popt 1.11 - en to hu translation catalogue (31 entries)

en: unknown errno
hu: ismeretlen hibaszám

en: option type (%u) not implemented in popt
hu: a kapcsolótípus (%u) nincs megvalósítva a poptban

en: missing argument
hu: hiányzó argumentum

en: unknown option
hu: ismeretlen kapcsoló

en: mutually exclusive logical operations requested
hu: kölcsönösen kizáró logikai műveleteket kért

en: opt->arg should not be NULL
hu: az opt->arg nem lehet NULL

en: aliases nested too deeply
hu: az álnevek túl mélyen vannak egymásba ágyazva

en: error in parameter quoting
hu: hiba a paraméter idézésében

en: invalid numeric value
hu: érvénytelen numerikus érték

en: number too large or too small
hu: a szám túl nagy vagy túl kicsi

en: memory allocation failed
hu: a memóriafoglalás sikertelen

en: config file failed sanity test
hu: a konfigurációs fájl megbukott az ellenőrzésen

en: unknown error
hu: ismeretlen hiba

en: Show this help message
hu: Ezen súgó megjelenítése

en: Display brief usage message
hu: Rövid használati utasítás megjelenítése

en: Display option defaults in message
hu: Kapcsolók alapértelmezéseinek megjelenítése

en: Terminate options
hu: Leállítási kapcsolók

en: Help options:
hu: Súgó kapcsolók:

en: Options implemented via popt alias/exec:
hu: A popt alias/exec segítségével megvalósított kapcsolók:

en: NONE
hu: NINCS

en: VAL
hu: ÉRTÉK

en: INT
hu: EGÉSZ

en: SHORT
hu: RÖVID

en: LONG
hu: HOSSZÚ

en: LONGLONG
hu: DUPLAHOSSZÚ

en: STRING
hu: SZÖVEG

en: FLOAT
hu: LEBEGŐ

en: DOUBLE
hu: DUPLA

en: ARG
hu: PAR

en: Usage:
hu: Használat:

en: [OPTION...]
hu: [KAPCSOLÓ...]
