popt 1.14 - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: unknown errno
cs: neznámé číslo chyby

en: option type (%u) not implemented in popt
cs: typ volby (%u) není v popt implementován

en: missing argument
cs: chybí argument

en: unknown option
cs: neznámá volba

en: mutually exclusive logical operations requested
cs: požadovány vzájemně výlučné logické operace

en: opt->arg should not be NULL
cs: opt->arg nesmí být NULL

en: aliases nested too deeply
cs: aliasy vnořené příliš hluboko

en: error in parameter quoting
cs: chyba v quotování parametrů

en: invalid numeric value
cs: chybná numerická hodnota

en: number too large or too small
cs: číslo je příliš velké nebo příliš malé

en: memory allocation failed
cs: selhala alokace paměti

en: unknown error
cs: neznámá chyba

en: Show this help message
cs: Vypíše tuto nápovědu

en: Display brief usage message
cs: Vypíše krátký návod k použití

en: Display option defaults in message
cs: Zobrazit implicitní volby ve zprávě

en: Terminate options
cs: Ukončí volby

en: Help options:
cs: Volby nápovědy:

en: Options implemented via popt alias/exec:
cs: Volby implementované přes alias/exec poptu:

en: Usage:
cs: Použití:

en: [OPTION...]
cs: [VOLBY…]
