popt 1.18 - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: unknown errno
ca: número d'error desconegut

en: option type (%u) not implemented in popt
ca: el tipus d'opció (%u) no està implementat en popt

en: missing argument
ca: manca un argument

en: unknown option
ca: opció desconeguda

en: mutually exclusive logical operations requested
ca: s'ha demanat operacions lògiques mutuament excloents

en: opt->arg should not be NULL
ca: opt->arg no hauria de ser NULL

en: aliases nested too deeply
ca: la recursió d'àlias és massa profunda

en: error in parameter quoting
ca: hi ha un error en l'entrecomillat dels paràmetres

en: invalid numeric value
ca: el valor numèric és invàlid

en: number too large or too small
ca: el número és massa gran o massa petit

en: memory allocation failed
ca: l'assignació de memòria ha fallat

en: unknown error
ca: s'ha produït un error desconegut

en: Show this help message
ca: Mostra aquest missatge d'ajuda

en: Display brief usage message
ca: Mostra un missatge breu d'ús

en: Display option defaults in message
ca: Mostra els valors predeterminats de les opcions al missatge

en: NONE
ca: CAP

en: Usage:
ca: Forma d'ús:

en: [OPTION...]
ca: [OPCIÓ...]
