polari master - en to lt translation catalogue (191 entries)

en: Talk to people on IRC
lt: Kalbėkite su žmonėmis IRC tinkle

en: A simple Internet Relay Chat (IRC) client that is designed to integrate seamlessly with GNOME; it features a simple and beautiful interface which allows you to focus on your conversations.
lt: Paprastas internetinio perdavimo pokalbių (IRC) klientas, sukurtas sklandžiam integravimuisi su GNOME; jis turi paprastą ir gražią sąsają, kuri leidžia susitelkti ties pokalbiais.

en: You can use Polari to publicly chat with people in a channel, and to have private one-to-one conversations. Notifications make sure that you never miss an important message.
lt: Galite naudoti Polari viešiems pokalbiams kanale bei privatiems bendravimams. Pranešimai užtikrina, kad niekuomet nepraleistumėt svarbaus pranešimo.

en: The GNOME Project
lt: GNOME projektas

en: An Internet Relay Chat Client for GNOME
lt: GNOME internetinio perdavimo pokalbių klientas

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: IRC;Internet;Relay;Chat;
lt: IRC;Internetas;Perdavimas;Pokalbiai;

en: Saved channel list
lt: Įrašytų kanalų sąrašas

en: List of channels to restore on startup
lt: Kanalų sąrašas atkūrimui paleidžiant

en: Run in Background
lt: Vykdyti fone

en: Keep running in background when closed.
lt: Užvėrus vykdyti programą fone.

en: Window size
lt: Lango dydis

en: Window size (width and height).
lt: Lango dydis (plotis ir aukštis).

en: Window maximized
lt: Langas išdidintas

en: Window maximized state
lt: Langas išdidinimo būsena

en: Last active channel
lt: Paskutinis aktyvus kanalas

en: Last active (selected) channel
lt: Paskutinis aktyvus (pažymėtas) kanalas

en: Identify botname
lt: Identifikuoti robotą

en: Nickname of the bot to identify with
lt: Roboto slapyvardis, kurį identifikuoti

en: Identify command
lt: Identifikavimo komanda

en: Command used to identify with bot
lt: Komanda, naudojama identifikavimui su robotu

en: Identify username
lt: Identifikuoti naudotoją

en: Username to use in identify command
lt: Naudotojo vardas identifikavimo komandai

en: Identify username supported
lt: Naudotojo identifikavimas palaikomas

en: Whether the identify command is known to support the username parameter
lt: Ar žinoma, kad identify komanda palaiko naudotojo vardo parametrą

en: List of muted usernames
lt: Užtildytų naudotojų sąrašas

en: A list of usernames for whose private messages not to show notifications
lt: Naudotojų vardų sąrašas, kurių privatiems pranešimams nerodyti pranešimų

en: _Server Address
lt: _Serverio adresas

en: Net_work Name
lt: _Tinklo pavadinimas

en: optional
lt: nebūtina

en: Use secure c_onnection
lt: Naudoti saugų _ryšį

en: _Nickname
lt: _Slapyvardis

en: _Real Name
lt: _Tikras vardas

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: _Apply
lt: _Pritaikyti

en: Change nickname
lt: Keisti slapyvardį

en: _Paste
lt: Į_dėti

[ctx: shortcut window]
en: General
lt: Bendra

[ctx: shortcut window]
en: Join Room
lt: Prisijungti prie kambario

[ctx: shortcut window]
en: Leave Room
lt: Palikti pokalbių kambarį

[ctx: shortcut window]
en: Show Userlist
lt: Rodyti naudotojų sąrašą

[ctx: shortcut window]
en: Show Emoji Picker
lt: Rodyti emoji pasirinkimą

[ctx: shortcut window]
en: Show Help
lt: Rodyti žinyną

[ctx: shortcut window]
en: Open Menu
lt: Atverti meniu

[ctx: shortcut window]
en: Quit
lt: Išeiti

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard Shortcuts
lt: Klaviatūros trumpiniai

[ctx: shortcut window]
en: Navigation
lt: Naršymas

[ctx: shortcut window]
en: Next Room
lt: Kitas kambarys

[ctx: shortcut window]
en: Previous Room
lt: Ankstesnis kambarys

[ctx: shortcut window]
en: Next Room with Unread Messages
lt: Kitas kambarys su neperskaitytais pranešimais

[ctx: shortcut window]
en: Previous Room with Unread Messages
lt: Ankstesnis kambarys su neperskaitytais pranešimais

[ctx: shortcut window]
en: First Room
lt: Pirmas kambarys

[ctx: shortcut window]
en: Last Room
lt: Paskutinis kambarys

[ctx: shortcut window]
en: First – Ninth Room
lt: Pirmas – devintas kambarys

en: Polari Setup
lt: Polari nustatymas

en: Not connected
lt: Nepprisijungta

en: Please connect to the internet to continue the setup.
lt: Nustatymui tęsti prisijunkite prie interneto.

en: Welcome to Polari
lt: Sveiki paleidę Polari

en: Polari is an easy way to chat using IRC. Select a network to get started.
lt: Polari yra paprasta IRC pokalbių programa. Pradžiai pasirinkite tinklą.

en: Select rooms you want to connect to. You can add more networks and rooms later, by clicking the + button.
lt: Pasirinkite kambarius, prie kurių norite prisijungti. Vėliau galėsite pridėti daugiau tinklų bei kambarių paspaudę + mygtuką.

en: Join Chat Room
lt: Prisijungti prie pokalbių kambario

en: _Join
lt: Prisi_jungti

en: C_onnection
lt: _Ryšys

en: _Add Network
lt: _Pridėti tinklą

en: _Add
lt: _Pridėti

en: _Custom Network
lt: _Pasirinktinis tinklas

en: Keyboard Shortcuts
lt: Klaviatūros trumpiniai

en: Help
lt: Žinynas

en: About
lt: Apie

en: Quit
lt: Išeiti

en: Add rooms and networks
lt: Pridėti kambarius bei tinklus

en: Show connected users
lt: Rodyti susietus naudotojus

en: Offline
lt: Atsijungęs

en: Go online to chat and receive messages.
lt: Prisijunkite prie interneto ir bendraukite bei gaukite pranešimus.

en: Change nickname:
lt: Keisti slapyvardį:

en: _Change
lt: _Keisti

en: Connect
lt: Prisijungti

en: Reconnect
lt: Jungtis iš naujo

en: Disconnect
lt: Atsijungti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Properties
lt: Savybės

en: Enter room name to add
lt: Įveskite kambario pavadinimą pridėjimui

en: Loading details
lt: Įkeliamos detalės

en: Last Activity:
lt: Paskutinė veikla:

en: Will notify if user appears online.
lt: Praneš, jei naudotojas pasirodys internete.

en: Start Conversation
lt: Pradėti pokalbį

en: Start Telepathy client
lt: Paleisti Telepathy klientą

en: Start in debug mode
lt: Paleisti derinimo veiksena

en: Allow running alongside another instance
lt: Leisti vykdyti kelis programos vienetus

en: Print version and exit
lt: Atspausdinti versiją ir išeiti

en: Failed to open link
lt: Nepavyko atverti saito

en: %s removed.
lt: %s pašalinta.

en: Learn more about Polari
lt: Sužinokite daugiau apie Polari

en: Undo
lt: Atšaukti

en: New Messages
lt: Nauji pranešimai

en: Open Link
lt: Atverti saitą

en: Copy Link Address
lt: Kopijuoti saito adresą

en: %s is now known as %s
lt: %s dabar žinomas kaip %s

en: %s has disconnected
lt: %s atsijungė

en: %s has been kicked by %s
lt: %s buvo išspirtas %s

en: %s has been kicked
lt: %s buvo išspirtas

en: %s has been banned by %s
lt: %s buvo užblokuotas %s

en: %s has been banned
lt: %s buvo užblokuotas

en: %s joined
lt: %s prisijungė

en: %s left
lt: %s išėjo

en: %d user joined | %d users joined
lt[0]: Prisijungė %d naudotojas
lt[1]: Prisijungė %d naudotojai
lt[2]: Prisijungė %d naudotojų

en: %d user left | %d users left
lt[0]: Išėjo %d naudotojas
lt[1]: Išėjo %d naudotojai
lt[2]: Išėjo %d naudotojų

note: yesterday Translators: this is the word "Yesterday" followed by a time string in 24h format. i.e. "Yesterday, 14:30"
en: Yesterday, %H∶%M
lt: Vakar, %H:%M

note: before this year Translators: this is the month name, day number, year number followed by a time string in 24h format. i.e. "May 25 2012, 14:30"
en: %B %d %Y, %H∶%M
lt: %Y %B %d, %H∶%M

note: yesterday Translators: this is the word "Yesterday" followed by a time string in 12h format. i.e. "Yesterday, 2:30 pm"
en: Yesterday, %l∶%M %p
lt: Vakar, %l∶%M %p

note: before this year Translators: this is the month name, day number, year number followed by a time string in 12h format. i.e. "May 25 2012, 2:30 pm"
en: %B %d %Y, %l∶%M %p
lt: %Y %B %d, %l∶%M %p

en: Already added
lt: Jau pridėtas

en: No results.
lt: Nėra rezultatų.

en: “%s” Properties
lt: „%s“ savybės

en: Polari disconnected due to a network error. Please check if the address field is correct.
lt: Polari atsijungė dėl tinklo klaidos. Patikrinkite, ar adreso laukas yra teisingas.

en: Paste %s line of text to public paste service? | Paste %s lines of text to public paste service?
lt[0]: Įdėti %s teksto eilutę į viešąją įklijavimo paslaugą?
lt[1]: Įdėti %s teksto eilutes į viešąją įklijavimo paslaugą?
lt[2]: Įdėti %s teksto eilučių į viešąją įklijavimo paslaugą?

en: Uploading %s line of text to public paste service… | Uploading %s lines of text to public paste service…
lt[0]: Įdedama %s teksto eilutė į viešąją įklijavimo paslaugą…
lt[1]: Įdedamos %s teksto eilutės į viešąją įklijavimo paslaugą…
lt[2]: Įdedama %s teksto eilučių į viešąją įklijavimo paslaugą…

en: Upload image to public paste service?
lt: Nusiųsti paveikslėlį į viešąją įklijavimo paslaugą?

en: Uploading image to public paste service…
lt: Siunčiamas paveikslėlis į viešąją įklijavimo paslaugą?

note: Translators: %s is a filename
en: Upload “%s” to public paste service?
lt: Nusiųsti paveikslėlį „%s“ į viešąją įklijavimo paslaugą?

note: Translators: %s is a filename
en: Uploading “%s” to public paste service…
lt: Siunčiamas paveikslėlis „%s“ į viešąją įklijavimo paslaugą…

note: translators: %s is a nick, #%s a channel
en: %s in #%s
lt: %s #%s

en: Paste from %s
lt: Įdėti iš %s

en: _Back
lt: At_gal

en: _Done
lt: Atlikta

en: _Next
lt: _Kitas

note: commands that would be nice to support: AWAY: N_("/AWAY [<message>] — sets or unsets away message"), LIST: N_("/LIST [<channel>] — lists stats on <channel>, or all channels on the server"), MODE: "/MODE <mode> <nick|channel> — ", NOTICE: N_("/NOTICE <nick|channel> <message> — sends notice to <nick|c
en: /CLOSE [<channel>] [<reason>] — closes <channel>, by default the current one
lt: /CLOSE [<kanalas>] [<priežastis>] – užveria <kanalą>, numatytai dabartinį

en: /HELP [<command>] — displays help for <command>, or a list of available commands
lt: /HELP [<komanda>] – parodo pagalba komandai <komanda> arba išvardina galimas komandas

en: /INVITE <nick> [<channel>] — invites <nick> to <channel>, or the current one
lt: /INVITE <slapyvardis> [<kanalas>] – pakviečia <slapyvardis> į <kanalas> arba į dabartinį

en: /JOIN <channel> — joins <channel>
lt: /JOIN <kanalas> – prisijungia prie kanalo

en: /KICK <nick> — kicks <nick> from current channel
lt: /KICK <slapyvardis> – išspiria <slapyvardis> iš dabartinio kanalo

en: /ME <action> — sends <action> to the current channel
lt: /ME <veiksmas> – siunčia <veiksmas> į dabartinį kanalą

en: /MSG <nick> [<message>] — sends a private message to <nick>
lt: /MSG <slapyvardis> [<pranešimas>] – siunčia privatų pranešimą <slapyvardžiui>

en: /NAMES — lists users on the current channel
lt: /NAMES – išvardina dabartinio kanalo naudotojus

en: /NICK <nickname> — sets your nick to <nickname>
lt: /NICK <slapyvardis> – nustato slapyvardį į <slapyvardis>

en: /PART [<channel>] [<reason>] — leaves <channel>, by default the current one
lt: /PART [<kanalas>] [<priežastis>] – išeina iš kanalo, numatytai esamojo

en: /QUERY <nick> — opens a private conversation with <nick>
lt: /QUERY <slapyvardis> – atverčia privatų pokalbį su <slapyvardis>

en: /QUIT [<reason>] — disconnects from the current server
lt: /QUIT [<priežastis>] – atsijungia nuo dabartinio serverio

en: /SAY <text> — sends <text> to the current room/contact
lt: /SAY <tekstas> – siunčia tekstą į dabartinį kambarį/dabartiniam kontaktui

en: /TOPIC <topic> — sets the topic to <topic>, or shows the current one
lt: /TOPIC <tema> – nustato temą arba parodo dabartinę

en: /WHOIS <nick> — requests information on <nick>
lt: /WHOIS <nick> — prašo informacijos apie <nick>

en: Unknown command — try /HELP for a list of available commands
lt: Nežinoma komanda – bandykite /HELP galimų komandų sąrašui gauti

en: Usage: %s
lt: Naudojimas: %s

en: Known commands:
lt: Žinomos komandos:

en: Users on %s:
lt: %s naudotojai:

en: No topic set
lt: Tema nenustatyta

en: User: %s - Last activity: %s
lt: Naudotojas: %s - paskutinė veikla: %s

en: Add Network
lt: Pridėti tinklą

en: %d user | %d users
lt[0]: %d naudotojas
lt[1]: %d naudotojai
lt[2]: %d naudotojų

en: Leave chatroom
lt: Palikti pokalbių kambarį

en: End conversation
lt: Baigti pokalbį

en: Unmute
lt: Rodyti pranešimus

en: Mute
lt: Nutildyti

en: Network %s has an error
lt: Tinkle %s įvyko klaida

en: Connection Problem
lt: Ryšio klaida

en: Connected
lt: Prisijungta

en: Connecting…
lt: Jungiamasi…

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Could not connect to %s in a safe way.
lt: Nepavyko saugiai prisijungti prie %s.

en: %s requires a password.
lt: %s reikia slaptažodžio.

en: Could not connect to %s. The server is busy.
lt: Nepavyko prisijungti prie %s. Serveris užimtas.

en: Could not connect to %s.
lt: Nepavyko prisijungti prie %s.

en: Should the password be saved?
lt: Ar įrašyti slaptažodį?

en: Identification will happen automatically the next time you connect to %s
lt: Identifikavimas įvyks automatiškai kitą kartą prisijungiant prie %s

en: _Save Password
lt: Į_rašyti slaptažodis

en: Failed to join the room
lt: Nepavyko prisijungti prie kambario.

en: _Retry
lt: _Bandyti dar kartą

en: The room is full.
lt: Kambarys yra pilnas.

en: You have been banned from the room.
lt: Jums draudžiama prisijungti prie kambario.

en: The room is invite-only.
lt: Kambarys reikalauja pakvietimų.

en: You have been kicked from the room.
lt: Jūs buvote išspirtas iš kambario.

en: It is not possible to join the room now, but you can retry later.
lt: Dabar negalima prisijungti prie kambario, bet galite bandyti vėliau.

en: Join a room using the + button.
lt: Prisijunkite prie kambario paspausdami mygtuką +.

en: Good Bye
lt: Viso gero

note: Translators: Those are a botname and an accountName, e.g. "Save NickServ password for GNOME"
en: Save %s password for %s?
lt: Įrašyti %s %s slaptažodį?

en: Save
lt: Įrašyti

note: Translators: This is the title of the notification announcing a newly received message, in the form "user-nickname in room-display-name"
en: %s in %s
lt: %s kambaryje %s

en: Available in another room.
lt: Pasiekiamas kitame kambaryje.

en: Online
lt: Prisijungęs

en: No Results
lt: Nėra rezultatų

en: User is online
lt: Naudotojas yra prisijungęs

en: User %s is now online.
lt: Naudotojas %s prisijungė.

en: Polari server password for %s
lt: Polari %s serverio slaptažodis

en: Polari NickServ password for %s
lt: Polari %s NickServ slaptažodis

en: Now
lt: Dabar

en: Unavailable
lt: Nepasiekiamas

en: %d second ago | %d seconds ago
lt[0]: Prieš %d sekundę
lt[1]: Prieš %d sekundes
lt[2]: Prieš %d sekundžių

en: %d minute ago | %d minutes ago
lt[0]: Prieš %d minutę
lt[1]: Prieš %d minutes
lt[2]: Prieš %d minučių

en: %d hour ago | %d hours ago
lt[0]: Prieš %d valandą
lt[1]: Prieš %d valandas
lt[2]: Prieš %d valandų

en: %d day ago | %d days ago
lt[0]: Prieš %d dieną
lt[1]: Prieš %d dienas
lt[2]: Prieš %d dienų

en: %d week ago | %d weeks ago
lt[0]: Prieš %d savaitę
lt[1]: Prieš %d savaites
lt[2]: Prieš %d savaičių

en: %d month ago | %d months ago
lt[0]: Prieš %d mėnesį
lt[1]: Prieš %d mėnesius
lt[2]: Prieš %d mėnesių
