polkit master - en to hr translation catalogue (25 entries)

en: Run a program as another user
hr: Pokreni programe kao drugi korisnik

en: Authentication is required to run a program as another user
hr: Potrebna je ovjera za pokretanje programa kao drugog korisnika

en: Run the polkit example program Frobnicate
hr: Pokreni primjer PolicyKit programa Frobnicate

en: Authentication is required to run the polkit example program Frobnicate (user=$(user), user.gecos=$(user.gecos), user.display=$(user.display), program=$(program), command_line=$(command_line))
hr: Potrebna je ovjera za pokretanje PolicyKit programa Frobnicate (user=$(korisnik), program=$(program), command_line=$(naredbeni_redak))

en: Only output information about ACTION
hr: Samo izlazne informacije o RADNJAMA

en: ACTION
hr: RADNJA

en: Output detailed action information
hr: Opširnije izlazne informacije radnje

en: Show version
hr: Prikaži inačicu

en: [--action-id ACTION]
hr: [--action-id RADNJA]

en: Report bugs to: %s
    %s home page: <%s>
hr: Prijavite greške na: %s
    %s početna stranica: <%s>

en: %s: Unexpected argument `%s'
hr: %s: Neočekivani argument '%s'

en: Usage:
      pkcheck [OPTION...]
    
    Help Options:
      -h, --help                         Show help options
    
    Application Options:
      -a, --action-id=ACTION             Check authorization to perform ACTION
      -u, --allow-user-interaction       Interact with the user if necessary
      -d, --details=KEY VALUE            Add (KEY, VALUE) to information about the action
      --enable-internal-agent            Use an internal authentication agent if necessary
      --list-temp                        List temporary authorizations for current session
      -p, --process=PID[,START_TIME,UID] Check authorization of specified process
      --revoke-temp                      Revoke all temporary authorizations for current session
      -s, --system-bus-name=BUS_NAME     Check authorization of owner of BUS_NAME
      --version                          Show version
    
    Report bugs to: %s
    %s home page: <%s>
hr: Upotreba:
      pkcheck [MOGUĆNOST...]
    
    Mogućnosti pomoći:
      -h, --help                         Prikaži mogućnosti pomoći
    
    Mogućnosti aplikacije:
      -a, --action-id=RADNJA             Provjeri ovjeru za pokretanje RADNJE
      -u, --allow-user-interaction       Djeluj s korisnikom ako je  potrebno
      -d, --details=KLJUČ VRIJEDNOST            Dodaj (KLJUČ, VRIJEDNOST) u informaciju o radnji
      --enable-internal-agent            Koristi unutrašnjeg agenta ovjere ako je potrebno
      --list-temp                        Prikaži privremena ovlaštenja za trenutnu sesiju
      -p, --process=PID[,POČETNO_VRIJEME,UID] Provjeri ovlaštenja za određeni proces
      --revoke-temp                      Opozovi sva privremena ovlaštenja za trenutnu sesiju
      -s, --system-bus-name=BUS_NAZIV     Provjeri ovlaštenja vlasnika od BUS_NAZIVA
      --version                          Prikaži inačicu
    
    Prijavi greške na: %s
    %s početna stranica: <%s>

en: %s: Argument expected after `%s'
hr: %s: Očekivani argument nakon `%s'

en: %s: Invalid --process value `%s'
hr: %s: Neispravna --process vrijednost `%s'

en: %s: Two arguments expected after `--detail'
hr: %s: Dva argumenta su očekivana nakon `--detail'

en: %s: Subject not specified
hr: %s: Subjekt nije određen

note: Translators: message shown when trying to run a program as root. Do not * translate the $(program) fragment - it will be expanded to the path * of the program e.g.  /bin/bash.
en: Authentication is needed to run `$(program)' as the super user
hr: Potrebna je ovjera za pokretanje `$(program)' kao super korisnika

note: Translators: message shown when trying to run a program as another user. * Do not translate the $(program) or $(user) fragments - the former will * be expanded to the path of the program e.g. "/bin/bash" and the latter * to the user e.g. "John Doe (johndoe)" or "johndoe".
en: Authentication is needed to run `$(program)' as user $(user.display)
hr: Potrebna je ovjera za pokretanje `$(program)' kao korisnika $(user.display)

en: Don't replace existing agent if any
hr: Ne zamjenjuj postojećeg agenta ako postoji

en: Close FD when the agent is registered
hr: Zatvori FD kada je agent registriran

en: Register the agent for the specified process
hr: Registriraj agenta za određeni proces

en: PID[,START_TIME]
hr: PID[,POČETNO_VRIJEME]

en: Register the agent owner of BUS_NAME
hr: Registriraj vlasnika agenta BUS_NAZIVA

en: BUS_NAME
hr: BUS_NAZIV

en: %s: Invalid process specifier `%s'
hr: %s: Neispravan razvrstač procesa `%s'
