poedit - en to lv_LV translation catalogue (407 entries)

en: Hide this notification message
lv_LV: Nerādīt šo paziņojumu

en: Don’t Show Again
lv_LV: Turpmāk nerādīt

en: Don’t show again
lv_LV: Turpmāk nerādīt

en: (New: %i, obsolete: %i)
lv_LV: (Jauns: %i, novecojis: %i)

en: Collecting source files…
lv_LV: Vāc avota datnes…

en: Extracting translatable strings…
lv_LV: Izvērš tulkojamos vārdus…

en: Failed to load file with extracted translations.
lv_LV: Kļūda ielādējot failu ar tulkojumiem.

en: Merging differences…
lv_LV: Apvieno atšķirības…

en: Updating translations
lv_LV: Jaunināt tulkojumus

en: Invalid file
lv_LV: Nederīgs fails

en: Malformed header: “%s”
lv_LV: Nepareizi veidota galvene: “%s”

en: PO Translation Files
lv_LV: PO tulkojumu faili

en: POT Translation Templates
lv_LV: POT tulkojumu faili

en: XLIFF Translation Files
lv_LV: XLIFF tulkojumu datnes

en: All Translation Files
lv_LV: Visi tulkojumu faili

en: File “%s” is read-only and cannot be saved.
    Please save it under different name.
lv_LV: Fails "%s" ir tikai lasāms un nevar tikt saglabāts.
    Lūdzu saglabājiet to ar citu nosaukumu.

en: Couldn’t save file %s.
lv_LV: Nevarēja saglabāt failu %s.

en: %i line of file “%s” was not loaded correctly. | %i lines of file “%s” were not loaded correctly.
lv_LV[0]: %i rindiņas failā "%s" netika ielādētas pareizi.
lv_LV[1]: %i rindiņa failā "%s" netika ielādēta pareizi.
lv_LV[2]: %i rindiņas failā "%s" netika ielādētas pareizi.

en: Line %d of file “%s” is corrupted (not valid %s data).
lv_LV: Rinda %d failā "%s" ir bojāta (nederīgi %s dati).

en: Broken PO file: singular form msgstr used together with msgid_plural
lv_LV: Bojāts PO fails: vienskaitļa forma msgstr lietota kopā ar msgid_plural

en: Broken PO file: plural form msgstr used without msgid_plural
lv_LV: Bojāts PO fails: daudzskaitļa forma msgstr lietota bez msgid_plural

en: There were errors when loading the file. Some data may be missing or corrupted as the result.
lv_LV: Radās kļūdas ielādējot failu. Rezultātā daži dati varētu būt bojāti vai varētu iztrūkt.

en: There was a problem formatting the file nicely (but it was saved all right).
lv_LV: Radās kļūda formatējot failu (bet tomēr tika veiksmīgi saglabāts).

en: The file couldn’t be saved in “%s” charset as specified in translation settings.
    
    It was saved in UTF-8 instead and the setting was modified accordingly.
lv_LV: Failu nevar saglabāt "%s" kodējumā, kā norādīts kataloga iestatījumos.
    
    Tas tā vietā tika saglabāts UTF-8 kodējumā un iestatījums tika attiecīgi izmainīts.

en: Error saving file
lv_LV: Kļūda saglabājot failu

en: “%s” is not a valid POT file.
lv_LV: “%s” nav derīgs POT fails.

en: (Use default language)
lv_LV: (Lietot noklusējuma valodu)

en: Language selection
lv_LV: Valodas izvēle

en: Select your preferred language
lv_LV: Atlasīt vēlamo valodu

en: You must restart Poedit for this change to take effect.
lv_LV: Restartēt Poedit, lai novērot šo izmaiņu.

en: File
lv_LV: Fails

en: Project:
lv_LV: Projekts:

en: Language:
lv_LV: Valoda:

en: Downloading latest translations…
lv_LV: Lejupielādēt jaunāko tulkojumu…

en: Syncing
lv_LV: Notiek sinhronizēšana

en: Syncing error
lv_LV: Sinhronizācijas kļūda

en: Add
lv_LV: Pievienot

en: Not authorized, please sign in again.
lv_LV: Noraidīts, lūdzu pierakstīties no jauna.

en: Downloading translations is disabled in this project.
lv_LV: Šajā projektā tulkojumu lejupielāde ir atspējota.

en: Sign In
lv_LV: Pieslēgties

en: Sign in
lv_LV: Pieslēgties

en: Sign Out
lv_LV: Izlogoties

en: Sign out
lv_LV: Izlogoties

en: Learn more about Crowdin
lv_LV: Uzzināt vairak par Crowdin

en: Waiting for authentication…
lv_LV: Gaida autentifikāciju…

en: Updating user information…
lv_LV: Atjauno lietotāja informāciju…

en: Sign in to Crowdin
lv_LV: Pieslēgties Crowdin

en: Syncing with Crowdin failed.
lv_LV: Sinhronizēšana ar Crowdin neizdevās.

en: Crowdin error
lv_LV: Crowdin kļūda

en: Uploading translations…
lv_LV: Augšupielādē tulkojumus…

en: &Copy
lv_LV: Kopēt

en: Learn more
lv_LV: Uzzināt vairāk

en: &Help
lv_LV: &Palīdzība

en: MO files can’t be directly edited in Poedit.
lv_LV: MO failu nevar tieši rediģēt Poedit.

en: Error opening file
lv_LV: Kļūda, atverot failu

en: Please open and edit the corresponding PO file instead. When you save it, the MO file will be updated as well.
lv_LV: Lūdzu, atveriet un rediģējiet atbilstošo PO failu tā vietā. Saglabājot to, tiks atjaunināts arī MO fails.

en: don’t delete temporary files (for debugging)
lv_LV: neizdzēst pagaidu failus (atkļūdošanas nolūkos)

en: handle a poedit:// URI
lv_LV: rīkoties ar poedit://URI

en: Failed to communicate with Poedit process.
lv_LV: Komunikācija ar Poedit procesu neizdevās.

en: Unhandled exception occurred: %s
lv_LV: Neapstrādāts izņēmums notika: %s

en: Poedit is an easy to use translation editor.
lv_LV: Poedit ir vienkārši izmantojams tulkojumu redaktors.

en: File “%s” is not a translation file.
lv_LV: Fails “%s” nav tulkojuma fails.

en: File “%s” doesn’t exist.
lv_LV: Fails “%s” nepastāv.

note: TRANSLATORS: %s is language name in its basic form (as you would see e.g. in a list of supported languages). You may need to rephrase it, e.g. to an equivalent of "for language %s".
en: Spellchecking is disabled, because the dictionary for %s isn’t installed.
lv_LV: Pareizrakstības pārbaude ir atslēgta, jo nav instalēta %s valodas vārdnīca.

en: Install
lv_LV: Instalēt

en: Ignore
lv_LV: Ignorēt

en: Reload File
lv_LV: Pārlādēt failu

en: The file has been modified. Do you want to save changes?
lv_LV: Fails tika izmainīts. Vai vēlaties saglabāt izmaiņas?

en: Save changes
lv_LV: Saglabāt izmaiņas

en: Your changes will be lost if you don’t save them.
lv_LV: Ja nesaglabāsiet izmaiņas, tās tiks zaudētas.

en: Save
lv_LV: Saglabāt

en: Do&n’t save
lv_LV: &Nesaglabāt

en: Don’t Save
lv_LV: Nesaglabāt

en: The changes made by the other application will be lost if you save.
lv_LV: Saglabājot failu citu programmu ieviestās izmaiņas tiks zaudētas.

en: Cancel
lv_LV: Atcelt

en: Save Anyway
lv_LV: Vienalga saglabāt

en: Save anyway
lv_LV: Vienalga saglabāt

en: Save as…
lv_LV: Saglabāt kā…

en: Compile to…
lv_LV: Kompilēt uz…

en: Compiled Translation Files
lv_LV: Kompilētie tulkojuma faili

en: HTML Files
lv_LV: HTML faili

en: In: %s
lv_LV: Uz: %s

en: Source code not available.
lv_LV: Sākumkods nav pieejams.

en: Updating failed
lv_LV: Neizdevās atjaunināt

en: Translations couldn’t be updated from the source code, because no code was found in the location specified in the file’s Properties.
lv_LV: Tulkojums nevar tikt jaunināts no sākumkoda, jo kods nav atrasts norādītajos failu Iestatījumos.

en: Permission denied.
lv_LV: Piekļuve aizliegta.

en: You don’t have permission to read source code files from the location specified in the file’s Properties.
lv_LV: Jums nav tiesību sākumkoda failu piekļuvei norādītajos failu Iestatījumos.

note: TRANSLATORS: The System Preferences etc. references macOS system settings and should be translated EXACTLY as in macOS. If you don't use macOS and can't check, please leave it untranslated.
en: If you previously denied access to your files, you can allow it in System Preferences > Security & Privacy > Privacy > Files & Folders.
lv_LV: Ja agrāk tika atteikts piekļuve failiem, to var atjaunot Sistēmas iestatījumi > Drošība un konfidencialitāte > Konfidencialitāte > Faili un mapes.

en: Translation entries in the file are probably incorrect.
lv_LV: Tulkojuma ierakstos, iespējams, ir kļūda.

en: Updating the file failed. Click on 'Details >>' for details.
lv_LV: Kļūda jauninot failu. Papildus informācijai spiediet 'Detaļas>>'.

en: Open translation template
lv_LV: Atvērt tulkojuma šablonu

en: Validation results
lv_LV: Pārbaudes rezultāts

en: Entries with errors were marked in red in the list. Details of the error will be shown when you select such an entry.
lv_LV: Ieraksti ar kļūdām tika izdalīti sarkanā krāsā. Ja izvēlēties tādu ierakstu, tiks parādīta informācija par kļūdu.

en: The file was saved safely.
lv_LV: Fails veiksmīgi tika saglabāts.

en: The file was saved safely and compiled into the MO format, but it will probably not work correctly.
lv_LV: Fails tika saglabāts un kompilēts MO formātā, bet iespējams, ka darbosies nekorekti.

en: The file was saved safely, but it cannot be compiled into the MO format and used.
lv_LV: Fails bija saglabāts, bet to neizdevās nokompilēt MO formātā un izmantot.

en: The file was compiled into the MO format, but it will probably not work correctly.
lv_LV: Fails tika sakompilēts MO formātā, bet visticamāk darbosies nekorekti.

en: Language of the translation is the same as source language.
lv_LV: Tulkojuma valoda ir tāda pati kā avota valoda.

en: Fix Language
lv_LV: Labot valodu

en: Fix language
lv_LV: Labot valodu

en: Syntax error in Plural-Forms header ("%s").
lv_LV: Sintakses kļūda daudzskaitļa formu galvenē ("%s").

en: Fix the header
lv_LV: Salabot galveni

note: TRANSLATORS: A verb, shown as action button with ""Plural forms expression used by the file is unusual for %s.")"
en: Review
lv_LV: Skatīt

en: Translated: %d of %d (%d %%)
lv_LV: Iztulkoti: %d no %d (%d %%)

en: Remaining: %d
lv_LV: Atlikuši: %d

en: %d error | %d errors
lv_LV[0]: %d kļūdas
lv_LV[1]: %d kļūda
lv_LV[2]: %d kļūdas

en:  (unsaved)
lv_LV:  (nesaglabāts)

en:  (modified)
lv_LV:  (modificēts)

en: Failed to update translation memory: %s
lv_LV: Neizdevās atjaunināt tulkojumu atmiņu: %s

en: Keep
lv_LV: Paturēt

en: Purge deleted translations
lv_LV: &Iztīrīt dzēstos tulkojumus

en: Do you want to remove all translations that are no longer used?
lv_LV: Vai vēlaties izņemt visus tulkojumus, kas vairs netiek izmantoti?

en: If you continue with purging, all translations marked as deleted will be permanently removed. You will have to translate them again if they are added back in the future.
lv_LV: Ja jūs turpināsiet ar iztīrīšanu, visi tulkojumi, kas atzīmēti kā dzēsti, tiks pilnībā izņemti. Iespējams, ka vēlāk tie jums būs jātulko vēlreiz, ja tie vēlāk tiks pievienoti atpakaļ.

en: Purge
lv_LV: Iztīrīt

en: Copy from source text
lv_LV: Kopēt no avota teksta

en: Copy from Source Text
lv_LV: Kopēt no avota teksta

en: Clear translation
lv_LV: Notīrīt tulkojumu

en: Clear Translation
lv_LV: Notīrīt tulkojumu

en: Edit comment
lv_LV: Rediģēt komentāru

en: Edit Comment
lv_LV: Rediģēt komentāru

en: Hide Sidebar
lv_LV: Slēpt sānjoslu

en: Show Sidebar
lv_LV: Rādīt sānjoslu

en: Hide Status Bar
lv_LV: Slēpt statusa joslu

en: Show Status Bar
lv_LV: Rādīt statusa joslu

en: Source text
lv_LV: Avota teksts

en: Singular
lv_LV: Vienskaitlis

en: Plural
lv_LV: Daudzskaitlis

en: Translation
lv_LV: Tulkojums

en: Needs Work
lv_LV: Jāpārbauda

note: TRANSLATORS: This indicates that the string's translation isn't final and has known problems.  For example, it might be machine translated or fuzzy matched from an older string. The translation should be short and convey this. If it's problematic to translate it, "Needs review" is acceptable substit
en: Needs work
lv_LV: Jāpārbauda

en: POT files are only templates and don’t contain any translations themselves.
    To make a translation, create a new PO file based on the template.
lv_LV: POT faili ir tikai veidnes, kas nesatur tulkojumus.
    Lai tulkotu, izveidojiet no tā jaunu PO failu.

en: Create new translation
lv_LV: Izveidot jaunu tulkojumu

en: Everything
lv_LV: Visi

en: Form %i
lv_LV: Forma %i

en: Form %i (unused)
lv_LV: Forma %i (neizmantota)

en: Zero
lv_LV: Nulle

en: One
lv_LV: Viens

en: Two
lv_LV: Divi

en: Other
lv_LV: Cits

en: Translation — %s
lv_LV: Tulkojums — %s

en: Source text — %s
lv_LV: Avota teksts — %s

en: unknown language
lv_LV: nezināma valoda

en: Failed command: %s
lv_LV: Neizdevās komanda: %s

en: Failed to merge gettext catalogs.
lv_LV: Neizdevās apvienot gettext katalogus.

en: Open in Editor
lv_LV: Atvērt redaktorā

en: Open in editor
lv_LV: Atvērt redaktorā

en: Find
lv_LV: Atrast

en: Replace
lv_LV: Aizstāt

note: TRANSLATORS: Expander in Find window for additional options (case sensitive etc.)
en: Options
lv_LV: Iestatījumi

en: Ignore case
lv_LV: Ignorēt reģistru

en: Wrap around
lv_LV: Meklēt visā

en: Whole words only
lv_LV: Tikai veselus vārdus

en: Find in source texts
lv_LV: Meklēt avota tekstā

en: Find in translations
lv_LV: Meklēt tulkojumā

en: Find in comments
lv_LV: Meklēt komentāros

en: Close
lv_LV: Aizvērt

en: Replace &All
lv_LV: &Aizstāt visus

en: Replace &all
lv_LV: &Aizstāt visus

en: < &Previous
lv_LV: < Ie&priekšējais

en: &Next >
lv_LV: &Nākamais >

en: String to find
lv_LV: Atrast

en: Replacement string
lv_LV: Aizstāt ar

en: Cannot execute program: %s
lv_LV: Nevar palaist programmu: %s

en: Translation Language
lv_LV: Tulkojuma valoda

en: Language of the translation:
lv_LV: Tulkojuma valoda:

en: Poedit - Catalogs manager
lv_LV: Poedit - katalogu pārvaldnieks

en: Edit…
lv_LV: Rediģēt…

en: Create new translations project
lv_LV: Izveidot jaunu tulkošanas projektu

en: Delete the project
lv_LV: Izdzēst projektu

en: Edit the project
lv_LV: Rediģēt projeku

en: Update all
lv_LV: Atjaunot visus

en: Update all catalogs in the project
lv_LV: Atjaunot visus katalogus šajā projektā

en: Total
lv_LV: Kopā

en: Untrans
lv_LV: Neiztulk

[ctx: column/row header]
en: Needs Work
lv_LV: Jāpārbauda

en: Errors
lv_LV: Kļūdas

en: Last modified
lv_LV: Pēdējo reizi modificēts

en: Select directory
lv_LV: Izvēlieties mapi

en: Directories:
lv_LV: Mapes:

en: <unnamed>
lv_LV: <nenosaukts>

en: Confirmation
lv_LV: Apstiprinājums

en: Check for Updates…
lv_LV: Meklēt atjauninājumus…

en: Catalogs Manager
lv_LV: Katalogu pārvaldnieks

en: &Preferences…
lv_LV: &Iestatījumi…

en: &Edit
lv_LV: R&ediģēt

en: Undo
lv_LV: Atsaukt

en: Redo
lv_LV: Atcelt atsaukšanu

en: Paste and Match Style
lv_LV: Ielīmēt un pieskaņot stilam

en: Delete
lv_LV: Izdzēst

en: Spelling and Grammar
lv_LV: Pareizrakstība un gramatika

en: Show Spelling and Grammar
lv_LV: Rādīt pareizrakstību un gramatiku

en: Check Document Now
lv_LV: Pārbaudīt dokumentu

en: Check Spelling While Typing
lv_LV: Pārbaudīt pareizrakstību rakstīšanas laikā

en: Check Grammar With Spelling
lv_LV: Pārbaudīt gramatiku kopā ar pareizrakstību

en: Correct Spelling Automatically
lv_LV: Izlabot pareizrakstību automātiski

en: Substitutions
lv_LV: Aizvietošanas

en: Show Substitutions
lv_LV: Rādīt aizvietošanas

en: Smart Copy/Paste
lv_LV: Gudrs Copy/Paste

en: Smart Quotes
lv_LV: Figūrpēdiņas

en: Smart Dashes
lv_LV: Domuzīme

en: Smart Links
lv_LV: Saites

en: Text Replacement
lv_LV: Teksta aizstāšana

en: Transformations
lv_LV: Transformācijas

en: Speech
lv_LV: Runa

en: Start Speaking
lv_LV: Sākt izrunāt

en: Stop Speaking
lv_LV: Beigt izrunāt

en: &View
lv_LV: &Skats

note: TRANSLATORS: This must be the same as OS X's translation of this View menu item
en: Show Toolbar
lv_LV: Parādīt rīku joslu

note: TRANSLATORS: This must be the same as OS X's translation of this View menu item
en: Customize Toolbar…
lv_LV: Pielāgot rīku joslu…

en: Window
lv_LV: Logs

en: Minimize
lv_LV: Minimizēt

en: Information about the translator
lv_LV: Infoermācija par tulkotāju

en: Name:
lv_LV: Vārds:

en: Your Name
lv_LV: Jūsu vārds

en: Email:
lv_LV: E-pasts:

en: Editing
lv_LV: Rediģēšana

en: Automatically compile MO file when saving
lv_LV: Saglabājot automātiski kompilēt MO failu

en: Check spelling
lv_LV: Pārbaudīt pareizrakstību

en: Always change focus to text input field
lv_LV: Vienmēr fokusēties uz teksta ievades lauku

en: Never let the list of strings take focus. If enabled, you must use Ctrl-arrows for keyboard navigation but you can also type text immediately, without having to press Tab to change focus.
lv_LV: Nekad neļaut virkņu sarakstam pārņemt fokusu. Ja aktivizēts, jums jālieto Ctrl-bultiņas tastatūras navigācijai, bet jūs varat arī rakstīt tekstu nekavējoties, nenospiežot Tab taustiņu, lai mainītu fokusu.

en: Appearance
lv_LV: Izskats

en: Change UI language
lv_LV: Mainīt lietojumprogrammas valodu

note: TRANSLATORS: This is a note appended to "Check spelling" when running on older Windows versions
en: (requires Windows 8 or newer)
lv_LV: (nepieciešama Windows 8 vai jaunāka)

en: General
lv_LV: Vispārīgi

en: Use translation memory
lv_LV: Izmantot tulkojumu atmiņu

en: Manage…
lv_LV: Pārvaldīt…

en: Stored translations:
lv_LV: Saglabāti tulkojumi:

en: Database size on disk:
lv_LV: Datubāzes lielums:

en: Import Translation Files…
lv_LV: Importēt tulkojuma failus…

en: Import translation files…
lv_LV: Importēt tulkojuma failus…

en: Import From TMX…
lv_LV: Importēt no TMX…

en: Import from TMX…
lv_LV: Importēt no TMX…

en: Export To TMX…
lv_LV: Eksportēt uz TMX…

en: Export to TMX…
lv_LV: Eksportēt uz TMX…

note: TRANSLATORS: This is a button that deletes everything in the translation memory (i.e. clears/resets it).
en: Reset
lv_LV: Atiestatīt

en: Translation Memory
lv_LV: Tulkojumu atmiņa

en: Importing translations…
lv_LV: Importē tulkojumus…

en: TMX Files
lv_LV: TMX faili

en: Export as…
lv_LV: Eksportēt kā…

en: Export error
lv_LV: Eksportēšanas kļūda

en: Supports all programming languages recognized by GNU gettext tools (PHP, C/C++, C#, Perl, Python, Java, JavaScript and others).
lv_LV: Atbalsta visas programmēšanas valodas, kuras atpazīst GNU gettext rīki (PHP, C/C++, C#, Perl, Python, Java, JavaScript u.c.).

en: Accounts
lv_LV: Konti

en: Automatically check for updates
lv_LV: Automātiski meklēt atjauninājumus

en: Include beta versions
lv_LV: Iekļaut beta versijas

en: Beta versions contain the latest new features and improvements, but may be a bit less stable.
lv_LV: Beta versijās ir jaunas funkcijas un uzlabojumi, taču tās var būt nedaudz mazāk stabilas.

en: Updates
lv_LV: Atjauninājumi

en: Unix (recommended)
lv_LV: Unix (ieteicamais)

en: Advanced
lv_LV: Papildu

en: Add Folders…
lv_LV: Pievienot mapes…

en: Add folders…
lv_LV: Pievienot mapes…

en: Add Files…
lv_LV: Pievienot failus…

en: Add files…
lv_LV: Pievienot failus…

en: Paths
lv_LV: Ceļi

en: All comments
lv_LV: Visi komentāri

en: e.g. nplurals=2; plural=(n > 1);
lv_LV: piem. nplurals=2; plural=(n > 1);

en: UTF-8 (recommended)
lv_LV: UTF-8 (ieteicamais)

en: Comment:
lv_LV: Komentārs:

en: &Delete
lv_LV: &Dzēst

en: Edit project
lv_LV: Rediģēt projektu

en: Project name:
lv_LV: Projekta nosaukums:

en: Browse
lv_LV: Pārlūkot

en: Add directory to the list
lv_LV: Pievienot mapi sarakstam

en: OK
lv_LV: Labi

en: &File
lv_LV: &Fails

en: &New…
lv_LV: &Jauns…

en: New from &POT/PO file…
lv_LV: Jauns no &POT/PO faila…

en: New From &POT/PO File…
lv_LV: Jauns no &POT/PO faila…

en: &Open…
lv_LV: &Atvērt…

en: Catalogs &manager
lv_LV: Katalogu &pārvaldnieks

en: Catalogs &Manager
lv_LV: Katalogu &pārvaldnieks

en: &Close
lv_LV: Ai&zvērt

en: &Save
lv_LV: &Saglabāt

en: Save &as…
lv_LV: Saglabāt &kā…

en: Save &As…
lv_LV: Saglabāt &kā…

en: Compile to MO…
lv_LV: Kompilēt uz MO…

en: Check for updates…
lv_LV: Meklēt atjauninājumus…

en: &Preferences
lv_LV: &Iestatījumi

en: E&xit
lv_LV: I&ziet

en: Quit
lv_LV: Iziet

en: Copy from singular
lv_LV: Kopēt vienskaitļa formu

en: Copy From Singular
lv_LV: Kopēt vienskaitļa formu

en: Edit &comment
lv_LV: Rediģēt &komentāru

en: Edit &Comment
lv_LV: Rediģēt &komentāru

note: TRANSLATORS: as in: translation suggestions, suggested translations; should be similarly short
en: Suggestions
lv_LV: Ieteikumi

en: &Find…
lv_LV: &Atrast…

en: Replace…
lv_LV: Aizstāt…

en: Find next
lv_LV: Atrast nākamo

en: Find previous
lv_LV: Atrast iepriekšējo

en: Find and Replace…
lv_LV: Atrast un aizstāt…

en: Find Next
lv_LV: Meklēt komentāros

en: Find Previous
lv_LV: Atrast iepriekšējo

en: Show string &ID
lv_LV: Rādīt rindas &ID

en: Show String &ID
lv_LV: Rādīt rindas &ID

en: Show warnings
lv_LV: Rādīt brīdinājumus

en: Show Warnings
lv_LV: Rādīt brīdinājumus

en: Sort by &file order
lv_LV: Kārtot pēc &faila secības

en: Sort by &File Order
lv_LV: Kārtot pēc &faila secības

en: Sort by &source
lv_LV: Kārtot pēc a&vota

en: Sort by &Source
lv_LV: Kārtot pēc a&vota

en: Sort by &translation
lv_LV: Kārtot pēc &tulkojuma

en: Sort by &Translation
lv_LV: Kārtot pēc &tulkojuma

en: &Group by context
lv_LV: &Grupēt pēc konteksta

en: &Group By Context
lv_LV: &Grupēt pēc konteksta

en: Entries with errors first
lv_LV: Vispirms ierakstus ar kļūdām

en: Entries with Errors First
lv_LV: Vispirms ierakstus ar kļūdām

en: &Untranslated entries first
lv_LV: Vispirms neizt&ulkotos ierakstus

en: &Untranslated Entries First
lv_LV: Vispirms neizt&ulkotos ierakstus

en: Show sidebar
lv_LV: Rādīt sānjoslu

en: Show status bar
lv_LV: Rādīt statusa joslu

en: &Update from source code
lv_LV: Atja&unot no avota koda

en: &Update from Source Code
lv_LV: Atja&unot no avota koda

en: Update from &POT file…
lv_LV: Atjaunot no &POT faila…

en: Update from &POT File…
lv_LV: Atjaunot no &POT faila…

en: Sync with Crowdin
lv_LV: Sinhronizēt ar Crowdin

en: &Validate translations
lv_LV: &Pārbaudīt tulkojumu

en: &Validate Translations
lv_LV: &Pārbaudīt tulkojumu

en: &Purge deleted translations
lv_LV: &Iztīrīt dzēstos tulkojumus

en: &Purge Deleted Translations
lv_LV: Iztīrīt &dzēstos tulkojumus

en: &Properties…
lv_LV: &Rekvizīti…

en: &Go
lv_LV: &Iet

en: &Done and next
lv_LV: Pa&beigt un pāriet uz nākamo

en: &Done and Next
lv_LV: Pa&beigt un pāriet uz nākamo

en: &Previous translation
lv_LV: I&priekšējais tulkojums

en: &Previous Translation
lv_LV: I&priekšējais tulkojums

en: &Next translation
lv_LV: &Nākamais tulkojums

en: &Next Translation
lv_LV: &Nākamais tulkojums

en: P&revious unfinished
lv_LV: Iep&riekšejais nepabeigtais

en: P&revious Unfinished
lv_LV: Iep&riekšejais nepabeigtais

en: Ne&xt unfinished
lv_LV: Nā&kamais nepabeigtais

en: Ne&xt Unfinished
lv_LV: Nā&kamais nepabeigtais

en: Previous plural form
lv_LV: Iepriekšējā daudzskaitļa forma

en: Previous Plural Form
lv_LV: Iepriekšējā daudzskaitļa forma

en: Next plural form
lv_LV: Nākamā daudzskaitļa forma

en: Next Plural Form
lv_LV: Nākamā daudzskaitļa forma

en: &Online help
lv_LV: &Tiešsaistes palīdzība

en: &Online Help
lv_LV: &Tiešsaistes palīdzība

en: &GNU gettext manual
lv_LV: &GNU gettext rokasgrāmata

en: &GNU gettext Manual
lv_LV: &GNU gettext rokasgrāmata

en: &About Poedit
lv_LV: P&ar Poedit

en: &About
lv_LV: P&ar...

en: List of extensions separated by semicolons (e.g. *.cpp;*.h):
lv_LV: Paplašinājumu saraksts, atdalīts ar semikoliem (piem., *.cpp;*.h):

en: Invocation:
lv_LV: Izsaukšana:

en: An item in keywords list:
lv_LV: Vienums atslēgvārdu sarakstā:

en: This will be attached to the command line once
    for each keyword. %k expands to the keyword.
lv_LV: Šis vienums tiks pievienots komandrindai, vienreiz katram
    atslēgvārdam. %k atbilst atslēgvārdam.

en: An item in input files list:
lv_LV: Vienums ievades failu sarakstā:

en: This will be attached to the command line once
    for each input file. %f expands to the filename.
lv_LV: Šis vienums tiks pievienots komandrindai, vienreiz katram
    ievades failam. %f atbilst faila nosaukumam.

en: Source code charset:
lv_LV: Pirmkoda simbolkopa:

en: This will be attached to the command line
    only if source code charset was given. %c expands to charset value.
lv_LV: Šis vienums tiks pievienots komandrindai tikai tad, ja
    būs doda pirmkoda simbolkopa. %c atbilst simbolkopas vērtībai.

en: Translation Properties
lv_LV: Tulkojuma rekvizīti

en: Project name and version:
lv_LV: Projekta nosaukums un versija:

en: Language team:
lv_LV: Tulkotāju komanda:

en: Plural forms:
lv_LV: Daudzskaitļa formas:

en: Learn about plural forms
lv_LV: Vairāk par daudzskaitļa formām

en: Charset:
lv_LV: Simbolkopa:

en: Translation properties
lv_LV: Tulkojuma rekvizīti

en: Sources paths
lv_LV: Avotu ceļi

en: Extract text from source files in the following directories:
lv_LV: Izvilkt tekstu no avotu failiem sekojošajās mapēs:

en: Base path:
lv_LV: Bāzes ceļš:

en: Sources keywords
lv_LV: Avotu atslēgvārdi

en: Use these keywords (function names) to recognize translatable strings
    in source files:
lv_LV: Lietot šos atslēgvārdus (funkciju nosaukumus), lai atpazītu tulkojamās virknes
    avota failos:

en: Learn about gettext keywords
lv_LV: Vairāk par gettext atslēgvārdiem

en: Update summary
lv_LV: Atjaunot kopsavilkumu

en: New strings
lv_LV: Jaunas virknes

en: Obsolete strings
lv_LV: Novecojušās virknes

en: (0 new, 0 obsolete)
lv_LV: (0 jaunas, 0 novecojušas)

en: Validate
lv_LV: Pārbaudīt

en: Check for errors in the translation
lv_LV: Pārbaudīt, vai tulkojumā nav kļūdu

en: Sidebar
lv_LV: Sānjosla

en: Show or hide the sidebar
lv_LV: Rādīt vai slēpt sānjoslu

en: Add comment
lv_LV: Pievienot komentāru

en: Add Comment
lv_LV: Pievienot komentāru

en: Delete From Translation Memory
lv_LV: Dzēst no tulkojumu atmiņas

en: Delete from translation memory
lv_LV: Dzēst no tulkojumu atmiņas

note: TRANSLATORS: This is shown when no translation suggestions can be found in the TM (Windows).
en: No matches found
lv_LV: Nav atrasta neviena atbilstība

note: TRANSLATORS: This is shown when no translation suggestions can be found in the TM (macOS, Linux).
en: No Matches Found
lv_LV: Nav atrasta neviena atbilstība

en: Translation memory database is corrupted: %s (%d).
lv_LV: Tulkojumu atmiņas datubāze ir bojāta: %s (%d).

en: Translation memory error: %s (%d).
lv_LV: Tulkojumu atmiņas kļūda: %s (%d).

en: Cannot create temporary directory.
lv_LV: Nevar izveidot pagaidu datu mapi.

en: Update from POT
lv_LV: Atjaunināt no POT faila

note: TRANSLATORS: This is version information in about dialog, "%s" will be version number when used
en: Version %s
lv_LV: Versija %s

en: Synchronize the translation with Crowdin
lv_LV: Sinhronizēt tulkojumu ar Crowdin

note: TRANSLATORS: This is titlebar of about dialog, "%s" is application name ("Poedit" here, but please use "%s")
en: About %s
lv_LV: Par %s

note: TRANSLATORS: Title of the preferences window on Windows and Linux. "%s" is replaced with "Poedit" when running.
en: %s Preferences
lv_LV: %s iestatījumi

note: TRANSLATORS: macOS item in app menu, %s is replaced with "Poedit"
en: Quit %s
lv_LV: Iziet no %s

note: TRANSLATORS: macOS item in app menu
en: Preferences…
lv_LV: Iestatījumi…

en: Preferences...
lv_LV: Iestatījumi...

en: Apply
lv_LV: Lietot

en: Copy
lv_LV: Kopēt

en: Cut
lv_LV: Izgriezt

en: Edit
lv_LV: Rediģēt

en: Help
lv_LV: Palīdzība

en: New
lv_LV: Jauns

en: &No
lv_LV: &Nē

en: No
lv_LV: Nē

en: &OK
lv_LV: &Labi

en: Open…
lv_LV: Atvērt…

en: &Open...
lv_LV: &Atvērt...

en: Open...
lv_LV: Atvērt...

en: Paste
lv_LV: Ielīmēt

en: Preferences
lv_LV: Iestatījumi

en: Refresh
lv_LV: Atsvaidzināt

en: &Save as
lv_LV: &Saglabāt kā

en: Save as
lv_LV: Saglabāt kā

en: Select &All
lv_LV: &Atlasīt visu

en: Select All
lv_LV: Atlasīt visu

en: &Yes
lv_LV: &Jā

en: Yes
lv_LV: Jā
