PolicyKit-gnome - en to nb translation catalogue (45 entries)

en: Action Identifier
nb: Hendelsesindentifikator

en: The action identifier to use for the button
nb: Hendelsesidentifikatoren som blir brukt på knappen

en: Is Authorized
nb: Er godkjent

en: Whether the process is authorized
nb: Om prosessen er godkjent

en: Is Visible
nb: Er synlig

en: Whether the widget is visible
nb: Om skjermelementet er synlig

en: Can Obtain
nb: Kan oppnå

en: Whether authorization can be obtained
nb: Om godkjennelse kan oppnås

en: Unlock Text
nb: Opplåsningstekst

en: The text to display when prompting the user to unlock.
nb: Teksten som skal vises når brukeren blir spurt om å låse opp.

en: Click to make changes
nb: Klikk for å utføre endringene

en: Unlock Tooltip
nb: Verktøytips for opplåsning

en: The tooltip to display when prompting the user to unlock.
nb: Verktøytipset som skal vises når brukeren blir spurt om å låse opp.

en: Authentication is needed to make changes.
nb: Godkjennelse kreves for å gjøre endringer.

en: Lock Text
nb: Låsningstekst

en: The text to display when prompting the user to lock.
nb: Teksten som skal vises når brukeren blir spurt om å låse.

en: Click to prevent changes
nb: Klikk for å forhindre endringer

en: Lock Tooltip
nb: Verktøytips for låsning

en: The tooltip to display when prompting the user to lock.
nb: Verktøytipset som skal vises når brukeren blir spurt om å låse.

en: To prevent further changes, click the lock.
nb: Klikk på låsen for å forhindre flere endringer.

en: Lock Down Text
nb: Tilgangstengingstekst

en: The text to display when prompting the user to lock down the action for all users.
nb: Teksten som skal vises når brukeren blir spurt om å stenge tilgangen til alle brukerne.

en: Click to lock down
nb: Klikk for å stenge tilgangen

en: Lock Down Tooltip
nb: Verktøytips for tilgangstenging

en: The tooltip to display when prompting the user to lock down the action for all users.
nb: Verktøytipset som skal vises når brukeren blir spurt om å stenge tilgangen til alle brukerne.

en: To prevent users without administrative privileges from making changes, click the lock.
nb: Klikk på låsen for å forhindre brukere uten administrative rettigheter til å gjøre endringer.

en: The text to display when the user cannot obtain authorization through authentication.
nb: Teksten som skal vises når brukeren ikke kan tilegne godkjennelse gjennom autentisering.

en: Not authorized to make changes
nb: Har ikke godkjennelse til å gjøre endringer

en: The tooltip to display when the user cannot obtain authorization through authentication.
nb: Verktøytipset som skal vises når brukeren ikke kan tilegne godkjennesle gjennom autentisering.

en: System policy prevents changes. Contact your system administator.
nb: Systemets retningslinjer forhindrer ytterligere endringer. Kontakt systemadministrator.

en: Select user...
nb: Velg bruker …

en: _Authenticate
nb: _Autentiser

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as one of the users below is required to perform this action.
nb: Et program prøver å utføre en handling som krever rettigheter. Du må autentisere som én av brukerne under for å utføre denne handlingen.

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication is required to perform this action.
nb: Et program prøver å utføre en handling som krever rettigheter. Du må autentisere deg for å utføre denne handlingen.

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as the super user is required to perform this action.
nb: Et program prøver å utføre en handling som krever rettigheter. Du må autentisere som superbruker for å utføre denne handlingen.

en: _Password:
nb: _Passord:

note: Details
en: <small><b>_Details</b></small>
nb: <small><b>_Detaljer</b></small>

en: <small><b>Action:</b></small>
nb: <small><b>Handling:</b></small>

en: Click to edit %s
nb: Klikk for å redigere %s

en: <small><b>Vendor:</b></small>
nb: <small><b>Leverandør:</b></small>

en: Click to open %s
nb: Klikk for å åpne %s

en: Authenticate
nb: Autentiser

en: _Password for %s:
nb: _Passord for %s:

en: Authentication Failure
nb: Autentiseringsfeil

en: Authentation dialog was dismissed by the user
nb: Autentiseringsvinduet ble avvist av brukeren
