polari master - en to fa translation catalogue (198 entries)

en: Polari
fa: پولاری

en: Talk to people on IRC
fa: صحبت با افراد روی آی‌آرسی

en: A simple Internet Relay Chat (IRC) client that is designed to integrate seamlessly with GNOME; it features a simple and beautiful interface which allows you to focus on your conversations.
fa: یک کارخواه سادهٔ گپ بازپخش اینترنتی (IRC) که برای یکپارچگی با گنوم طراحی شده است؛ شامل یک واسط ساده و زیبا است که به شما اجازه می‌دهد تا بر روی گفت‌وگوهای خود تمرکز کنید.

en: You can use Polari to publicly chat with people in a channel, and to have private one-to-one conversations. Notifications make sure that you never miss an important message.
fa: می‌توانید از پولاری برای گپ عمومی در یک کانال و داشتن گفت‌وگوهای خصوصی یک‌به‌یک استفاده کنید. آگاهی‌ها باعث می‌شوند تا هرگز پیامی مهم را از دست ندهید.

en: Florian Müllner
fa: فلورین مولر

en: An Internet Relay Chat Client for GNOME
fa: یک کارخواه گپ بازپخش اینترنتی (IRC) برای گنوم

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: IRC;Internet;Relay;Chat;
fa: IRC;Internet;Relay;Chat;اینترنت;گپ;

en: Saved channel list
fa: فهرست کانال‌های ذخیره شده

en: List of channels to restore on startup
fa: فهرست کانال‌ها جهت بازگردانی در هنگام شروع

en: Run in Background
fa: اجرا در پس‌زمینه

en: Keep running in background when closed.
fa: هنگام بستن در پس‌زمینه در حال اجرا باقی بماند.

en: Window size
fa: اندازهٔ پنجره

en: Window size (width and height).
fa: اندازهٔ پنجره (پهنا و بلندا)

en: Window maximized
fa: پنجره بیشینه شد

en: Window maximized state
fa: وضعیت بیشینه پنجره

en: Last active channel
fa: آخرین کانال فعال

en: Last active (selected) channel
fa: آخرین کانال فعال (گزینش شده)

en: Identify botname
fa: شناسایی نام ربات

en: Nickname of the bot to identify with
fa: نام مستعار ربات که بوسیله آن شناسایی شود

en: Identify command
fa: فرمان شناسایی

en: Command used to identify with bot
fa: فرمانی که برای شناسایی با ربات استفاده می‌شود

en: Identify username
fa: شناسایی نام کاربری

en: Username to use in identify command
fa: نام کاربری که در فرمان شناسایی استفاده می‌شود

en: Identify username supported
fa: شناسایی نام‌کاربری پشتیبانی می‌شود

en: Whether the identify command is known to support the username parameter
fa: اینکه آیا فرمان شناسایی از پارامتر نام‌کاربری پشتیبانی می‌کند یا خیر

en: List of muted usernames
fa: فهرستی از نام‌های کاربری بی‌صدا شده

en: A list of usernames for whose private messages not to show notifications
fa: فهرستی از نام کاربری‌هایی که پیام‌های شخصیشان آگاهی نشان نمی‌دهند

en: _Server Address
fa: _آدرس شبکه

en: Net_work Name
fa: نام _شبکه

en: Use secure c_onnection
fa: استفاده از ا_تصال امن

en: _Nickname
fa: _نام مستعار

en: _Real Name
fa: نام _واقعی

en: _Cancel
fa: _لغو

en: _Apply
fa: _اعمال

en: Change nickname
fa: تغییر نام مستعار

en: _Paste
fa: _جای‌گذاری

[ctx: shortcut window]
en: General
fa: عمومی

[ctx: shortcut window]
en: Join Room
fa: پیوستن به اتاق

[ctx: shortcut window]
en: Leave Room
fa: ترک اتاق

[ctx: shortcut window]
en: Show Userlist
fa: نمایش فهرست اعضا

[ctx: shortcut window]
en: Show Emoji Picker
fa: نمایش گزینشگر ایموجی

[ctx: shortcut window]
en: Show Help
fa: نمایش راهنما

[ctx: shortcut window]
en: Open Menu
fa: گشودن فهرست

[ctx: shortcut window]
en: Quit
fa: خروج

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard Shortcuts
fa: میان‌برهای صفحه‌کلید

[ctx: shortcut window]
en: Navigation
fa: ناوبری

[ctx: shortcut window]
en: Next Room
fa: اتاق بعدی

[ctx: shortcut window]
en: Previous Room
fa: اتاق پیشین

[ctx: shortcut window]
en: Next Room with Unread Messages
fa: اتاق بعدی با پیام‌های خوانده نشده

[ctx: shortcut window]
en: Previous Room with Unread Messages
fa: اتاق پیشین با پیام‌های خوانده نشده

[ctx: shortcut window]
en: First Room
fa: اتاق اول

[ctx: shortcut window]
en: Last Room
fa: آخرین اتاق

[ctx: shortcut window]
en: First – Ninth Room
fa: اولین - نهمین اتاق

en: Polari Setup
fa: برپاسازی پولاری

en: Not connected
fa: متصل نشد

en: Please connect to the internet to continue the setup.
fa: لطفا برای ادامهٔ برپاسازی به اینترنت متصل شوید.

en: Welcome to Polari
fa: به پولاری خوش‌آمدید

en: Polari is an easy way to chat using IRC. Select a network to get started.
fa: پولاری راه حلی ساده برای چت از طریق IRC است. یک شبکه را برای شروع گزینش کنید.

en: Select rooms you want to connect to. You can add more networks and rooms later, by clicking the + button.
fa: اتاق‌هایی که می‌خواهید به آنها متصل شوید را گزینش کنید. شما می‌توانید با کلیک بر روی دکمه +، شبکه‌ها و اتاق‌های بیشتری را بعداً اضافه کنید.

en: Join Chat Room
fa: پیوستن به اتاق گپ

en: _Join
fa: _پیوستن

en: C_onnection
fa: _اتصال

en: _Add Network
fa: _افزودن شبکه

en: Add Network
fa: افزودن شبکه

en: _Custom Network
fa: شبکه _سفارشی

en: Custom Network
fa: شبکهٔ سفارشی

en: _Add
fa: آ_درس

en: Keyboard Shortcuts
fa: میان‌برهای صفحه‌کلید

en: Help
fa: راهنما

en: About
fa: درباره

en: Quit
fa: خروج

en: Add Rooms and Networks
fa: افزودن اتاق‌ها و شبکه‌ها

en: Add rooms and networks
fa: افزودن اتاق‌ها و شبکه‌ها

en: Main Menu
fa: فهرست اصلی

en: Show Connected Users
fa: نمایش کاربران وصل شده

en: Offline
fa: برون‌خط

en: Go online to chat and receive messages.
fa: برای گپ زدن و دریافت پیام‌ها، برخط شوید.

en: Change nickname:
fa: تغییر نام مستعار:

en: _Change
fa: _تغییر

en: Connect
fa: اتصال

en: Reconnect
fa: اتصال مجدد

en: Disconnect
fa: قطع ارتباط

en: Remove
fa: حذف

en: Properties
fa: ‌ویژگی‌ها

en: Enter room name to add
fa: برای افزودن نام اتاق را وارد کنید

en: Loading details
fa: بارگیری جزئیات

en: Last Activity:
fa: آخرین فعالیت:

en: Will notify if user appears online.
fa: در صورت برخط شدن کاربر اعلانی ارسال می‌کند.

en: Start Conversation
fa: شروع گفت‌وگو

en: Start Telepathy client
fa: اجرای کارخواه Telepathy

en: Start in debug mode
fa: شروع در حالت اشکال‌زدایی

en: Allow running alongside another instance
fa: اجازه به اجرا در کنار اجرایی دیگر

en: Print version and exit
fa: چاپِ نسخه و خروج

en: Failed to open link
fa: گشودن پیوند شکست خورد

en: %s removed.
fa: %s حذف شد.

en: Undo
fa: برگردان

en: New Messages
fa: پیام جدید

en: Open Link
fa: گشودن پیوند

en: Copy Link Address
fa: رونوشت آدرس پیوند

en: %s is now known as %s
fa: %s بعوان %s شناخته می‌شود

en: %s has disconnected
fa: اتصال %s قطع شد

en: %s has been kicked by %s
fa: %s توسط %s اخراج شد

en: %s has been kicked
fa: %s اخراج شده است

en: %s has been banned by %s
fa: دسترسی %s توسط %s مسدود شد

en: %s has been banned
fa: دسترسی %s مسدود شده است

en: %s joined
fa: %s به کانال ملحق شد

en: %s left
fa: %s کانال را ترک کرد

en: %d user joined | %d users joined
fa[0]: %Id کاربر به اتاق پیوستند

en: %d user left | %d users left
fa[0]: %Id کاربر اتاق را ترک کردند

note: today Translators: Time in 24h format
en: %H∶%M
fa: %OH∶%OM

note: yesterday Translators: this is the word "Yesterday" followed by a time string in 24h format. i.e. "Yesterday, 14:30"
en: Yesterday, %H∶%M
fa: دیروز، %OH∶%OM

note: this week Translators: this is the week day name followed by a time string in 24h format. i.e. "Monday, 14:30"
en: %A, %H∶%M
fa: %A، %OH∶%OM

note: this year Translators: this is the month name and day number followed by a time string in 24h format. i.e. "May 25, 14:30"
en: %B %d, %H∶%M
fa: %Od %B, %OH∶%OM

note: before this year Translators: this is the month name, day number, year number followed by a time string in 24h format. i.e. "May 25 2012, 14:30"
en: %B %d %Y, %H∶%M
fa: %Od %B %OY, %OH∶%OM

note: eslint-disable-next-line no-lonely-if today Translators: Time in 12h format
en: %l∶%M %p
fa: %Ol∶%OM %p

note: yesterday Translators: this is the word "Yesterday" followed by a time string in 12h format. i.e. "Yesterday, 2:30 pm"
en: Yesterday, %l∶%M %p
fa: دیروز، %Ol∶%OM %p

note: this week Translators: this is the week day name followed by a time string in 12h format. i.e. "Monday, 2:30 pm"
en: %A, %l∶%M %p
fa: %A, %Ol∶%OM %p

note: this year Translators: this is the month name and day number followed by a time string in 12h format. i.e. "May 25, 2:30 pm"
en: %B %d, %l∶%M %p
fa: %Id %B, %Ol∶%OM %p

note: before this year Translators: this is the month name, day number, year number followed by a time string in 12h format. i.e. "May 25 2012, 2:30 pm"
en: %B %d %Y, %l∶%M %p
fa: %Od %B %OY, %Ol∶%OM %p

en: Already added
fa: قبلا اضافه شده

en: No results.
fa: بدون نتیجه.

en: “%s” Properties
fa: ویژگی‌های «%s»

en: Polari disconnected due to a network error. Please check if the address field is correct.
fa: اتصال پولاری به دلیل یک خطا در شبکه قطع شده است. لطفا بررسی کنید که فیلد آدرس صحیح باشد.

en: Paste %s line of text to public paste service? | Paste %s lines of text to public paste service?
fa[0]: جای‌گذاری %s خط از متن در سرویس جای‌گذاری عمومی؟

en: Uploading %s line of text to public paste service… | Uploading %s lines of text to public paste service…
fa[0]: بارگذاری %s خط به سرویس جای‌گذاری عمومی…

en: Upload image to public paste service?
fa: بارگذاری تصویر به سرویس جای‌گذاری عمومی؟

en: Uploading image to public paste service…
fa: درحال بارگذاری تصویر به سرویس جای‌گذاری عمومی…

note: Translators: %s is a filename
en: Upload “%s” to public paste service?
fa: بارگذاری «%s» در یک سرویس جای‌گذاری عمومی؟

note: Translators: %s is a filename
en: Uploading “%s” to public paste service…
fa: درحال بارگذاری «%s» در یک سرویس جای‌گذاری عمومی…

note: translators: %s is a nick, #%s a channel
en: %s in #%s
fa: %s در #%s

en: Paste from %s
fa: جای‌گذاری از %s

en: _Back
fa: _پیشین

en: _Done
fa: _انجام شد

en: _Next
fa: _بعدی

note: commands that would be nice to support: AWAY: N_("/AWAY [<message>] — sets or unsets away message"), LIST: N_("/LIST [<channel>] — lists stats on <channel>, or all channels on the server"), MODE: "/MODE <mode> <nick|channel> — ", NOTICE: N_("/NOTICE <nick|channel> <message> — sends notice to <nick|c
en: /CLOSE [<channel>] [<reason>] — closes <channel>, by default the current one
fa: فرمان ‪/CLOSE [<کانال>] [<دلیل>]‬ — <کانال> را می‌بندد، به صورت پیش‌گزیده کانال فعلی

en: /HELP [<command>] — displays help for <command>, or a list of available commands
fa: فرمان ‪/HELP [<فرمان>]‬ — راهنما را برای <فرمان> یا یک فهرست از فرمان‌های موجود را نمایش می‌دهد

en: /INVITE <nick> [<channel>] — invites <nick> to <channel>, or the current one
fa: فرمان ‪/INVITE <نام مستعار> [<channel>]‬ — <نام مستعار> را به <channel> یا کانال فعلی دعوت می‌کند

en: /JOIN <channel> — joins <channel>
fa: فرمان ‪/JOIN <کانال>‬ — به <کانال> ملحق می‌شوید

en: /KICK <nick> — kicks <nick> from current channel
fa: فرمان /KICK <نام مستعار> — <نام مستعار> را از کانال اخراج می‌کند

en: /ME <action> — sends <action> to the current channel
fa: فرمان ‪/ME <کنش>‬ — <کنش> را به کانال ارسال می‌کند

en: /MSG <nick> [<message>] — sends a private message to <nick>
fa: فرمان ‪/MSG <نام‌مستعار> [<پیام>]‬ — یک پیام خصوصی به <نام‌مستعار> ارسال می‌کند

en: /NAMES — lists users on the current channel
fa: فرمان ‪/NAMES‬ — فهرست اعضا فعلی کانال را نشان می‌دهد

en: /NICK <nickname> — sets your nick to <nickname>
fa: فرمان ‪/NICK <نام مستعار>‬ — نام مستعارتان را به <نام مستعار> تنظیم می‌کند

en: /PART [<channel>] [<reason>] — leaves <channel>, by default the current one
fa: فرمان ‪/PART [<کانال>] [<دلیل>]‬ — <کانال> را ترک می‌کند، به صورت پیش‌گزیده کانال کنونی

en: /QUERY <nick> — opens a private conversation with <nick>
fa: فرمان ‪/QUERY <نام مستعار>‬ — یک گفت‌وگو خصوصی را با <نام مستعار> باز می‌کند

en: /QUIT [<reason>] — disconnects from the current server
fa: فرمان ‪/QUIT [<دلیل>]‬ — از کارساز فعلی قطع می‌شود

en: /SAY <text> — sends <text> to the current room/contact
fa: فرمان ‪/SAY <متن>‬ — <متن> را به اتاق/مشترک فعلی ارسال می‌کند

en: /TOPIC <topic> — sets the topic to <topic>, or shows the current one
fa: فرمان ‪/TOPIC <سرفصل>‬ — سرفصل را به <سرفصل> تغییر می‌دهد یا سرفصل فعلی را نمایش می‌دهد

en: /WHOIS <nick> — requests information on <nick>
fa: فرمان ‪/WHOIS <نام مستعار>‬ — اطّلاعات <نام مستعار> را درخواست می‌دهد

en: Unknown command — try /HELP for a list of available commands
fa: فرمان ناشناس — برای نمایش یک فهرست از فرمان‌های ممکن Help/ را وارد کنید

en: Known commands:
fa: دستورات شناخته شده:

en: No topic set
fa: هیچ سرفصلی تنظیم نشده

en: User: %s - Last activity: %s
fa: کاربر: %s - آخرین فعّالیت: %s

en: Usage: %s
fa: استفاده: %s

en: %d user | %d users
fa[0]: %Id کاربر

en: Leave chatroom
fa: ترک اتاق گپ

en: End conversation
fa: ویرایش گفت‌وگو

en: Unmute
fa: باصدا

en: Mute
fa: بی‌صدا

en: Network %s has an error
fa: شبکه %s خطایی دارد

en: Connection Problem
fa: مشکل در اتصال

en: Connected
fa: متصل شد

en: Connecting…
fa: در حال اتصال…

en: Unknown
fa: ناشناس

en: Could not connect to %s in a safe way.
fa: امکان برقراری اتصال به %s به شکل ایمن نبود.

en: %s requires a password.
fa: %s نیاز به گذرواژه دارد.

en: Could not connect to %s. The server is busy.
fa: امکان برقراری اتصال به %s نبود. کارساز مشغول است.

en: Could not connect to %s.
fa: امکان برقراری اتصال به %s نبود.

en: Should the password be saved?
fa: آیا گذرواژه باید ذخیره شود؟

en: Identification will happen automatically the next time you connect to %s
fa: شناسایی دفعه آینده‌ای که به %s وارد شوید بطور خودکار انجام خواهد شد

en: _Save Password
fa: _ذخیره گذرواژه

en: Failed to join the room
fa: شکست در پیوستن به اتاق

en: _Retry
fa: _تلاش دوباره

en: The room is full.
fa: اتاق پر است.

en: You have been banned from the room.
fa: از اتاق محروم شدید.

en: The room is invite-only.
fa: اتاق فقط‌دعوتی است.

en: You have been kicked from the room.
fa: از اتاق بیرون انداخته شدید.

en: It is not possible to join the room now, but you can retry later.
fa: پیوستن به اتاق در حال حاضر ممکن نیست، ولی می‌توانید بعداُ دوباره تلاش کنید.

en: Join a room using the + button.
fa: با استفاده از دکمه + به یک اتاق بپیوندید.

en: Good Bye
fa: خداحافظ

note: Translators: Those are a botname and an accountName, e.g. "Save NickServ password for Libera"
en: Save %s password for %s?
fa: ذخیره گذرواژه %s برای %s؟

en: Save
fa: ذخیره

note: Translators: This is the title of the notification announcing a newly received message, in the form "user-nickname in room-display-name"
en: %s in %s
fa: %s در %s

en: Available in another room.
fa: موجود در یک اتاق دیگر.

en: Online
fa: برخط

en: No Results
fa: بدون نتیجه

en: User is online
fa: کاربر برخط است

en: User %s is now online.
fa: کاربر %s هم‌اکنون برخط است.

en: Polari server password for %s
fa: گذرواژه کارساز پولاری برای %s

en: Polari NickServ password for %s
fa: گذرواژه پولاری NickServ برای %s

en: Now
fa: اکنون

en: Unavailable
fa: ناموجود

en: %d second ago | %d seconds ago
fa[0]: %Id ثانیه قبل

en: %d minute ago | %d minutes ago
fa[0]: %Id دقیقه قبل

en: %d hour ago | %d hours ago
fa[0]: %Id ساعت قبل

en: %d day ago | %d days ago
fa[0]: %Id روز قبل

en: %d week ago | %d weeks ago
fa[0]: %Id هفته قبل

en: %d month ago | %d months ago
fa[0]: %Id ماه قبل
