PolicyKit-gnome - en to sr translation catalogue (45 entries)

en: Action Identifier
sr: Идентификатор акције

en: The action identifier to use for the button
sr: Идентификатор акције који ће се користити за дугме

en: Is Authorized
sr: Овлашћен је

en: Whether the process is authorized
sr: Показује да ли је процес овлашћен

en: Is Visible
sr: Видљив је

en: Whether the widget is visible
sr: Показује да ли је виџет видљив

en: Can Obtain
sr: Може добити

en: Whether authorization can be obtained
sr: Показује да ли овлашћење може бити добијено

en: Unlock Text
sr: Текст за откључавање

en: The text to display when prompting the user to unlock.
sr: Текст који ће бити приказан када се тражи од корисника да откључа.

en: Click to make changes
sr: Кликните да измените

en: Unlock Tooltip
sr: Објашњење за откључавање

en: The tooltip to display when prompting the user to unlock.
sr: Објашњење које ће бити приказано када се тражи од корисника да откључа.

en: Authentication is needed to make changes.
sr: Потврђивање идентитета је потребно за уношење измена.

en: Lock Text
sr: Текст за закључавање

en: The text to display when prompting the user to lock.
sr: Текст који ће бити приказан када се тражи од корисника да закључа.

en: Click to prevent changes
sr: Кликните да спречите промене

en: Lock Tooltip
sr: Објашњење за закључавање

en: The tooltip to display when prompting the user to lock.
sr: Објашњење које ће бити приказано када се тражи од корисника да закључа.

en: To prevent further changes, click the lock.
sr: Да бисте спречили будуће измене, кликните на дугме за закључавање.

en: Lock Down Text
sr: Текст за трајно закључавање

en: The text to display when prompting the user to lock down the action for all users.
sr: Текст који ће бити приказан када се тражи од корисника да трајно закључа акцију за све кориснике.

en: Click to lock down
sr: Кликните да трајно закључате

en: Lock Down Tooltip
sr: Објашњење за трајно закључавање

en: The tooltip to display when prompting the user to lock down the action for all users.
sr: Објашњење које ће бити приказано када се тражи од корисника да закључа акцију за све кориснике.

en: To prevent users without administrative privileges from making changes, click the lock.
sr: Да бисте спречили кориснике без администраторских овлашћења да уносе измене, кликните на дугме за закључавање.

en: The text to display when the user cannot obtain authorization through authentication.
sr: Текст који ће бити приказан када корисник не може да добије дозволу потврђивањем идентитета.

en: Not authorized to make changes
sr: Нисте овлашћени да уносите измене

en: The tooltip to display when the user cannot obtain authorization through authentication.
sr: Објашњење које ће бити приказано када корисник не може да добије дозволу потврђивањем идентитета.

en: System policy prevents changes. Contact your system administator.
sr: Безбедност система спречава измене. Контактирајте администатора система.

en: Select user...
sr: Изаберите корисника...

en: _Authenticate
sr: _Потврди идентитет

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as one of the users below is required to perform this action.
sr: Једна апликација покушава да изврши радњу која захтева извесна овлашћења. Морате да потврдите да сте један од наведених корисника за извршавање ове радње.

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication is required to perform this action.
sr: Једна апликација покушава да изврши радњу која захтева извесна овлашћења. Морате да потврдите идентитет за извршавање ове радње.

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as the super user is required to perform this action.
sr: Једна апликација покушава да изврши радњу која захтева извесна овлашћења. Морате да се представите као администратор за извршавање ове радње.

en: _Password:
sr: _Лозинка:

note: Details
en: <small><b>_Details</b></small>
sr: <small><b>_Детаљи</b></small>

en: <small><b>Action:</b></small>
sr: <small><b>Акција:</b></small>

en: Click to edit %s
sr: Кликните да уредите %s

en: <small><b>Vendor:</b></small>
sr: <small><b>Произвођач:</b></small>

en: Click to open %s
sr: Кликните да отворите %s

en: Authenticate
sr: Потврђивање идентитета

en: _Password for %s:
sr: _Лозинка за %s:

en: Authentication Failure
sr: Потврђивање идентитета није успело

en: PolicyKit Authentication Agent
sr: ПолисиКит Агент аутентификације
