PolicyKit-gnome - en to pl translation catalogue (45 entries)

en: Action Identifier
pl: Identyfikator czynności

en: The action identifier to use for the button
pl: Identyfikator czynności do użycia dla przycisku

en: Is Authorized
pl: Jest upoważniony

en: Whether the process is authorized
pl: Określa, czy proces jest upoważniony

en: Is Visible
pl: Jest widoczny

en: Whether the widget is visible
pl: Określa, czy widget jest widoczny

en: Can Obtain
pl: Może uzyskać

en: Whether authorization can be obtained
pl: Określa, czy można uzyskać upoważnienie

en: Unlock Text
pl: Tekst odblokowania

en: The text to display when prompting the user to unlock.
pl: Tekst do wyświetlenia, gdy użytkownik jest proszony o odblokowanie.

en: Click to make changes
pl: Kliknięcie dokona zmian

en: Unlock Tooltip
pl: Tekst podpowiedzi odblokowania

en: The tooltip to display when prompting the user to unlock.
pl: Tekst podpowiedzi do wyświetlenia, gdy użytkownik jest proszony o odblokowanie.

en: Authentication is needed to make changes.
pl: Wymagane jest uwierzytelnienie, aby dokonać zmiany.

en: Lock Text
pl: Tekst zablokowania

en: The text to display when prompting the user to lock.
pl: Tekst do wyświetlenia, gdy użytkownik jest proszony o zablokowanie.

en: Click to prevent changes
pl: Kliknięcie zapobiegnie zmianom

en: Lock Tooltip
pl: Tekst podpowiedzi zablokowania

en: The tooltip to display when prompting the user to lock.
pl: Tekst podpowiedzi do wyświetlenia, gdy użytkownik jest proszony o zablokowanie.

en: To prevent further changes, click the lock.
pl: Aby powstrzymać dalsze zmiany, należy kliknąć blokadę.

en: Lock Down Text
pl: Tekst zablokowania

en: The text to display when prompting the user to lock down the action for all users.
pl: Tekst do wyświetlenia, gdy użytkownik jest proszony o zablokowanie czynności dla wszystkich użytkowników.

en: Click to lock down
pl: Kliknięcie zablokuje

en: Lock Down Tooltip
pl: Tekst podpowiedzi zablokowania

en: The tooltip to display when prompting the user to lock down the action for all users.
pl: Tekst podpowiedzi do wyświetlenia, gdy użytkownik jest proszony o zablokowanie czynności dla wszystkich użytkowników.

en: To prevent users without administrative privileges from making changes, click the lock.
pl: Aby powstrzymać użytkowników bez uprawnień administracyjnych przed dokonaniem zmian, należy kliknąć blokadę.

en: The text to display when the user cannot obtain authorization through authentication.
pl: Tekst do wyświetlenia, gdy użytkownik nie może uzyskać upoważnienia przez uwierzytelnienie.

en: Not authorized to make changes
pl: Brak upoważnienia do dokonania zmian

en: The tooltip to display when the user cannot obtain authorization through authentication.
pl: Tekst podpowiedzi do wyświetlenia, gdy użytkownik nie może uzyskać upoważnienia przez uwierzytelnienie.

en: System policy prevents changes. Contact your system administator.
pl: Polityka systemu powstrzymuje zmiany. Proszę skontaktować się z administratorem systemu.

en: Select user...
pl: Wybór użytkownika...

en: _Authenticate
pl: _Uwierzytelnij

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as one of the users below is required to perform this action.
pl: Program próbuje dokonać działania wymagającego upoważnienia. Aby dokonać tego działania wymagane jest uwierzytelnienie jako jeden z poniższych użytkowników.

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication is required to perform this action.
pl: Program próbuje dokonać działania wymagającego upoważnienia. Aby dokonać tego działania wymagane jest uwierzytelnienie.

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as the super user is required to perform this action.
pl: Program próbuje dokonać działania wymagającego upoważnienia. Aby dokonać tego działania wymagane jest uwierzytelnienie jako administrator.

en: _Password:
pl: _Hasło:

note: Details
en: <small><b>_Details</b></small>
pl: <small><b>S_zczegóły</b></small>

en: <small><b>Action:</b></small>
pl: <small><b>Działanie:</b></small>

en: Click to edit %s
pl: Kliknięcie otworzy %s do modyfikacji

en: <small><b>Vendor:</b></small>
pl: <small><b>Dostawca:</b></small>

en: Click to open %s
pl: Kliknięcie otworzy %s

en: Authenticate
pl: Uwierzytelnianie

en: _Password for %s:
pl: _Hasło użytkownika %s:

en: Authentication Failure
pl: Błąd uwierzytelniania

en: Authentication dialog was dismissed by the user
pl: Okno dialogowe uwierzytelnienia zostało odrzucone przez użytkownika
