polari master - en to kk translation catalogue (139 entries)

en: An Internet Relay Chat Client for GNOME
kk: GNOME үшін Internet Relay Chat клиенті

en: The GNOME Project
kk: GNOME жобасы

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: IRC;Internet;Relay;Chat;
kk: IRC;Internet;Relay;Chat;интернет;чат;

en: Saved channel list
kk: Сақталған арналар тізімі

en: Run in Background
kk: Фонда орындау

en: Window size
kk: Терезе өлшемі

en: Window size (width and height).
kk: Терезе өлшемі (ені мен биіктігі).

en: Window maximized
kk: Терезе максималды етілген

en: Window maximized state
kk: Терезе максималды күйі

en: Last active channel
kk: Соңғы белсенді арна

en: Last active (selected) channel
kk: Соңғы белсенді (таңдалған) арна

en: _Server Address
kk: _Сервер адресі

en: Net_work Name
kk: Ж_елі атауы

en: optional
kk: міндетті емес

en: Use secure c_onnection
kk: Қауіпсіз ба_йланысты қолдану

en: _Nickname
kk: _Ник аты

en: _Real Name
kk: _Шын аты

en: _Cancel
kk: Ба_с тарту

en: _Apply
kk: І_ске асыру

en: Change nickname
kk: Ник атын өзгерту

en: _Paste
kk: Кірі_стіру

[ctx: shortcut window]
en: General
kk: Жалпы

[ctx: shortcut window]
en: Join Room
kk: Чат бөлмесіне кіру

[ctx: shortcut window]
en: Leave Room
kk: Чат бөлмесінен шығу

[ctx: shortcut window]
en: Show Userlist
kk: Пайдаланушылар тізімін көрсету

[ctx: shortcut window]
en: Show Emoji Picker
kk: Эмодзи таңдаушысын көрсету

[ctx: shortcut window]
en: Show Help
kk: Көмекті көрсету

[ctx: shortcut window]
en: Open Menu
kk: Мәзірді ашу

[ctx: shortcut window]
en: Quit
kk: Шығу

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard Shortcuts
kk: Пернетақта жарлықтары

[ctx: shortcut window]
en: Navigation
kk: Навигация

[ctx: shortcut window]
en: Next Room
kk: Келесі бөлме

[ctx: shortcut window]
en: Previous Room
kk: Алдыңғы бөлме

[ctx: shortcut window]
en: Next Room with Unread Messages
kk: Оқылмаған хаттары бар келесі бөлме

[ctx: shortcut window]
en: Previous Room with Unread Messages
kk: Оқылмаған хаттары бар алдыңғы бөлме

[ctx: shortcut window]
en: First Room
kk: Бірінші бөлме

[ctx: shortcut window]
en: Last Room
kk: Соңғы бөлме

[ctx: shortcut window]
en: First – Ninth Room
kk: Бірінші – тоғызыншы бөлме

en: Polari Setup
kk: Polari баптаулары

en: Not connected
kk: Байланыспаған

en: Please connect to the internet to continue the setup.
kk: Баптауды жалғастыру үшін интернетке байланысыңыз.

en: Welcome to Polari
kk: Polari-ға қош келдіңіз

en: Polari is an easy way to chat using IRC. Select a network to get started.
kk: Polari — IRC арқылы сөйлесудің оңай жолы. Жұмысты бастау үшін желіні таңдаңыз.

en: Select rooms you want to connect to. You can add more networks and rooms later, by clicking the + button.
kk: Қосылғыңыз келетін бөлмелерді таңдаңыз. Кейінірек + батырмасын басу арқылы қосымша желілер мен бөлмелерді қосуға болады.

en: Join Chat Room
kk: Чат бөлмесіне кіру

en: _Join
kk: _Кіру

en: C_onnection
kk: Ба_йланыс

en: _Add Network
kk: Желіні қ_осу

en: _Add
kk: Қ_осу

en: _Custom Network
kk: _Таңдауыңызша желі

en: Keyboard Shortcuts
kk: Пернетақта жарлықтары

en: Help
kk: Көмек

en: About
kk: Осы туралы

en: Quit
kk: Шығу

en: Add rooms and networks
kk: Бөлмелер мен желілерді қосу

en: Show connected users
kk: Байланысқан пайдаланушыларды көрсету

en: Offline
kk: Желіде емес

en: Go online to chat and receive messages.
kk: Сөйлесу және хабарламаларды қабылдау үшін онлайн режиміне өтіңіз.

en: Change nickname:
kk: Ник атын өзгерту:

en: _Change
kk: Ө_згерту

en: Connect
kk: Байланысу

en: Reconnect
kk: Қайта байланысу

en: Disconnect
kk: Байланысты үзу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Properties
kk: Қасиеттері

en: Enter room name to add
kk: Қосылатын бөлме атауын енгізу

en: Loading details
kk: Ақпараты жүктелуде

en: Last Activity:
kk: Жуырдағы белсенділік:

en: Will notify if user appears online.
kk: Пайдаланушы желіде болса, хабарлайды.

en: Start Conversation
kk: Сөйлесуді бастау

en: Start Telepathy client
kk: Telepathy клиентін іске қосу

en: Start in debug mode
kk: Жөндеу режимінде бастау

en: Print version and exit
kk: Нұсқа ақпаратын шығару және шығу

en: Failed to open link
kk: Сілтемені ашу сәтсіз аяқталды

en: %s removed.
kk: %s өшірілді.

en: Learn more about Polari
kk: Polari туралы көбірек білу

en: Undo
kk: Болдырмау

en: New Messages
kk: Жаңа хабарламалар

en: Open Link
kk: Сілтемені ашу

en: Copy Link Address
kk: Сілтеме адресін көшіру

en: %s is now known as %s
kk: %s енді %s ретінде белгілі

en: %s has disconnected
kk: %s ажыратылған

en: %s joined
kk: %s кірген

en: %s left
kk: %s шыққан

en: %d user joined | %d users joined
kk[0]: %d пайдаланушысы кірген

en: %d user left | %d users left
kk[0]: %d пайдаланушысы шықты

note: yesterday Translators: this is the word "Yesterday" followed by a time string in 24h format. i.e. "Yesterday, 14:30"
en: Yesterday, %H∶%M
kk: Кеше, %H∶%M

note: yesterday Translators: this is the word "Yesterday" followed by a time string in 12h format. i.e. "Yesterday, 2:30 pm"
en: Yesterday, %l∶%M %p
kk: Кеше, %l∶%M %p

en: Already added
kk: Қосылған болып тұр

en: No results.
kk: Нәтижелер жоқ.

en: “%s” Properties
kk: "%s" қасиеттері

en: _Back
kk: Ар_тқа

en: _Done
kk: _Дайын

en: _Next
kk: _Келесі

en: /JOIN <channel> — joins <channel>
kk: /JOIN <channel> — <channel> арнасына кіру

en: Unknown command — try /HELP for a list of available commands
kk: Белгісіз команда — қолжетерлік командалар тізімін алу үшін /HELP көріңіз

en: Usage: %s
kk: Қолданылуы: %s

en: Known commands:
kk: Белгілі командалар:

en: Users on %s:
kk: %s пайдаланушылары:

en: No topic set
kk: Тақырыбы орнатылмаған

en: User: %s - Last activity: %s
kk: Пайдаланушы: %s - Соңғы әрекет: %s

en: Add Network
kk: Желіні қосу

en: %d user | %d users
kk[0]: %d пайдаланушы

en: Leave chatroom
kk: Чат бөлмесінен шығу

en: End conversation
kk: Сөйлесуді аяқтау

en: Unmute
kk: Дыбысты іске қосу

en: Mute
kk: Дыбысты өшіру

en: Network %s has an error
kk: %s желіде қате бар

en: Connection Problem
kk: Байланыс қатесі

en: Connected
kk: Байланысқан

en: Connecting…
kk: Байланысты орнату…

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Could not connect to %s in a safe way.
kk: %s-ке қауіпсіз жолмен қосылу мүмкін емес.

en: %s requires a password.
kk: %s парольді талап етеді.

en: Could not connect to %s. The server is busy.
kk: %s байланысын орнату мүмкін емес. Сервер бос емес.

en: Could not connect to %s.
kk: %s байланысын орнату мүмкін емес.

en: Should the password be saved?
kk: Парольді сақтау керек пе?

en: _Save Password
kk: _Парольді сақтау

en: Failed to join the room
kk: Бөлмеге қосылу сәтсіз аяқталды

en: _Retry
kk: Қа_йталау

en: The room is full.
kk: Бөлме толық.

en: It is not possible to join the room now, but you can retry later.
kk: Бөлмеге қазір қосылу мүмкін емес, бірақ кейінірек қайталауға болады.

en: Good Bye
kk: Сау болыңыз

en: Save
kk: Сақтау

en: Available in another room.
kk: Басқа бөлмеде қол жетімді.

en: Online
kk: Желіде

en: No Results
kk: Нәтижелер жоқ

en: User is online
kk: Пайдаланушы желіде

en: User %s is now online.
kk: %s пайдаланушысы енді желіде.

en: Polari server password for %s
kk: %s үшін Polari серверінің паролі

en: Polari NickServ password for %s
kk: %s үшін Polari NickServ паролі

en: Now
kk: Қазір

en: Unavailable
kk: Қолжетімсіз

en: %d second ago | %d seconds ago
kk[0]: %d секунд бұрын

en: %d minute ago | %d minutes ago
kk[0]: %d минут бұрын

en: %d hour ago | %d hours ago
kk[0]: %d сағат бұрын

en: %d day ago | %d days ago
kk[0]: %d күн бұрын

en: %d week ago | %d weeks ago
kk[0]: %d апта бұрын

en: %d month ago | %d months ago
kk[0]: %d ай бұрын
