polkit master - en to tr translation catalogue (26 entries)

en: Run a program as another user
tr: Bir programı başka bir kullanıcı olarak çalıştırın

en: Authentication is required to run a program as another user
tr: Bir programı başka bir kullanıcı olarak çalıştırmak için kimlik doğrulama gerekir

en: Run the polkit example program Frobnicate
tr: polkit örnek programı Frobnicate'i çalıştırın

en: Authentication is required to run the polkit example program Frobnicate (user=$(user), user.gecos=$(user.gecos), user.display=$(user.display), program=$(program), command_line=$(command_line))
tr: polkit örnek programı Frobnicate'i çalıştırmak için kimlik doğrulama gerekir (user=$(user), user.gecos=$(user.gecos), user.display=$(user.display), program=$(program), command_line=$(command_line))

en: Only output information about ACTION
tr: Sadece EYLEM hakkındaki bilgileri çıktı verin

en: ACTION
tr: EYLEM

en: Output detailed action information
tr: Ayrıntılı eylem bilgilerini çıktı verin

en: Show version
tr: Sürümü göster

en: [--action-id ACTION]
tr: [--action-id EYLEM]

en: Report bugs to: %s
    %s home page: <%s>
tr: Hataları şuraya bildirin: %s
    %s ev sayfası: <%s>

en: %s: Unexpected argument `%s'
tr: %s: Beklenmeyen değişken `%s'

en: Usage:
      pkcheck [OPTION...]
    
    Help Options:
      -h, --help                         Show help options
    
    Application Options:
      -a, --action-id=ACTION             Check authorization to perform ACTION
      -u, --allow-user-interaction       Interact with the user if necessary
      -d, --details=KEY VALUE            Add (KEY, VALUE) to information about the action
      --enable-internal-agent            Use an internal authentication agent if necessary
      --list-temp                        List temporary authorizations for current session
      -p, --process=PID[,START_TIME,UID] Check authorization of specified process
      --revoke-temp                      Revoke all temporary authorizations for current session
      -s, --system-bus-name=BUS_NAME     Check authorization of owner of BUS_NAME
      --version                          Show version
    
    Report bugs to: %s
    %s home page: <%s>
tr: Kullanımı:
      pkcheck [SEÇENEK...]
    
    Yardım Seçenekleri:
      -h, --help                         Yardım seçeneklerini göster
    
    Uygulama seçenekleri:
      -a, --action-id=EYLEM               EYLEM'i gerçekleştirmek için yetkilendirmeyi kontrol et
      -u, --allow-user-interaction        Eğer gerekliyse kullanıcı ile etkileşime gir
      -d, --details=ANAHTAR DEĞER         (ANAHTAR, DEĞER)'i eylem hakkındaki bilgilere ekle
      --enable-internal-agent             Eğer gerekirse dahili bir kimlik doğrulama vekilini kullan
      --list-temp                         Geçerli oturum için geçici yetkilendirmeleri listele
      -p, --process=PID[,START_TIME,UID]  Belirtilen sürecin yetkilendirmesini kontrol et
      --revoke-temp                       Geçerli oturum için tüm geçici yetkilendirmeleri iptal et
      -s, --system-bus-name=VERİYOLU_ADI  VERİYOLU_ADI'nın sahibinin yetkilendirmesini kontrol et
      --version                           Sürümü göster
    
    Hataları şuraya bildirin: %s
    %s ev sayfası: <%s>

en: %s: Argument expected after `%s'
tr: %s: `%s'den sonra değişken bekleniyor

en: %s: Invalid --process value `%s'
tr: %s: Geçersiz --process değeri `%s'

en: %s: Two arguments expected after `--detail, -d'
tr: %s: `--detail, -d'den sonra iki değişken bekleniyor

en: %s: Subject not specified
tr: %s: Konu belirtilmedi

note: Translators: message shown when trying to run a program as root. Do not * translate the $(program) fragment - it will be expanded to the path * of the program e.g.  /bin/bash.
en: Authentication is needed to run `$(cmdline_short)' as the super user
tr: `$(cmdline_short)' programını süper kullanıcı olarak çalıştırmak için kimlik doğrulama gerekir

note: Translators: message shown when trying to run a program as another user. * Do not translate the $(program) or $(user) fragments - the former will * be expanded to the path of the program e.g. "/bin/bash" and the latter * to the user e.g. "John Doe (johndoe)" or "johndoe".
en: Authentication is needed to run `$(cmdline_short)' as user $(user.display)
tr: `$(cmdline_short)' programını $(user.display) kullanıcısı olarak çalıştırmak için kimlik doğrulama gerekir

en: Don't replace existing agent if any
tr: Eğer varsa, mevcut vekili değiştirme

en: Close FD when the agent is registered
tr: Vekil kaydedildiğinde FD'yi kapat

en: Register the agent for the specified process
tr: Belirtilen süreç için vekili kaydet

en: PID[,START_TIME]
tr: PID[,BAŞLANGIÇ_ZAMANI]

en: Register the agent for the owner of BUS_NAME
tr: Vekili, VERİYOLU_ADI sahibi için kaydet

en: BUS_NAME
tr: VERİYOLU_ADI

en: %s: Options --process and --system-bus-name are mutually exclusive
tr: %s: --process ve --system-bus-name seçenekleri birbirini dışlar

en: %s: Invalid process specifier `%s'
tr: %s: Geçersiz süreç belirteci `%s'
