polari master - en to sl_SI translation catalogue (188 entries)

en: Talk to people on IRC
sl_SI: Pogovor z uporabniki okolja IRC

en: A simple Internet Relay Chat (IRC) client that is designed to integrate seamlessly with GNOME; it features a simple and beautiful interface which allows you to focus on your conversations.
sl_SI: Enostaven odjemalec IRC, zasnovan za okolje GNOME. Program ima prijeten in pregleden vmesnik, zato je klepetanje prijetno.

en: You can use Polari to publicly chat with people in a channel, and to have private one-to-one conversations. Notifications make sure that you never miss an important message.
sl_SI: Program Polari omogoča klepetanje z drugimi uporabniki na javnih kanalih in zasebno z izbrano osebo. Obvestila omogočajo hipen odziv na prejeta sporočila.

en: An Internet Relay Chat Client for GNOME
sl_SI: Odjemalec IRC za okolje GNOME

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: IRC;Internet;Relay;Chat;
sl_SI: IRC;Internet;Klepet;Sobe;chat

en: Saved channel list
sl_SI: Shranjen seznam kanalov

en: List of channels to restore on startup
sl_SI: Seznam kanalov, ki naj se obnovijo ob zagonu

en: Run in Background
sl_SI: Ohrani povezavo v ozadju

en: Keep running in background when closed.
sl_SI: Ohrani izvajanje programa, ko je okno program zaprto.

en: Window size
sl_SI: Velikost okna

en: Window size (width and height).
sl_SI: Velikost okna (širina in višina).

en: Window maximized
sl_SI: Razpeto okno

en: Window maximized state
sl_SI: Razpeto stanje okna

en: Last active channel
sl_SI: Zadnji dejavni kanal

en: Last active (selected) channel
sl_SI: Nazadnje dejaven (izbran) kanal

en: Identify botname
sl_SI: Ime robota za določevanje istovetnosti

en: Nickname of the bot to identify with
sl_SI: Vzdevek robota za določevanje istovetnosti

en: Identify command
sl_SI: Ukaz za določevanje istovetnosti

en: Command used to identify with bot
sl_SI: Ukaz, uporabljen za določevanje istovetnosti z robotom klepetalnice

en: Identify username
sl_SI: Uporabniško ime za določevanje istovetnosti

en: Username to use in identify command
sl_SI: Uporabniško ime za ukaz določevanja istovetnosti identify

en: Identify username supported
sl_SI: Uporabniško ime za določevanje istovetnosti je podprto

en: Whether the identify command is known to support the username parameter
sl_SI: Ali ukaz za določanje istovetnosti podpira parameter uporabniškega imena

en: List of muted usernames
sl_SI: Seznam utišanih uporabniških imen

en: A list of usernames for whose private messages not to show notifications
sl_SI: Seznam uporabniških imen, za katere je onemogočeno prikazovanje obvestil

en: _Server Address
sl_SI: _Naslov strežnika

en: Net_work Name
sl_SI: _Ime omrežja

en: Use secure c_onnection
sl_SI: Uporabi varno _povezavo

en: _Nickname
sl_SI: _Vzdevek

en: _Real Name
sl_SI: _Pravo ime

en: _Cancel
sl_SI: _Prekliči

en: _Apply
sl_SI: _Uveljavi

en: Change nickname
sl_SI: Spremeni vzdevek

en: _Paste
sl_SI: _Prilepi

[ctx: shortcut window]
en: General
sl_SI: Splošno

[ctx: shortcut window]
en: Join Room
sl_SI: Odpre novo klepetelnico

[ctx: shortcut window]
en: Leave Room
sl_SI: Zapusti klepetalnico

[ctx: shortcut window]
en: Show Userlist
sl_SI: Pokaže seznam uporabnikov

[ctx: shortcut window]
en: Show Emoji Picker
sl_SI: Pokaže izbirnik izraznih ikon

[ctx: shortcut window]
en: Show Help
sl_SI: Pokaže pomoč

[ctx: shortcut window]
en: Open Menu
sl_SI: Odpri meni

[ctx: shortcut window]
en: Quit
sl_SI: Konča program

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard Shortcuts
sl_SI: Pokaže tipkovne bližnjice

[ctx: shortcut window]
en: Navigation
sl_SI: Krmarjenje

[ctx: shortcut window]
en: Next Room
sl_SI: Skoči v naslednjo klepetalnico

[ctx: shortcut window]
en: Previous Room
sl_SI: Skoči v predhodno klepetalnico

[ctx: shortcut window]
en: Next Room with Unread Messages
sl_SI: Skoči v naslednjo klepetalnico z novimi sporočili

[ctx: shortcut window]
en: Previous Room with Unread Messages
sl_SI: Skoči v predhodno klepetalnico z novimi sporočili

[ctx: shortcut window]
en: First Room
sl_SI: Skoči v prvo klepetalnico

[ctx: shortcut window]
en: Last Room
sl_SI: Skoči v zadnjo klepetalnico

[ctx: shortcut window]
en: First – Ninth Room
sl_SI: Skoči v prvo ... deveto klepetalnico

en: Polari Setup
sl_SI: Nastavitve

en: Not connected
sl_SI: Ni povezave

en: Please connect to the internet to continue the setup.
sl_SI: Povežite se na internet za nadaljevanje nastavitev.

en: Welcome to Polari
sl_SI: Dobrodošli v programu Polari

en: Polari is an easy way to chat using IRC. Select a network to get started.
sl_SI: Polari je program za enostavno delo z omrežji IRC. Za začetek je treba izbrani omrežje.

en: Select rooms you want to connect to. You can add more networks and rooms later, by clicking the + button.
sl_SI: Izberite sobe za povezavo. Te je mogoče dodati tudi kasneje s klikom na gumb » + «.

en: Join Chat Room
sl_SI: Pridruži se klepetalnici

en: _Join
sl_SI: _Pridruži se

en: C_onnection
sl_SI: P_ovezava

en: _Add Network
sl_SI: _Dodaj omrežje

en: Add Network
sl_SI: Dodaj omrežje

en: _Custom Network
sl_SI: Omrežje po _meri

en: Custom Network
sl_SI: Omrežje po meri

en: _Add
sl_SI: _Dodaj

en: Keyboard Shortcuts
sl_SI: Tipkovne bližnjice

en: Help
sl_SI: Pomoč

en: About
sl_SI: O programu

en: Quit
sl_SI: Končaj

en: Add Rooms and Networks
sl_SI: Dodaj klepetalnice in omrežja

en: Add rooms and networks
sl_SI: Dodaj klepetalnice in omrežja

en: Main Menu
sl_SI: Glavni meni

en: Show Connected Users
sl_SI: Pokaži povezane uporabnike

en: Offline
sl_SI: Nepovezano

en: Go online to chat and receive messages.
sl_SI: Pridružite se klepetu in sprejemanju sporočil.

en: Change nickname:
sl_SI: Spremeni vzdevek:

en: _Change
sl_SI: _Spremeni

en: Connect
sl_SI: Poveži

en: Reconnect
sl_SI: Ponovno poveži

en: Disconnect
sl_SI: Prekini povezavo

en: Remove
sl_SI: Odstrani

en: Properties
sl_SI: Lastnosti

en: Enter room name to add
sl_SI: Vpis imena klepetalnice za dodajanje

en: Loading details
sl_SI: Nalaganje podrobnosti

en: Last Activity:
sl_SI: Zadnja dejavnost:

en: Will notify if user appears online.
sl_SI: Obvestilo se pokaže, ko se uporabnik pojavi v klepetalnici.

en: Start Conversation
sl_SI: Začni pogovor

en: Start Telepathy client
sl_SI: Zaženi odjemalec Telepathy

en: Start in debug mode
sl_SI: Omogoči razhroščevalni način

en: Allow running alongside another instance
sl_SI: Dovoli sočasen zagon več primerkov programa

en: Print version and exit
sl_SI: Izpiši različico programa in končaj

en: Failed to open link
sl_SI: Odpiranje povezave je spodletelo

en: %s removed.
sl_SI: %s je odstranjen.

en: Undo
sl_SI: Razveljavi

en: New Messages
sl_SI: Novo sporočilo

en: Open Link
sl_SI: Odpri povezavo

en: Copy Link Address
sl_SI: Kopiraj naslov povezave

en: %s is now known as %s
sl_SI: %s je preimenovan v %s

en: %s has disconnected
sl_SI: %s je prekinil povezavo

en: %s has been kicked by %s
sl_SI: %s je bil vržen iz sobe s strani %s

en: %s has been kicked
sl_SI: %s je bil vržen iz sobe

en: %s has been banned by %s
sl_SI: %s je dobil prepoved s strani %s

en: %s has been banned
sl_SI: %s je dobil prepoved

en: %s joined
sl_SI: %s je vstopil v klepetalnico.

en: %s left
sl_SI: %s preostalo

en: %d user joined | %d users joined
sl_SI[0]: Pridružilo se je %d uporabnikov
sl_SI[1]: Pridružil se je %d uporabnik
sl_SI[2]: Pridružil sta se %d uporabnika
sl_SI[3]: Pridružil so se %d uporabniki

en: %d user left | %d users left
sl_SI[0]: Odjavilo se je %d uporabnikov
sl_SI[1]: Odjavil se je %d uporabnik
sl_SI[2]: Odjavila sta se %d uporabnika
sl_SI[3]: Odjavili so se %d uporabniki

note: yesterday Translators: this is the word "Yesterday" followed by a time string in 24h format. i.e. "Yesterday, 14:30"
en: Yesterday, %H∶%M
sl_SI: Včeraj, %H:%M

note: yesterday Translators: this is the word "Yesterday" followed by a time string in 12h format. i.e. "Yesterday, 2:30 pm"
en: Yesterday, %l∶%M %p
sl_SI: Včeraj, %l:%M %p

en: Already added
sl_SI: Že dodano

en: No results.
sl_SI: Ni najdenih zadetkov.

en: “%s” Properties
sl_SI: Lastnosti »%s«

en: Polari disconnected due to a network error. Please check if the address field is correct.
sl_SI: Povezava je prekinjena zaradi napake omrežja. Preverite, ali je naslovno polje zapisano pravilno.

en: Paste %s line of text to public paste service? | Paste %s lines of text to public paste service?
sl_SI[0]: Ali želite poslati %s vrstic besedila na javno spletno odložišče ...
sl_SI[1]: Ali želite poslati %s vrstico besedila na javno spletno odložišče ...
sl_SI[2]: Ali želite poslati %s vrstici besedila na javno spletno odložišče ...
sl_SI[3]: Ali želite poslati %s vrstice besedila na javno spletno odložišče ...

en: Uploading %s line of text to public paste service… | Uploading %s lines of text to public paste service…
sl_SI[0]: Pošiljanje %s vrstic besedila na javno spletno odložišče ...
sl_SI[1]: Pošiljanje %s vrstice besedila na javno spletno odložišče ...
sl_SI[2]: Pošiljanje %s vrstic besedila na javno spletno odložišče ...
sl_SI[3]: Pošiljanje %s vrstic besedila na javno spletno odložišče ...

en: Upload image to public paste service?
sl_SI: Ali želite poslati sliko na javno spletno odložišče ...

en: Uploading image to public paste service…
sl_SI: Pošiljanje slike na javno spletno odložišče ...

note: Translators: %s is a filename
en: Upload “%s” to public paste service?
sl_SI: Ali želite poslati »%s« na javno spletno odložišče?

note: Translators: %s is a filename
en: Uploading “%s” to public paste service…
sl_SI: Pošiljanje »%s« na javno spletno odložišče …

note: translators: %s is a nick, #%s a channel
en: %s in #%s
sl_SI: %s v #%s

en: Paste from %s
sl_SI: Prilepi iz %s

en: _Back
sl_SI: _Nazaj

en: _Done
sl_SI: _Končano

en: _Next
sl_SI: _Naslednji

note: commands that would be nice to support: AWAY: N_("/AWAY [<message>] — sets or unsets away message"), LIST: N_("/LIST [<channel>] — lists stats on <channel>, or all channels on the server"), MODE: "/MODE <mode> <nick|channel> — ", NOTICE: N_("/NOTICE <nick|channel> <message> — sends notice to <nick|c
en: /CLOSE [<channel>] [<reason>] — closes <channel>, by default the current one
sl_SI: /CLOSE [<kanal>] [<vzrok>] – zapre <kanal>, privzeto zapre trenutnega

en: /HELP [<command>] — displays help for <command>, or a list of available commands
sl_SI: /HELP [<ukaz>] – izpiše pomoč za <ukaz> oziroma izpiše seznam razpoložljivih ukazov

en: /INVITE <nick> [<channel>] — invites <nick> to <channel>, or the current one
sl_SI: /INVITE <vzdevek> [<kanal>] – pošlje povabilo uporabniku z vzdevkom <vzdevek> na kanal <kanal> oziroma na trenutni kanal

en: /JOIN <channel> — joins <channel>
sl_SI: /JOIN [<kanal>] – pridruži uporabnika na <kanal>

en: /KICK <nick> — kicks <nick> from current channel
sl_SI: /KICK [<vzdevek>] – vrže uporabnika <vzdevek> s trenutnega kanala

en: /ME <action> — sends <action> to the current channel
sl_SI: /ME <dejanje> – pošlje <dejanje> na trenutni kanal

en: /MSG <nick> [<message>] — sends a private message to <nick>
sl_SI: /MSG <vzdevek> [<sporočilo>] – pošlje zasebno sporočilo uporabniku <vzdevek>

en: /NAMES — lists users on the current channel
sl_SI: /NAMES – izpiše seznam vseh uporabnikov na trenutnem kanalu

en: /NICK <nickname> — sets your nick to <nickname>
sl_SI: /NICK <vzdevek> – nastavi <vzdevek> na trenutnem kanalu

en: /PART [<channel>] [<reason>] — leaves <channel>, by default the current one
sl_SI: /PART [<kanal>] [<vzrok>] – zapusti <kanal>, privzeto trenutnega

en: /QUERY <nick> — opens a private conversation with <nick>
sl_SI: /QUERY <vzdevek> – odpre zasebno okno pogovora z uporabnikom <vzdevek>

en: /QUIT [<reason>] — disconnects from the current server
sl_SI: /QUIT [<vzrok>] – prekine povezavo s trenutnim strežnikom

en: /SAY <text> — sends <text> to the current room/contact
sl_SI: /SAY <besedilo> – pošlje <besedilo> v trenutno klepetalnico ali izbrani osebi

en: /TOPIC <topic> — sets the topic to <topic>, or shows the current one
sl_SI: /TOPIC <tema> – nastavi želeno <temo> oziroma prikaže trenutno

en: /WHOIS <nick> — requests information on <nick>
sl_SI: /WHOIS <vzdevek> – zahteva podrobnosti o <vzdevek>

en: Unknown command — try /HELP for a list of available commands
sl_SI: Neznan ukaz – poskusite možnost /HELP za seznam vseh razpoložljivih ukazov

en: Known commands:
sl_SI: Znani ukazi:

en: No topic set
sl_SI: Ni določene teme

en: User: %s - Last activity: %s
sl_SI: Uporabnik: %s – zadnja dejavnost: %s

en: Usage: %s
sl_SI: Uporaba: %s

en: %d user | %d users
sl_SI[0]: %d uporabnikov
sl_SI[1]: %d uporabnik
sl_SI[2]: %d uporabnika
sl_SI[3]: %d uporabniki

en: Leave chatroom
sl_SI: Zapusti klepetalnico

en: End conversation
sl_SI: Končaj pogovor

en: Unmute
sl_SI: Povrni glasnost

en: Mute
sl_SI: Utišaj

en: Network %s has an error
sl_SI: Na omrežju %s je napaka

en: Connection Problem
sl_SI: Napaka povezovanja

en: Connected
sl_SI: Povezano

en: Connecting…
sl_SI: Vzpostavljanje povezave …

en: Unknown
sl_SI: Neznano

en: Could not connect to %s in a safe way.
sl_SI: Na varen način se ni mogoče povezati s strežnikom %s.

en: %s requires a password.
sl_SI: Strežnik %s zahteva geslo.

en: Could not connect to %s. The server is busy.
sl_SI: Ni se mogoče povezati s strežnikom %s. Strežnik je zaseden.

en: Could not connect to %s.
sl_SI: Ni se mogoče povezati s strežnikom %s.

en: Should the password be saved?
sl_SI: Ali naj se geslo shrani?

en: Identification will happen automatically the next time you connect to %s
sl_SI: Določevanje istovetnosti bo izvedeno samodejno ob naslednji povezavi na %s.

en: _Save Password
sl_SI: _Shrani geslo

en: Failed to join the room
sl_SI: Pridruženje sobi je spodletelo

en: _Retry
sl_SI: Poskusi _znova

en: The room is full.
sl_SI: Soba je zasedena.

en: You have been banned from the room.
sl_SI: Vaše članstvo v skupini je preklicano.

en: The room is invite-only.
sl_SI: Vstop v sobo je mogoč le na povabilo

en: You have been kicked from the room.
sl_SI: Bili ste vrženi iz sobe.

en: It is not possible to join the room now, but you can retry later.
sl_SI: Trenutno pridružitev skupini ni mogoča, lahko pa poskusite kasneje.

en: Join a room using the + button.
sl_SI: Pridruži se klepetalnici s klikom na gumb » + «.

en: Good Bye
sl_SI: Na svidenje

note: Translators: Those are a botname and an accountName, e.g. "Save NickServ password for Libera"
en: Save %s password for %s?
sl_SI: Ali želite shraniti geslo %s za %s?

en: Save
sl_SI: Shrani

note: Translators: This is the title of the notification announcing a newly received message, in the form "user-nickname in room-display-name"
en: %s in %s
sl_SI: %s v %s

en: Available in another room.
sl_SI: Na voljo v drugi klepetalnici

en: Online
sl_SI: Povezano

en: No Results
sl_SI: Ni najdenih zadetkov

en: User is online
sl_SI: Uporabniki je povezan

en: User %s is now online.
sl_SI: Uporabnik %s se je prijavil.

en: Polari server password for %s
sl_SI: Strežniško geslo Polari za %s

en: Polari NickServ password for %s
sl_SI: Geslo Polari NickServer za %s

en: Now
sl_SI: Zdaj

en: Unavailable
sl_SI: Ni na voljo

en: %d second ago | %d seconds ago
sl_SI[0]: Pred %d sekundami
sl_SI[1]: Pred %d sekundo
sl_SI[2]: Pred %d sekundama
sl_SI[3]: Pred %d sekundami

en: %d minute ago | %d minutes ago
sl_SI[0]: Pred %d minutami
sl_SI[1]: Pred %d minuto
sl_SI[2]: Pred %d minutama
sl_SI[3]: Pred %d minutami

en: %d hour ago | %d hours ago
sl_SI[0]: Pred %d urami
sl_SI[1]: Pred %d uro
sl_SI[2]: Pred %d urama
sl_SI[3]: Pred %d urami

en: %d day ago | %d days ago
sl_SI[0]: Pred %d dnevi
sl_SI[1]: Pred %d dnevom
sl_SI[2]: Pred %d dnevoma
sl_SI[3]: Pred %d dnevi

en: %d week ago | %d weeks ago
sl_SI[0]: Pred %d tedni
sl_SI[1]: Pred %d tednom
sl_SI[2]: Pred %d tednoma
sl_SI[3]: Pred %d tedni

en: %d month ago | %d months ago
sl_SI[0]: Pred %d meseci
sl_SI[1]: Pred %d mesecem
sl_SI[2]: Pred %d mesecema
sl_SI[3]: Pred %d meseci
