PolicyKit-gnome - en to ca-XV translation catalogue (15 entries)

en: Select user...
ca-XV: Seleccioneu l'usuari...

en: _Authenticate
ca-XV: _Autentica

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as one of the users below is required to perform this action.
ca-XV: Una aplicació està intentant realitzar una acció que requereix privilegis. Cal autenticar-se com a un dels usuaris d'ací sota per a dur a terme l'acció.

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication is required to perform this action.
ca-XV: Una aplicació està intentant realitzar una acció que requereix privilegis. Cal autenticar-se per a dur a terme l'acció.

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as the super user is required to perform this action.
ca-XV: Una aplicació està intentant realitzar una acció que requereix privilegis. Cal autenticar-se com a l'usuari primari per a dur a terme l'acció.

en: _Password:
ca-XV: _Contrasenya:

note: Details
en: <small><b>_Details</b></small>
ca-XV: <small><b>_Detalls</b></small>

en: <small><b>Action:</b></small>
ca-XV: <small><b>Acció:</b></small>

en: Click to edit %s
ca-XV: Feu clic per a editar %s

en: <small><b>Vendor:</b></small>
ca-XV: <small><b>Proveïdor:</b></small>

en: Click to open %s
ca-XV: Feu clic per a obrir %s

en: Authenticate
ca-XV: Autentica

en: _Password for %s:
ca-XV: _Contrasenya per a %s:

en: Authentication Failure
ca-XV: Ha fallat l'autenticació

en: Authentication dialog was dismissed by the user
ca-XV: L'usuari ha descartat el diàleg d'autenticació
