polkit master - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: Run a program as another user
nl: Voer een programma uit als een andere gebruiker

en: Authentication is required to run a program as another user
nl: Authenticatie is vereist om een programma als een andere gebruiker uit te voeren

en: Run the polkit example program Frobnicate
nl: Polkit-voorbeeldprogramma Frobnicate uitvoeren

en: Authentication is required to run the polkit example program Frobnicate (user=$(user), user.gecos=$(user.gecos), user.display=$(user.display), program=$(program), command_line=$(command_line))
nl: Authenticatie is vereist om het Polkit-voorbeeldprogramma Frobnicate uit te voeren (user=$(user), user.gecos=$(user.gecos), user.display=$(user.display), program=$(program), command_line=$(command_line))

en: Only output information about ACTION
nl: Enkel informatie over ACTIE uitvoeren

en: ACTION
nl: ACTIE

en: Output detailed action information
nl: Gedetailleerde actie-informatie tonen

en: Show version
nl: Versie tonen

en: [--action-id ACTION]
nl: [--action-id ACTIE]

en: Report bugs to: %s
    %s home page: <%s>
nl: Gelieve problemen te melden aan: %s
    %s projectwebsite: <%s>

en: %s: Unexpected argument `%s'
nl: %s: Onverwachte parameter `%s'

en: Usage:
      pkcheck [OPTION...]
    
    Help Options:
      -h, --help                         Show help options
    
    Application Options:
      -a, --action-id=ACTION             Check authorization to perform ACTION
      -u, --allow-user-interaction       Interact with the user if necessary
      -d, --details=KEY VALUE            Add (KEY, VALUE) to information about the action
      --enable-internal-agent            Use an internal authentication agent if necessary
      --list-temp                        List temporary authorizations for current session
      -p, --process=PID[,START_TIME,UID] Check authorization of specified process
      --revoke-temp                      Revoke all temporary authorizations for current session
      -s, --system-bus-name=BUS_NAME     Check authorization of owner of BUS_NAME
      --version                          Show version
    
    Report bugs to: %s
    %s home page: <%s>
nl: Gebruik:
      pkcheck [OPTIE...]
    
    Hulpopties:
      -h, --help                         Hulpopties tonen
    
    Toepassingsopties:
      -a, --action-id=ACTIE             Controleer vereiste autorisatie voor ACTIE
      -u, --allow-user-interaction       Interageer indien nodig met de gebruiker
      -d, --details=SLEUTEL WAARDE            Voeg (SLEUTEL, WAARDE) toe aan informatie over de actie
      --enable-internal-agent            Gebruik indien nodig een interne authenticatieagent
      --list-temp                        Lijst tijdelijke autorisaties voor huidige sessies op
      -p, --process=PID[,BEGINTIJD,UID] Controleer autorisatie van opgegeven proces
      --revoke-temp                      Trek alle tijdelijke autorisaties voor huidige sessie in
      -s, --system-bus-name=BUSNAAM     Controleer autorisatie van eigenaar van BUSNAAM
      --version                          Versie tonen
    
    Gelieve problemen te melden aan: %s
    %s projectwebsite: <%s>

en: %s: Argument expected after `%s'
nl: %s: Parameter verwacht na `%s'

en: %s: Invalid --process value `%s'
nl: %s: Ongeldige --process-waarde `%s'

en: %s: Two arguments expected after `--detail'
nl: %s: Twee parameters verwacht na `--detail'

en: %s: Subject not specified
nl: %s: Onderwerp niet opgegeven

note: Translators: message shown when trying to run a program as root. Do not * translate the $(program) fragment - it will be expanded to the path * of the program e.g.  /bin/bash.
en: Authentication is needed to run `$(program)' as the super user
nl: Authenticatie is vereist om `$(program)' uit te voeren als de rootgebruiker

note: Translators: message shown when trying to run a program as another user. * Do not translate the $(program) or $(user) fragments - the former will * be expanded to the path of the program e.g. "/bin/bash" and the latter * to the user e.g. "John Doe (johndoe)" or "johndoe".
en: Authentication is needed to run `$(program)' as user $(user.display)
nl: Authenticatie is vereist om `$(program)' uit te voeren als gebruiker $(user.display)

en: Don't replace existing agent if any
nl: Indien er reeds een bestaande agent is, deze niet vervangen

en: Close FD when the agent is registered
nl: FD sluiten wanneer de agent geregistreerd is

en: Register the agent for the specified process
nl: Registreer de agent voor het opgegeven proces

en: PID[,START_TIME]
nl: PID[,BEGINTIJD]

en: Register the agent for the owner of BUS_NAME
nl: Registreer de agent voor de eigenaar van BUSNAAM

en: BUS_NAME
nl: BUSNAAM

en: %s: Invalid process specifier `%s'
nl: %s: Ongeldige processpecificeerder `%s'
