polari master - en to et translation catalogue (176 entries)

en: An Internet Relay Chat Client for GNOME
et: IRC klient GNOME’ile

en: A simple Internet Relay Chat (IRC) client that is designed to integrate seamlessly with GNOME; it features a simple and beautiful interface which allows you to focus on your conversations.
et: Lihtne Interneti rühmadiskussiooni (IRC) klient, mis integreerub sujuvalt GNOME’iga. Polaril on lihtne ja ilus kasutajaliides, mis võimaldab sul keskenduda oma vestlustele.

en: You can use Polari to publicly chat with people in a channel, and to have private one-to-one conversations. Notifications make sure that you never miss an important message — for private conversations, they even allow you to reply instantly without switching back to the application!
et: Polari võimaldab vestelda inimestega nii avalikes jututubades kui pidada privaatseid üks-ühele vestlusi. Tänu teavitustele ei jää sa ilma ühestki olulisest sõnumist ning privaatvestlustele saad vastata otse läbi teavituse, ilma et peaksid rakenduse akna peale tagasi vahetama!

en: The GNOME Project
et: GNOME projekt

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: IRC;Internet;Relay;Chat;
et: IRC;Internet;Relay;Chat;Vestlus;

en: Saved channel list
et: Salvestatud kanalinimekiri

en: List of channels to restore on startup
et: Nimekiri kanalitest, kuhu rakenduse käivitumisel taasühenduda

en: Run in Background
et: Taustal töötamine

en: Keep running in background when closed.
et: Akna sulgemisel jätkab Polari taustal töötamist.

en: Window size
et: Akna suurus

en: Window size (width and height).
et: Akna suurus (laius ja kõrgus).

en: Window maximized
et: Akna maksimeeritus

en: Window maximized state
et: Akna maksimeerituse olek

en: Last active channel
et: Viimati aktiivne kanal

en: Last active (selected) channel
et: Viimati aktiivne (valitud) kanal

en: Identify botname
et: Tuvastusbot’i nimi

en: Nickname of the bot to identify with
et: Bot’i hüüdnimi, millele end tuvastada

en: Identify command
et: Tuvastuskäsk

en: Command used to identify with bot
et: Käsk, millega end bot’ile tuvastada

en: Identify username
et: Tuvastatav kasutajanimi

en: Username to use in identify command
et: Kasutajanimi, mida tuvastuskäsus kasutada

en: Identify username supported
et: Tuvastusel kasutajanime parameeter toetatud

en: Whether the identify command is known to support the username parameter
et: Kas tuvastuskäsk toetab kasutajanime parameetrit

en: _Server Address
et: _Serveri aadress

en: Net_work Name
et: _Võrgu nimi

en: optional
et: mittekohustuslik

en: Use secure c_onnection
et: _Turvalise ühenduse kasutamine

en: _Nickname
et: _Hüüdnimi

en: _Real Name
et: _Pärisnimi

en: _Cancel
et: _Loobu

en: _Apply
et: _Rakenda

en: Change nickname
et: Hüüdnime muutmine

en: _Paste
et: _Aseta

[ctx: shortcut window]
en: General
et: Üldine

[ctx: shortcut window]
en: Join Room
et: Tuppa sisenemine

[ctx: shortcut window]
en: Leave Room
et: Toast lahkumine

[ctx: shortcut window]
en: Show Userlist
et: Kasutajate nimekirja näitamine

[ctx: shortcut window]
en: Show Emoji Picker
et: Emoji-valija näitamine

[ctx: shortcut window]
en: Quit
et: Polari sulgemine

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard Shortcuts
et: Kiirklahvid

[ctx: shortcut window]
en: Navigation
et: Navigeerimine

[ctx: shortcut window]
en: Next Room
et: Järgmine tuba

[ctx: shortcut window]
en: Previous Room
et: Eelmine tuba

[ctx: shortcut window]
en: Next Room with Unread Messages
et: Järgmine lugemata sõnumitega tuba

[ctx: shortcut window]
en: Previous Room with Unread Messages
et: Eelmine lugemata sõnumitega tuba

[ctx: shortcut window]
en: First Room
et: Esimene tuba

[ctx: shortcut window]
en: Last Room
et: Viimane tuba

[ctx: shortcut window]
en: First – Ninth Room
et: Esimene – üheksas tuba

en: Polari Setup
et: Polari seadistamine

en: Not connected
et: Pole ühendatud

en: Please connect to the internet to continue the setup.
et: Et seadistamist jätkata, palun ühendu internetti.

en: Welcome to Polari
et: Tere tulemast Polarisse

en: Polari is an easy way to chat using IRC. Select a network to get started.
et: Polari võimaldab hõlpsasti teiste inimestega vestelda, kasutades selleks IRC protokolli. Alustamiseks vali võrk, kuhu soovid ühenduda.

en: Select rooms you want to connect to. You can add more networks and rooms later, by clicking the + button.
et: Palun vali toad, kuhu ühenduda soovid. Uusi võrke ja tube saab lisada ka hiljem, klõpsates + nupul.

en: Join Chat Room
et: Jututuppa sisenemine

en: _Join
et: _Sisene

en: C_onnection
et: Ühe_ndus

en: _Add Network
et: Lisa _võrk

en: _Add
et: L_isa

en: _Custom Network
et: _Kohandatud võrk

en: Run Polari in the Background?
et: Kas soovid, et Polari taustal töötaks?

en: Polari will continue to run when closed and will be automatically started on login.
et: Sulgemisel jätkab Polari töötamist ning sisselogimisel käivitub automaatselt.

en: _Quit
et: _Lõpeta

en: _Run in background
et: _Taustal töötamine

en: Add rooms and networks
et: Jututubade ja võrkude lisamine

en: Show connected users
et: Ühendatud kasutajate näitamine

en: Keyboard Shortcuts
et: Kiirklahvid

en: Help
et: Abi

en: About
et: Programmist

en: Quit
et: Lõpeta

en: Change nickname:
et: Hüüdnime muutmine:

en: _Change
et: _Muuda

en: Connect
et: Ühendu

en: Reconnect
et: Ühendu uuesti

en: Disconnect
et: Katkesta ühendus

en: Remove
et: Eemalda

en: Properties
et: Omadused

en: Enter room name to add
et: Sisesta lisatava toa nimi

en: Loading details
et: Üksikasjade laadimine

en: Last Activity:
et: Viimati aktiivne:

en: Will notify if user appears online.
et: Teavitatakse, kui kasutaja võrgus on.

en: Start Conversation
et: Alusta vestlust

en: Start Telepathy client
et: Käivita Telepathy klient

en: Start in debug mode
et: Käivita silumisrežiimis

en: Allow running alongside another instance
et: Mitme protsessi üheaegse töötamise lubamine

en: Print version and exit
et: Versiooniteabe kuvamine

en: Failed to open link
et: Viida avamine nurjus

en: %s removed.
et: %s eemaldati.

en: Learn more about Polari
et: Rohkem teavet Polari kohta

en: Undo
et: Võta tagasi

en: New Messages
et: Uued sõnumid

en: Open Link
et: Ava viit

en: Copy Link Address
et: Kopeeri viida aadress

en: %s is now known as %s
et: %s hüüdnimi on nüüd %s

en: %s has disconnected
et: %s katkestas ühenduse

en: %s has been kicked by %s
et: %s visati kasutaja %s poolt välja

en: %s has been kicked
et: %s visati välja

en: %s has been banned by %s
et: %s blokeeriti kasutaja %s poolt

en: %s has been banned
et: %s blokeeriti

en: %s joined
et: %s sisenes

en: %s left
et: %s lahkus

en: %d user joined | %d users joined
et[0]: %d kasutaja sisenes
et[1]: %d kasutajat sisenesid

en: %d user left | %d users left
et[0]: %d kasutaja lahkus
et[1]: %d kasutajat lahkusid

note: yesterday Translators: this is the word "Yesterday" followed by a time string in 24h format. i.e. "Yesterday, 14:30"
en: Yesterday, %H∶%M
et: Eile, %H∶%M

note: this year Translators: this is the month name and day number followed by a time string in 24h format. i.e. "May 25, 14:30"
en: %B %d, %H∶%M
et: %d. %B, %H∶%M

note: before this year Translators: this is the month name, day number, year number followed by a time string in 24h format. i.e. "May 25 2012, 14:30"
en: %B %d %Y, %H∶%M
et: %d. %B %Y, %H∶%M

note: yesterday Translators: this is the word "Yesterday" followed by a time string in 12h format. i.e. "Yesterday, 2:30 pm"
en: Yesterday, %l∶%M %p
et: Eile, %l∶%M %p

note: this year Translators: this is the month name and day number followed by a time string in 12h format. i.e. "May 25, 2:30 pm"
en: %B %d, %l∶%M %p
et: %d. %B, %l∶%M %p

note: before this year Translators: this is the month name, day number, year number followed by a time string in 12h format. i.e. "May 25 2012, 2:30 pm"
en: %B %d %Y, %l∶%M %p
et: %d. %B %Y, %l∶%M %p

en: Already added
et: Juba lisatud

en: No results.
et: Tulemused puuduvad.

note: Translators: %s is a connection name
en: “%s” Properties
et: „%s“ omadused

en: Polari disconnected due to a network error. Please check if the address field is correct.
et: Polari ühendus katkes võrguvea tõttu. Palun veendu, et aadressiväli on õige.

en: Paste %s line of text to public paste service? | Paste %s lines of text to public paste service?
et[0]: Kas soovid %s tekstirea üles laadida avalikule pastisaidile?
et[1]: Kas soovid %s tekstirida üles laadida avalikule pastisaidile?

en: Uploading %s line of text to public paste service… | Uploading %s lines of text to public paste service…
et[0]: %s tekstirea üleslaadimine avalikule pastisaidile…
et[1]: %s tekstirea üleslaadimine avalikule pastisaidile…

en: Upload image to public paste service?
et: Kas soovid pildi üles laadida avalikule pastisaidile?

en: Uploading image to public paste service…
et: Pildi üleslaadimine avalikule pastisaidile…

note: Translators: %s is a filename
en: Upload “%s” to public paste service?
et: Kas soovid „%s“ üles laadida avalikule pastisaidile?

note: Translators: %s is a filename
en: Uploading “%s” to public paste service…
et: „%s“ üleslaadimine avalikule pastisaidile…

note: translators: %s is a nick, #%s a channel
en: %s in #%s
et: %s #%s kanalis

en: Paste from %s
et: Aseta %s-st

en: _Back
et: _Tagasi

en: _Done
et: _Valmis

en: _Next
et: _Edasi

note: commands that would be nice to support: AWAY: N_("/AWAY [<message>] — sets or unsets away message"), LIST: N_("/LIST [<channel>] — lists stats on <channel>, or all channels on the server"), MODE: "/MODE <mode> <nick|channel> — ", NOTICE: N_("/NOTICE <nick|channel> <message> — sends notice to <nick|c
en: /CLOSE [<channel>] [<reason>] — closes <channel>, by default the current one
et: /CLOSE [<kanal>] [<põhjus>] — sulgeb <kanali>, kui kanalinime pole täpsustatud, siis suletakse käesolev kanal

en: /HELP [<command>] — displays help for <command>, or a list of available commands
et: /HELP [<käsk>] — kuvab <käsu> kohta käivat abiteavet või saadaolevate käskude nimekirja

en: /INVITE <nick> [<channel>] — invites <nick> to <channel>, or the current one
et: /INVITE <hüüdnimi> [<kanal>] — kutsub <hüüdnimega> kasutaja <kanalisse>, kanalinime mittetäpsustamisel kutsutakse käesolevasse kanalisse

en: /JOIN <channel> — joins <channel>
et: /JOIN <kanal> — siseneb <kanalisse>

en: /KICK <nick> — kicks <nick> from current channel
et: /KICK <hüüdnimi> — viskab <hüüdnime> käesolevast kanalist välja

en: /ME <action> — sends <action> to the current channel
et: /ME <tegevuse kirjeldus> — postitab <tegevuse kirjelduse> käesolevasse kanalisse

en: /MSG <nick> [<message>] — sends a private message to <nick>
et: /MSG <hüüdnimi> [<sõnum>] — saadab privaatsõnumi <hüüdnimele>

en: /NAMES — lists users on the current channel
et: /NAMES — näitab käesolevas kanalis viibivate kasutajate nimekirja

en: /NICK <nickname> — sets your nick to <nickname>
et: /NICK <hüüdnimi> — muudab su hüüdnime <hüüdnimeks>

en: /PART [<channel>] [<reason>] — leaves <channel>, by default the current one
et: /PART [<kanal>] [<põhjus>] — lahkub <kanalist>, kanalinime mittetäpsustamisel lahkutakse käesolevast kanalist

en: /QUERY <nick> — opens a private conversation with <nick>
et: /QUERY <hüüdnimi> — avab privaatvestluse <hüüdnimega>

en: /QUIT [<reason>] — disconnects from the current server
et: /QUIT [<põhjus>] — katkestab ühenduse käesoleva serveriga

en: /SAY <text> — sends <text> to the current room/contact
et: /SAY <tekst> — saadab <teksti> käesolevale jututoale/kontaktile

en: /TOPIC <topic> — sets the topic to <topic>, or shows the current one
et: /TOPIC <teema> — muudab kanali teema <teemaks> või näitab praegust teemat

en: Unknown command — try /HELP for a list of available commands
et: Tundmatu käsk — et näha kõiki võimalikke käske, kirjuta /HELP

en: Usage: %s
et: Kasutus: %s

en: Known commands:
et: Võimalikud käsud:

en: Users on %s:
et: Kasutajad kanalis %s:

en: No topic set
et: Teema on määramata

en: Add Network
et: Võrgu lisamine

en: %d user | %d users
et[0]: %d kasutaja
et[1]: %d kasutajat

en: Leave chatroom
et: Lahku toast

en: End conversation
et: Lõpeta vestlus

en: Network %s has an error
et: Võrgus %s esineb viga

en: Connected
et: Ühendatud

en: Connecting…
et: Ühendumine…

en: Offline
et: Pole võrgus

en: Unknown
et: Teadmata

en: Could not connect to %s in a safe way.
et: %s-ga ei õnnestunud turvaliselt ühenduda.

en: %s requires a password.
et: %s nõuab parooli.

en: Could not connect to %s. The server is busy.
et: %s-ga ühendumine nurjus. Server on hõivatud.

en: Could not connect to %s.
et: %s-ga ühendumine nurjus.

en: _Save Password
et: _Salvesta parool

en: Should the password be saved?
et: Kas soovid parooli salvestada?

en: Join a room using the + button.
et: Mõnda jututuppa sisenemiseks vajuta + nuppu.

en: Good Bye
et: Nägemiseni

note: Translators: Those are a botname and an accountName, e.g. "Save NickServ password for GNOME"
en: Save %s password for %s?
et: Kas salvestada %s parool %s jaoks?

en: Identification will happen automatically the next time you connect to %s
et: Järgmine kord %s-ga ühendudes tuvastatakse sind automaatselt

en: Save
et: Salvesta

note: Translators: This is the title of the notification announcing a newly received message, in the form "user-nickname in room-display-name"
en: %s in %s
et: %s %s-s

en: %d second ago | %d seconds ago
et[0]: %d sekund tagasi
et[1]: %d sekundit tagasi

en: %d minute ago | %d minutes ago
et[0]: %d minut tagasi
et[1]: %d minutit tagasi

en: %d hour ago | %d hours ago
et[0]: %d tund tagasi
et[1]: %d tundi tagasi

en: %d day ago | %d days ago
et[0]: %d päev tagasi
et[1]: %d päeva tagasi

en: %d week ago | %d weeks ago
et[0]: %d nädal tagasi
et[1]: %d nädalat tagasi

en: %d month ago | %d months ago
et[0]: %d kuu tagasi
et[1]: %d kuud tagasi

en: Available in another room.
et: Olemas teises toas.

en: Online
et: Ühendatud

en: User is online
et: Kasutaja on võrgus

en: User %s is now online.
et: Kasutaja %s on nüüd võrgus.

en: Polari server password for %s
et: Polari serveri parool %s jaoks

en: Polari NickServ password for %s
et: Polari NickServi parool %s jaoks
