popt-1.14 - en to lv translation catalogue (24 entries)

en: unknown errno
lv: nezināms kļūdas numurs

en: option type (%u) not implemented in popt
lv: iespējas tips (%u) nav ieviests popt

en: missing argument
lv: trūkst arguments

en: unknown option
lv: nezināma iespēja

en: mutually exclusive logical operations requested
lv: pieprasītas savstarpējie izslēdzošas loģiskās operācijas

en: opt->arg should not be NULL
lv: opcija->arguments nevar būt NULL

en: aliases nested too deeply
lv: aizstājvārdi iegulti pārāk dziļi

en: error in parameter quoting
lv: kļuda parametru citēšanā

en: invalid numeric value
lv: nederīga skaitļa vērtība

en: number too large or too small
lv: skaitlis pārāk liels, vai pārāk mazs

en: memory allocation failed
lv: atmiņas iedalīšana neizdevās

en: unknown error
lv: nezināma kļūda

en: Show this help message
lv: Rādīt šo palīdzības ziņu

en: Display brief usage message
lv: Attēlot īsu izmantošanas ziņu

en: Display option defaults in message
lv: Attēlot noklusētās iespējas ziņā

en: Terminate options
lv: Pārtraukt iespējas

en: Help options:
lv: Palīdzības iespējas:

en: Options implemented via popt alias/exec:
lv: Iespējas ieviestas caur popt aizstājvārda/izpildāmais:

en: NONE
lv: NEKAS

en: VAL
lv: VĒRTĪBA

en: STRING
lv: VIRKNE

en: ARG
lv: ARGUMENTS

en: Usage:
lv: Lietošana:

en: [OPTION...]
lv: [IESPĒJAS..]
