polkit master - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Run a program as another user
uk: Виконання програми від імені іншого користувача

en: Authentication is required to run a program as another user
uk: Для виконання програми від імені іншого користувача слід пройти розпізнавання

en: Run the polkit example program Frobnicate
uk: Виконання прикладу програми polkit Frobnicate

en: Authentication is required to run the polkit example program Frobnicate (user=$(user), user.gecos=$(user.gecos), user.display=$(user.display), program=$(program), command_line=$(command_line))
uk: Для запуску прикладу програми polkit Frobnicate (user=$(user), user.gecos=$(user.gecos), user.display=$(user.display), program=$(program), command_line=$(command_line)) слід пройти розпізнавання

en: Only output information about ACTION
uk: Вивести дані лише щодо дії ДІЯ

en: ACTION
uk: ДІЯ

en: Output detailed action information
uk: Вивести докладні дані щодо дії

en: Show version
uk: Показати дані щодо версії

en: [--action-id ACTION]
uk: [--action-id ДІЯ]

en: Report bugs to: %s
    %s home page: <%s>
uk: Про вади повідомляйте за такою адресою: %s
    Домашня сторінка %s: <%s>

en: %s: Unexpected argument `%s'
uk: %s: неочікуваний аргумент «%s»

en: Usage:
      pkcheck [OPTION...]
    
    Help Options:
      -h, --help                         Show help options
    
    Application Options:
      -a, --action-id=ACTION             Check authorization to perform ACTION
      -u, --allow-user-interaction       Interact with the user if necessary
      -d, --details=KEY VALUE            Add (KEY, VALUE) to information about the action
      --enable-internal-agent            Use an internal authentication agent if necessary
      --list-temp                        List temporary authorizations for current session
      -p, --process=PID[,START_TIME,UID] Check authorization of specified process
      --revoke-temp                      Revoke all temporary authorizations for current session
      -s, --system-bus-name=BUS_NAME     Check authorization of owner of BUS_NAME
      --version                          Show version
    
    Report bugs to: %s
    %s home page: <%s>
uk: Користування:
      pkcheck [ПАРАМЕТР...]
    
    Параметри довідки:
      -h, --help                         Вивести довідку щодо параметрів
    
    Параметри програми:
      -a, --action-id=ДІЯ                Перевірити уповноваження щодо виконання дії ДІЯ
      -u, --allow-user-interaction       Взаємодіяти із користувачем, якщо потрібно
      -d, --details=КЛЮЧ ЗНАЧЕННЯ        Додати пару (КЛЮЧ, ЗНАЧЕННЯ) до інформації щодо дії
      --enable-internal-agent            Використати вбудований агент розпізнавання, якщо потрібно
      --list-temp                        Вивести список тимчасових уповноважень для поточного сеансу
      -p, --process=PID[,ЧАС_ЗАПУСКУ,UID] Перевірити уповноваження для вказаного процесу
      --revoke-temp                      Відкликати усі тимчасові уповноваження для поточного сеансу
      -s, --system-bus-name=НАЗВА_КАНАЛУ Перевірити уповноваження власника НАЗВА_КАНАЛУ
      --version                          Вивести дані щодо версії
    
    Про вади повідомляйте за такою адресою: %s
    Домашня сторінка %s: <%s>

en: %s: Argument expected after `%s'
uk: %s: після «%s» мало бути вказано аргумент'

en: %s: Invalid --process value `%s'
uk: %s: некоректне значення --process, «%s»

en: %s: Two arguments expected after `--detail'
uk: %s: після «--detail» мало бути вказано два аргументи

en: %s: Subject not specified
uk: %s: не вказано суб’єкт

note: Translators: message shown when trying to run a program as root. Do not * translate the $(program) fragment - it will be expanded to the path * of the program e.g.  /bin/bash.
en: Authentication is needed to run `$(program)' as the super user
uk: Для запуску «$(program)» від імені суперкористувача слід пройти розпізнавання

note: Translators: message shown when trying to run a program as another user. * Do not translate the $(program) or $(user) fragments - the former will * be expanded to the path of the program e.g. "/bin/bash" and the latter * to the user e.g. "John Doe (johndoe)" or "johndoe".
en: Authentication is needed to run `$(program)' as user $(user.display)
uk: Для запуску «$(program)» від імені користувача $(user.display) слід пройти розпізнавання

en: Don't replace existing agent if any
uk: Не змінювати наявного агента, якщо такий є

en: Close FD when the agent is registered
uk: Закрити дескриптор файла, якщо агент не зареєстровано

en: FD
uk: ДФ

en: Register the agent for the specified process
uk: Зареєструвати агент для вказаного процесу

en: PID[,START_TIME]
uk: PID[,ЧАС_ЗАПУСКУ]

en: Register the agent for the owner of BUS_NAME
uk: Зареєструвати агент для власника НАЗВА_КАНАЛУ

en: BUS_NAME
uk: НАЗВА_КАНАЛУ

en: %s: Invalid process specifier `%s'
uk: %s: некоректний специфікатор процесу, «%s»
