polari master - en to nl translation catalogue (191 entries)

en: Talk to people on IRC
nl: Praat met andere mensen op IRC

en: A simple Internet Relay Chat (IRC) client that is designed to integrate seamlessly with GNOME; it features a simple and beautiful interface which allows you to focus on your conversations.
nl: Een eenvoudige Internet Relay Chat (IRC)-cliënt gemaakt om zonder problemen met GNOME te integreren; het heeft een eenvoudige en mooie interface die ervoor zorgt dat u zich kunt concentreren op uw gesprekken.

en: You can use Polari to publicly chat with people in a channel, and to have private one-to-one conversations. Notifications make sure that you never miss an important message.
nl: U kunt Polari gebruiken om een publiek gesprek te voeren met mensen in een kanaal en om één-op-één-privégesprekken te voeren. Meldingen zorgen ervoor dat u nooit een belangrijk bericht zult missen.

en: An Internet Relay Chat Client for GNOME
nl: Een Internet Relay Chat-cliënt voor GNOME

en: Saved channel list
nl: Lijst van opgeslagen kanalen

en: List of channels to restore on startup
nl: Lijst van kanalen waarmee opnieuw verbonden dient te worden bij opstarten

en: Run in Background
nl: Op de achtergrond uitvoeren

en: Keep running in background when closed.
nl: In de achtergrond blijven uitvoeren wanneer gesloten.

en: Window size
nl: Venstergrootte

en: Window size (width and height).
nl: Venstergrootte (breedte en hoogte).

en: Window maximized
nl: Venster gemaximaliseerd

en: Window maximized state
nl: Venster in gemaximaliseerde vorm

en: Last active channel
nl: Laatste actieve kanaal

en: Last active (selected) channel
nl: Laatste actieve (geselecteerde) kanaal

en: Identify botname
nl: Botnaam identificeren

en: Nickname of the bot to identify with
nl: Bijnaam van de bot om mee te identificeren

en: Identify command
nl: Opdracht identificeren

en: Command used to identify with bot
nl: Opdracht gebruikt om met bot te identificeren

en: Identify username
nl: Gebruikersnaam identificeren

en: Username to use in identify command
nl: Gebruikersnaam om te gebruiken in de identificeeropdracht

en: Identify username supported
nl: Gebruikersnaam identificeren wordt ondersteund

en: Whether the identify command is known to support the username parameter
nl: Of bekend is dat de identificeeropdracht de gebruikersnaamparameter ondersteunt

en: List of muted usernames
nl: Lijst van gedempte gebruikersnamen

en: A list of usernames for whose private messages not to show notifications
nl: Een lijst van gebruikersnamen waarvan de privéberichten geen meldingen mogen geven

en: _Server Address
nl: _Serveradres

en: Net_work Name
nl: Net_werknaam

en: Use secure c_onnection
nl: Beveilig_de verbinding gebruiken

en: _Nickname
nl: Bij_naam

en: _Real Name
nl: _Echte naam

en: _Cancel
nl: Annu_leren

en: _Apply
nl: Toep_assen

en: Change nickname
nl: Bijnaam wijzigen

en: _Paste
nl: _Plakken

[ctx: shortcut window]
en: General
nl: Algemeen

[ctx: shortcut window]
en: Join Room
nl: Ruimte binnengaan

[ctx: shortcut window]
en: Leave Room
nl: Ruimte verlaten

[ctx: shortcut window]
en: Show Userlist
nl: Gebruikerslijst tonen

[ctx: shortcut window]
en: Show Emoji Picker
nl: Emojikiezer tonen

[ctx: shortcut window]
en: Show Help
nl: Hulp tonen

[ctx: shortcut window]
en: Open Menu
nl: Menu openen

[ctx: shortcut window]
en: Quit
nl: Afsluiten

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard Shortcuts
nl: Sneltoetsen

[ctx: shortcut window]
en: Navigation
nl: Navigatie

[ctx: shortcut window]
en: Next Room
nl: Volgende ruimte

[ctx: shortcut window]
en: Previous Room
nl: Vorige ruimte

[ctx: shortcut window]
en: Next Room with Unread Messages
nl: Volgende ruimte met ongelezen berichten

[ctx: shortcut window]
en: Previous Room with Unread Messages
nl: Vorige ruimte met ongelezen berichten

[ctx: shortcut window]
en: First Room
nl: Eerste ruimte

[ctx: shortcut window]
en: Last Room
nl: Laatste ruimte

[ctx: shortcut window]
en: First – Ninth Room
nl: Eerste — negende ruimte

en: Polari Setup
nl: Polari instellen

en: Not connected
nl: Niet verbonden

en: Please connect to the internet to continue the setup.
nl: Gelieve verbinding te maken met het internet om door te gaan met het instellen.

en: Welcome to Polari
nl: Welkom bij Polari

en: Polari is an easy way to chat using IRC. Select a network to get started.
nl: Polari is een eenvoudige manier om te chatten via IRC. Kies om te beginnen een netwerk.

en: Select rooms you want to connect to. You can add more networks and rooms later, by clicking the + button.
nl: Kies ruimtes waarmee u verbinding wilt maken. U kunt later meer netwerken en ruimtes toevoegen door op de + knop te drukken.

en: Join Chat Room
nl: Gespreksruimte binnengaan

en: _Join
nl: _Binnengaan

en: C_onnection
nl: Verbin_ding

en: _Add Network
nl: _Netwerk toevoegen

en: Add Network
nl: Netwerk toevoegen

en: _Custom Network
nl: _Aangepast netwerk

en: Custom Network
nl: Aangepast netwerk

en: _Add
nl: _Toevoegen

en: Keyboard Shortcuts
nl: Sneltoetsen

en: Help
nl: Hulp

en: About
nl: Info

en: Quit
nl: Sluiten

en: Add Rooms and Networks
nl: Ruimtes en netwerken toevoegen

en: Add rooms and networks
nl: Ruimtes en netwerken toevoegen

en: Main Menu
nl: Hoofdmenu

en: Show Connected Users
nl: Verbonden gebruikers tonen

en: Go online to chat and receive messages.
nl: Ga online om te chatten en berichten te ontvangen.

en: Change nickname:
nl: Bijnaam wijzigen:

en: _Change
nl: _Wijzigen

en: Connect
nl: Verbinden

en: Reconnect
nl: Opnieuw verbinden

en: Disconnect
nl: Verbinding verbreken

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: Enter room name to add
nl: De naam van de toe te voegen ruimte invoeren

en: Loading details
nl: Laden van gegevens

en: Last Activity:
nl: Laatste activiteit:

en: Will notify if user appears online.
nl: Zal melden als gebruiker online komt.

en: Start Conversation
nl: Gesprek beginnen

en: Start Telepathy client
nl: Telepathy-cliënt starten

en: Start in debug mode
nl: In debugmodus opstarten

en: Allow running alongside another instance
nl: Toestaan dat meerdere instanties worden uitgevoerd

en: Print version and exit
nl: Versie tonen en afsluiten

en: Failed to open link
nl: Koppeling openen mislukt

en: %s removed.
nl: %s verwijderd.

en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: New Messages
nl: Nieuwe berichten

en: Open Link
nl: Koppeling openen

en: Copy Link Address
nl: Koppelingsadres kopiëren

en: %s is now known as %s
nl: %s staat nu bekend als %s

en: %s has disconnected
nl: %s heeft de verbinding verbroken

en: %s has been kicked by %s
nl: %s is uit de ruimte geschopt door %s

en: %s has been kicked
nl: %s is uit de ruimte geschopt

en: %s has been banned by %s
nl: %s is verbannen door %s

en: %s has been banned
nl: %s is verbannen

en: %s joined
nl: %s is toegetreden tot de ruimte

en: %s left
nl: %s heeft de ruimte verlaten

en: %d user joined | %d users joined
nl[0]: %d gebruiker is toegetreden tot de ruimte
nl[1]: %d gebruikers zijn toegetreden tot de ruimte

en: %d user left | %d users left
nl[0]: %d gebruiker heeft de ruimte verlaten
nl[1]: %d gebruikers hebben de ruimte verlaten

note: today Translators: Time in 24h format
en: %H∶%M
nl: %Hu%M

note: yesterday Translators: this is the word "Yesterday" followed by a time string in 24h format. i.e. "Yesterday, 14:30"
en: Yesterday, %H∶%M
nl: Gisteren, %Hu%M

note: this week Translators: this is the week day name followed by a time string in 24h format. i.e. "Monday, 14:30"
en: %A, %H∶%M
nl: %A, %Hu%M

note: this year Translators: this is the month name and day number followed by a time string in 24h format. i.e. "May 25, 14:30"
en: %B %d, %H∶%M
nl: %d %B, %Hu%M

note: before this year Translators: this is the month name, day number, year number followed by a time string in 24h format. i.e. "May 25 2012, 14:30"
en: %B %d %Y, %H∶%M
nl: %d %B %Y, %Hu%M

note: eslint-disable-next-line no-lonely-if today Translators: Time in 12h format
en: %l∶%M %p
nl: %lu%M %p

note: yesterday Translators: this is the word "Yesterday" followed by a time string in 12h format. i.e. "Yesterday, 2:30 pm"
en: Yesterday, %l∶%M %p
nl: Gisteren, %lu%M %p

note: this week Translators: this is the week day name followed by a time string in 12h format. i.e. "Monday, 2:30 pm"
en: %A, %l∶%M %p
nl: %A, %lu%M %p

note: this year Translators: this is the month name and day number followed by a time string in 12h format. i.e. "May 25, 2:30 pm"
en: %B %d, %l∶%M %p
nl: %d %B, %lu%M %p

note: before this year Translators: this is the month name, day number, year number followed by a time string in 12h format. i.e. "May 25 2012, 2:30 pm"
en: %B %d %Y, %l∶%M %p
nl: %d %B %Y, %lu%M %p

en: Already added
nl: Reeds toegevoegd

en: No results.
nl: Geen resultaten.

en: “%s” Properties
nl: ‘%s’-eigenschappen

en: Polari disconnected due to a network error. Please check if the address field is correct.
nl: Polari heeft de verbinding verbroken vanwege een netwerkfout. Gelieve te controleren of het adresveld correct is.

en: Paste %s line of text to public paste service? | Paste %s lines of text to public paste service?
nl[0]: %s regel tekst plakken in publieke paste-service?
nl[1]: %s regels tekst plakken in publieke paste-service?

en: Uploading %s line of text to public paste service… | Uploading %s lines of text to public paste service…
nl[0]: %s regel tekst uploaden naar publieke paste-service…
nl[1]: %s regels tekst uploaden naar publieke paste-service…

en: Upload image to public paste service?
nl: Afbeelding uploaden naar publieke paste-service?

en: Uploading image to public paste service…
nl: Afbeelding uploaden naar publieke paste-service…

note: Translators: %s is a filename
en: Upload “%s” to public paste service?
nl: ‘%s’ uploaden naar publieke paste-service?

note: Translators: %s is a filename
en: Uploading “%s” to public paste service…
nl: ‘%s’ uploaden naar publieke paste-service…

en: Paste from %s
nl: Plakken van %s

en: _Back
nl: _Terug

en: _Done
nl: _Klaar

en: _Next
nl: Volge_nde

note: commands that would be nice to support: AWAY: N_("/AWAY [<message>] — sets or unsets away message"), LIST: N_("/LIST [<channel>] — lists stats on <channel>, or all channels on the server"), MODE: "/MODE <mode> <nick|channel> — ", NOTICE: N_("/NOTICE <nick|channel> <message> — sends notice to <nick|c
en: /CLOSE [<channel>] [<reason>] — closes <channel>, by default the current one
nl: /CLOSE [<kanaal>] [<reden>] — sluit <kanaal>, standaard het huidige kanaal

en: /HELP [<command>] — displays help for <command>, or a list of available commands
nl: /HELP [<opdracht>] — toont hulp voor <opdracht>, of een lijst van beschikbare opdrachten

en: /INVITE <nick> [<channel>] — invites <nick> to <channel>, or the current one
nl: /INVITE <bijnaam> [<kanaal>] — nodigt <bijnaam> uit in <kanaal>, of het huidige kanaal

en: /JOIN <channel> — joins <channel>
nl: /JOIN <kanaal> — treedt toe tot <kanaal>

en: /KICK <nick> — kicks <nick> from current channel
nl: /KICK <bijnaam> — schopt <bijnaam> uit het huidige kanaal

en: /ME <action> — sends <action> to the current channel
nl: /ME <actie> — stuurt <actie> naar het huidige kanaal

en: /MSG <nick> [<message>] — sends a private message to <nick>
nl: /MSG <bijnaam> [<bericht>] — stuurt een privébericht naar <bijnaam>

en: /NAMES — lists users on the current channel
nl: /NAMES — toont een lijst van gebruikers op het huidige kanaal

en: /NICK <nickname> — sets your nick to <nickname>
nl: /NICK <bijnaam> — stelt uw bijnaam in als <bijnaam>

en: /PART [<channel>] [<reason>] — leaves <channel>, by default the current one
nl: /PART [<kanaal>] [<reden>] — verlaat <kanaal>, standaard het huidige kanaal

en: /QUERY <nick> — opens a private conversation with <nick>
nl: /QUERY <bijnaam> — opent een privégesprek met <bijnaam>

en: /QUIT [<reason>] — disconnects from the current server
nl: /QUIT [<reden>] — verbreekt verbinding met huidige server

en: /SAY <text> — sends <text> to the current room/contact
nl: /SAY <tekst> — stuurt <tekst> naar de huidige ruimte/het huidige contact

en: /TOPIC <topic> — sets the topic to <topic>, or shows the current one
nl: /TOPIC <onderwerp> — stelt het onderwerp in als <onderwerp>, of toont het huidige onderwerp

en: /WHOIS <nick> — requests information on <nick>
nl: /WHOIS <bijnaam> — vraagt informatie op over <nick>

en: Unknown command — try /HELP for a list of available commands
nl: Onbekende opdracht — probeer /HELP voor een lijst van beschikbare opdrachten

en: Known commands:
nl: Bekende opdrachten:

en: No topic set
nl: Geen onderwerp ingesteld

en: User: %s - Last activity: %s
nl: Gebruiker: %s - Laatste activiteit: %s

en: Usage: %s
nl: Gebruik: %s

en: %d user | %d users
nl[0]: %d gebruiker
nl[1]: %d gebruikers

en: Leave chatroom
nl: Gespreksruimte verlaten

en: End conversation
nl: Gesprek beëindigen

en: Unmute
nl: Dempen opheffen

en: Mute
nl: Dempen

en: Network %s has an error
nl: Netwerk %s heeft een fout

en: Connection Problem
nl: Verbindingsfout

en: Connected
nl: Verbonden

en: Connecting…
nl: Verbinden…

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Could not connect to %s in a safe way.
nl: Op een veilige manier verbinden met %s is mislukt.

en: %s requires a password.
nl: %s vereist een wachtwoord.

en: Could not connect to %s. The server is busy.
nl: Verbinding maken met %s is mislukt. De server is bezet.

en: Could not connect to %s.
nl: Verbinden met %s is mislukt.

en: Should the password be saved?
nl: Moet het wachtwoord worden opgeslagen?

en: Identification will happen automatically the next time you connect to %s
nl: Identificatie zal plaatsvinden als u de volgende keer verbindt met %s

en: _Save Password
nl: Wachtwoord op_slaan

en: Failed to join the room
nl: Betreden van ruimte mislukt

en: _Retry
nl: Opnieu_w

en: The room is full.
nl: De ruimte is volzet.

en: You have been banned from the room.
nl: U bent uit de ruimte verbannen.

en: The room is invite-only.
nl: De ruimte is enkel toegankelijk op uitnodiging.

en: You have been kicked from the room.
nl: U bent uit de ruimte geschopt.

en: It is not possible to join the room now, but you can retry later.
nl: Het is op dit moment niet mogelijk om de ruimte te betreden, maar u kunt het later nog eens proberen.

en: Join a room using the + button.
nl: Ga een ruimte binnen met de +-knop.

en: Good Bye
nl: Tot ziens

note: Translators: Those are a botname and an accountName, e.g. "Save NickServ password for Libera"
en: Save %s password for %s?
nl: %s-wachtwoord opslaan voor %s?

en: Save
nl: Opslaan

en: Available in another room.
nl: Beschikbaar in een andere ruimte.

en: No Results
nl: Geen resultaten

en: User is online
nl: Gebruiker is online

en: User %s is now online.
nl: Gebruiker %s is nu online.

en: Polari server password for %s
nl: Polari-serverwachtwoord voor %s

en: Polari NickServ password for %s
nl: Polari-NickServ-wachtwoord voor %s

en: Now
nl: Nu

en: Unavailable
nl: Niet beschikbaar

en: %d second ago | %d seconds ago
nl[0]: %d seconde geleden
nl[1]: %d seconden geleden

en: %d minute ago | %d minutes ago
nl[0]: %d minuut geleden
nl[1]: %d minuten geleden

en: %d hour ago | %d hours ago
nl[0]: %d uur geleden
nl[1]: %d uur geleden

en: %d day ago | %d days ago
nl[0]: %d dag geleden
nl[1]: %d dagen geleden

en: %d week ago | %d weeks ago
nl[0]: %d week geleden
nl[1]: %d weken geleden

en: %d month ago | %d months ago
nl[0]: %d maand geleden
nl[1]: %d maanden geleden
