti faile.

en: Catalogs Manager
et_EE: Kataloogide haldamine

en: Check for Updates…
et_EE: Uuenduste kontroll…

note: TRANSLATORS: This is Settings app menu that replaces Preferences in macOS 13 Ventura or newer, and should be translated EXACTLY as in macOS. If you don't use macOS and can't check, please leave it untranslated.
en: Settings…
et_EE: Sätted…

en: &Edit
et_EE: &Redigeerimine

en: Undo
et_EE: Taasta

en: Redo
et_EE: Korda

en: Paste and Match Style
et_EE: Aseta ja sobita stiil

en: Delete
et_EE: Kustuta

en: Spelling and Grammar
et_EE: Õigekiri ja grammatika

en: Show Spelling and Grammar
et_EE: Näita õigekirja ja grammatikat

en: Check Document Now
et_EE: Kontrolli dokumenti kohe

en: Check Spelling While Typing
et_EE: Kontrolli õigekirja kirjutamise ajal

en: Check Grammar With Spelling
et_EE: Kontrolli grammatikat koos õigekirja kontrollimisega

en: Correct Spelling Automatically
et_EE: Paranda õigekirja automaatselt

en: Substitutions
et_EE: Asendused

en: Show Substitutions
et_EE: Näita asendusi

en: Smart Copy/Paste
et_EE: Nutikas kopeerimine ja asetamine

en: Smart Quotes
et_EE: Nutikad jutumärkid

en: Smart Dashes
et_EE: Nutikad mõttekriipsud

en: Smart Links
et_EE: Nutikad lingid

en: Text Replacement
et_EE: Teksti asendamine

en: Transformations
et_EE: Teisendused

en: Make Upper Case
et_EE: Tee suurtähtedeks

en: Make Lower Case
et_EE: Tee väiketähtedeks

en: Capitalize
et_EE: Suure algus tähega

en: Speech
et_EE: Kõne

en: Start Speaking
et_EE: Alusta rääkimist

en: Stop Speaking
et_EE: Lõpeta rääkimine

en: &View
et_EE: &Vaade

note: TRANSLATORS: This must be the same as OS X's translation of this View menu item
en: Show Toolbar
et_EE: Näita tööriistariba

note: TRANSLATORS: This must be the same as OS X's translation of this View menu item
en: Customize Toolbar…
et_EE: Kohanda tööriistariba…

note: TRANSLATORS: This must be the same as OS X's translation of this View menu item
en: Enter Full Screen
et_EE: Aktiveeri täisekraan

en: Window
et_EE: Aken

en: Minimize
et_EE: Minimeeri

en: Zoom
et_EE: Suurendus

en: Welcome to Poedit
et_EE: Tere tulemast Poediti

en: Bring All to Front
et_EE: Too kõik ette

en: Information about the translator
et_EE: Info tõlkija kohta

en: Name:
et_EE: Nimi:

en: Your Name
et_EE: Sinu nimi

en: Email:
et_EE: E-post:

en: you@example.com
et_EE: sina@n2ide.com

en: Your name and email address are only used to set the Last-Translator header of GNU gettext files.
et_EE: Sinu nime ja e-posti kasutatakse ainult viimase tõlkija kohal GNU gettext failide päises.

en: Editing
et_EE: Muutmine

en: Automatically compile MO file when saving
et_EE: Salvestamisel luuakse automaatselt MO fail

en: Show summary after updating files
et_EE: Näita pärast failide uuendamist kokkuvõtet

en: Check spelling
et_EE: Kontrolli õigekirja

en: Always change focus to text input field
et_EE: Fookus on alati tekstisisestusväljal

en: Never let the list of strings take focus. If enabled, you must use Ctrl-arrows for keyboard navigation but you can also type text immediately, without having to press Tab to change focus.
et_EE: Ära luba tekstinimekirjal fookust haarata. Kui sisse lülitatud, pead kasutama klaviatuuriga navigeerimiseks Ctrl-nooli, kuid teksti võib sisestada ka vahetult, ilma Tab-klahviga fookust vahetamata.

en: Appearance
et_EE: Välimus

en: Use custom list font:
et_EE: Kasuta kohandatud loend fonti:

en: Use custom text fields font:
et_EE: Kasuta kohandatud teksti väljade fonti:

en: Change UI language
et_EE: Muuda kasutajaliidese keelt

note: TRANSLATORS: This is a note appended to "Check spelling" when running on older Windows versions
en: (requires Windows 8 or newer)
et_EE: (nõuab Windows 8 või uuemat)

en: General
et_EE: Üldine

en: Use translation memory
et_EE: Kasuta tõlkemälu

en: Manage…
et_EE: Halda…

note: TRANSLATORS: Followed by "match translations within the file" or "pre-translate from TM"
en: When updating from sources
et_EE: Allikatest uuendamisel

note: TRANSLATORS: Preceded by "When updating from sources"
en: fuzzy match within the file
et_EE: hägus vaste failis

note: TRANSLATORS: Preceded by "When updating from sources"
en: pre-translate from TM
et_EE: eel-tõlge tõlkemälust

en: Poedit can attempt to fill in new entries from only previous translations in the file or from your entire translation memory. Using the TM won’t be very effective if it’s near-empty, but it will get better as you add more translations to it.
et_EE: Poedit võib proovida täita uusi sissekandeid ainult eelmistest tõlgetest failis või kogu sinu tõlkemälust. Tõlkemälu kasutamine pole väga tõhus, kui see on veel peaaegu tühi, aga kui sa lisad sinna jooksvalt tõlkeid, siis see muutub ajaga üha paremaks.

en: Stored translations:
et_EE: Salvestatud tõlked:

en: Database size on disk:
et_EE: Andmebaasi suurus kettal:

en: Import Translation Files…
et_EE: Impordi tõlkefailid…

en: Import translation files…
et_EE: Impordi tõlkefailid…

en: Import From TMX…
et_EE: Impordi TMX-ist…

en: Import from TMX…
et_EE: Impordi TMX-ist…

en: Export To TMX…
et_EE: Ekspordi TMX-i…

en: Export to TMX…
et_EE: Ekspordi TMX-i…

note: TRANSLATORS: This is a button that deletes everything in the translation memory (i.e. clears/resets it).
en: Reset
et_EE: Lähtesta

en: Select translation files to import
et_EE: Vali tõlkefailid, mida importida

en: Translation Memory
et_EE: Tõlkemälu

en: Importing translations…
et_EE: Tõlgete importimine…

en: Error loading translation file “%s”.
et_EE: Viga tõlkefaili „%s” laadimisel.

en: Finalizing…
et_EE: Lõpetamine…

en: Select TMX files to import
et_EE: Valige importimiseks TMX-failid

en: TMX Files
et_EE: TMX-failid

en: Importing translation memory from “%s” failed.
et_EE: “%s” tõlkemälust importimine ebaõnnestus.

en: Import error
et_EE: Tõrge importimisel

en: Exporting translations…
et_EE: Tõlgete eksportimine…

en: Exporting translation memory to “%s” failed.
et_EE: “%s” tõlkemälusse eksportimine ebaõnnestus.

en: Export error
et_EE: Tõrge eksportimisel

en: Reset translation memory
et_EE: Nulli tõlkemälu

en: Are you sure you want to reset the translation memory?
et_EE: Oled sa kindel, et soovid tõlkemälu nullida?

en: Resetting the translation memory will irrevocably delete all stored translations from it. You can’t undo this operation.
et_EE: Tõlkemälu nullimine kustutab sellest pöördumatult kõik tõlked. Seda tegevust ei saa tagasi võtta.

en: Source code extractors are used to find translatable strings in the source code files and extract them so that they can be translated.
et_EE: Lähtekoodi ekstraktoreid kasutatakse tõlgitavate tekstide leidmiseks lähtekoodist ning nende väljavalimiseks nii, et neid saaks tõlkida.

en: Custom Extractors:
et_EE: Kohandatud Ekstraktorid:

en: Custom extractors:
et_EE: Kohandatud ekstraktorid:

en: Supports all programming languages recognized by GNU gettext tools (PHP, C/C++, C#, Perl, Python, Java, JavaScript and others).
et_EE: Toetab kõiki programmeerimiskeeli, mida GNU gettext tööriistad ära tunnevad (PHP, C/C++, C#, Perl, Python, Java, JavaScript ja muud).

en: Delete extractor
et_EE: Kustuta ekstraktor

en: Are you sure you want to delete the “%s” extractor?
et_EE: Oled sa kindel, et soovid kustutada ekstraktorit “%s”?

en: Extractors
et_EE: Ekstraktorid

en: Accounts
et_EE: Kontod

en: Automatically check for updates
et_EE: Kontrolli automaatselt uuendusi automaatselt

en: Include beta versions
et_EE: Kaasa beetaversioonid

en: Beta versions contain the latest new features and improvements, but may be a bit less stable.
et_EE: Beetaversioonides on uuemad funktsioonid ja täiendused, aga nad ei pruugi olla nii stabiilsed.

en: Updates
et_EE: Uuendused

en: These settings affect internal formatting of PO files. Adjust them if you have specific requirements e.g. because of version control.
et_EE: Need seaded mõjutavad PO failide vormingut. Muuda neid, kui sul on mingid spetsiifilised nõuded nagu näiteks versioonikontroll.

en: Line endings:
et_EE: Realõpud:

en: Unix (recommended)
et_EE: Unix (soovituslik)

note: TRANSLATORS: Followed by text control for entering number; wraps text at given width
en: Wrap at:
et_EE: Reamurdmine:

en: Preserve formatting of existing files
et_EE: Säilite olemasolevate failide vorming

en: Advanced
et_EE: Lisavalikud

en: Preparing strings…
et_EE: Tekstide ettevalmistamine…

en: Pre-translating from translation memory…
et_EE: Eeltõlke tegemine tõlkemälust…

en: Pre-translated %u string | Pre-translated %u strings
et_EE[0]: Eeltõlgitud %u tekst
et_EE[1]: Eeltõlgitud %u tekstid

en: Pre-translating…
et_EE: Eel-tõlkimine…

en: Cannot pre-translate without source text.
et_EE: Ei saa eeltõlkida ilma lähtetekstita.

note: TRANSLATORS: This is a somewhat common term describing the action where you apply the translation memory and/or machine translation to all of the strings you're translating as the first step, followed by correcting, improving etc., i.e. actually translating the strings. This may be tricky to express
en: Pre-translate
et_EE: Eel-tõlge

en: Pre-translation requires that source text is available. It doesn’t work if only IDs without the actual text are used.
et_EE: Eeltõlke jaoks on vaja lähteteksti olemasolu. See ei tööta, kui kasutatakse ainult ID-sid ilma tegeliku tekstita.

en: Only fill in exact matches
et_EE: Täida ainult täpsed vasted

en: Don’t mark exact matches as needing work
et_EE: Ära märgi täpseid vasteid tööd vajavateks tõlgeteks

en: Only enable if you trust the quality of your TM. By default, all matches from the TM are marked as needing work and should be reviewed before use.
et_EE: Vali see ainult siis, kui usaldad oma tõlkemälu kvaliteeti. Kõigile tõlkemälust võetud tõlkevastetele lisatakse märge 'Vajab tööd' ning need peaks enne kasutamist üle vaatama.

en: Pre-translation automatically finds exact or fuzzy matches for untranslated strings in the translation memory and fills in their translations.
et_EE: Eeltõlge leiab teksti jaoks täpsed või tööd vajavad tõlkevasted tõlkemälust üles ning täidab tõlgete lahtrid.

en: %d entry was pre-translated. | %d entries were pre-translated.
et_EE[0]: %d sissekanne eeltõlgiti.
et_EE[1]: %d sissekannet eeltõlgiti.

en: The translations were marked as needing work, because they may be inaccurate. You should review them for correctness.
et_EE: Tõlgetele lisati märge 'Vajab tööd', kuna need võivad olla ebatäpsed. Need vajavad inimese poolt üle kontrollimist.

en: No entries could be pre-translated.
et_EE: Ühtegi sissekannet ei saanud eel-tõlkida.

en: The TM doesn’t contain any strings similar to the content of this file. It is only effective for semi-automatic translations after Poedit learns enough from files that you translated manually.
et_EE: Selles tõlkemälus pole ühtegi tõlkevastet, mis oleks selle faili sisuga sarnane. See on poolautomaatseks tõlkimiseks tõhus pärast seda kui Poedit õpib failidest, mida oled ise käsitsi tõlkinud.

en: Cancelling…
et_EE: Tühistamine…

en: Drag Folders or Files Here
et_EE: Lohista kaustad või failid siia

en: Drag folders or files here
et_EE: Lohista kaustad või failid siia

en: Add Folders…
et_EE: Lisa kaustad…

en: Add folders…
et_EE: Lisa kaustad…

en: Add Files…
et_EE: Lisa failid…

en: Add files…
et_EE: Lisa failid…

en: Add Wildcard…
et_EE: Lisa metamärk…

en: Add wildcard…
et_EE: Lisa metamärk…

note: TRANSLATORS: Used on macOS, should match standard translation of this in other apps (incl. name of the Finder app)
en: Reveal in Finder
et_EE: Leia Finderis

note: TRANSLATORS: Used on Windows to show in the Explorer file manager, should match standard translation of "Explorer"
en: Show in Explorer
et_EE: Näita Exploreris

en: Show in Folder
et_EE: Näita kaustas

en: Paths
et_EE: Rajad

en: Excluded paths
et_EE: Välja jäetud kaustateed

en: Advanced extraction settings
et_EE: Ekstraktori seaded

en: Extract notes for translators from:
et_EE: Võta märkmed tõlkijatele selle sildi järelt:

en: Comments prefixed with:
et_EE: Kommentaarid eesliitega:

en: All comments
et_EE: Kõik kommentaarid

en: Additional xgettext flags:
et_EE: Täiendavad xgettext lipud:

en: Additional keywords
et_EE: Täiendavad märksõnad

en: Name of the project the translation is for
et_EE: Tõlgitava projekti nimi

en: Team name and email address or URL
et_EE: Meeskonna nimi ja e-posti aadress või link

en: e.g. nplurals=2; plural=(n > 1);
et_EE: nt. nplurals=2; plural=(n > 1);

en: UTF-8 (recommended)
et_EE: UTF-8 (soovituslik)

en: Please save the file first. This section cannot be edited until then.
et_EE: Palun salvesta esmalt fail. Seda sektsiooni ei saa enne salvestamist muuta.

en: Placeholders correctness
et_EE: Kohatäite õigsus

en: Placeholder “%s” is missing from translation.
et_EE: Tõlkes puudub kohatäide „%s”.

en: Superfluous placeholder “%s” that isn’t in source text.
et_EE: Üleliigne kohatäide „%s”, mida lähtetekstis pole.

en: Plural form translations
et_EE: Mitmuse vorm tõlkes

en: Not all plural forms are translated.
et_EE: Kõik mitmuse vormid pole tõlgitud.

en: Inconsistent upper/lower case
et_EE: Vastuoluline suur/väike täht

en: The translation should start as a sentence.
et_EE: Tõlge peaks algama nagu lause.

en: The translation should start with a lowercase character.
et_EE: Tõlge peaks algama väiketähega.

en: Inconsistent whitespace
et_EE: Ebajärjekindel tühik

en: The translation doesn’t start with a space.
et_EE: Tõlge ei alga tühikuga.

en: The translation starts with a space, but the source text doesn’t.
et_EE: Tõlge algab tühikuga, aga lähtekeeles seal tühikut pole.

en: The translation is missing a newline at the end.
et_EE: Tõlke lõpus puudub uue rea märk.

en: The translation ends with a newline, but the source text doesn’t.
et_EE: Tõlge lõpeb uue rea märgiga, aga lähtekeeles seda seal pole.

en: The translation is missing a space at the end.
et_EE: Tõlke lõpus puudub tühik.

en: The translation ends with a space, but the source text doesn’t.
et_EE: Tõlge lõpeb tühikuga, aga lähteteksti lõpus tühikut pole.

en: Punctuation checks
et_EE: Kirjavahemärkide kontrollid

en: The translation should end with “%s”.
et_EE: Tõlke peab lõppema "%s"-ga.

en: The translation should not end with “%s”.
et_EE: Tõlke ei peaks lõppema "%s"-ga.

en: The translation ends with “%s”, but the source text ends with “%s”.
et_EE: Tõlke lõpus on “%s”, aga lähteteksti lõpus on “%s”.

en: Clear Menu
et_EE: Tühjenda menüü

en: Clear menu
et_EE: Tühjenda menüü

en: Comment:
et_EE: Kommentaar:

en: Update
et_EE: Uuenda

en: &Delete
et_EE: K&ustuta

en: Delete the comment
et_EE: Kustuta kommentaar

en: Edit project
et_EE: Projekti muutmine

en: Project name:
et_EE: Projekti nimetus:

en: Browse
et_EE: Lehitse

en: Add directory to the list
et_EE: Lisa kataloog nimistusse

en: &File
et_EE: &Fail

en: &New…
et_EE: &Uus…

en: New from &POT/PO file…
et_EE: Uus & POT/PO-failist…

en: New From &POT/PO File…
et_EE: Uus & POT/PO-failist…

en: &Open…
et_EE: &Ava…

en: Open Recent
et_EE: Ava hiljutised

en: Open recent
et_EE: Ava hiljutine

en: &Start window
et_EE: &Ava aken

en: &Start Window
et_EE: &Ava aken

en: Catalogs &manager
et_EE: &Kataloogihaldur

en: Catalogs &Manager
et_EE: &Kataloogihaldur

en: &Close
et_EE: Su&lge

en: &Save
et_EE: &Salvesta

en: Save &as…
et_EE: Salvesta &kui…

en: Save &As…
et_EE: Salvesta &kui…

en: Compile to MO…
et_EE: Kompileeri MO…

en: E&xport as HTML…
et_EE: &Ekspordi HTML-ina…

en: Check for updates…
et_EE: Uuenduste kontroll…

en: &Preferences…
et_EE: &Eelistused…

en: E&xit
et_EE: &Välju

en: Quit
et_EE: Lõpeta

en: Copy from singular
et_EE: Kopeeri ainsusest

en: Copy From Singular
et_EE: Kopeeri ainsusest

en: Translation needs &work
et_EE: Tõlge vajab veel &tööd

en: Translation Needs &Work
et_EE: Tõlge vajab veel &tööd

en: Edit &comment
et_EE: Redigeeri ko&mmentaari

en: Edit &Comment
et_EE: Muuda &kommentaari

note: TRANSLATORS: as in: translation suggestions, suggested translations; should be similarly short
en: Suggestions
et_EE: Soovitused

en: &Find…
et_EE: &Otsi…

en: Replace…
et_EE: Asenda…

en: Find next
et_EE: Leia järgmine

en: Find previous
et_EE: Leia eelmine

en: Find and Replace…
et_EE: Otsi ja asenda…

en: Find Next
et_EE: Leia järgmine

en: Find Previous
et_EE: Leia eelmine

en: &Preferences
et_EE: &Eelistused

en: Show string &ID
et_EE: Näita teksti ID-d

en: Show String &ID
et_EE: Näita teksti ID-d

en: Show warnings
et_EE: Näita hoiatusi

en: Show Warnings
et_EE: Näita hoiatusi

en: Sort by &file order
et_EE: Sortimine &failide järgi

en: Sort by &File Order
et_EE: Sortimine &failide järgi

en: Sort by &source
et_EE: Sortimine &lähteteksti järgi

en: Sort by &Source
et_EE: Sortimine &lähteteksti järgi

en: Sort by &translation
et_EE: Sortimine &tõlke järgi

en: Sort by &Translation
et_EE: Sortimine &tõlke järgi

en: &Group by context
et_EE: &Rühmita konteksti järgi

en: &Group By Context
et_EE: &Rühmita konteksti järgi

en: Entries with errors first
et_EE: Vigadega sissekanded eespool

en: Entries with Errors First
et_EE: Vigadega sissekanded eespool

en: &Untranslated entries first
et_EE: &Tõlkimata tekstid eespool

en: &Untranslated Entries First
et_EE: Tõlkimata tekstid &eespool

en: &Show code occurrences
et_EE: &Näita koodi esinemised

en: &Show Code Occurrences
et_EE: &Näita koodi esinemised

en: Show sidebar
et_EE: Näita külgriba

en: Show status bar
et_EE: Näita olekuriba

en: &Translation
et_EE: &Tõlge

en: &Update from source code
et_EE: &Uuenda lähtekoodist

en: &Update from Source Code
et_EE: &Uuenda lähtekoodist

en: Update from &POT file…
et_EE: Uuenda &POT failist…

en: Update from &POT File…
et_EE: Uuenda &POT failist…

en: Sync with Crowdin
et_EE: Sünkroonimine Crowdiniga

en: Pre-&translate…
et_EE: Eel-tõlge…

en: &Purge deleted translations
et_EE: &Puhasta kustutatud tõlked

en: &Purge Deleted Translations
et_EE: &Puhasta kustutatud tõlgetest

en: &Validate translations
et_EE: &Kontrolli tõlkeid

en: &Validate Translations
et_EE: &Kontrolli tõlkeid

en: &Properties…
et_EE: &Omadused…

en: &Done and next
et_EE: &Valmis, järgmine

en: &Done and Next
et_EE: &Valmis, järgmine

en: Previously edited
et_EE: Varem redigeeritud

en: Previously Edited
et_EE: Varem redigeeritud

en: &Previous translation
et_EE: &Eelmine tõlge

en: &Previous Translation
et_EE: &Eelmine tõlge

en: &Next translation
et_EE: &Järgmine tõlge

en: &Next Translation
et_EE: &Järgmine tõlge

en: P&revious unfinished
et_EE: Eel&mine lõpetamata

en: P&revious Unfinished
et_EE: Eel&mine lõpetamata

en: Ne&xt unfinished
et_EE: Järgmine &lõpetamata

en: Ne&xt Unfinished
et_EE: Järgmine &lõpetamata

en: Previous plural form
et_EE: Eelmine mitmusevorm

en: Previous Plural Form
et_EE: Eelmine mitmusevorm

en: Next plural form
et_EE: Järgmine mitmusevorm

en: Next Plural Form
et_EE: Järgmine mitmusevorm

en: &Online help
et_EE: &Veebiabi

en: &Online Help
et_EE: &Veebiabi

en: &GNU gettext manual
et_EE: & GNU gettext juhend

en: &GNU gettext Manual
et_EE: & GNU gettext juhend

en: &About Poedit
et_EE: &Poeditist

en: &About
et_EE: &Programmist

en: Extractor setup
et_EE: Ekstraktori seadistamine

en: List of extensions separated by semicolons (e.g. *.cpp;*.h):
et_EE: Laiendite nimistu, eraldaja semikoolon (nt *.cpp;*.h):

en: Invocation:
et_EE: Käivitamine:

en: Command to extract translations:
et_EE: Käsk tõlgete välja valimiseks:

en: This is the command used to launch the extractor.
    %o expands to the name of output file, %K to list
    of keywords, %F to list of input files,
    %C to charset flag (see below).
et_EE: Seda käsku kasutatakse parseri käivitamiseks.
    %o asendatakse väljundfaili nimega, %K võtmesõnade
    loeteluga, %F sisendfailide loeteluga,
    %C märgistiku lipuga (vaata allpool).

en: An item in keywords list:
et_EE: Liige võtmesõnade nimistus:

en: This will be attached to the command line once
    for each keyword. %k expands to the keyword.
et_EE: See lisatakse käsureale üks kord iga võtmesõna
    kohta. %k asendatakse võtmesõnaga.

en: An item in input files list:
et_EE: Liige sisendfailide nimistus:

en: This will be attached to the command line once
    for each input file. %f expands to the filename.
et_EE: See lisatakse käsureale üks kord iga sisendfaili
    kohta. %f asendatakse sisendfaili nimega.

en: Source code charset:
et_EE: Lähtekoodi märgistik:

en: This will be attached to the command line
    only if source code charset was given. %c expands to charset value.
et_EE: See lisatakse käsureale ainult siis, kui on toodud algteksti
    märgistik. %c asendatakse märgistiku väärtusega.

en: Translation Properties
et_EE: Tõlke omadused

en: Project name and version:
et_EE: Projekti nimi ja versioon:

en: Language team:
et_EE: Keele meeskond:

en: Plural forms:
et_EE: Mitmuse vormid:

en: Use default rules for this language
et_EE: Kasuta selle keele jaoks vaikimisi reegleid

en: Use custom expression
et_EE: Kasuta kohandatud väljendeid

en: Learn about plural forms
et_EE: Mitmuse vormide kohta lähemalt uurimine

en: Charset:
et_EE: Märgistik:

en: Advanced Extraction Settings…
et_EE: Ekstraktori lisaseaded…

en: Advanced extraction settings…
et_EE: Ekstraktori lisaseaded…

en: Translation properties
et_EE: Tõlke omadused

en: Sources Paths
et_EE: Lähtekoodi asukohad

en: Sources paths
et_EE: Otsingurajad

en: Extract text from source files in the following directories:
et_EE: Teksti otsitakse järgnevates kataloogides asuvast lähtekoodist:

en: Base path:
et_EE: Baasrada:

en: Sources Keywords
et_EE: Lähtekoodi märksõnad

en: Sources keywords
et_EE: Lähtekoodi võtmesõnad

en: Use these keywords (function names) to recognize translatable strings
    in source files:
et_EE: Kasuta neid võtmesõnu (funktsioonide nimesid) leidmaks lähtekoodist
    tõlgitavaid sõnesid:

en: Also use default keywords for supported languages
et_EE: Kasuta toetatud keelte jaoks vaikimisi klaviatuuri

en: Learn about gettext keywords
et_EE: Vaata lisainfot Gettexti märksõnade kohta

en: Update summary
et_EE: Uuendamise kokkuvõte

en: These strings were found in the sources but were not in the file.
    Poedit will add them to the file now.
et_EE: Need tekstid leiti lähtekoodist, kuid ei ole failis.
    Poedit lisab need nüüd faili.

en: New strings
et_EE: Uued tekstid

en: These strings are no longer in the source code.
    Poedit will remove them from the file now.
et_EE: Need tekstid pole enam lähtekoodis.
    Poedit eemaldab need nüüd failist.

en: Obsolete strings
et_EE: Iganenud tekstid

en: (0 new, 0 obsolete)
et_EE: (uusi 0, iganenuid 0)

en: Open
et_EE: Ava

en: Open file
et_EE: Ava fail

en: Save file
et_EE: Salvesta fail

en: Validate
et_EE: Kontrolli

en: Check for errors in the translation
et_EE: Tõlkest vigade otsimine

en: Update from code
et_EE: Uuenda lähtekoodist

en: Update from Code
et_EE: Uuenda lähtekoodist

en: Update from source code
et_EE: Uuenda lähtekoodist

en: Sidebar
et_EE: Külgriba

en: Show or hide the sidebar
et_EE: Näita või peida külgriba

note: TRANSLATORS: "Previous" as in used in the past, now replaced with newer.
en: Previous source text
et_EE: Eelmine lähtetekst

en: The old source text (before it changed during an update) that the now-inaccurate translation corresponds to.
et_EE: Vana lähtekood (enne, kui seda uuendamise käigus värskendati), millele nüüdseks aegunud tõlge vastab.

en: Notes for translators
et_EE: Märkused tõlkijate jaoks

en: Comment
et_EE: Kommentaar

en: Add comment
et_EE: Lisa kommentaar

en: Add Comment
et_EE: Lisa kommentaar

en: Delete From Translation Memory
et_EE: Kustuta tõlkemälust

en: Delete from translation memory
et_EE: Kustuta tõlkemälust

en: Translation suggestions
et_EE: Tõlkesoovitused

note: TRANSLATORS: This is shown when no translation suggestions can be found in the TM (Windows).
en: No matches found
et_EE: Vasteid ei leitud

note: TRANSLATORS: This is shown when no translation suggestions can be found in the TM (macOS, Linux).
en: No Matches Found
et_EE: Vasteid ei leitud

en: This string was found in Poedit’s translation memory.
et_EE: See tekst leiti Poediti tõlkemälust.

en: Translation suggestions require that source text is available. They don’t work if only IDs without the actual text are used.
et_EE: Tõlkesoovitused eeldavad, et lähtetekst on saadaval. Need ei tööta, kui kasutatakse ainult ID-sid ilma tegeliku tekstita.

en: The TMX file is malformed.
et_EE: TMX fail on vigaselt vormindatud.

en: No translations were found in the TMX file.
et_EE: TMX-failist ei leitud ühtegi tõlget.

en: Translation memory database is corrupted: %s (%d).
et_EE: Tõlkemälu on kahjustada saanud: %s (%d).

en: Translation memory error: %s (%d).
et_EE: Tõlkemälu viga: %s (%d).

en: Cannot create temporary directory.
et_EE: Pole võimalik luua ajutist kataloogi.

en: There are no translations. That’s unusual.
et_EE: Ühtegi tõlget pole. See on küll ebatavaline.

en: Translatable entries aren’t added manually in the Gettext system, but are automatically extracted
    from source code. This way, they stay up to date and accurate.
    Translators typically use PO template files (POTs) prepared for them by the developer.
et_EE: Tõlgitavaid sissekandeid ei lisata käsitsi Gettext süsteemi, vaid need ekstraktitakse automaatselt 
    lähtekoodist. Sellisel moel püsivad need ajakohaste ja täpsetena.
    Tõlkijad kasutavad tavaliselt arendaja poolt valmistatud PO faile (POTs).

en: (Learn more about GNU gettext)
et_EE: (Vaata insainfot GNU gettexti kohta)

en: The simplest way to fill this file with translations is to update it from a POT:
et_EE: Lihtsaim viis selle faili täitmiseks tõlgetega on selle uuendamine POT failist:

en: Update from POT
et_EE: Uuenda POT failist

en: Take translatable strings from an existing POT template.
et_EE: Tõlgitavad failid olemasolevast POT failist.

en: You can also extract translatable strings directly from the source code:
et_EE: Tõlgitavaid stringe saab ka otse lähtekoodist välja otsida:

en: Extract from sources
et_EE: Ekstrakti lähtekoodist

en: Configure source code extraction in Properties.
et_EE: Seadista lähtekoodi ekstraktimist omadustest.

note: TRANSLATORS: This is version information in about dialog, "%s" will be version number when used
en: Version %s
et_EE: Versioon %s

en: Create new
et_EE: Loo uus

en: Create new translation from POT template.
et_EE: Loo POT-mallist uus tõlkefail.

en: Browse files
et_EE: Sirvi faile

en: Open and edit translation files.
et_EE: Ava ja muuda tõlkefaile.

en: Recent files
et_EE: Hiljutised failid

en: Sync
et_EE: Sünkroonimine

en: Synchronize the translation with Crowdin
et_EE: Sünkrooni tõlge Crowdiniga

note: TRANSLATORS: This is titlebar of about dialog, "%s" is application name ("Poedit" here, but please use "%s")
en: About %s
et_EE: Programmist %s

note: TRANSLATORS: Title of the preferences window on Windows and Linux. "%s" is replaced with "Poedit" when running.
en: %s Preferences
et_EE: %s Eelistused

note: TRANSLATORS: macOS item in app menu
en: Services
et_EE: Teenused

note: TRANSLATORS: macOS item in app menu, %s is replaced with "Poedit"
en: Hide %s
et_EE: Peida %s

note: TRANSLATORS: macOS item in app menu
en: Hide Others
et_EE: Peida teised

note: TRANSLATORS: macOS item in app menu
en: Show All
et_EE: Näita kõiki

note: TRANSLATORS: macOS item in app menu, %s is replaced with "Poedit"
en: Quit %s
et_EE: Lõpeta %s

note: TRANSLATORS: macOS item in app menu
en: Preferences…
et_EE: Eelistused…

en: Preferences...
et_EE: Eelistused...

note: TRANSLATORS: Title of a category in Windows task menu (right-click icon in taskbar)
en: Recent
et_EE: Hiljutised

note: TRANSLATORS: Title of a category in Windows task menu (right-click icon in taskbar)
en: Frequent
et_EE: Sagedased

en: &Apply
et_EE: &Rakenda

en: Apply
et_EE: Rakenda

en: &Back
et_EE: Tagasi

en: Back
et_EE: Tagasi

en: &Cancel
et_EE: Katkesta

en: &Clear
et_EE: Tühjenda

en: Clear
et_EE: Tühjenda

en: Copy
et_EE: Kopeeri

en: Cu&t
et_EE: Lõik&a

en: Cut
et_EE: Lõika

en: Edit
et_EE: Muuda

en: &Quit
et_EE: Lõpeta

en: Help
et_EE: Abi

en: &New
et_EE: &Uus

en: New
et_EE: Uus

en: &No
et_EE: &Nr

en: No
et_EE: Ei

en: Open…
et_EE: Ava…

en: &Open...
et_EE: &Avamine...

en: Open...
et_EE: &Ava...

en: &Paste
et_EE: &Aseta

en: Paste
et_EE: Aseta

en: Preferences
et_EE: Eelistused

en: &Redo
et_EE: &Tee uuesti

en: Refresh
et_EE: Värskenda

en: &Save as
et_EE: Salvesta kui

en: Save as
et_EE: Salvesta kui

en: Select &All
et_EE: V&ali kõik

en: Select All
et_EE: Vali kõik

en: &Undo
et_EE: &Võta tagasi

en: &Yes
et_EE: Jah

en: Yes
et_EE: Jah

note: TRANSLATORS: Keyboard shortcut for display in Windows menus
en: Up
et_EE: Üles

note: TRANSLATORS: Keyboard shortcut for display in Windows menus
en: Down
et_EE: Alla

note: TRANSLATORS: Keyboard shortcut for display in Windows menus
en: Left
et_EE: Vasak

note: TRANSLATORS: Keyboard shortcut for display in Windows menus
en: Right
et_EE: Parem
