polkit master - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Run a program as another user
sk: Spustenie programu ako iný používateľ

en: Authentication is required to run a program as another user
sk: Na spustenie programu ako iný používateľ sa vyžaduje overenie totožnosti

en: Run the polkit example program Frobnicate
sk: Spustenie vzorového programu Frobnicate nástroja polkit

en: Authentication is required to run the polkit example program Frobnicate (user=$(user), user.gecos=$(user.gecos), user.display=$(user.display), program=$(program), command_line=$(command_line))
sk: Na spustenie vzorového programu Frobnicate nástroja polkit sa vyžaduje overenie totožnosti (user=$(user), user.gecos=$(user.gecos), user.display=$(user.display), program=$(program), command_line=$(command_line))

en: Only output information about ACTION
sk: Iba výstup informácií o AKCII

en: ACTION
sk: AKCIA

en: Output detailed action information
sk: Podrobný výstup informácií o AKCII

en: Show version
sk: Zobrazí verziu

en: [--action-id ACTION]
sk: [--action-id AKCIA]

en: Report bugs to: %s
    %s home page: <%s>
sk: Chyby nahláste na: %s
    Domovská stránka balíka %s: <%s>

en: %s: Unexpected argument `%s'
sk: %s: Neočakávaný parameter „%s“

en: Usage:
      pkcheck [OPTION...]
    
    Help Options:
      -h, --help                         Show help options
    
    Application Options:
      -a, --action-id=ACTION             Check authorization to perform ACTION
      -u, --allow-user-interaction       Interact with the user if necessary
      -d, --details=KEY VALUE            Add (KEY, VALUE) to information about the action
      --enable-internal-agent            Use an internal authentication agent if necessary
      --list-temp                        List temporary authorizations for current session
      -p, --process=PID[,START_TIME,UID] Check authorization of specified process
      --revoke-temp                      Revoke all temporary authorizations for current session
      -s, --system-bus-name=BUS_NAME     Check authorization of owner of BUS_NAME
      --version                          Show version
    
    Report bugs to: %s
    %s home page: <%s>
sk: Použitie:
      pkcheck [VOĽBA...]
    
    Voľby pomocníka:
      -h, --help                         Zobrazí voľby pomocníka
    
    Voľby aplikácie:
      -a, --action-id=AKCIA             Skontroluje overenie totožnosti na vykonanie AKCIE
      -u, --allow-user-interaction       Umožní interakciu s používateľom, ak je to potrebné
      -d, --details=KĽÚČ HODNOTA            Pridá parametre (KĽÚČ, HODNOTA) do informácií o akcii
      --enable-internal-agent            Použije vnútorného agenta overenia totožnosti, ak je to potrebné
      --list-temp                        Vypíše dočasné overenia totožností pre aktuálnu reláciu
      -p, --process=PID[,ČAS_SPUSTENIA,UID] Skontroluje overenie totožnosti určeného procesu
      --revoke-temp                      Odvolá všetky dočasné overenia totožností pre aktuálnu reláciu
      -s, --system-bus-name=NÁZOV_ZBERNICE     Skontroluje overenie totožnosti vlastníka definovaného premennou NÁZOV_ZBERNICE
      --version                          Zobrazí verziu
    
    Chyby nahláste na: %s
    Domovská stránka balíka %s: <%s>

en: %s: Argument expected after `%s'
sk: %s: Očakával sa parameter po voľbe „%s“

en: %s: Invalid --process value `%s'
sk: %s: Neplatný parameter voľby --process value „%s“

en: %s: Two arguments expected after `--detail'
sk: %s: Očakávali sa dva parametre po voľbe „--detail“

en: %s: Subject not specified
sk: %s: Predmet nebol určený

note: Translators: message shown when trying to run a program as root. Do not * translate the $(program) fragment - it will be expanded to the path * of the program e.g.  /bin/bash.
en: Authentication is needed to run `$(program)' as the super user
sk: Na spustenie programu „$(program)“ ako superpoužívateľ sa vyžaduje overenie totožnosti

note: Translators: message shown when trying to run a program as another user. * Do not translate the $(program) or $(user) fragments - the former will * be expanded to the path of the program e.g. "/bin/bash" and the latter * to the user e.g. "John Doe (johndoe)" or "johndoe".
en: Authentication is needed to run `$(program)' as user $(user.display)
sk: Na spustenie programu „$(program)“ ako používateľ $(user.display) sa vyžaduje overenie totožnosti

en: Don't replace existing agent if any
sk: Nenahradí existujúceho agenta, ak nejaký existuje

en: Close FD when the agent is registered
sk: Zavrie FD, keď je agent zaregistrovaný

en: Register the agent for the specified process
sk: Zaregistruje agenta pre určený proces

en: PID[,START_TIME]
sk: PID[,ČAS_SPUSTENIA]

en: Register the agent owner of BUS_NAME
sk: Zaregistruje agenta pre vlastníka definovaného premennou NÁZOV_ZBERNICE

en: BUS_NAME
sk: NÁZOV_ZBERNICE

en: %s: Invalid process specifier `%s'
sk: %s: Neplatný určovateľ procesu „%s“
