policykit-gnome - en to uk translation catalogue (46 entries)

en: Action Identifier
uk: Ідентификатор дії

en: The action identifier to use for the button
uk: Ідентифікатор дії для використання у кнопці

en: Is Authorized
uk: Авторизований

en: Whether the process is authorized
uk: Чи процес є авторизованим

en: Is Visible
uk: Видимий

en: Whether the widget is visible
uk: Чи процес є видимим

en: Can Obtain
uk: Може отримати

en: Whether authorization can be obtained
uk: Чи можна отримати авторизацію

en: Unlock Text
uk: Текст розблокування

en: The text to display when prompting the user to unlock.
uk: Текст, що виводиться при запиті на розблокування користувача.

en: Click to make changes
uk: Натисніть для внесення змін...

en: Unlock Tooltip
uk: Підказка розблокування

en: The tooltip to display when prompting the user to unlock.
uk: Підказка, що виводиться при запиті на розблокування користувача.

en: Authentication is needed to make changes.
uk: Для внесення змін потрібна авторизація.

en: Lock Text
uk: Текст блокування

en: The text to display when prompting the user to lock.
uk: Текст, що виводиться при запиті на блокування користувача.

en: Lock Tooltip
uk: Підказка блокування

en: The tooltip to display when prompting the user to lock.
uk: Підказка, що виводиться при запиті на блокування.

en: To prevent further changes, click the lock.
uk: Для запобігання подальшим змінам, клацніть на блокування.

en: Lock Down Text
uk: Текст повного блокування

en: The text to display when prompting the user to lock down the action for all users.
uk: Текст, що виводиться при запиті на повне блокування дії усіх користувачів.

en: Click to lock down
uk: Натисніть для повного блокування

en: Lock Down Tooltip
uk: Підказка повного блокування

en: The tooltip to display when prompting the user to lock down the action for all users.
uk: Підказка, що виводиться при запиті на повне блокування дії усіх користувачів.

en: To prevent users without administrative privileges from making changes, click the lock.
uk: Для запобігання подальшим змінам користувачам без адміністративних привілей, клацніть на блокування.

en: The text to display when the user cannot obtain authorization through authentication.
uk: Текст, що виводиться коли користувач не може отримати авторизацію шляхом автентифікації.

en: Not authorized to make changes
uk: Не авторизований для внесення змін

en: The tooltip to display when the user cannot obtain authorization through authentication.
uk: Підказка, що виводиться коли користувач не може отримати авторизацію шляхом автентифікації.

en: System policy prevents changes. Contact your system administator.
uk: Системна політика запобігає змінами. Зверніться до системного адміністратора.

note: Translators: this string is appended to the tooltip if the action is * currently locked down
en: This button is locked down so only users with administrative privileges can unlock it. Right-click the button to remove the lock down.
uk: Ця кнопка заблокована, тож тільки користувачі з адміністративними привілеями можуть її розблокувати. Клацніть правою кнопкою для видалення блокування.

en: Click the icon to drop all elevated privileges
uk: Клацніть на значку для скидання усіх підвищених привілей

en: Select user...
uk: Виберіть користувача...

en: _Authenticate
uk: _Автентифікація

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as one of the users below is required to perform this action.
uk: Програма намагається виконати дію, яка вимагає додаткових привілеїв. Для виконання цієї дії потрібна автентифікація від імені одного з перелічених нижче користувачів.

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication is required to perform this action.
uk: Програма намагається виконати дію, яка вимагає додаткових привілеїв. Для виконання цієї дії потрібна автентифікація.

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as the super user is required to perform this action.
uk: Програма намагається виконати дію, яка вимагає додаткових привілеїв. Для виконання цієї дії потрібна автентифікація користувача root.

en: _Password:
uk: _Пароль:

note: Details
en: <small><b>_Details</b></small>
uk: <small><b>_Відомості</b></small>

en: <small><b>Action:</b></small>
uk: <small><b>Дія:</b></small>

en: Click to edit %s
uk: Натисніть, щоб змінити %s

en: <small><b>Vendor:</b></small>
uk: <small><b>Виробник:</b></small>

en: Click to open %s
uk: Натисніть, щоб відкрити %s

en: Authenticate
uk: Автентифікація

en: _Password for %s:
uk: _Пароль користувача %s:

en: Authentication Failure
uk: Помилка при автентифікації

en: PolicyKit Authentication Agent
uk: Агент автентифікації PolicyKit
