poedit - en to lt_LT translation catalogue (643 entries)

en: Hide this notification message
lt_LT: Slėpti šį pranešimą

en: Don’t Show Again
lt_LT: Daugiau neberodyti

en: Don’t show again
lt_LT: Daugiau neberodyti

en: (New: %i, obsolete: %i)
lt_LT: (Naujas: %i, senasis: %i)

en: Collecting source files…
lt_LT: Renkama iš pradinių failų…

en: Extracting translatable strings…
lt_LT: Išgaunamos verstinos eilutės…

en: Failed to load file with extracted translations.
lt_LT: Nepavyko įkelti failo su išgautais vertimais.

en: Merging differences…
lt_LT: Suliejami skirtumai…

en: Updating translations
lt_LT: Naujinami vertimai

en: The file “%s” couldn’t be opened.
lt_LT: Failo „%s“ nepavyko atverti.

en: Invalid file
lt_LT: Netinkamas failas

en: Malformed header: “%s”
lt_LT: Netinkama antraštė: „%s“

en: PO Translation Files
lt_LT: PO vertimų failai

en: POT Translation Templates
lt_LT: POT vertimų šablonai

en: XLIFF Translation Files
lt_LT: XLIFF vertimų failai

en: JSON Translation Files
lt_LT: JSON vertimų failai

note: TRANSLATORS: "Flutter" is proper noun, name of a developer tool
en: Flutter Translation Files
lt_LT: Flutter vertimų failai

en: All Translation Files
lt_LT: Visi vertimų failai

en: The file is in a format not recognized by Poedit.
lt_LT: Failas yra „Poedit“ neatpažįstamo formato.

en: This JSON file isn’t a translations file and cannot be edited in Poedit.
lt_LT: Šis JSON failas nėra vertimų failas, todėl jo negalima redaguoti su „Poedit“.

en: Reading file content failed with the following error: %s
lt_LT: Failo turinio nuskaityti nepavyko dėl klaidos: %s

en: File “%s” is read-only and cannot be saved.
    Please save it under different name.
lt_LT: Failas „%s“ skirtas tik skaitymui ir negali būti išsaugotas.
    Išsaugokite duomenis kitu vardu.

en: Couldn’t save file %s.
lt_LT: Nepavyko išsaugoti failo %s.

en: %i line of file “%s” was not loaded correctly. | %i lines of file “%s” were not loaded correctly.
lt_LT[0]: Nepavyko perskaityti %i eilutės iš failo „%s“.
lt_LT[1]: Nepavyko perskaityti %i eilučių iš failo „%s“.
lt_LT[2]: Nepavyko perskaityti %i eilutės iš failo „%s“.
lt_LT[3]: Nepavyko perskaityti %i eilučių iš failo „%s“.

en: Line %d of file “%s” is corrupted (not valid %s data).
lt_LT: Eilutė %d iš failo „%s“ sugadinta (netinkami %s duomenys).

en: Broken PO file: singular form msgstr used together with msgid_plural
lt_LT: Sugadintas PO failas: vienaskaitos forma msgstr pateikiama kartu su daugiskaitos forma msgid_plural

en: Broken PO file: plural form msgstr used without msgid_plural
lt_LT: Sugadintas PO failas: daugiskaitos forma msgstr pateikiama be msgid_plural

en: Couldn’t load the file, it is probably damaged.
lt_LT: Nepavyko įkelti failo, jis greičiausiai sugadintas.

en: There were errors when loading the file. Some data may be missing or corrupted as the result.
lt_LT: Klaidos įkeliant failą. Gali būti prarastų arba sugadintų duomenų.

en: There was a problem formatting the file nicely (but it was saved all right).
lt_LT: Kilo bėdų gražiai formatuojant failą (bet jis buvo išsaugotas).

en: The file couldn’t be saved in “%s” charset as specified in translation settings.
    
    It was saved in UTF-8 instead and the setting was modified accordingly.
lt_LT: Failo negalima įrašyti vertimo nuostatose nurodyta koduote „%s“.
    
    lt buvo įrašytas UTF-8 koduote ir atitinkamai pakoreguotos nuostatos.

en: Error saving file
lt_LT: Klaida įrašant failą

en: “%s” is not a valid POT file.
lt_LT: „%s“ nėra tinkamas POT failas.

en: Error while loading XLIFF file: %s
lt_LT: Klaida įkeliant sql XLIFF failą %s

en: unsupported version (%s)
lt_LT: nepalaikoma versija (%s)

note: TRANSLATORS: Shown as error if a translation of XLIFF markup is not valid XML
en: Broken markup in translation string.
lt_LT: Klaidingai suformatuota vertimo eilutė.

en: (Use default language)
lt_LT: (Naudoti numatytąją kalbą)

en: Language selection
lt_LT: Kalbos pasirinkimas

en: Select your preferred language
lt_LT: Pasirinkite pageidaujamą kalbą

en: You must restart Poedit for this change to take effect.
lt_LT: Šis pakeitimas įsigalios paleidus Poedit iš naujo.

en: File
lt_LT: Failas

en: Project:
lt_LT: Projektas:

en: Language:
lt_LT: Kalba:

en: Downloading latest translations…
lt_LT: Atsiunčiami naujausi vertimai…

en: Syncing
lt_LT: Sinchronizuojama

en: Syncing error
lt_LT: Suvienodinimo klaida

en: Add
lt_LT: Pridėti

en: Unknown Crowdin error.
lt_LT: Nežinoma „Crowdin“ klaida.

en: Not authorized, please sign in again.
lt_LT: Nesankcionuota, prašome prisijungti dar kartą.

en: Downloading translations is disabled in this project.
lt_LT: Vertimų atsiuntimas šiame projekte yra išjungtas.

en: Sign In
lt_LT: Prisijungti

en: Sign in
lt_LT: Prisijungti

en: Sign Out
lt_LT: Atsijungti

en: Sign out
lt_LT: Atsijungti

en: Learn more about Crowdin
lt_LT: Išsamiau apie „Crowdin“

en: Waiting for authentication…
lt_LT: Laukiama tapatybės nustatymo…

en: Updating user information…
lt_LT: Atnaujinama naudotojo informacija…

en: Sign in to Crowdin
lt_LT: Prisijungti prie Crowdin

en: Syncing with Crowdin failed.
lt_LT: Suvienodinti su „Crowdin“ nepavyko.

en: Crowdin error
lt_LT: „Crowdin“ klaida

en: Uploading translations…
lt_LT: Įkeliami vertimai…

en: &Copy
lt_LT: &Kopijuoti

en: Learn more
lt_LT: Išsamiau

en: &Help
lt_LT: &Žinynas

en: MO files can’t be directly edited in Poedit.
lt_LT: MO failai negali būti tiesiogiai redaguojami programoje Poedit.

en: Error opening file
lt_LT: Klaida atveriant failą

en: Please open and edit the corresponding PO file instead. When you save it, the MO file will be updated as well.
lt_LT: Vietoje to atsiverskite ir redaguokite atitinkamą PO failą. Kai jį išsaugosite, MO failas taip pat bus atnaujintas.

en: don’t delete temporary files (for debugging)
lt_LT: nešalinti laikinų failų, skirtų derinimui

en: handle a poedit:// URI
lt_LT: vykdyti poedit:// URI

en: go to item at given line number
lt_LT: pereiti prie eilutės su duotu numeriu

en: Failed to communicate with Poedit process.
lt_LT: Nepavyko susisiekti su Poedit.

en: Unhandled exception occurred: %s
lt_LT: Įvyko neapdorojama išimtinė situacija: %s

en: Select translation template
lt_LT: Parinkite vertimo šabloną

en: Select translation file
lt_LT: Parinkite vertimo failą

en: Poedit is an easy to use translation editor.
lt_LT: Poedit yra lengvai naudojamas vertimų redaktorius.

en: You can’t drop more than one file on Poedit window.
lt_LT: Negalite užvilkti daugiau nei vieno failo ant Poedit lango.

en: File “%s” is not a translation file.
lt_LT: "%s" failas nėra vertimų failas.

en: File “%s” doesn’t exist.
lt_LT: Failas „%s“ neegzistuoja.

en: &Go
lt_LT: &Eiti

note: TRANSLATORS: %s is language name in its basic form (as you would see e.g. in a list of supported languages). You may need to rephrase it, e.g. to an equivalent of "for language %s".
en: Spellchecking is disabled, because the dictionary for %s isn’t installed.
lt_LT: Rašybos tikrinimas išjungtas, nes neįdiegtas %s žodynas.

en: Install
lt_LT: Įdiegti

en: The file “%s” has been changed by another application.
lt_LT: Failą „%s“ pakeitė kita programa.

en: Reload file
lt_LT: Įkelti failą iš naujo

en: Do you want to reload the file from disk? Your unsaved edits in Poedit will be lost if you do.
lt_LT: Ar norite iš naujo įkelti failą iš disko? Jei įkelsite, Jūsų padaryti pakeitimai Poedite bus prarasti.

en: Ignore
lt_LT: Ignoruoti

en: Reload File
lt_LT: Įkelti failą iš naujo

en: The file has been modified. Do you want to save changes?
lt_LT: Failas buvo pakoreguotas. Ar išsaugoti pakeitimus?

en: Save changes
lt_LT: Išsaugoti pakeitimus

en: Your changes will be lost if you don’t save them.
lt_LT: Prarasite atliktus pakeitimus, jei jų neišsaugosite.

en: Save
lt_LT: Išsaugoti

en: Do&n’t save
lt_LT: &Neįrašyti

en: Don’t Save
lt_LT: Neišsaugoti

en: The changes made by the other application will be lost if you save.
lt_LT: Jei išsaugosite, kitos programos padaryti pakeitimai bus prarasti.

en: Cancel
lt_LT: Atsisakyti

en: Save Anyway
lt_LT: Vis tiek įrašyti

en: Save anyway
lt_LT: Vis tiek įrašyti

en: Save as…
lt_LT: Įrašyti…

en: Compile to…
lt_LT: Kompiliuoti į…

en: Compiled Translation Files
lt_LT: Kompiliuoti vertimo failai

en: Export as…
lt_LT: Eksportuoti kaip…

en: HTML Files
lt_LT: HTML failai

en: In: %s
lt_LT: Faile „%s"

en: Source code not available.
lt_LT: Pradinis tekstas neprieinamas.

en: Updating failed
lt_LT: Atnaujinti nepavyko

en: Translations couldn’t be updated from the source code, because no code was found in the location specified in the file’s Properties.
lt_LT: Vertimo negalima atnaujinti iš pirminio teksto, nes tokio teksto nėra failo savybėse nurodytoje vietoje.

en: Permission denied.
lt_LT: Leidimas atmestas.

en: You don’t have permission to read source code files from the location specified in the file’s Properties.
lt_LT: Neturite leidimo skaityti pirminių failų, esančių vietose, nurodytose failo savybėse.

note: TRANSLATORS: The System Settings etc. references macOS 13 Ventura or newer system settings and should be translated EXACTLY as in macOS. If you don't use macOS and can't check, please leave it untranslated.
en: If you previously denied access to your files, you can allow it in System Settings > Privacy & Security > Files & Folders.
lt_LT: Jeigu esate atsisakę prieigos prie failų, ją galite atkurti pasirinkę Sistemos nuostatos > Privatumas ir saugumas > Failai ir aplankai.

en: Translation entries in the file are probably incorrect.
lt_LT: Panašu, kad vertimo įrašai faile neteisingi.

en: Updating the file failed. Click on 'Details >>' for details.
lt_LT: Failo atnaujinimas nepavyko. Norėdami sužinoti daugiau, spauskite „Daugiau >>“.

en: Open translation template
lt_LT: Atverti vertimo šabloną

en: %d issue with the translation found. | %d issues with the translation found.
lt_LT[0]: Rasta %d vertimo problema.
lt_LT[1]: Rastos %d vertimo problemos.
lt_LT[2]: Rasta %d vertimo problemos.
lt_LT[3]: Rasta %d vertimo problemų.

en: Validation results
lt_LT: Patvirtinimo rezultatai

en: Entries with errors were marked in red in the list. Details of the error will be shown when you select such an entry.
lt_LT: Įrašai su klaidomis yra pažymėti raudonai. Išsamesnė klaidos informacija bus parodyta pasirinkus įrašą.

en: The file was saved safely.
lt_LT: Failas saugiai išsaugotas.

en: The file was saved safely and compiled into the MO format, but it will probably not work correctly.
lt_LT: Failas saugiai išsaugotas ir sukompiliuotas į MO formatą, bet jis greičiausiai neveiks.

en: The file was saved safely, but it cannot be compiled into the MO format and used.
lt_LT: Failas saugiai išsaugotas, bet jo neįmanoma sukompiliuoti į MO formatą ir naudoti.

en: The file was compiled into the MO format, but it will probably not work correctly.
lt_LT: Failas buvo sukompiliuotas į MO formatą, tačiau jis tikriausiai neveiks teisingai.

en: The file cannot be compiled into the MO format and used.
lt_LT: Failas negali būti sukompiliuotas į MO formatą.

en: No problems with the translation found.
lt_LT: Nerasta vertimo klaidų.

en: The translation is ready for use, but %d entry is not translated yet. | The translation is ready for use, but %d entries are not translated yet.
lt_LT[0]: Vertimas paruoštas naudoti, bet %d įrašas dar neišverstas.
lt_LT[1]: Vertimas paruoštas naudoti, bet %d įrašai dar neišversti.
lt_LT[2]: Vertimas paruoštas naudoti, bet %d įrašo dar neišversta.
lt_LT[3]: Vertimas paruoštas naudoti, bet %d įrašų dar neišversta.

en: The translation is ready for use.
lt_LT: Vertimas paruoštas naudoti.

en: Poedit automatically fixed invalid content in the file “%s”.
lt_LT: Poedit automatiškai ištaisė neteisingą turinį faile „%s“.

en: The file contained duplicate items, which is not allowed in PO files and would prevent the file from being used. Poedit fixed the issue, but you should review translations of any items marked as needing work and correct them if necessary.
lt_LT: Faile buvo pasikartojančių elementų, kas yra neleidžiama PO failuose ir kurie neleistų naudoti failo. Poedit išsprendė problemą, bet jūs turėtumėte patikrinti vertimus pažymėtus žyma reikia peržiūrėti ir, jei reikia, juos pataisyti.

en: Language of the translation isn’t set.
lt_LT: Nenustatyta vertimo kalba.

en: Set Language
lt_LT: Nustatyti kalbą

en: Set language
lt_LT: Nurodyti kalbą

note: TRANSLATORS: This is shown underneath "Language of the translation isn't set (or ...is the same as source language)."
en: Suggestions are not available if the translation language is not set correctly. Other features, such as plural forms, may be affected as well.
lt_LT: Pasiūlymai negalimi, jei netinkamai nustatyta vertimo kalba. Tai taip pat gali turėti įtakos ir kitoms savybėms, pvz.: daugiskaitos formoms.

en: Language of the translation is the same as source language.
lt_LT: Vertimo kalba yra tokia pati kaip originalo kalba.

en: Fix Language
lt_LT: Taisyti kalbą

en: Fix language
lt_LT: Taisyti kalbą

en: This file has entries with plural forms, but doesn’t have Plural-Forms header configured.
lt_LT: Šiame faile yra įrašų su daugiskaitos formomis, bet nėra antraštinio įrašo „Plural-Forms“.

en: Entries in this file have different plural forms count from what the file’s Plural-Forms header says
lt_LT: Šiame faile yra įrašų, kurių daugiskaitos formų skaičius skiriasi nuo jų skaičiaus, nurodyto antraštiniame „Plural-Forms“

en: Required header Plural-Forms is missing.
lt_LT: Trūksta būtinos „Plurar-Forms“ antraštės.

en: Syntax error in Plural-Forms header ("%s").
lt_LT: Sintaksės klaida Plural-Forms antraštėje („%s“).

en: Fix the Header
lt_LT: Taisyti antraštę

en: Fix the header
lt_LT: Taisyti antraštę

note: TRANSLATORS: %s is language name in its basic form (as you would see e.g. in a list of supported languages). You may need to rephrase it, e.g. to an equivalent of "for language %s".
en: Plural forms expression used by the file is unusual for %s.
lt_LT: Faile panaudotos daugiskaitos formos nėra būdingos %s kalbai.

note: TRANSLATORS: A verb, shown as action button with ""Plural forms expression used by the file is unusual for %s.")"
en: Review
lt_LT: Peržiūrėti

en: Would you like to use English for source text?
lt_LT: Ar norite naudoti anglų kalbą pradiniam tekstui?

en: This file uses string IDs instead of source text. Poedit can load English texts from the “%s” file for you.
lt_LT: Šiame faile vietoj pradinio teksto naudojami eilučių ID. „Poedit“ gali įkelti angliškus tekstus iš failo „%s“.

note: TRANSLATORS: Shown as action button when asking if the user wants to replace string IDs with English text; "load" as in "load from file"
en: Load English
lt_LT: Įkelti anglų kalbą

en: Translated: %d of %d (%d %%)
lt_LT: Išversta: %d iš %d (%d %%)

en: Remaining: %d
lt_LT: Liko: %d

en: %d error | %d errors
lt_LT[0]: %d klaida
lt_LT[1]: %d klaida
lt_LT[2]: %d klaidos
lt_LT[3]: %d klaidų

en: %d entry | %d entries
lt_LT[0]: %d įrašas
lt_LT[1]: %d įrašai
lt_LT[2]: %d įrašų
lt_LT[3]: %d įrašų

en:  (unsaved)
lt_LT:  (neišsaugota)

en:  (modified)
lt_LT:  (pakeista)

en: Failed to update translation memory: %s
lt_LT: Nepavyko atnaujinti vertimų atminties: %s

en: Purge deleted translations
lt_LT: Pašalinti ištrintus vertimus

en: Do you want to remove all translations that are no longer used?
lt_LT: Ar tikrai norite pašalinti visus nebenaudojamus vertimus?

en: If you continue with purging, all translations marked as deleted will be permanently removed. You will have to translate them again if they are added back in the future.
lt_LT: Jei tęsite šalinimą, visi vertimai pažymėti kaip „ištrinti“ bus visam laikui pašalinti. Jei ateityje jie bus pridėti, turėsite juos versti iš naujo.

en: Keep
lt_LT: Palikti

en: Purge
lt_LT: Išvalyti

en: Copy from source text
lt_LT: Kopijuoti iš pradinių tekstų

en: Copy from Source Text
lt_LT: Kopijuoti iš pradinių tekstų

en: Clear translation
lt_LT: Išvalyti vertimą

en: Clear Translation
lt_LT: Išvalyti vertimą

en: Edit comment
lt_LT: Koreguoti komentarą

en: Edit Comment
lt_LT: Koreguoti komentarą

note: TRANSLATORS: Meaning occurrences of the string in source code
en: Code Occurrences
lt_LT: Kodo įeitys

note: TRANSLATORS: Meaning occurrences of the string in source code
en: Code occurrences
lt_LT: Kodo įeitys

en: &Bookmarks
lt_LT: &Adresynas

en: Set bookmark %i
lt_LT: Įdėti adresą %i

en: Go to bookmark %i
lt_LT: Eiti į adresą %i

en: Set Bookmark %i
lt_LT: Įdėti adresą %i

en: Go to Bookmark %i
lt_LT: Eiti į adresą %i

en: Hide Sidebar
lt_LT: Slėpti šoninę juostą

en: Show Sidebar
lt_LT: Rodyti šoninę juostą

en: Hide Status Bar
lt_LT: Slėpti būsenos juostą

en: Show Status Bar
lt_LT: Rodyti būsenos juostą

en: String length in characters: translation | source
lt_LT: Ženklų skaičius eilutėje: vertimas | šaltinis

en: String length in characters
lt_LT: Ženklų skaičius eilutėje

en: Source text
lt_LT: Pradinis tekstas

en: Singular
lt_LT: Vienaskaita

en: Plural
lt_LT: Daugiskaita

en: Translation
lt_LT: Vertimas

en: Pre-translated
lt_LT: Išversta preliminariai

en: Needs Work
lt_LT: Būtina peržiūrėti

note: TRANSLATORS: This indicates that the string's translation isn't final and has known problems.  For example, it might be machine translated or fuzzy matched from an older string. The translation should be short and convey this. If it's problematic to translate it, "Needs review" is acceptable substit
en: Needs work
lt_LT: Būtina peržiūrėti

en: POT files are only templates and don’t contain any translations themselves.
    To make a translation, create a new PO file based on the template.
lt_LT: POT failai yra tik šablonai ir savyje neturi jokių vertimų.
    Norėdami atlikti vertimą, sukurkite naują PO failą pagal šabloną.

en: Create new translation
lt_LT: Sukurti naują vertimą

en: Make a new translation from this POT file.
lt_LT: Sukurti naują vertimą iš šio POT failo.

note: TRANSLATORS: Refers to symbolic ID of source text, i.e. when something like "button.label" is used instead of English text
en: Source text ID
lt_LT: Pirminio teksto ID

en: Everything
lt_LT: Viskas

en: Form %i
lt_LT: Forma %i

en: Form %i (unused)
lt_LT: Forma %i (nenaudojama)

en: Zero
lt_LT: Nulis

en: One
lt_LT: Vienas

en: Two
lt_LT: Du

en: Other
lt_LT: Kita

note: TRANSLATORS: Tooltip on message context tag in the editing area, '%s' is the context text
en: String context: %s
lt_LT: Eilutės kontekstas: %s

note: TRANSLATORS: Tooltip on string ID tag in the editing area, '%s' contains the ID
en: String identifier: %s
lt_LT: Eilutės pavadinimas: %s

en: %s Format
lt_LT: %s Formatas

note: TRANSLATORS: %s is replaced with language name, e.g. "PHP" or "C", so "PHP Format" etc."
en: %s format
lt_LT: %s formatas

en: Translation — %s
lt_LT: Vertimas — %s

en: Source text — %s
lt_LT: Pradinis tekstas — %s

en: unknown language
lt_LT: nežinoma kalba

en: Failed command: %s
lt_LT: Nepavykus komanda: %s

en: Failed to merge gettext catalogs.
lt_LT: Nepavyko sujungti gettext katalogų.

en: Open in Editor
lt_LT: Atverti redaktoriuje

en: Open in editor
lt_LT: Atverti rašyklėje

en: No information about this string’s occurrences in the source code is provided in the file.
lt_LT: Faile nėra informacijos apie šios eilutės įeitis pirminiame tekste.

en: No usage information
lt_LT: Nėra naudojimo informacijos

en: %d code occurrence | %d code occurrences
lt_LT[0]: %d kodo įeitis
lt_LT[1]: %d kodo pasireiškimai
lt_LT[2]: %d kodo pasireiškimų
lt_LT[3]: %d kodo pasireiškimų

en: Source code not found
lt_LT: Pirminis tekstas nerastas

en: Poedit cannot show source code where the string is used, because the file is either not available in the referenced location or it is a symbolic reference that doesn’t point to a real file.
lt_LT: Poedit negali parodyti pirminio teksto, kur naudojama ši eilutė, nes failo arba nėra nurodytoje vietoje, arba tai yra simbolinė nuoroda, kuri nerodo į tikrą failą.

en: File cannot be opened
lt_LT: Failo negalima atverti

en: Poedit was unable to open the “%s” file.
lt_LT: Poedit negali atverti failo „%s“.

en: Find
lt_LT: Ieškoti

en: Replace
lt_LT: Pakeisti

note: TRANSLATORS: Expander in Find window for additional options (case sensitive etc.)
en: Options
lt_LT: Parinktys

en: Ignore case
lt_LT: Neskirti didžiųjų raidžių nuo mažųjų

en: Wrap around
lt_LT: Apgaubti tekstu

en: Whole words only
lt_LT: Tik ištisus žodžius

en: Find in source texts
lt_LT: Ieškoti pradiniuose tekstuose

en: Find in translations
lt_LT: Ieškoti vertime

en: Find in comments
lt_LT: Ieškoti komentaruose

en: Close
lt_LT: Užverti

en: Replace &All
lt_LT: Pakeisti &viską

en: Replace &all
lt_LT: Pakeisti &visus

en: &Replace
lt_LT: &Pakeisti

en: < &Previous
lt_LT: < &Ankstesnis

en: &Next >
lt_LT: &Kitas >

en: String to find
lt_LT: Ieškoma eilutė

en: Replacement string
lt_LT: Pakeitimo eilutė

en: Cannot execute program: %s
lt_LT: Įvykdyti programos nepavyko: %s

en: Translation Language
lt_LT: Vertimo kalba

en: Language of the translation:
lt_LT: Vertimo kalba:

en: Poedit - Catalogs manager
lt_LT: Poedit - katalogų tvarkyklė

en: Edit…
lt_LT: Redaguoti…

en: Create new translations project
lt_LT: Sukurti naują vertimų projektą

en: Delete the project
lt_LT: Ištrinti projektą

en: Edit the project
lt_LT: Redaguoti projektą

en: Update all
lt_LT: Atnaujinti viską

en: Update all catalogs in the project
lt_LT: Atnaujinti visus projekto katalogus

en: Total
lt_LT: Iš viso

en: Untrans
lt_LT: Neverstos

[ctx: column/row header]
en: Needs Work
lt_LT: Būtina peržiūrėti

en: Errors
lt_LT: Klaidos

en: Last modified
lt_LT: Paskutinis pakeitimas

en: Select directory
lt_LT: Pasirinkite aplanką

en: Directories:
lt_LT: Aplankai:

en: <unnamed>
lt_LT: <bevardis>

en: Do you want to delete project “%s”?
lt_LT: Ar norite pašalinti „%s“ projektą”?

en: Delete project
lt_LT: Šalinti projektą

en: Deleting the project will not delete any translation files.
lt_LT: Ištrynus projektą, nebus ištrinti jokie vertimo failai.

en: Confirmation
lt_LT: Patvirtinimas

en: Update all catalogs in this project?
lt_LT: Ar atnaujinti visus šio projekto katalogus?

en: Performs update from source code on all files in the project.
lt_LT: Atlieka visų projekto failų atnaujinimą iš pradinių tekstų.

en: Catalogs Manager
lt_LT: Katalogų tvarkyklė

en: Check for Updates…
lt_LT: Tikrinti, ar yra atnaujinimų…

note: TRANSLATORS: This is Settings app menu that replaces Preferences in macOS 13 Ventura or newer, and should be translated EXACTLY as in macOS. If you don't use macOS and can't check, please leave it untranslated.
en: Settings…
lt_LT: Nuostatos…

en: &Edit
lt_LT: &Taisa

en: Undo
lt_LT: Atšaukti

en: Redo
lt_LT: Pakartoti

en: Paste and Match Style
lt_LT: Įdėti ir sutapatinti stilių

en: Delete
lt_LT: Ištrinti

en: Spelling and Grammar
lt_LT: Rašyba ir gramatika

en: Show Spelling and Grammar
lt_LT: Rodyti rašybą ir gramatiką

en: Check Document Now
lt_LT: Patikrinti dokumentą

en: Check Spelling While Typing
lt_LT: Tikrinti rašybą rašant

en: Check Grammar With Spelling
lt_LT: Tikrinti rašybą ir gramatiką

en: Correct Spelling Automatically
lt_LT: Rašybą tikrinti automatiškai

en: Substitutions
lt_LT: Pakeitimai

en: Show Substitutions
lt_LT: Rodyti pakeitimus

en: Smart Copy/Paste
lt_LT: Įmantrus kopijavimas ir įdėjimas

en: Smart Quotes
lt_LT: Lietuviškos kabutės

en: Smart Dashes
lt_LT: Brūkšniai

en: Smart Links
lt_LT: Išmaniosios nuorodos

en: Text Replacement
lt_LT: Teksto pakeitimas

en: Transformations
lt_LT: Transformacijos

en: Make Upper Case
lt_LT: Didžiosiomis raidėmis

en: Make Lower Case
lt_LT: Mažosiomis raidėmis

en: Capitalize
lt_LT: Iš didžiosios raidės

en: Speech
lt_LT: Kalba

en: Start Speaking
lt_LT: Pradėti kalbėjimą

en: Stop Speaking
lt_LT: Baigti kalbėjimą

en: &View
lt_LT: &Rodymas

note: TRANSLATORS: This must be the same as OS X's translation of this View menu item
en: Show Toolbar
lt_LT: Rodyti įrankių juostą

note: TRANSLATORS: This must be the same as OS X's translation of this View menu item
en: Customize Toolbar…
lt_LT: Tinkinti įrankių juostą…

note: TRANSLATORS: This must be the same as OS X's translation of this View menu item
en: Enter Full Screen
lt_LT: Visas ekranas

en: Window
lt_LT: Langas

en: Minimize
lt_LT: Minimizuoti

en: Zoom
lt_LT: Priartinti

en: Welcome to Poedit
lt_LT: Jus sveikina Poedit

en: Bring All to Front
lt_LT: Viską rodyti priekyje

en: Information about the translator
lt_LT: Informacija apie vertėją

en: Name:
lt_LT: Vardas:

en: Your Name
lt_LT: Jūsų vardas

en: Email:
lt_LT: El. paštas:

en: Your name and email address are only used to set the Last-Translator header of GNU gettext files.
lt_LT: Jūsų el. pašto adresas ir vardas bus naudojami tik paskutinio vertėjo nurodymui GNU gettext failų antraštėse.

en: Editing
lt_LT: Taisymas

en: Automatically compile MO file when saving
lt_LT: Automatiškai kompiliuoti MO failą išsaugant

en: Show summary after updating files
lt_LT: Po failų atnaujinimų rodyti santrauką

en: Check spelling
lt_LT: Tikrinti rašybą

en: Always change focus to text input field
lt_LT: Visada aktyvuoti teksto įvedimo lauką

en: Never let the list of strings take focus. If enabled, you must use Ctrl-arrows for keyboard navigation but you can also type text immediately, without having to press Tab to change focus.
lt_LT: Niekada nefokusuoti eilučių sąrašo. Jei įjungta, turėsite naudoti Ctrl+rodyklės klaviatūros navigacijai, taip pat galėsite įvedinėti tekstą iš karto be TAB paspaudimo nekeičiant fokuso.

en: Appearance
lt_LT: Išvaizda

en: Use custom list font:
lt_LT: Sąrašui naudoti savo šriftą:

en: Use custom text fields font:
lt_LT: Įvedimo laukams naudoti savo šriftą:

en: Change UI language
lt_LT: Keisti programos kalbą

note: TRANSLATORS: This is a note appended to "Check spelling" when running on older Windows versions
en: (requires Windows 8 or newer)
lt_LT: (būtina Windows 8 arba naujesnė versija)

en: General
lt_LT: Bendra

en: Use translation memory
lt_LT: Naudoti vertimų atminties pasiūlymus

en: Manage…
lt_LT: Tvarkyti…

note: TRANSLATORS: Followed by "match translations within the file" or "pre-translate from TM"
en: When updating from sources
lt_LT: Atnaujinant iš pradinių tekstų

note: TRANSLATORS: Preceded by "When updating from sources"
en: fuzzy match within the file
lt_LT: parinkti panašų vertimą iš paties failo

note: TRANSLATORS: Preceded by "When updating from sources"
en: pre-translate from TM
lt_LT: versti preliminariai iš VA

en: Poedit can attempt to fill in new entries from only previous translations in the file or from your entire translation memory. Using the TM won’t be very effective if it’s near-empty, but it will get better as you add more translations to it.
lt_LT: Poedit gali bandyti užpildyti naujus įrašus tik iš ankstesnių šio failo vertimų arba iš visos jūsų vertimų atminties. VA naudojimas nebus labai efektyvus jei ji bus beveik tuščia, bet jis taps vis efektyvesnis kai tik pridėsite daugiau vertimų į ją.

en: Stored translations:
lt_LT: Išsaugoti vertimai:

en: Database size on disk:
lt_LT: Duomenų bazės dydis diske:

en: Import Translation Files…
lt_LT: Importuoti vertimų failus…

en: Import translation files…
lt_LT: Importuoti vertimų failus…

en: Import From TMX…
lt_LT: Importuoti iš TMX…

en: Import from TMX…
lt_LT: Importuoti iš TMX…

en: Export To TMX…
lt_LT: Eksportuoti į TMX…

en: Export to TMX…
lt_LT: Eksportuoti į TMX…

note: TRANSLATORS: This is a button that deletes everything in the translation memory (i.e. clears/resets it).
en: Reset
lt_LT: Atkurti

en: Select translation files to import
lt_LT: Pasirinkite kokius vertimo failus importuosite

en: Translation Memory
lt_LT: Vertimų atmintis

en: Importing translations…
lt_LT: Importuojami vertimai…

en: Error loading translation file “%s”.
lt_LT: Klaida įkeliant vertimo failą „%s“.

en: Finalizing…
lt_LT: Užbaigiama…

en: Select TMX files to import
lt_LT: Pasirinkite kokius TMX importuosite

en: TMX Files
lt_LT: TMX failai

en: Importing translation memory from “%s” failed.
lt_LT: Vertimų atminties importas iš „%s“ nepavyko.

en: Import error
lt_LT: Importavimo klaida

en: Exporting translations…
lt_LT: Eksportuojami vertimai…

en: Exporting translation memory to “%s” failed.
lt_LT: Vertimų atminties eksportas į „%s“ nepavyko.

en: Export error
lt_LT: Eksportavimo klaida

en: Reset translation memory
lt_LT: Atkurti vertimų atmintį

en: Are you sure you want to reset the translation memory?
lt_LT: Ar tikrai norite atkurti vertimų atmintį?

en: Resetting the translation memory will irrevocably delete all stored translations from it. You can’t undo this operation.
lt_LT: Vertimų atminties atkūrimas negrįžtamai panaikins visus saugomus vertimus iš jos. Negalėsite atšaukti šios operacijos.

note: TRANSLATORS: This is abbreviation of "Translation Memory" used in Preferences on macOS. Long text looks weird there, too short (like TM) too, but less so. "General" is about ideal length there.
en: TM
lt_LT: VA

en: Source code extractors are used to find translatable strings in the source code files and extract them so that they can be translated.
lt_LT: Pradinio teksto ištraukėjai naudojami verstinų eilučių suradimui pradiniuose failuose bei išgavimui taip, kad jas būtų galima išversti.

en: Custom Extractors:
lt_LT: Savi ištraukėjai:

en: Custom extractors:
lt_LT: Savi ištraukėjai:

en: Supports all programming languages recognized by GNU gettext tools (PHP, C/C++, C#, Perl, Python, Java, JavaScript and others).
lt_LT: Palaiko visas programavimo kalbas, kurias atpažįsta GNU gettext įrankiai (PHP, C/C++, C#, Perl, Python, Java, JavaScript ir kitas).

en: Delete extractor
lt_LT: Ištrinti ištraukėją

en: Are you sure you want to delete the “%s” extractor?
lt_LT: Ar tikrai norite ištrinti „%s“ ištraukėją?

en: Extractors
lt_LT: Ištraukėjai

en: Accounts
lt_LT: Paskyros

en: Automatically check for updates
lt_LT: Automatiškai tikrinti, ar yra atnaujinimų

en: Include beta versions
lt_LT: Įtraukti beta versijas

en: Beta versions contain the latest new features and improvements, but may be a bit less stable.
lt_LT: Beta versijos turi naujausias funkcijas ir patobulinimus, bet gali būti šiek tiek mažiau stabilios.

en: Updates
lt_LT: Atnaujinimai

en: These settings affect internal formatting of PO files. Adjust them if you have specific requirements e.g. because of version control.
lt_LT: Šie parametrai turi įtakos vidiniam PO failų formatavimui. Koreguokite juos, jei turite specifinių reikalavimų, pvz., dėl versijų valdymo.

en: Line endings:
lt_LT: Eilučių pabaigos:

en: Unix (recommended)
lt_LT: Unix (rekomenduojama)

note: TRANSLATORS: Followed by text control for entering number; wraps text at given width
en: Wrap at:
lt_LT: Tekstą laužyti:

en: Preserve formatting of existing files
lt_LT: Išlaikyti esamą failų formatavimą

en: Advanced
lt_LT: Papildomai

en: Preparing strings…
lt_LT: Ruošiamos eilutės…

en: Pre-translating from translation memory…
lt_LT: Preliminarus vertimas iš vertimų atminties…

en: Pre-translated %u string | Pre-translated %u strings
lt_LT[0]: Preliminariai išversta %u eilutė
lt_LT[1]: Preliminariai išverstos %u eilutės
lt_LT[2]: Preliminariai išversta %u eilučių
lt_LT[3]: Preliminariai išversta %u eilučių

en: Pre-translating…
lt_LT: Verčiama preliminariai…

en: Cannot pre-translate without source text.
lt_LT: Preliminarus vertimas neįmanomas be pradinio teksto.

note: TRANSLATORS: This is a somewhat common term describing the action where you apply the translation memory and/or machine translation to all of the strings you're translating as the first step, followed by correcting, improving etc., i.e. actually translating the strings. This may be tricky to express
en: Pre-translate
lt_LT: Versti preliminariai

en: Pre-translation requires that source text is available. It doesn’t work if only IDs without the actual text are used.
lt_LT: Preliminariam vertimui atlikti reikalingas pradinis tekstas. Jis neveikia, jei naudojami tik ID be faktinio teksto.

en: Only fill in exact matches
lt_LT: Užpildyti tik jei pilnai atitinka

en: Don’t mark exact matches as needing work
lt_LT: Nežymėti „Reikia peržiūrėti“ jei pilnai atitinka

en: Only enable if you trust the quality of your TM. By default, all matches from the TM are marked as needing work and should be reviewed before use.
lt_LT: Įjunkite tik, jei pasitikite savo VA kokybe. Pagal numatytąsias nustatas visi VA pasiūlyti atitikmenys pažymimi „Reikia peržiūrėti“ žyma ir prieš naudojimą turi būti peržiūrėti.

en: Pre-translation automatically finds exact or fuzzy matches for untranslated strings in the translation memory and fills in their translations.
lt_LT: Preliminarus vertimas randa tikslius arba panašius atitikmenis neišverstoms eilutėms vertimo atmintyje ir automatiškai užpildo jų vertimus.

en: %d entry was pre-translated. | %d entries were pre-translated.
lt_LT[0]: Preliminariai išversta %d eilutė.
lt_LT[1]: Preliminariai išverstos %d eilutės.
lt_LT[2]: Preliminariai išversta %d eilučių.
lt_LT[3]: %d eilučių preliminariai išversta.

en: The translations were marked as needing work, because they may be inaccurate. You should review them for correctness.
lt_LT: Vertimai buvo pažymėti kaip tobulintini, nes gali būti netikslūs. Turėtumėte peržiūrėti jų teisingumą.

en: No entries could be pre-translated.
lt_LT: Nėra eilučių, kurias galima preliminariai išversti.

en: The TM doesn’t contain any strings similar to the content of this file. It is only effective for semi-automatic translations after Poedit learns enough from files that you translated manually.
lt_LT: Vertimo atmintyje nėra eilučių panašių į šio failo turinį. Tai efektyvu tik pusiau automatiniam vertimui, kai Poedit pakankamai išmoks iš jūsų rankiniu būdu verstų failų.

en: Cancelling…
lt_LT: Atsisakoma…

en: Drag Folders or Files Here
lt_LT: Nutempkite aplankus ir failus čia

en: Drag folders or files here
lt_LT: Nutempkite aplankus ir failus čia

en: Add Folders…
lt_LT: Pridėti aplankus…

en: Add folders…
lt_LT: Pridėti aplankus…

en: Add Files…
lt_LT: Pridėti failus…

en: Add files…
lt_LT: Pridėti failus…

en: Add Wildcard…
lt_LT: Pridėti pakaitos simbolį…

en: Add wildcard…
lt_LT: Pridėti pakaitos simbolį…

note: TRANSLATORS: Used on macOS, should match standard translation of this in other apps (incl. name of the Finder app)
en: Reveal in Finder
lt_LT: Rodyti „Finder“

note: TRANSLATORS: Used on Windows to show in the Explorer file manager, should match standard translation of "Explorer"
en: Show in Explorer
lt_LT: Atverti failų naršyklėje

en: Show in Folder
lt_LT: Rodyti aplanke

en: Paths
lt_LT: Keliai

en: Excluded paths
lt_LT: Ignoruojami keliai

en: Advanced extraction settings
lt_LT: Išplėstiniai ištraukimo parametrai

en: Extract notes for translators from:
lt_LT: Išgauti pastabas vertėjams iš:

en: Comments prefixed with:
lt_LT: Komentarų su priešdėliu:

en: All comments
lt_LT: Visų komentarų

en: Additional xgettext flags:
lt_LT: Papildomos xgettext žymos:

en: Additional keywords
lt_LT: Papildomi raktažodžiai

en: Name of the project the translation is for
lt_LT: Projekto pavadinimas kuriam skirtas vertimas

en: Team name and email address or URL
lt_LT: Komandos pavadinimas ir el. pašto adresas arba URL

en: e.g. nplurals=2; plural=(n > 1);
lt_LT: pvz. nplurals=2; plural=(n > 1);

en: UTF-8 (recommended)
lt_LT: UTF-8 (rekomenduojama)

en: Please save the file first. This section cannot be edited until then.
lt_LT: Pirma išsaugokite failą. Šio skyriaus nebus galima redaguoti kol neišsaugosite.

en: Placeholders correctness
lt_LT: Vietaženklių teisingumas

en: Placeholder “%s” is missing from translation.
lt_LT: Vietaženklio „%s“ nėra vertime.

en: Superfluous placeholder “%s” that isn’t in source text.
lt_LT: Perteklinis vietaženklis „%s“, kurio nėra pradiniame tekste.

en: Plural form translations
lt_LT: Daugiskaitos formų vertimas

en: Not all plural forms are translated.
lt_LT: Ne visos daugiskaitos formos išverstos.

en: Inconsistent upper/lower case
lt_LT: Nesuderintas didžiųjų/mažųjų raidžių naudojimas

en: The translation should start as a sentence.
lt_LT: Vertimas turėtų prasidėti kaip sakinys.

en: The translation should start with a lowercase character.
lt_LT: Vertimas turėtų prasidėti mažąja raide.

en: Inconsistent whitespace
lt_LT: Nesuderinti tarpai

en: The translation doesn’t start with a space.
lt_LT: Vertimas neprasideda tarpo ženklu.

en: The translation starts with a space, but the source text doesn’t.
lt_LT: Vertimas prasideda tarpo ženklu, bet pradiniame tekste taip nėra.

en: The translation is missing a newline at the end.
lt_LT: Vertimo pabaigoje trūksta naujos eilutės simbolio.

en: The translation ends with a newline, but the source text doesn’t.
lt_LT: Vertimas baigiasi naujos eilutės ženklu, bet pradiniame tekste taip nėra.

en: The translation is missing a space at the end.
lt_LT: Vertimo pabaigoje trūksta tarpo ženklo.

en: The translation ends with a space, but the source text doesn’t.
lt_LT: Vertimas baigiasi tarpo simboliu, bet pradiniame tekste taip nėra.

en: Punctuation checks
lt_LT: Skyrybos tikrinimas

en: The translation should end with “%s”.
lt_LT: Vertimas turi baigtis „%s“.

en: The translation should not end with “%s”.
lt_LT: Vertimas neturi baigtis „%s“.

en: The translation ends with “%s”, but the source text ends with “%s”.
lt_LT: Vertimas baigiasi „%s“, o pradinis tekstas - „%s“.

en: Clear Menu
lt_LT: Išvalyti meniu

en: Clear menu
lt_LT: Išvalyti meniu

en: Comment:
lt_LT: Komentaras:

en: Update
lt_LT: Atnaujinti

en: &Delete
lt_LT: Šalinti

en: Delete the comment
lt_LT: Pašalinti komentarą

en: Edit project
lt_LT: Redaguoti projektą

en: Project name:
lt_LT: Projekto pavadinimas:

en: Browse
lt_LT: Naršyti

en: Add directory to the list
lt_LT: Į sąrašą pridėti aplanką

en: OK
lt_LT: Gerai

en: &File
lt_LT: &Failas

en: &New…
lt_LT: &Naujas…

en: New from &POT/PO file…
lt_LT: Naujas iš &POT/PO failo…

en: New From &POT/PO File…
lt_LT: Naujas iš &POT/PO failo…

en: &Open…
lt_LT: &Atverti…

en: Open Recent
lt_LT: Atverti paskiausiai naudotą

en: Open recent
lt_LT: Atverti paskiausiai naudotus

en: &Start window
lt_LT: &Pradinis langas

en: &Start Window
lt_LT: &Pradinis langas

en: Catalogs &manager
lt_LT: Katalogų &tvarkyklė

en: Catalogs &Manager
lt_LT: Katalogų &tvarkyklė

en: &Close
lt_LT: &Užverti

en: &Save
lt_LT: Iš&saugoti

en: Save &as…
lt_LT: Išsaugoti k&aip…

en: Save &As…
lt_LT: Išsaugoti k&aip…

en: Compile to MO…
lt_LT: Kompiliuoti į MO…

en: E&xport as HTML…
lt_LT: E&ksportuoti kaip HTML…

en: Check for updates…
lt_LT: Tikrinti, ar yra atnaujinimų…

en: &Preferences…
lt_LT: &Nuostatos…

en: E&xit
lt_LT: &Išeiti

en: Quit
lt_LT: Baigti darbą

en: Copy from singular
lt_LT: Kopijuoti iš vienaskaitos

en: Copy From Singular
lt_LT: Kopijuoti iš vienaskaitos

en: Translation needs &work
lt_LT: Vertimą būtina tobulinti

en: Translation Needs &Work
lt_LT: Vertimą būtina tobulinti

en: Edit &comment
lt_LT: Redaguoti &komentarą

en: Edit &Comment
lt_LT: Redaguoti &komentarą

note: TRANSLATORS: as in: translation suggestions, suggested translations; should be similarly short
en: Suggestions
lt_LT: Pasiūlymai

en: &Find…
lt_LT: &Rasti…

en: Replace…
lt_LT: Sukeisti…

en: Find next
lt_LT: Rasti tolesnį

en: Find previous
lt_LT: Rasti ankstesnį

en: Find and Replace…
lt_LT: Rasti ir pakeisti…

en: Find Next
lt_LT: Rasti tolesnį

en: Find Previous
lt_LT: Rasti ankstesnį

en: &Preferences
lt_LT: &Nustatymai

en: Show string &ID
lt_LT: Rodyti eilutės &ID

en: Show String &ID
lt_LT: Rodyti eilutės &ID

en: Show warnings
lt_LT: Rodyti įspėjimus

en: Show Warnings
lt_LT: Rodyti įspėjimus

en: Sort by &file order
lt_LT: Rikiuoti pagal eiliškumą &faile

en: Sort by &File Order
lt_LT: Rikiuoti pagal eiliškumą &faile

en: Sort by &source
lt_LT: Rikiuoti pagal „&Pradinis tekstas“

en: Sort by &Source
lt_LT: Rikiuoti pagal „&Pradinis tekstas“

en: Sort by &translation
lt_LT: Rikiuoti pagal „&Vertimas“

en: Sort by &Translation
lt_LT: Rikiuoti pagal „&Vertimas“

en: &Group by context
lt_LT: &Grupuoti pagal kontekstą

en: &Group By Context
lt_LT: &Grupuoti pagal kontekstą

en: Entries with errors first
lt_LT: Pirmiausia įrašai su klaidomis

en: Entries with Errors First
lt_LT: Pirmiausia įrašai su klaidomis

en: &Untranslated entries first
lt_LT: &Pirmiausia neišversti įrašai

en: &Untranslated Entries First
lt_LT: &Pirmiausia neišversti įrašai

en: &Show code occurrences
lt_LT: &Rodyti kodo pasireiškimus

en: &Show Code Occurrences
lt_LT: &Rodyti kodo pasireiškimus

en: Show sidebar
lt_LT: Rodyti šoninę juostą

en: Show status bar
lt_LT: Rodyti būsenos juostą

en: &Translation
lt_LT: &Vertimas

en: &Update from source code
lt_LT: Atna&ujinti iš pradinių tekstų

en: &Update from Source Code
lt_LT: Atna&ujinti iš pradinių tekstų

en: Update from &POT file…
lt_LT: Atnaujinti iš &POT failo…

en: Update from &POT File…
lt_LT: Atnaujinti iš &POT failo…

en: Sync with Crowdin
lt_LT: Suvienodinti su „Crowdin“

en: Pre-&translate…
lt_LT: Vers&ti preliminariai…

en: &Purge deleted translations
lt_LT: &Pašalinti ištrintus vertimus

en: &Purge Deleted Translations
lt_LT: &Pašalinti ištrintus vertimus

en: &Validate translations
lt_LT: Pa&tikrinti vertimą

en: &Validate Translations
lt_LT: Pa&tikrinti vertimą

en: &Properties…
lt_LT: &Savybės…

en: &Done and next
lt_LT: &Atlikta ir toliau

en: &Done and Next
lt_LT: &Atlikta ir Toliau

en: Previously edited
lt_LT: Anksčiau redaguoti

en: Previously Edited
lt_LT: Anksčiau redaguoti

en: &Previous translation
lt_LT: &Ankstesnis vertimas

en: &Previous Translation
lt_LT: &Ankstesnis vertimas

en: &Next translation
lt_LT: &Kitas vertimas

en: &Next Translation
lt_LT: &Kitas vertimas

en: P&revious unfinished
lt_LT: &Ankstesnis nebaigtas

en: P&revious Unfinished
lt_LT: &Ankstesnis nebaigtas

en: Ne&xt unfinished
lt_LT: &Kitas nebaigtas

en: Ne&xt Unfinished
lt_LT: &Kitas nebaigtas

en: Previous plural form
lt_LT: Ankstesnė daugiskaitos forma

en: Previous Plural Form
lt_LT: Ankstesnė daugiskaitos forma

en: Next plural form
lt_LT: Kita daugiskaitos forma

en: Next Plural Form
lt_LT: Kita daugiskaitos forma

en: &Online help
lt_LT: &Žinynas internete

en: &Online Help
lt_LT: &Žinynas internete

en: &GNU gettext manual
lt_LT: &GNU gettext vadovas

en: &GNU gettext Manual
lt_LT: &GNU gettext vadovas

en: &About Poedit
lt_LT: &Apie Poedit

en: &About
lt_LT: &Apie

en: Extractor setup
lt_LT: Ištraukėjo nuostatos

en: List of extensions separated by semicolons (e.g. *.cpp;*.h):
lt_LT: Plėtinių, atskirtų kabliataškiais, sąrašas (pvz., *.cpp;*.h):

en: Invocation:
lt_LT: Iškvietimas:

en: Command to extract translations:
lt_LT: Vertimų išgavimo komanda:

en: This is the command used to launch the extractor.
    %o expands to the name of output file, %K to list
    of keywords, %F to list of input files,
    %C to charset flag (see below).
lt_LT: Tai yra komanda, paleidžianti pradinio teksto ištraukėją.
    %o bus pakeistas išvesties failo pavadinimu, %K raktažodžių
    sąrašu, %F įvesties failų sąrašu, 
    %C koduotės žymomis (žiūrėti aukščiau).

en: An item in keywords list:
lt_LT: Elementas raktažodžių sąraše:

en: This will be attached to the command line once
    for each keyword. %k expands to the keyword.
lt_LT: Tai bus pridėta komandinėje eilutėje po kartą
    kiekvienam raktiniam žodžiui. %k išplės į raktinį žodį.

en: An item in input files list:
lt_LT: Elementas įvedimo failų sąraše:

en: This will be attached to the command line once
    for each input file. %f expands to the filename.
lt_LT: Tai bus pridėta komandinėje eilutėje po kartą
    kiekvienam duomenų failui. %f išplės į failo pavadinimą.

en: Source code charset:
lt_LT: Pradinių tekstų koduotė:

en: This will be attached to the command line
    only if source code charset was given. %c expands to charset value.
lt_LT: Tai bus pridėta komandinėje eilutėje po kartą
    kiekvienam duomenų failui. %c išplės į failo pavadinimą.

en: Translation Properties
lt_LT: Vertimo savybės

en: Project name and version:
lt_LT: Projekto pavadinimas ir versija:

en: Language team:
lt_LT: Vertėjų komanda:

en: Plural forms:
lt_LT: Daugiskaitos formos:

en: Use default rules for this language
lt_LT: Šiai kalbai naudoti numatytąsias taisykles

en: Use custom expression
lt_LT: Naudoti savo išraišką

en: Learn about plural forms
lt_LT: Sužinokite apie daugiskaitos formas

en: Charset:
lt_LT: Koduotė:

en: Advanced Extraction Settings…
lt_LT: Išplėstiniai ištraukimo parametrai…

en: Advanced extraction settings…
lt_LT: Išplėstiniai ištraukimo parametrai…

en: Translation properties
lt_LT: Vertimo savybės

en: Sources Paths
lt_LT: Pradinių failų keliai

en: Sources paths
lt_LT: Pradinių failų keliai

en: Extract text from source files in the following directories:
lt_LT: Išgauti tekstą iš pradinių failų esančių šiuose aplankuose:

en: Base path:
lt_LT: Pagrindinis kelias:

en: Sources Keywords
lt_LT: Pradinių failų raktažodžiai

en: Sources keywords
lt_LT: Pradinių failų raktažodžiai

en: Use these keywords (function names) to recognize translatable strings
    in source files:
lt_LT: Be standartinių, naudokite šiuos raktažodžius (funkcijų pavadinimus),
    verstinų eilučių atpažinimui pradiniuose tekstuose:

en: Also use default keywords for supported languages
lt_LT: Taip pat palaikomoms kalboms naudoti numatytuosius raktažodžius

en: Learn about gettext keywords
lt_LT: Sužinokite daugiau apie gettext raktažodžius

en: Update summary
lt_LT: Atnaujinti santrauką

en: These strings were found in the sources but were not in the file.
    Poedit will add them to the file now.
lt_LT: Šios eilutės yra šaltiniuose, bet jų nėra faile.
    „Poedit“ juos įtrauks ir į failą.

en: New strings
lt_LT: Naujos eilutės

en: These strings are no longer in the source code.
    Poedit will remove them from the file now.
lt_LT: Šių eilučių nebėra pradiniuose tekstuose.
    Poedit juos pašalins ir iš failo.

en: Obsolete strings
lt_LT: Seni žodžiai

en: (0 new, 0 obsolete)
lt_LT: (0 naujų, 0 senų)

en: Open
lt_LT: Atverti

en: Open file
lt_LT: Atverti failą

en: Save file
lt_LT: Išsaugoti failą

en: Validate
lt_LT: Patikrinti

en: Check for errors in the translation
lt_LT: Tikrinti ar nėra vertimo klaidų

en: Update from code
lt_LT: Atnaujinti iš pradinių tekstų

en: Update from Code
lt_LT: Atnaujinti iš pradinių tekstų

en: Update from source code
lt_LT: Atnaujinti iš pradinių tekstų

en: Sidebar
lt_LT: Šoninė juosta

en: Show or hide the sidebar
lt_LT: Rodyti ar slėpti šoninę juostą

note: TRANSLATORS: "Previous" as in used in the past, now replaced with newer.
en: Previous source text
lt_LT: Ankstesnis pradinis tekstas

en: The old source text (before it changed during an update) that the now-inaccurate translation corresponds to.
lt_LT: Senasis pradinis tekstas (prieš atnaujinimą), kuris atitinka neteisingą vertimą.

en: Notes for translators
lt_LT: Pastabos vertėjams

en: Comment
lt_LT: Komentaras

en: Add comment
lt_LT: Pridėti komentarą

en: Add Comment
lt_LT: Pridėti komentarą

en: Delete From Translation Memory
lt_LT: Ištrinti iš vertimų atminties

en: Delete from translation memory
lt_LT: Ištrinti iš vertimų atminties

en: Translation suggestions
lt_LT: Vertimų siūlymai

note: TRANSLATORS: This is shown when no translation suggestions can be found in the TM (Windows).
en: No matches found
lt_LT: Atitikmenų nerasta

note: TRANSLATORS: This is shown when no translation suggestions can be found in the TM (macOS, Linux).
en: No Matches Found
lt_LT: Atitikmenų nerasta

en: This string was found in Poedit’s translation memory.
lt_LT: Ši eilutė buvo rasta Poedit vertimų atmintyje.

en: Translation suggestions require that source text is available. They don’t work if only IDs without the actual text are used.
lt_LT: Vertimo pasiūlymams pateikti reikalingas pradinis tekstas. Jis neveikia, jei naudojami tik ID be faktinio teksto.

en: The TMX file is malformed.
lt_LT: TMX failas yra neteisingas.

en: No translations were found in the TMX file.
lt_LT: TMX faile nerasta vertimų.

en: Translation memory database is corrupted: %s (%d).
lt_LT: Sugadinta vertimų atminties duomenų bazė: %s (%d).

en: Translation memory error: %s (%d).
lt_LT: Vertimų atminties klaida: %s (%d).

en: Cannot create temporary directory.
lt_LT: Sukurti laikino aplanko nepavyko.

en: There are no translations. That’s unusual.
lt_LT: Nėra vertimų. Neįprasta.

en: Translatable entries aren’t added manually in the Gettext system, but are automatically extracted
    from source code. This way, they stay up to date and accurate.
    Translators typically use PO template files (POTs) prepared for them by the developer.
lt_LT: Gettext sistemoje įrašai vertimui nėra pridedami rankiniu būdu, bet automatiškai išgaunami
    iš pradinio teksto. Tokiu būdu jie lieka naujausi ir tikslūs.
    Vertėjai paprastai naudoja PO šablono failus (POT), kuriuos sukuria programų autoriai.

en: (Learn more about GNU gettext)
lt_LT: (Sužinokite daugiau apie GNU gettext)

en: The simplest way to fill this file with translations is to update it from a POT:
lt_LT: Paprasčiausias būdas užpildyti šį failą vertimais yra atnaujinti jį iš POT:

en: Update from POT
lt_LT: Atnaujinti failą pagal POT šabloną

en: Take translatable strings from an existing POT template.
lt_LT: Paimti verčiamas eilutes iš esamo POT šablono.

en: You can also extract translatable strings directly from the source code:
lt_LT: Taipogi galite išgauti verstinas eilutes tiesiai iš pradinių tekstų:

en: Extract from sources
lt_LT: Išgauti iš pradinių tekstų

en: Configure source code extraction in Properties.
lt_LT: Pradinių tekstų ištraukimą sukonfigūruokite Nustatymuose.

note: TRANSLATORS: This is version information in about dialog, "%s" will be version number when used
en: Version %s
lt_LT: Versija %s

en: Create new
lt_LT: Sukurti naują

en: Create new translation from POT template.
lt_LT: Sukurti naują vertimą iš POT šablono.

en: Browse files
lt_LT: Naršyti failus

en: Open and edit translation files.
lt_LT: Atverti ir redaguoti vertimų failus.

en: Recent files
lt_LT: Paskiausiai naudoti failai

en: Sync
lt_LT: Sinchronizuoti

en: Synchronize the translation with Crowdin
lt_LT: Sinchronizuoti vertimą su „Crowdin“

note: TRANSLATORS: This is titlebar of about dialog, "%s" is application name ("Poedit" here, but please use "%s")
en: About %s
lt_LT: Apie %s

note: TRANSLATORS: Title of the preferences window on Windows and Linux. "%s" is replaced with "Poedit" when running.
en: %s Preferences
lt_LT: %s nuostatos

note: TRANSLATORS: macOS item in app menu
en: Services
lt_LT: Paslaugos

note: TRANSLATORS: macOS item in app menu, %s is replaced with "Poedit"
en: Hide %s
lt_LT: Slėpti %s

note: TRANSLATORS: macOS item in app menu
en: Hide Others
lt_LT: Slėpti kitus

note: TRANSLATORS: macOS item in app menu
en: Show All
lt_LT: Rodyti visus

note: TRANSLATORS: macOS item in app menu, %s is replaced with "Poedit"
en: Quit %s
lt_LT: Baigti %s darbą

note: TRANSLATORS: macOS item in app menu
en: Preferences…
lt_LT: Nustatymai…

en: Preferences...
lt_LT: Nuostatos...

note: TRANSLATORS: Title of a category in Windows task menu (right-click icon in taskbar)
en: Recent
lt_LT: Paskiausiai naudoti

note: TRANSLATORS: Title of a category in Windows task menu (right-click icon in taskbar)
en: Frequent
lt_LT: Dažnai naudoti

en: &Apply
lt_LT: &Taikyti

en: Apply
lt_LT: Taikyti

en: &Back
lt_LT: &Atgal

en: Back
lt_LT: Atgal

en: &Cancel
lt_LT: &Atsisakyti

en: &Clear
lt_LT: &Išvalyti

en: Clear
lt_LT: Išvalyti

en: Copy
lt_LT: Kopijuoti

en: Cu&t
lt_LT: Iškirp&ti

en: Cut
lt_LT: Iškirpti

en: Edit
lt_LT: Redaguoti

en: &Quit
lt_LT: &Baigti darbą

en: Help
lt_LT: Žinynas

en: &New
lt_LT: &Naujas

en: New
lt_LT: Naujas

en: &No
lt_LT: &Ne

en: No
lt_LT: Ne

en: &OK
lt_LT: &Gerai

en: Open…
lt_LT: Atverti…

en: &Open...
lt_LT: &Atverti...

en: Open...
lt_LT: Atverti...

en: &Paste
lt_LT: Į&dėti

en: Paste
lt_LT: Įdėti

en: Preferences
lt_LT: Nuostatos

en: &Redo
lt_LT: &Pakartoti

en: Refresh
lt_LT: Įkelti iš naujo

en: &Save as
lt_LT: Iš&saugoti kaip

en: Save as
lt_LT: Išsaugoti kaip

en: Select &All
lt_LT: Žymėti &viską

en: Select All
lt_LT: Pažymėti viską

en: &Undo
lt_LT: &Atšaukti

en: &Yes
lt_LT: &Taip

en: Yes
lt_LT: Taip

note: TRANSLATORS: Keyboard shortcut for display in Windows menus
en: Up
lt_LT: Aukštyn

note: TRANSLATORS: Keyboard shortcut for display in Windows menus
en: Down
lt_LT: Žemyn

note: TRANSLATORS: Keyboard shortcut for display in Windows menus
en: Left
lt_LT: Kairė

note: TRANSLATORS: Keyboard shortcut for display in Windows menus
en: Right
lt_LT: Dešinė
