poedit - en to he_IL translation catalogue (704 entries)

en: Hide this notification message
he_IL: הסתר התראה זו

en: Don’t Show Again
he_IL: לא להציג שוב

en: Don’t show again
he_IL: לא להציג שוב

en: Update Summary
he_IL: תקציר העדכון

note: TRANSLATORS: Title of window showing summary (added/removed strings, issues) of updating translations from sources or POT file
en: Update summary
he_IL: תקציר העדכון

en: Close
he_IL: סגירה

en: Issues
he_IL: תקלות

note: TRANSLATORS: Column header in the list of issues where rows are filename:line:text of issue
en: File
he_IL: קובץ

note: TRANSLATORS: Column header in the list of issues where rows are filename:line:text of issue
en: Line
he_IL: שורה

note: TRANSLATORS: Column header in the list of issues where rows are filename:line:text of issue
en: Issue
he_IL: תקלה

en: New Strings
he_IL: מחרוזות חדשות

en: New strings
he_IL: מחרוזות חדשות

en: Removed Strings
he_IL: מחרוזות שהוסרו

en: Removed strings
he_IL: מחרוזות שהוסרו

en: Collecting source files…
he_IL: קובצי המקור נאספים…

en: Extracting translatable strings from %s file… | Extracting translatable strings from %s files…
he_IL[0]: מחרוזות לתרגום מחולצות מקובץ %s…
he_IL[1]: מחרוזות לתרגום מחולצות מ־%s קבצים…
he_IL[2]: מחרוזות לתרגום מחולצות מ־%s קבצים…
he_IL[3]: מחרוזות לתרגום מחולצות מ־%s קבצים…

en: Failed to load file with extracted translations.
he_IL: טעינת הקובץ עם התרגומים המחולצים נכשלה.

en: In: %s
he_IL: בקובץ: %s

en: Source code not available.
he_IL: קוד המקור אינו זמין.

en: Translations couldn’t be updated from the source code, because no code was found in the location specified in the file’s Properties.
he_IL: לא ניתן לעדכן תרגומים מקוד המקור, מכיוון שלא נמצא קוד במיקום שצויין במאפייני הקובץ.

en: Permission denied.
he_IL: ההרשאה נדחתה.

en: You don’t have permission to read source code files from the location specified in the file’s Properties.
he_IL: אין לך הרשאה לקרוא קובצי קוד מקור מהמיקום המצויין במאפייני הקובץ.

note: TRANSLATORS: The System Settings etc. references macOS 13 Ventura or newer system settings and should be translated EXACTLY as in macOS. If you don't use macOS and can't check, please leave it untranslated.
en: If you previously denied access to your files, you can allow it in System Settings > Privacy & Security > Files & Folders.
he_IL: אם בעבר מנעת גישה לקבצים שלך, ניתן לאפשר אותה תחת הגדרות המערכת > פרטיות ואבטחה > קבצים ותיקיות.

note: TRANSLATORS: The System Preferences etc. references macOS system settings and should be translated EXACTLY as in macOS. If you don't use macOS and can't check, please leave it untranslated.
en: If you previously denied access to your files, you can allow it in System Preferences > Security & Privacy > Privacy > Files & Folders.
he_IL: אם בעבר מנעת גישה לקבצים שלך, ניתן לאפשר אותה תחת העדפות המערכת > אבטחה ופרטיות > פרטיות > קבצים ותיקיות.

en: Failed to extract strings from source code.
he_IL: חילוץ המחרוזות מקוד המקור נכשל.

en: The file “%s” couldn’t be opened.
he_IL: אי אפשר לפתוח את הקובץ „%s”.

en: Updating translations
he_IL: התרגומים מתעדכנים

en: Determining differences…
he_IL: ההבדלים מתוארים…

en: Merging differences…
he_IL: ממזג בין ההבדלים…

en: Translation file is already up to date, no changes to strings were made.
he_IL: קובץ התרגום כבר עדכני, לא בוצעו שינויים למחרוזות.

en: Translation file was updated with %s change. | Translation file was updated with %s changes.
he_IL[0]: קובץ התרגום עודכן עם שינוי %s.
    אחר.
he_IL[1]: קובץ התרגום עודכן עם %s שינויים.
he_IL[2]: קובץ התרגום עודכן עם %s שינויים.
he_IL[3]: קובץ התרגום עודכן עם %s שינויים.

en: New strings to translate:
he_IL: מחרוזות חדשות לתרגום:

en: Removed strings (no longer used):
he_IL: מחרוזות שהוסרו (יצאו מכלל שימוש):

en: %d issue with the source strings was detected. | %d issues with the source strings were detected.
he_IL[0]: זוהתה בעיה %d עם מחרוזות המקור.
he_IL[1]: זוהו %d בעיות במחרוזות המקור.
he_IL[2]: זוהו %d בעיות במחרוזות המקור.
he_IL[3]: זוהו %d בעיות במחרוזות המקור.

en: View Details…
he_IL: הצגת פרטים…

en: View details…
he_IL: הצגת פרטים…

en: Malformed header: “%s”
he_IL: כותרת פגומה: „%s”

en: PO Translation Files
he_IL: קובצי תרגום PO

en: POT Translation Templates
he_IL: תבניות תרגום POT

en: XLIFF Translation Files
he_IL: קובצי תרגום מסוג XLIFF

en: Xcode Localization Catalog
he_IL: קטלוג תרגומים Xcode

en: JSON Translation Files
he_IL: קובצי תרגום JSON

note: TRANSLATORS: "Flutter" is proper noun, name of a developer tool
en: Flutter Translation Files
he_IL: קובצי תרגום Flutter

en: RESX Resource Files
he_IL: קובצי משאבי RESX

en: Qt Translation Files
he_IL: קובצי תרגום של Qt

en: All Translation Files
he_IL: כל קובצי התרגום

en: The file is in a format not recognized by Poedit.
he_IL: הקובץ הוא במבנה שאינו מזוהה על ידי Poedit.

en: This JSON file isn’t a translations file and cannot be edited in Poedit.
he_IL: קובץ ה־JSON אינו קובץ תרגומים ואי אפשר לערוך אותו ב־Poedit.

en: Reading file content failed with the following error: %s
he_IL: קריאת תוכן הקובץ נכשלה עקב השגיאה הבאה: %s

en: File “%s” is read-only and cannot be saved.
    Please save it under different name.
he_IL: הקובץ “%s” הינו לקריאה בלבד ולא ניתן לשמור אותו.
    יש לשמור אותו תחת שם אחר.

en: Couldn’t save file %s.
he_IL: לא ניתן לשמור את הקובץ %s.

en: Screenshots:
he_IL: צילומי מסך:

en: %i line of file “%s” was not loaded correctly. | %i lines of file “%s” were not loaded correctly.
he_IL[0]: שורה %i בקובץ „%s” לא נטענה כראוי.
he_IL[1]: %i שורות בקובץ „%s” לא נטענו כראוי.
he_IL[2]: %i שורות בקובץ „%s” לא נטענו כראוי.
he_IL[3]: %i שורות בקובץ „%s” לא נטענו כראוי.

en: Line %d of file “%s” is corrupted (not valid %s data).
he_IL: שורה %d בקובץ “%s” הינה פגומה (נתוני %s לא חוקיים).

en: Broken PO file: singular form msgstr used together with msgid_plural
he_IL: קובץ PO פגום: msgstr של צורת יחיד בשימוש יחד עם msgid_plural

en: Broken PO file: plural form msgstr used without msgid_plural
he_IL: קובץ PO פגום: msgstr של צורת ריבוי בשימוש בלי mdgid_plural

en: Couldn’t load the file, it is probably damaged.
he_IL: לא ניתן לטעון את הקובץ, הוא ככל הנראה פגום.

en: There were errors when loading the file. Some data may be missing or corrupted as the result.
he_IL: אירעו שגיאות בעת טעינת הקובץ. כתוצאה מכך, ייתכן שחלק מהמידע חסר או פגום.

en: There was a problem formatting the file nicely (but it was saved all right).
he_IL: הייתה בעיה בעת עיצוב הקובץ בצורה נקייה (אך הוא נשמר כראוי).

en: The file couldn’t be saved in “%s” charset as specified in translation settings.
    
    It was saved in UTF-8 instead and the setting was modified accordingly.
he_IL: לא ניתן לשמור את הקובץ בקידוד “%s” כפי שצוין בהגדרות התרגום.
    
    במקום זאת, הוא נשמר בקידוד UTF-8 וההגדרה שונתה בהתאם.

en: Error saving file
he_IL: שגיאה בשמירת הקובץ

en: “%s” is not a valid POT file.
he_IL: “%s” אינו קובץ POT חוקי.

en: Error while loading Qt translation file: %s
he_IL: שגיאה בטעינת קובץ התרגום של Qt:‏ %s

en: The file is malformed.
he_IL: תוכן הקובץ משובש.

en: Error while loading RESX file: %s
he_IL: שגיאה בטעינת קובץ RESX: %s

en: Unexpectedly missing content in the XCLOC file.
he_IL: תוכן חסר במפתיע בקובץ ה־XCLOC.

en: Saving in a different location is not supported for XCLOC files.
he_IL: שמירה למקום חלופי אינה נתמכת לקובצי XCLOC.

en: Error while loading XLIFF file: %s
he_IL: שגיאה בטעינת קובץ XLIFF‏: %s

en: unsupported version (%s)
he_IL: גרסה בלתי־נתמכת (%s)

note: TRANSLATORS: Shown as error if a translation of XLIFF markup is not valid XML
en: Broken markup in translation string.
he_IL: סימון שגוי במחרוזת תרגום.

en: Connect Poedit with supported cloud localization platforms to seamlessly sync translations managed on them.
he_IL: אפשר לחבר את Poedit לפלטפורמות תרגום ענניות נתמכות כדי לסנכרן מאחורי הקלעים תרגומים שמנוהלים בהן.

en: How does cloud sync work?
he_IL: איך עובד סנכרון ענן?

en: Account
he_IL: חשבון

en: (not signed in)
he_IL: (לא מחובר)

en: Open cloud translation
he_IL: פתיחת תרגום בענן

en: Manage accounts
he_IL: ניהול חשבונות

en: Project:
he_IL: מיזם:

en: Language:
he_IL: שפה:

en: Sign in to Cloud Account
he_IL: כניסה לחשבון ענן

en: Sign in to cloud account
he_IL: כניסה לחשבון ענן

en: No translation projects listed in your account.
he_IL: לא מופיעים מיזמי תרגום בחשבון שלך.

en: Downloading latest translations…
he_IL: התרגומים העדכניים מתקבלים…

note: TRANSLATORS: "%s" is a name of online service, e.g. "Crowdin" or "Localazy"
en: Sign in to %s
he_IL: כניסה אל %s

en: Syncing
he_IL: מסנכרן

note: TRANSLATORS: %s is a cloud destination, e.g. "Crowdin" or ftp.wordpress.com etc.
en: Uploading translations to %s…
he_IL: תרגומים נשלחים אל %s…

note: TRANSLATORS: %s is a cloud destination, e.g. "Crowdin" or ftp.wordpress.com etc.
en: Uploading translations to %s failed.
he_IL: שליחת התרגומים אל %s נכשלה.

en: Syncing error
he_IL: שגיאת סנכרון

en: Edit comment
he_IL: עריכת הערה

en: Comment:
he_IL: הערה:

en: Update
he_IL: עדכון

en: Delete the comment
he_IL: מחיקת ההערה

en: Add
he_IL: הוספה

en: Unknown Crowdin error.
he_IL: שגיאת Crowdin לא ידועה.

en: Not authorized, please sign in again.
he_IL: לא מורשה, נא להתחבר שנית.

note: TRANSLATORS: Crowdin has string-based and file-based project kinds (see https://support.crowdin.com/creating-project/#file-based-project)
en: String-based Crowdin projects are not supported.
he_IL: אין תמיכה במיזמי Crowdin מבוססי מחרוזות.

en: Downloading translations is disabled in this project.
he_IL: הורדת תרגומים מושבתת במיזם זה.

en: Recommended
he_IL: מומלץ

en: Sign In
he_IL: התחברות

en: Sign in
he_IL: התחברות

en: Sign Out
he_IL: התנתקות

en: Sign out
he_IL: התנתקות

en: Learn more about Crowdin
he_IL: מידע נוסף אודות Crowdin

en: Crowdin is an online translation management platform and collaborative translation tool. We use Crowdin ourselves to translate Poedit into many languages, and we love it.
he_IL: Crowdin זאת פלטפורמה מקוונת לניהול תרגומים וכלי תרגום שיתופי. אנו משתמשים ב־Crowdin בעצמנו כדי לתרגם את Poedit למגוון שפות, ואנחנו אוהבים אותה.

en: Waiting for authentication…
he_IL: מחכה לאימות…

en: Updating user information…
he_IL: מעדכן נתוני משתמש…

en: Sign in to Crowdin
he_IL: התחברות אל Crowdin

en: Syncing with Crowdin failed.
he_IL: הסנכרון עם Crowdin נכשל.

en: Crowdin error
he_IL: שגיאת Crowdin

en: &Copy
he_IL: ה&עתקה

en: Learn more
he_IL: מידע נוסף

en: Help
he_IL: עזרה

en: &Help
he_IL: ע&זרה

en: MO files can’t be directly edited in Poedit.
he_IL: לא ניתן לערוך קובצי MO ישירות ב־Poedit.

en: Error opening file
he_IL: שגיאה בפתיחת הקובץ

en: Please open and edit the corresponding PO file instead. When you save it, the MO file will be updated as well.
he_IL: נא לפתח ולערוך את קובץ ה־PO המקביל במקום. כשיישמר, קובץ ה־MO יתעדכן בהתאם.

en: don’t delete temporary files (for debugging)
he_IL: לא למחוק קבצים זמניים (לצורך ניפוי שגיאות)

en: go to item at given line number
he_IL: מעבר לפריט במספר שורה נתון

en: Failed to communicate with Poedit process.
he_IL: התקשורת עם התהליך Poedit נכשלה.

en: Unhandled exception occurred: %s
he_IL: אירעה חריגה: %s

en: Select translation template
he_IL: בחירת תבנית תרגום

en: Invalid file
he_IL: קובץ שגוי

en: Select translation file
he_IL: בחירת קובץ תרגום

en: Poedit is an easy to use translation editor.
he_IL: Poedit הינו עורך תרגומים פשוט לתפעול.

en: You can’t drop more than one file on Poedit window.
he_IL: לא ניתן לשחרר יותר מקובץ אחד בחלון של Poedit.

en: File “%s” is not a translation file.
he_IL: הקובץ ”%s” אינו קובץ תרגום.

en: File “%s” doesn’t exist.
he_IL: הקובץ “%s” אינו קיים.

note: TRANSLATORS: %s is language name in its basic form (as you would see e.g. in a list of supported languages). You may need to rephrase it, e.g. to an equivalent of "for language %s".
en: Spellchecking is disabled, because the dictionary for %s isn’t installed.
he_IL: בדיקת איות מושבתת, מכיוון שהמילון לשפה %s אינו מותקן.

en: Install
he_IL: התקנה

en: The file “%s” has been changed by another application.
he_IL: הקובץ “%s” נערך ע״י יישום אחר.

en: Reload file
he_IL: טעינת הקובץ מחדש

en: Do you want to reload the file from disk? Your unsaved edits in Poedit will be lost if you do.
he_IL: לטעון את הקובץ מהכונן מחדש? פעולה זאת תגרום לאובדן השינויים שלא שמרת ב־Poedit.

en: Ignore
he_IL: להתעלם

en: Reload File
he_IL: טעינת הקובץ מחדש

en: The file has been modified. Do you want to save changes?
he_IL: הקובץ נערך. לשמור את השינויים?

en: Save changes
he_IL: שמירת שינויים

en: Your changes will be lost if you don’t save them.
he_IL: השינויים שביצעת יאבדו אם לא יישמרו.

en: Save
he_IL: שמירה

en: Do&n’t save
he_IL: &לא לשמור

en: Don’t Save
he_IL: לא לשמור

en: The changes made by the other application will be lost if you save.
he_IL: בחירה בשמירת השינויים תגרום לאובדן השינויים שבוצעו ע״י היישום האחר.

en: Cancel
he_IL: ביטול

en: Save Anyway
he_IL: לשמור בכל מקרה

en: Save anyway
he_IL: לשמור בכל מקרה

en: Save as…
he_IL: שמירה בשם…

en: Compile to…
he_IL: ביצוע הידור ל…

en: Compiled Translation Files
he_IL: קובצי תרגום מהודרים

en: Export to HTML…
he_IL: ייצוא ל־HTML…

en: HTML Files
he_IL: קובצי HTML

en: Exporting to HTML
he_IL: ייצוא ל־HTML

en: Updating failed
he_IL: העדכון נכשל

en: Open reference file
he_IL: פתיחת קובץ סימוכין

en: Update from &POT File…
he_IL: עדכון מקובץ &POT…

en: Update from &POT file…
he_IL: עדכון מקובץ &POT…

en: Sync with Crowdin
he_IL: סנכרון עם Crowdin

note: TRANSLATORS: this is the menu action to upload to server/cloud; %s is hostname or service (Crowdin, ftp.foo.com etc.)
en: Upload to %s
he_IL: העלאה אל %s

en: %d issue with the translation found. | %d issues with the translation found.
he_IL[0]: נמצאו %d בעיות עם התרגום.
he_IL[1]: נמצאו %d בעיות עם התרגום.
he_IL[2]: נמצאו %d בעיות עם התרגום.
he_IL[3]: נמצאו %d בעיות עם התרגום.

en: Validation results
he_IL: תוצאות האימות

en: Entries with errors were marked in red in the list. Details of the error will be shown when you select such an entry.
he_IL: רשומות עם שגיאות סומנו באדום ברשימה. פרטי השגיאה יופיעו בעת בחירת רשומה שכזאת.

en: The file was saved safely.
he_IL: הקובץ נשמר בבטחה.

en: The file was saved safely and compiled into the MO format, but it will probably not work correctly.
he_IL: הקובץ נשמר בבטחה והודר לתסדיר MO, אך יתכן שלא יעבוד כראוי.

en: The file was saved safely, but it cannot be compiled into the MO format and used.
he_IL: הקובץ נשמר בבטחה, אך לא ניתן להדר אותו לתסדיר MO לצורך שימוש.

en: The file was compiled into the MO format, but it will probably not work correctly.
he_IL: הקובץ הודר לתסדיר MO, אך יתכן שלא יעבוד כראוי.

en: The file cannot be compiled into the MO format and used.
he_IL: לא ניתן להדר קובץ זה לתסדיר MO לצורך שימוש.

en: No problems with the translation found.
he_IL: לא נמצאו בעיות בתרגום.

en: The translation is ready for use, but %d entry is not translated yet. | The translation is ready for use, but %d entries are not translated yet.
he_IL[0]: התרגום מוכן לשימוש, אבל %d רשומות לא תורגמו עדיין.
he_IL[1]: התרגום מוכן לשימוש, אבל %d רשומות לא תורגמו עדיין.
he_IL[2]: התרגום מוכן לשימוש, אבל %d רשומות לא תורגמו עדיין.
he_IL[3]: התרגום מוכן לשימוש, אבל %d רשומות לא תורגמו עדיין.

en: The translation is ready for use.
he_IL: התרגום מוכן לשימוש.

en: Poedit automatically fixed invalid content in the file “%s”.
he_IL: Poedit תיקן באופן אוטומטי תוכן שגוי בקובץ "%s".

en: The file contained duplicate items, which is not allowed in PO files and would prevent the file from being used. Poedit fixed the issue, but you should review translations of any items marked as needing work and correct them if necessary.
he_IL: הקובץ הכיל פריטים כפולים, מצב שאסור שיתקיים בקובצי PO ועלול למנוע שימוש בקובץ. התקלה תוקנה על ידי Poedit אך עליך לסקור תרגומים של פריטים כלשהם שדורשים טיפול ולתקן אותם אם יש צורך בכך.

en: Language of the translation isn’t set.
he_IL: שפת התרגום אינה מוגדרת.

en: Set Language
he_IL: הגדרת שפה

en: Set language
he_IL: הגדרת שפה

note: TRANSLATORS: This is shown underneath "Language of the translation isn't set (or ...is the same as source language)."
en: Suggestions are not available if the translation language is not set correctly. Other features, such as plural forms, may be affected as well.
he_IL: הצעות אינן זמינות אם שפת התרגום לא מוגדרת כראוי. יתכן שמאפיינים אחרים, כמו לשון רבים, יושפעו גם כן.

en: Language of the translation is the same as source language.
he_IL: שפת התרגום זהה לשפת המקור.

en: Fix Language
he_IL: תיקון שפה

en: Fix language
he_IL: תיקון שפה

en: This file has entries with plural forms, but doesn’t have Plural-Forms header configured.
he_IL: לקובץ זה יש רשומות עם צורות רבים, אך לא מוגדרת כותרת Plural-Forms.

en: Entries in this file have different plural forms count from what the file’s Plural-Forms header says
he_IL: לרשומות בקובץ זה יש כמות של צורות רבים שונה ממה שמצוין בכותרת Plural-Forms של הקובץ

en: Required header Plural-Forms is missing.
he_IL: הכותרת ההכרחית Plural-Forms חסרה.

en: Syntax error in Plural-Forms header ("%s").
he_IL: שגיאת תחביר בכותרת ה-Plural-Forms‏ ("%s").

en: Fix the Header
he_IL: תיקון הכותרת

en: Fix the header
he_IL: תיקון הכותרת

note: TRANSLATORS: %s is language name in its basic form (as you would see e.g. in a list of supported languages). You may need to rephrase it, e.g. to an equivalent of "for language %s".
en: Plural forms expression used by the file is unusual for %s.
he_IL: ביטוי צורות הריבוי שמשמש את הקובץ הוא חריג ב%s.

note: TRANSLATORS: A verb, shown as action button with ""Plural forms expression used by the file is unusual for %s.")"
en: Review
he_IL: סקירה

en: Would you like to use English for source text?
he_IL: להשתמש באנגלית עבור טקסט המקור?

en: This file uses string IDs instead of source text. Poedit can load English texts from the “%s” file for you.
he_IL: הקובץ משתמש במזהי מחרוזות במקום בטקסט המקור. ל־Poedit יש אפשרות לטעון את הטקסטים באנגלית מהקובץ „%s” בשבילך.

note: TRANSLATORS: Shown as action button when asking if the user wants to replace string IDs with English text; "load" as in "load from file"
en: Load English
he_IL: טעינת אנגלית

en: Translated: %d of %d (%d %%)
he_IL: תורגמו: %d מתוך %d (%d%%)

en: Remaining: %d
he_IL: נותרו: %d

en: %d error | %d errors
he_IL[0]: שגיאה %d
he_IL[1]: %d שגיאות
he_IL[2]: %d שגיאות
he_IL[3]: %d שגיאות

en: %d entry | %d entries
he_IL[0]: רשומה %d
he_IL[1]: %d רשומות
he_IL[2]: %d רשומות
he_IL[3]: %d רשומות

en:  (unsaved)
he_IL:  (לא נשמר)

en:  (modified)
he_IL:  (שונה)

en: Failed to update translation memory: %s
he_IL: עדכון זיכרון התרגום נכשל: %s

en: The file “%s” couldn’t be saved.
he_IL: אי אפשר לשמור את הקובץ „%s”.

en: Remove same-as-source translations
he_IL: הסרת תרגומים שזהים למקור

en: Do you want to remove all translations that are identical to the source text?
he_IL: להסיר את כל התרגומים שזהים לטקסט המקור?

en: This action will delete any translations that match the source text exactly. This cannot be undone.
he_IL: הפעולה הזאת תמחק את כל התרגומים שזהים לטקסט המקור במדויק. זאת פעולה בלתי הפיכה.

en: Keep
he_IL: שמירה

en: Remove
he_IL: להסיר

en: Purge deleted translations
he_IL: פינוי תרגומים שנמחקו

en: Do you want to remove all translations that are no longer used?
he_IL: להסיר את כל התרגומים שאינם בשימוש עוד?

en: If you continue with purging, all translations marked as deleted will be permanently removed. You will have to translate them again if they are added back in the future.
he_IL: אם הליך הפינוי יימשך, כל התרגומים שסומנו כמחוקים יוסרו לצמיתות. יהיה עליך לתרגם אותם מחדש אם הם יתווספו שוב בעתיד.

en: Purge
he_IL: פינוי

en: Copy from Source Text
he_IL: העתקה מטקסט המקור

en: Copy from source text
he_IL: העתקה מטקסט המקור

en: Clear Translation
he_IL: מחיקת התרגום

en: Clear translation
he_IL: מחיקת התרגום

en: Edit Comment
he_IL: עריכת הערה

note: TRANSLATORS: Meaning occurrences of the string in source code
en: Code Occurrences
he_IL: מופעים בקוד

note: TRANSLATORS: Meaning occurrences of the string in source code
en: Code occurrences
he_IL: מופעים בקוד

en: Hide Sidebar
he_IL: הסתרת סרגל הצד

en: Show Sidebar
he_IL: הצגת סרגל הצד

en: Hide Status Bar
he_IL: הסתרת שורת המצב

en: Show Status Bar
he_IL: הצגת שורת המצב

en: String length in characters: translation | source
he_IL: אורך המחרוזת בתווים: תרגום | מקור

en: String length in characters
he_IL: אורך המחרוזת בתווים

en: Source text
he_IL: טקסט המקור

en: Singular
he_IL: יחיד

en: Plural
he_IL: רבים

en: Translation
he_IL: תרגום

en: Pre-translated
he_IL: תורגמה מראש

en: Needs Work
he_IL: דורש סקירה

note: TRANSLATORS: This indicates that the string's translation isn't final and has known problems.  For example, it might be machine translated or fuzzy matched from an older string. The translation should be short and convey this. If it's problematic to translate it, "Needs review" is acceptable substit
en: Needs work
he_IL: דורש סקירה

en: POT files are only templates and don’t contain any translations themselves.
    To make a translation, create a new PO file based on the template.
he_IL: קובצי POT הינם תבניות בלבד ולא מכילים תרגומים.
    על מנת ליצור תרגום, יש ליצור קובץ PO חדש המבוסס על התבנית.

en: Create new translation
he_IL: יצירת תרגום חדש

en: Make a new translation from this POT file.
he_IL: יצירת תרגום חדש מקובץ POT זה.

en: Use the Edit menu to perform bulk actions on selected strings.
he_IL: אפשר להשתמש בתפריט העריכה כדי לבצע פעולות במרוכז על המחרוזות הנבחרות.

note: TRANSLATORS: Refers to symbolic ID of source text, i.e. when something like "button.label" is used instead of English text
en: Source text ID
he_IL: מזהה טקסט מקור

en: Everything
he_IL: הכול

en: Form %i
he_IL: צורה %i

en: Form %i (unused)
he_IL: צורה %i (לא בשימוש)

en: Zero
he_IL: אפס

en: One
he_IL: אחד

en: Two
he_IL: שתיים

en: Other
he_IL: אחר

note: TRANSLATORS: Tooltip on message context tag in the editing area, '%s' is the context text
en: String context: %s
he_IL: הקשר המחרוזת: %s

note: TRANSLATORS: Tooltip on string ID tag in the editing area, '%s' contains the ID
en: String identifier: %s
he_IL: מזהה המחרוזת: %s

en: %s Format
he_IL: פורמט %s

note: TRANSLATORS: %s is replaced with language name, e.g. "PHP" or "C", so "PHP Format" etc."
en: %s format
he_IL: פורמט %s

en: Translation — %s
he_IL: תרגום — %s

en: ID
he_IL: מזהה

en: Source text — %s
he_IL: טקסט המקור — %s

en: unknown language
he_IL: שפה לא ידועה

en: Network error: %s (%d)
he_IL: שגיאת רשת: %s (%d)

en: Unknown error
he_IL: שגיאה לא ידועה

en: Failed to merge gettext catalogs.
he_IL: מיזוג קטלוגים של gettext נכשל.

en: Open in Editor
he_IL: פתיחה בעורך

en: Open in editor
he_IL: פתיחה בעורך

en: No information about this string’s occurrences in the source code is provided in the file.
he_IL: אין מידע בקובץ על מספר המופעים של המחרוזת בקוד המקור.

en: No usage information
he_IL: אין פרטי שימוש

en: %d code occurrence | %d code occurrences
he_IL[0]: מופע %d בקוד
he_IL[1]: %d מופעים בקוד
he_IL[2]: %d מופעים בקוד
he_IL[3]: %d מופעים בקוד

en: Source code not found
he_IL: קוד המקור לא נמצא

en: Poedit cannot show source code where the string is used, because the file is either not available in the referenced location or it is a symbolic reference that doesn’t point to a real file.
he_IL: ל־Poedit אין אפשרות להציג את קוד המקור בו נעשה שימוש במחרוזת כיוון שאו שהקובץ אינו זמין במיקום ההפניה או שזאת הפנייה סמלית שלא מצביעה לקובץ אמתי.

en: File cannot be opened
he_IL: לא ניתן לפתוח את הקובץ

en: Poedit was unable to open the “%s” file.
he_IL: ל־Poedit לא הייתה אפשרות לפתוח את הקובץ “%s”.

en: Find
he_IL: חיפוש

en: Replace
he_IL: החלפה

note: TRANSLATORS: Expander in Find window for additional options (case sensitive etc.)
en: Options
he_IL: אפשרויות

en: Ignore case
he_IL: התעלמות מרישיות

en: Wrap around
he_IL: חזרה להתחלה בסיום

en: Whole words only
he_IL: מילים שלמות בלבד

en: Find in source texts
he_IL: חיפוש בטקסט המקור

en: Find in translations
he_IL: חיפוש בתרגומים

en: Find in comments
he_IL: חיפוש בהערות

en: Replace &All
he_IL: החלפת ה&כל

en: Replace &all
he_IL: החלפת ה&כל

en: &Replace
he_IL: ה&חלפה

en: < &Previous
he_IL: < ה&קודם

en: &Next >
he_IL: ה&בא >

en: String to find
he_IL: מחרוזת לחיפוש

en: Replacement string
he_IL: מחרוזת להחלפה

en: warning:
he_IL: אזהרה:

en: error:
he_IL: שגיאה:

note: TRANSLATORS: placeholder/hint in language controls
en: Language name or code
he_IL: שם או קוד שפה

en: Translation Language
he_IL: שפת התרגום

en: Language of the translation:
he_IL: שפת התרגום:

en: All strings
he_IL: כל המחרוזות

en: Couldn’t download Localazy project details.
he_IL: לא ניתן להוריד את פרטי המיזם ב־Localazy.

en: There was an error when uploading translations to Localazy.
he_IL: אירעה שגיאה בהעלאת תרגומים ל־Localazy.

en: Projects
he_IL: מיזמים

note: TRANSLATORS: %s is online service name, e.g. "Crowdin" or "Localazy"
en: Learn more about %s
he_IL: מידע נוסף על %s

en: Localazy is a highly automated localization platform allowing anyone to translate their products and content into multiple languages easily.
he_IL: Localazy היא פלטפורמת תרגום עם יכולות אוטומציה מתקדמות שמאפשרת לכל אחד ואחת לתרגם את המוצרים והתוכן שלהם למגוון שפות בקלות.

en: Add Project
he_IL: הוספת מיזם

en: Add project
he_IL: הוספת מיזם

en: Poedit - Catalogs manager
he_IL: Poedit - מנהל הקטלוגים

en: Edit…
he_IL: עריכה…

en: Create new translations project
he_IL: יצירת מיזם תרגומים חדש

en: Delete the project
he_IL: מחיקת המיזם

en: Edit the project
he_IL: עריכת המיזם

en: Update all
he_IL: עדכון הכל

en: Update all catalogs in the project
he_IL: עדכון כל הקטלוגים בפרוייקט

en: Total
he_IL: סה״כ

en: Untrans
he_IL: לא מתורגמים

[ctx: column/row header]
en: Needs Work
he_IL: דורש סקירה

en: Errors
he_IL: שגיאות

en: Last modified
he_IL: שונה לאחרונה

en: Edit project
he_IL: עריכת המיזם

en: Select directory
he_IL: בחירת ספרייה

en: Directories:
he_IL: ספריות:

en: <unnamed>
he_IL: <ללא שם>

en: Do you want to delete project “%s”?
he_IL: למחוק את המיזם „%s”?

en: Delete project
he_IL: מחיקת מיזם

en: Deleting the project will not delete any translation files.
he_IL: מחיקת המיזם לא תמחק קובצי תרגום כלשהם.

en: Confirmation
he_IL: אימות

en: Update all catalogs in this project?
he_IL: לעדכן את כל הקטלוגים במיזם הזה?

en: Performs update from source code on all files in the project.
he_IL: מבצע עדכון מקוד המקור על כל הקבצים במיזם.

en: Updating project catalogs
he_IL: הקטלוגים של המיזם מתעדכנים

en: Check for Updates…
he_IL: בדיקה אחר עדכונים…

en: Catalogs Manager
he_IL: מנהל הקטלוגים

en: &Preferences…
he_IL: &העדפות…

en: &Edit
he_IL: &עריכה

en: Undo
he_IL: בטל

en: Redo
he_IL: בצע שוב

en: Paste and Match Style
he_IL: הדבק והתאם לסגנון

en: Delete
he_IL: מחיקה

en: Spelling and Grammar
he_IL: איות ודקדוק

en: Show Spelling and Grammar
he_IL: הצג איות ודקדוק

en: Check Document Now
he_IL: בדוק את המסמך כעת

en: Check Spelling While Typing
he_IL: בדוק איות במהלך ההקלדה

en: Check Grammar With Spelling
he_IL: בדוק דקדוק ביחד עם איות

en: Correct Spelling Automatically
he_IL: תקן איות באופן אוטומטי

en: Substitutions
he_IL: החלפות

en: Show Substitutions
he_IL: הצג החלפות

en: Smart Copy/Paste
he_IL: העתקה והדבקה חכמות

en: Smart Quotes
he_IL: מרכאות חכמות

en: Smart Dashes
he_IL: מיקוף חכם

en: Smart Links
he_IL: קישורים חכמים

en: Text Replacement
he_IL: מלל חלופי

en: Transformations
he_IL: המרות

en: Make Upper Case
he_IL: הפוך לאותיות גדולות

en: Make Lower Case
he_IL: הפוך לאותיות קטנות

en: Capitalize
he_IL: הפוך לאותיות רישיות

en: Speech
he_IL: דיבור

en: Start Speaking
he_IL: הקרא

en: Stop Speaking
he_IL: הפסק הקראה

en: &View
he_IL: ת&צוגה

note: TRANSLATORS: This must be the same as OS X's translation of this View menu item
en: Show Toolbar
he_IL: הצג את סרגל הכרטיסיות

note: TRANSLATORS: This must be the same as OS X's translation of this View menu item
en: Customize Toolbar…
he_IL: התאם אישית את סרגל הכלים…

note: TRANSLATORS: This must be the same as OS X's translation of this View menu item
en: Enter Full Screen
he_IL: עבור למסך מלא

en: Window
he_IL: חלון

en: Minimize
he_IL: מזעור

en: Zoom
he_IL: הגדל/הקטן

en: Welcome to Poedit
he_IL: ברוך בואך ל־Poedit

en: Bring All to Front
he_IL: הבא הכל קדימה

en: Information about the translator
he_IL: מידע על המתרגם

en: Name:
he_IL: שם:

en: Your Name
he_IL: השם שלך

en: Email:
he_IL: אימייל:

en: Your name and email address are only used to set the Last-Translator header of GNU gettext files.
he_IL: שמך וכתובת הדוא״ל שלך ישמשו אך ורק כדי להגדיר את כותרת ה-Last-Translator בקובצי gettext של GNU.

en: Editing
he_IL: עריכה

en: Automatically compile MO file when saving
he_IL: ביצוע הידור קובץ MO באופן אוטומטי בעת שמירה

en: Check spelling
he_IL: בדיקת איות

en: Always change focus to text input field
he_IL: שנה תמיד את המיקוד לשדה הקלט של הטקסט

en: Never let the list of strings take focus. If enabled, you must use Ctrl-arrows for keyboard navigation but you can also type text immediately, without having to press Tab to change focus.
he_IL: לא מאפשר לרשימת המחרוזות לקבל מיקוד. אם מופעל, עליך להשתמש במקשי החיצים בצירוף מקש ה-Ctrl לניווט, אבל גם ניתן לכתוב טקסט מיידית, ללא צורך בלחיצה על Tab לשינוי המיקוד.

en: Appearance
he_IL: תצוגה

en: Use custom list font:
he_IL: שימוש בגופן מותאם אישית לרשימה:

en: Use custom text fields font:
he_IL: שימוש בגופן מותאם אישית לשדות טקסט:

en: Change UI language
he_IL: החלפת שפת הממשק

note: TRANSLATORS: This is a note appended to "Check spelling" when running on older Windows versions
en: (requires Windows 8 or newer)
he_IL: (דורש Windows 8 ומעלה)

en: General
he_IL: כללי

en: Use translation memory
he_IL: שימוש בזיכרון תרגום

en: Manage…
he_IL: ניהול…

note: TRANSLATORS: Followed by "match translations within the file" or "pre-translate from TM"
en: When updating from sources
he_IL: בעת עדכון ממקורות

note: TRANSLATORS: Preceded by "When updating from sources"
en: fuzzy match within the file
he_IL: התאם תרגומים דומים מתוך הקובץ

note: TRANSLATORS: Preceded by "When updating from sources"
en: pre-translate from TM
he_IL: בצע תרגום מראש מזיכרון התרגום

en: Poedit can attempt to fill in new entries from only previous translations in the file or from your entire translation memory. Using the TM won’t be very effective if it’s near-empty, but it will get better as you add more translations to it.
he_IL: Poedit יכול לנסות להשלים רשומות חדשות מהתרגומים הקודמים שלך בקובץ או מזיכרון התרגום כולו. שימוש בזיכרון התרגום לא יהיה אפקטיבי אם הוא כמעט ריק, אבל הוא ישתפר ככל שתרגומים חדשים יתווספו אליו.

en: Stored translations:
he_IL: תרגומים מאוחסנים:

en: Database size on disk:
he_IL: גודל מסד הנתונים בכונן:

en: Import Translation Files…
he_IL: ייבוא קובצי תרגום…

en: Import translation files…
he_IL: ייבוא קובצי תרגום…

en: Import From TMX…
he_IL: ייבוא מ־TMX…

en: Import from TMX…
he_IL: ייבוא מ־TMX…

en: Export To TMX…
he_IL: ייצוא ל־TMX…

en: Export to TMX…
he_IL: ייצוא ל־TMX…

note: TRANSLATORS: This is a button that deletes everything in the translation memory (i.e. clears/resets it).
en: Reset
he_IL: איפוס

en: Select translation files to import
he_IL: בחירת קובצי תרגום לייבוא

en: Select TMX files to import
he_IL: בחירת קובצי TMX לייבוא

en: TMX Files
he_IL: קובצי TMX

en: Importing translations…
he_IL: מייבא תרגומים…

en: Importing translation memory failed.
he_IL: ייבוא זיכרון תרגום נכשל.

en: Importing from “%s”…
he_IL: ייבוא מתוך „%s”…

note: TRANSLATORS: %s is a (formatted) number here
en: %s translation was imported. | %s translations were imported.
he_IL[0]: תרגום %s יובא.
he_IL[1]: %s תרגומים יובאו.
he_IL[2]: %s תרגומים יובאו.
he_IL[3]: %s תרגומים יובאו.

en: Export as…
he_IL: ייצוא בשם…

en: Exporting translations…
he_IL: התרגומים מיוצאים…

en: Exporting translation memory to “%s” failed.
he_IL: ייצוא זיכרון התרגום אל „%s” נכשל.

en: Reset translation memory
he_IL: איפוס זיכרון התרגום

en: Are you sure you want to reset the translation memory?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך לאפס את זיכרון התרגום?

en: Resetting the translation memory will irrevocably delete all stored translations from it. You can’t undo this operation.
he_IL: איפוס זיכרון התרגום ימחק את כל התרגומים המאוחסנים בו. לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Translation Memory
he_IL: זיכרון תרגום

en: Source code extractors are used to find translatable strings in the source code files and extract them so that they can be translated.
he_IL: מחלצי קוד המקור משמשים לאיתור וחילוץ מחרוזות הניתנות לתרגום בקובצי קוד המקור, כדי שניתן יהיה לתרגם אותם.

en: Custom Extractors:
he_IL: מחלצים מותאמים אישית:

en: Custom extractors:
he_IL: מחלצים מותאמים אישית:

en: Supports all programming languages recognized by GNU gettext tools (PHP, C/C++, C#, Perl, Python, Java, JavaScript and others).
he_IL: תומך בכל שפות התכנות המזוהות ע״י כלי GNU gettext (למשל PHP, C/C++, C#, Perl, Python, Java, JavaScript ואחרים).

en: Extractor setup
he_IL: הגדרת מחלץ

en: Delete extractor
he_IL: מחיקת מחלץ

en: Are you sure you want to delete the “%s” extractor?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את המחלץ "%s"?

en: Extractors
he_IL: מחלצים

en: Accounts
he_IL: חשבונות

en: Automatically check for updates
he_IL: בדיקה אחר עדכונים באופן אוטומטי

en: Include beta versions
he_IL: לכלול גרסאות בטא

en: Beta versions contain the latest new features and improvements, but may be a bit less stable.
he_IL: גרסאות בטא מכילות את התכונות והעדכונים החדשים ביותר, אך עשויות להיות פחות יציבות.

en: Updates
he_IL: עדכונים

en: These settings affect internal formatting of PO files. Adjust them if you have specific requirements e.g. because of version control.
he_IL: הגדרות אלו משפיעות על העיצוב הפנימי של קובצי PO. שנה אותן אם יש לך דרישות מסוימות, למשל בגלל שליטה על גרסה.

en: Line endings:
he_IL: סיומות שורה:

en: Unix (recommended)
he_IL: Unix (מומלץ)

note: TRANSLATORS: Followed by text control for entering number; wraps text at given width
en: Wrap at:
he_IL: גלישת שורה ב:

en: Preserve formatting of existing files
he_IL: שמירה על עיצוב של קבצים קיימים

en: Advanced
he_IL: מתקדם

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: Preparing strings…
he_IL: המחרוזות בהכנה…

en: Pre-translating from translation memory…
he_IL: מתבצע תרגום מראש מזיכרון התרגום…

en: Pre-translated %u string | Pre-translated %u strings
he_IL[0]: %u מחרוזות מתורגמות מראש
he_IL[1]: %u מחרוזות מתורגמות מראש
he_IL[2]: %u מחרוזות מתורגמות מראש
he_IL[3]: %u מחרוזות מתורגמות מראש

en: Pre-translating…
he_IL: מבצע תרגום מראש…

en: %d entry was pre-translated. | %d entries were pre-translated.
he_IL[0]: %d רשומות תורגמו מראש.
he_IL[1]: %d רשומות תורגמו מראש.
he_IL[2]: %d רשומות תורגמו מראש.
he_IL[3]: %d רשומות תורגמו מראש.

en: The translations were marked as needing work, because they may be inaccurate. You should review them for correctness.
he_IL: התרגומים סומנו ככאלו הדורשים סקירה, מכיוון שיתכן שאינם מדויקים. כדאי לסקור אותם ולתקנם במידת הצורך.

en: Exact matches from TM
he_IL: תוצאות מדויקות מזיכרון התרגום

en: Approximate matches from TM
he_IL: תוצאות קרובות מזיכרון התרגום

en: No entries could be pre-translated.
he_IL: לא ניתן לתרגם מראש שום רשומה.

en: All strings were already translated.
he_IL: כל המחרוזות כבר תורגמו.

en: The TM doesn’t contain any strings similar to the content of this file. It is only effective for semi-automatic translations after Poedit learns enough from files that you translated manually.
he_IL: זיכרון התרגום לא מכיל שום מחרוזות הדומות לתוכן של קובץ זה. הוא יעיל לתרגומים חצי אוטומטיים רק לאחר ש-Poedit ילמד מספיק מקבצים שיתורגמו באופן ידני.

en: Cannot pre-translate without source text.
he_IL: לא ניתן לתרגם מראש ללא טקסט מקור.

note: TRANSLATORS: This is a somewhat common term describing the action where you apply the translation memory and/or machine translation to all of the strings you're translating as the first step, followed by correcting, improving etc., i.e. actually translating the strings. This may be tricky to express
en: Pre-translate
he_IL: תרגום מראש

en: Pre-translation requires that source text is available. It doesn’t work if only IDs without the actual text are used.
he_IL: תרגום מראש דורש שטקסט המקור יהיה זמין. זה לא עובד אם נעשה שימוש במזהים בלבד ללא הטקסט עצמו.

en: Cannot pre-translate from unknown language.
he_IL: לא ניתן לתרגם מראש משפה לא ידועה.

en: Pre-translation requires that source text’s language is known. Poedit couldn’t detect it in this file.
he_IL: תרגום מראש דורש ששפת טקסט המקור תהיה מוכרת. זיהוי השפה בקובץ הזה על ידי Poedit לא הצליחה.

en: Only fill in exact matches
he_IL: השלם רק התאמות מדויקות

en: By default, inaccurate results are also included, but marked as needing work. Check this option to only include perfect matches.
he_IL: כברירת מחדל, תוצאות שאינן מדויקות נכללות גם כן, אך מסומנות ככאלו הדורשות סקירה. יש לבחור באפשרות זו כדי לכלול רק התאמות מושלמות.

en: Don’t mark exact matches as needing work
he_IL: אל תסמן התאמות מדויקות ככאלו הדורשות סקירה

en: Only enable if you trust the quality of your TM. By default, all matches from the TM are marked as needing work and should be reviewed before use.
he_IL: הפעל אפשרות זו רק אם אתה בוטח באיכות של זיכרון התרגום שלך. כברירת מחדל, כל ההתאמות מזיכרון התרגום מסומנות ככאלו הדורשות סקירה, ויש לעבור עליהם.

en: Pre-translation automatically finds exact or fuzzy matches for untranslated strings in the translation memory and fills in their translations.
he_IL: 'תרגום מראש' מאתר באופן אוטומטי בזיכרון התרגום התאמות מדויקות או מעורפלות עבור מחרוזות שאינן מתורגמות, ומשלים את התרגומים שלהן.

en: Error:
he_IL: שגיאה:

en: %d error occurred: | %d errors occurred:
he_IL[0]: אירעה שגיאה %d:
he_IL[1]: אירעו %d שגיאות:
he_IL[2]: אירעו %d שגיאות:
he_IL[3]: אירעו %d שגיאות:

en: An error occurred.
he_IL: אירעה שגיאה.

en: %d error occurred. | %d errors occurred.
he_IL[0]: אירעה שגיאה %d.
he_IL[1]: אירעו %d שגיאות.
he_IL[2]: אירעו %d שגיאות.
he_IL[3]: אירעו %d שגיאות.

en: Cancelling…
he_IL: בתהליך ביטול…

en: Drag Folders or Files Here
he_IL: יש לגרור לכאן תיקיות או קבצים

en: Drag folders or files here
he_IL: יש לגרור לכאן תיקיות או קבצים

en: Add Folders…
he_IL: הוספת תיקיות…

en: Add folders…
he_IL: הוספת תיקיות…

en: Add Files…
he_IL: הוספת קבצים…

en: Add files…
he_IL: הוספת קבצים…

en: Add Wildcard…
he_IL: הוספת Wildcard…

en: Add wildcard…
he_IL: הוספת Wildcard…

note: TRANSLATORS: Used on macOS, should match standard translation of this in other apps (incl. name of the Finder app)
en: Reveal in Finder
he_IL: הצגה ב־Finder

note: TRANSLATORS: Used on Windows to show in the Explorer file manager, should match standard translation of "Explorer"
en: Show in Explorer
he_IL: הצגה בסייר

en: Show in Folder
he_IL: הצגה בתיקייה

en: Paths
he_IL: נתיבים

en: Excluded paths
he_IL: נתיבים לא כלולים

en: Advanced extraction settings
he_IL: הגדרות חילוץ מתקדמות

en: Extract notes for translators from:
he_IL: חילוץ הערות למתרגמים מתוך:

en: Comments prefixed with:
he_IL: הערות המתחילות ב:

en: All comments
he_IL: כל ההערות

en: Additional xgettext flags:
he_IL: דגלי xgettext נוספים:

en: Translation Properties
he_IL: מאפייני התרגום

en: Translation properties
he_IL: מאפייני התרגום

en: Sources Paths
he_IL: נתיבי המקורות

en: Sources paths
he_IL: נתיבי המקורות

en: Sources Keywords
he_IL: מילות מפתח המקורות

en: Sources keywords
he_IL: מילות מפתח המקורות

en: Additional keywords
he_IL: מילות מפתח נוספות

en: Name of the project the translation is for
he_IL: שם המיזם עבורו מיועד התרגום

en: Team name and email address or URL
he_IL: שם הצוות וכתובת הדוא״ל או כתובת האתר

en: e.g. nplurals=2; plural=(n > 1);
he_IL: לדוגמה ‪nplurals=2; plural=(n > 1);‬

en: UTF-8 (recommended)
he_IL: UTF-8 (מומלץ)

en: Please save the file first. This section cannot be edited until then.
he_IL: נא לשמור את הקובץ תחילה. לא ניתן לערוך סעיף זה עד אז.

en: Placeholders correctness
he_IL: תקינות ממלאי מקום

en: Placeholder “%s” is missing from translation.
he_IL: ממלא המקום „%s” חסר בתרגום.

en: Superfluous placeholder “%s” that isn’t in source text.
he_IL: ממלא מקום מיותר „%s” שאינו בטקסט המקור.

en: Plural form translations
he_IL: תרגום צורות רבים

en: Not all plural forms are translated.
he_IL: לא כל צורות הרבים מתורגמות.

en: Inconsistent upper/lower case
he_IL: חוסר אחידות באותיות גדולות/קטנות

en: The translation should start as a sentence.
he_IL: התרגום אמור להתחיל כמשפט.

en: The translation should start with a lowercase character.
he_IL: התרגום אמור להתחיל באות לטינית קטנה.

en: Inconsistent whitespace
he_IL: רווחים לא אחידים

en: The translation doesn’t start with a space.
he_IL: התרגום לא מתחיל ברווח.

en: The translation starts with a space, but the source text doesn’t.
he_IL: התרגום מתחיל ברווח, בניגוד לטקסט המקור.

en: The translation is missing a newline at the end.
he_IL: בסוף התרגום חסרה שורה חדשה.

en: The translation ends with a newline, but the source text doesn’t.
he_IL: התרגום מסתיים בשורה חדשה, בניגוד לטקסט המקור.

en: The translation is missing a space at the end.
he_IL: בסוף התרגום חסר רווח.

en: The translation ends with a space, but the source text doesn’t.
he_IL: התרגום מסתיים ברווח, בניגוד לטקסט המקור.

en: Punctuation checks
he_IL: בדיקות פיסוק

en: The translation should end with “%s”.
he_IL: התרגום אמור להסתיים ב-“%s”.

en: The translation should not end with “%s”.
he_IL: התרגום לא אמור להסתיים ב-“%s”.

en: The translation ends with “%s”, but the source text ends with “%s”.
he_IL: התרגום מסתיים ב-“%s”, אבל טקסט המקור מסתיים ב-“%s”.

en: Cloud
he_IL: ענן

en: Clear Menu
he_IL: ניקוי התפריט

en: Clear menu
he_IL: ניקוי התפריט

en: Project name:
he_IL: שם המיזם:

en: Browse
he_IL: עיון

en: Add directory to the list
he_IL: הוספת ספרייה לרשימה

en: &File
he_IL: &קובץ

en: &New…
he_IL: &חדש…

en: New from &POT/PO file…
he_IL: חדש מקובץ &POT/PO…

en: New From &POT/PO File…
he_IL: חדש מקובץ &POT/PO…

en: &Open…
he_IL: &פתיחה…

en: Open Recent
he_IL: פתח אחרונים

en: Open recent
he_IL: לפתוח את האחרונים

en: Open cloud translation…
he_IL: פתיחת תרגומים בענן…

en: Open Cloud Translation…
he_IL: פתיחת תרגומים בענן…

en: &Start window
he_IL: חלון &פתיחה

en: &Start Window
he_IL: חלון &פתיחה

en: Catalogs &manager
he_IL: מ&נהל הקטלוגים

en: Catalogs &Manager
he_IL: מ&נהל הקטלוגים

en: &Close
he_IL: &סגירה

en: &Save
he_IL: ש&מירה

en: Save &as…
he_IL: שמירה &בשם…

en: Save &As…
he_IL: שמירה &בשם…

en: Compile to MO…
he_IL: ביצוע הידור ל-MO…

en: E&xport to HTML…
he_IL: יי&צוא ל־HTML…

en: Check for updates…
he_IL: בדיקה אחר עדכונים…

en: Settings…
he_IL: הגדרות…

en: &Preferences
he_IL: ה&עדפות

en: E&xit
he_IL: י&ציאה

en: Quit
he_IL: יציאה

en: Copy from singular
he_IL: להעתיק מצורת היחיד

en: Copy From Singular
he_IL: להעתיק מצורת היחיד

en: Translation needs &work
he_IL: סימון כתרגום הדורש &סקירה

en: Translation Needs &Work
he_IL: סימון כתרגום הדורש &סקירה

en: Edit &comment
he_IL: עריכת &הערה

en: Edit &Comment
he_IL: עריכת &הערה

note: TRANSLATORS: as in: translation suggestions, suggested translations; should be similarly short
en: Suggestions
he_IL: הצעות

en: &Find…
he_IL: &חיפוש…

en: Replace…
he_IL: החלפה…

en: Find next
he_IL: חיפוש הבא

en: Find previous
he_IL: חיפוש הקודם

en: Find and Replace…
he_IL: חיפוש והחלפה…

en: Find Next
he_IL: חיפוש הבא

en: Find Previous
he_IL: חיפוש הקודם

en: Show string &ID
he_IL: הצגת מ&זהה מחרוזת

en: Show String &ID
he_IL: הצגת מ&זהה מחרוזת

en: Show warnings
he_IL: הצגת אזהרות

en: Show Warnings
he_IL: הצגת אזהרות

en: Sort by &file order
he_IL: מיון לפי ה&סדר שבקובץ

en: Sort by &File Order
he_IL: מיון לפי ה&סדר שבקובץ

en: Sort by &source
he_IL: מיון לפי המ&קור

en: Sort by &Source
he_IL: מיון לפי המ&קור

en: Sort by &translation
he_IL: מיון לפי ה&תרגום

en: Sort by &Translation
he_IL: מיון לפי ה&תרגום

en: &Group by context
he_IL: קיבו&ץ לפי הקשר

en: &Group By Context
he_IL: קיבו&ץ לפי הקשר

en: Entries with errors first
he_IL: רשומות עם שגיאות תחילה

en: Entries with Errors First
he_IL: רשומות עם שגיאות תחילה

en: &Untranslated entries first
he_IL: רשומות ש&אינן מתורגמות תחילה

en: &Untranslated Entries First
he_IL: רשומות ש&אינן מתורגמות תחילה

en: &Show code occurrences
he_IL: הצגת מופעים ב&קוד

en: &Show Code Occurrences
he_IL: הצגת מופעים ב&קוד

en: Show sidebar
he_IL: הצגת סרגל הצד

en: Show status bar
he_IL: הצגת שורת המצב

en: &Translation
he_IL: &תרגום

en: &Update from source code
he_IL: עדכון מ&קוד המקור

en: &Update from Source Code
he_IL: עדכון מ&קוד המקור

en: Pre-&translate…
he_IL: &תרגום מראש…

en: &Validate translations
he_IL: &אימות התרגומים

en: &Validate Translations
he_IL: &אימות התרגומים

en: Remove Same-as-Source Translations
he_IL: הסרת תרגומים זהים למקור

en: &Purge deleted translations
he_IL: פינוי תרגומים ש&נמחקו

en: &Purge Deleted Translations
he_IL: פינוי תרגומים ש&נמחקו

en: &Properties…
he_IL: מא&פיינים…

en: &Go
he_IL: מע&בר אל

en: &Done and next
he_IL: ב&צע והמשך

en: &Done and Next
he_IL: ב&צע והמשך

en: Previously edited
he_IL: נערך בעבר

en: Previously Edited
he_IL: נערך בעבר

en: &Previous translation
he_IL: התרגום ה&קודם

en: &Previous Translation
he_IL: התרגום ה&קודם

en: &Next translation
he_IL: התרגום ה&בא

en: &Next Translation
he_IL: התרגום ה&בא

en: P&revious unfinished
he_IL: הקו&דם שלא הושלם

en: P&revious Unfinished
he_IL: הקו&דם שלא הושלם

en: Ne&xt unfinished
he_IL: &הבא שלא הושלם

en: Ne&xt Unfinished
he_IL: &הבא שלא הושלם

en: Previous plural form
he_IL: צורת הריבוי הקודמת

en: Previous Plural Form
he_IL: צורת הריבוי הקודמת

en: Next plural form
he_IL: צורת הריבוי הבאה

en: Next Plural Form
he_IL: צורת הריבוי הבאה

en: &Online help
he_IL: עזרה מ&קוונת

en: &Online Help
he_IL: עזרה מ&קוונת

en: &GNU gettext manual
he_IL: הדרכה ל-&GNU gettext

en: &GNU gettext Manual
he_IL: הדרכה ל-&GNU gettext

en: &About Poedit
he_IL: &אודות Poedit

en: &About
he_IL: &אודות

en: List of extensions separated by semicolons (e.g. *.cpp;*.h):
he_IL: רשימה של הרחבות המופרדות בנקודה פסיק (לדוגמה: ‎*.cpp;*.h):

en: Invocation:
he_IL: קריאה:

en: Command to extract translations:
he_IL: פקודה לחילוץ תרגומים:

en: This is the command used to launch the extractor.
    %o expands to the name of output file, %K to list
    of keywords, %F to list of input files,
    %C to charset flag (see below).
he_IL: זו הפקודה המשמשת לפתיחת המחלץ.
    %o יוחלף בשם של קובץ הפלט, %K ברשימת מילות המפתח, %F ברשימת קבצי הקלט,
    %C בדגל הקידוד (ראה למטה).

en: An item in keywords list:
he_IL: פריט ברשימת מילות המפתח:

en: This will be attached to the command line once
    for each keyword. %k expands to the keyword.
he_IL: משתנה זה יתווסף לשורת הפקודה פעם אחת
    עבור כל מילת מפתח. %k יוחלף במילת המפתח.

en: An item in input files list:
he_IL: פריט ברשימת קובצי הקלט:

en: This will be attached to the command line once
    for each input file. %f expands to the filename.
he_IL: משתנה זה יתווסף לשורת הפקודה פעם אחת
    עבור כל קובץ קלט. %f יוחלף בשם הקובץ.

en: Source code charset:
he_IL: קידוד קוד המקור:

en: This will be attached to the command line
    only if source code charset was given. %c expands to charset value.
he_IL: משתנה זה יתווסף לשורת הפקודה
    רק אם הקידוד של קוד המקור סופק. %c יוחלף בערך הקידוד.

en: Project name and version:
he_IL: שם וגרסת המיזם:

en: Language team:
he_IL: צוות המתרגמים:

en: Plural forms:
he_IL: צורות רבים:

en: Use default rules for this language
he_IL: שימוש בכללי בררת המחדל לשפה זו

en: Use custom expression
he_IL: שימוש בביטוי מותאם אישית

en: Learn about plural forms
he_IL: מידע על לשון רבים

en: Charset:
he_IL: קידוד:

en: Advanced Extraction Settings…
he_IL: הגדרות חילוץ מתקדמות…

en: Advanced extraction settings…
he_IL: הגדרות חילוץ מתקדמות…

en: Extract text from source files in the following directories:
he_IL: חילוץ טקסט מקובצי המקור בספריות הבאות:

en: Base path:
he_IL: נתיב הבסיס:

en: Use these keywords (function names) to recognize translatable strings
    in source files:
he_IL: השתמש במילות מפתח אלה (שמות פונקציות) על מנת לזהות מחרוזות הניתנות לתרגום
    בקובצי המקור:

en: Also use default keywords for supported languages
he_IL: השתמש בנוסף במילות מפתח ברירת מחדל עבור שפות נתמכות

en: Learn about gettext keywords
he_IL: מידע נוסף אודות מילות מפתח של gettext

note: TRANSLATORS: "Previous" as in used in the past, now replaced with newer.
en: Previous source text
he_IL: טקסט המקור הקודם

en: The old source text (before it changed during an update) that the now-inaccurate translation corresponds to.
he_IL: טקסט המקור הקודם (לפני ששונה במהלך עדכון) אליו תואם התרגום שכעת אינו מדויק.

en: Notes for translators
he_IL: הערות למתרגמים

en: Comment
he_IL: הערה

en: Add comment
he_IL: הוספת הערה

en: Add Comment
he_IL: הוספת הערה

en: Delete From Translation Memory
he_IL: מחיקה מזיכרון התרגום

en: Delete from translation memory
he_IL: מחיקה מזיכרון התרגום

en: Translation suggestions
he_IL: הצעות תרגום

note: TRANSLATORS: This is shown when no translation suggestions can be found in the TM (Windows).
en: No matches found
he_IL: לא נמצאו התאמות

note: TRANSLATORS: This is shown when no translation suggestions can be found in the TM (macOS, Linux).
en: No Matches Found
he_IL: לא נמצאו התאמות

en: This string was found in Poedit’s translation memory.
he_IL: מחרוזת זו אותרה בזיכרון התרגום של Poedit.

en: Translation suggestions require that source text is available. They don’t work if only IDs without the actual text are used.
he_IL: הצעות תרגומים דורשות שטקסט המקור יהיה זמין. הן לא עובדות אם נעשה שימוש במזהים בלבד ללא הטקסט עצמו.

en: Translation suggestions require that source text’s language is known. Poedit couldn’t detect it in this file.
he_IL: הצעות תרגום דורשות ששפת טקסט המקור תהיה מוכרת. זיהוי השפה בקובץ הזה על ידי Poedit לא הצליחה.

en: Cannot execute program: %s
he_IL: לא ניתן להריץ את היישום: %s

en: The TMX file is malformed.
he_IL: קובץ ה־TMX פגום.

en: Translation memory database is corrupted: %s (%d).
he_IL: מסד הנתונים של זיכרון התרגום פגום: %s ‏(%d).

en: Translation memory error: %s (%d).
he_IL: שגיאת זיכרון תרגום: %s ‏(%d).

en: (Use default language)
he_IL: (שימוש בשפת ברירת המחדל)

en: Language selection
he_IL: בחירת שפה

en: Select your preferred language
he_IL: נא לבחור את השפה המועדפת עליך

en: You must restart Poedit for this change to take effect.
he_IL: יש להפעיל מחדש את Poedit כדי שהשינויים ייכנסו לתוקף.

en: Cannot create temporary directory.
he_IL: לא ניתן ליצור ספרייה זמנית.

en: There are no translations. That’s unusual.
he_IL: אין תרגומים. זה מצב חריג.

en: Translatable entries aren’t added manually in the Gettext system, but are automatically extracted from source code. This way, they stay up to date and accurate. Translators typically use PO template files (POTs) prepared for them by the developer.
he_IL: רשומות שניתן לתרגם לא נוספות ידנית למערכת Gettext, אלא מחולצו אוטומטית מקוד המקור. כך, הן נשארות עדכניות ומדויקות. מתרגמים בדרך כלל משתמשים בקובצי תבניות PO‏ (POT) שהמפתחים מכינים להם.

en: Learn more about GNU gettext
he_IL: מידע נוסף על gettext מבית גנו

en: The simplest way to fill this file with translations is to update it from a POT:
he_IL: הדרך הפשוטה ביותר למילוי קובץ זה עם תרגומים היא לעדכן אותו מ-POT:

en: Update from POT
he_IL: עדכון מ-POT

en: Take translatable strings from an existing POT template.
he_IL: שימוש במחרוזות הניתנות לתרגום מתבנית POT קיימת.

en: You can also extract translatable strings directly from the source code:
he_IL: ניתן גם לחלץ את המחרוזות הניתנות לתרגום ישירות מקוד המקור:

en: Extract from sources
he_IL: חילוץ ממקורות

en: Configure source code extraction in Properties.
he_IL: ניתן להגדיר את חילוץ קוד המקור במאפיינים.

note: TRANSLATORS: This is version information in about dialog, "%s" will be version number when used
en: Version %s
he_IL: גרסה %s

en: Create new
he_IL: ליצור חדש

en: Create new translation from POT template.
he_IL: יצירת תרגום חדש מתבנית POT.

en: Browse files
he_IL: עיון בקבצים

en: Open and edit translation files.
he_IL: פתיחה ועריכת קובצי תרגום.

en: Translate cloud project
he_IL: תרגום מיזם בענן

en: Collaborate with other people online.
he_IL: שיתוף פעולה מקוון עם אנשים אחרים.

en: Recent files
he_IL: קבצים אחרונים

en: Sync
he_IL: סנכרון

en: Synchronize translations with Crowdin
he_IL: סנכרון תרגומים עם Crowdin

en: Upload
he_IL: העלאה

note: TRANSLATORS: this is the tooltip for the "Upload" button in the toolbar, %s is hostname or service (Crowdin, ftp.foo.com etc.)
en: Upload translations to %s
he_IL: העלאת תרגומים אל %s

en: Open file
he_IL: פתיחת קובץ

en: Save file
he_IL: שמירת קובץ

en: Check for errors in the translation
he_IL: בדיקת שגיאות בתרגום

en: Validate
he_IL: אימות

en: Pre-translate strings that don’t have a translation yet
he_IL: ביצוע תרגום מראש למחרוזות שאין להן עדיין תרגום

en: Update from Code
he_IL: עדכון מקוד

en: Update from code
he_IL: עדכון מקוד

en: Update from source code
he_IL: עדכון מקוד המקור

en: Show or hide the sidebar
he_IL: הצגה או הסתרה של סרגל הצד

note: TRANSLATORS: This is titlebar of about dialog, "%s" is application name ("Poedit" here, but please use "%s")
en: About %s
he_IL: על %s

note: TRANSLATORS: Title of the preferences window on Windows and Linux. "%s" is replaced with "Poedit" when running.
en: %s Preferences
he_IL: העדפות של %s

[ctx: macOS menu item]
note: TRANSLATORS: This is titlebar of about dialog, "%s" is application name ("Poedit" here, but please use "%s")
en: About %s
he_IL: על %s

[ctx: macOS menu item]
note: TRANSLATORS: macOS item in app menu
en: Services
he_IL: שירותים

[ctx: macOS menu item]
note: TRANSLATORS: macOS item in app menu, %s is replaced with "Poedit"
en: Hide %s
he_IL: להסתיר את %s

[ctx: macOS menu item]
note: TRANSLATORS: macOS item in app menu
en: Hide Others
he_IL: להסתיר אחרים

[ctx: macOS menu item]
note: TRANSLATORS: macOS item in app menu
en: Show All
he_IL: להציג הכול

[ctx: macOS menu item]
note: TRANSLATORS: macOS item in app menu, %s is replaced with "Poedit"
en: Quit %s
he_IL: יציאה מ־%s

note: TRANSLATORS: macOS item in app menu
en: Preferences…
he_IL: העדפות…

note: TRANSLATORS: macOS item in app menu
en: Preferences...
he_IL: העדפות…

[ctx: macOS menu item]
note: TRANSLATORS: macOS item in app menu
en: Preferences...
he_IL: העדפות…

en: &Apply
he_IL: ה&חל

en: Apply
he_IL: החל

en: &Back
he_IL: ה&קודם

en: Back
he_IL: הקודם

en: &Cancel
he_IL: בי&טול

en: &Clear
he_IL: &נקה

en: Clear
he_IL: נקה

en: Copy
he_IL: העתק

en: Cu&t
he_IL: ג&זור

en: Cut
he_IL: גזור

en: &Delete
he_IL: &מחיקה

en: Edit
he_IL: עריכה

en: &Quit
he_IL: י&ציאה

en: &New
he_IL: ח&דש

en: New
he_IL: חדש

en: &No
he_IL: &לא

en: No
he_IL: לא

en: &OK
he_IL: &אישור

en: OK
he_IL: אישור

en: Open…
he_IL: פתיחה…

en: &Open...
he_IL: &פתיחה...

en: Open...
he_IL: פתיחה...

en: &Paste
he_IL: ה&דבק

en: Paste
he_IL: הדבק

en: Preferences
he_IL: העדפות

en: &Redo
he_IL: בצע &שוב

en: Refresh
he_IL: רענון

en: &Save as
he_IL: שמירה &בשם

en: Save as
he_IL: שמירה בשם

en: Select &All
he_IL: בחר ה&כל

en: Select All
he_IL: בחר הכל

en: &Undo
he_IL: &בטל

en: &Yes
he_IL: &כן

en: Yes
he_IL: כן

en: Warning:
he_IL: אזהרה:
