popt 1.14 - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: unknown errno
nl: onbekend foutnummer (errno)

en: option type (%u) not implemented in popt
nl: dit optietype (%u) is niet geïmplementeerd in popt

en: missing argument
nl: ontbrekend argument

en: unknown option
nl: onbekende optie

en: mutually exclusive logical operations requested
nl: elkaar uitsluitende logische operatoren werden gevraagd

en: opt->arg should not be NULL
nl: opt->arg zou niet NULL mogen zijn

en: aliases nested too deeply
nl: aliassen zijn te diep genest

en: error in parameter quoting
nl: fout in de aanhaling van parameters

en: invalid numeric value
nl: ongeldige numerieke waarde

en: number too large or too small
nl: getal is te klein of te groot

en: memory allocation failed
nl: reserveren van geheugen is mislukt

en: config file failed sanity test
nl: configuratie bestand faalde voor de gezond verstand test

en: unknown error
nl: onbekende fout

en: Show this help message
nl: Deze hulptekst tonen

en: Display brief usage message
nl: Een korte gebruikssamenvatting tonen

en: Display option defaults in message
nl: De standaardwaarden van opties tonen in de tekst

en: Terminate options
nl: Opties beëindigen

en: Help options:
nl: Hulp-opties:

en: Options implemented via popt alias/exec:
nl: Opties geïmplementeerd d.m.v. popt alias/exec:

en: NONE
nl: GEEN

en: VAL
nl: WAARDE

en: SHORT
nl: KORT

en: STRING
nl: TEKST

en: Usage:
nl: Gebruik:

en: [OPTION...]
nl: [OPTIE...]
