popt 1.11 - en to tr translation catalogue (23 entries)

en: unknown errno
tr: bilinmeyen hata numarası (errno)

en: option type (%u) not implemented in popt
tr: seçenek türü (%u) popt'ta uygulanmadı

en: missing argument
tr: argüman eksik

en: unknown option
tr: bilinmeyen seçenek

en: mutually exclusive logical operations requested
tr: birbirini dışlayan mantıksal işlemler istendi

en: opt->arg should not be NULL
tr: opt->arg NULL olmamalı

en: aliases nested too deeply
tr: takma adlar çok fazla iç içe geçmiş

en: error in parameter quoting
tr: parametre tırnak işaretleme hatası

en: invalid numeric value
tr: sayısal değer geçersiz

en: number too large or too small
tr: sayı çok büyük veya çok küçük

en: memory allocation failed
tr: bellek ayırma başarısız

en: config file failed sanity test
tr: yapılandırma dosyası doğruluk testi başarısız

en: unknown error
tr: bilinmeyen hata

en: Show this help message
tr: Bu yardım mesajını göster

en: Display brief usage message
tr: Kısa bir kullanım mesajı göster

en: Display option defaults in message
tr: Mesajda öntanımlı seçenekleri göster

en: Terminate options
tr: Seçenekleri sonlandır

en: Help options:
tr: Yardım seçenekleri:

en: Options implemented via popt alias/exec:
tr: popt alias/exec aracılığıyla uygulanan seçenekler:

en: NONE
tr: YOK

en: VAL
tr: DEĞER

en: Usage:
tr: Kullanım:

en: [OPTION...]
tr: [SEÇENEK...]
