popt 1.11 - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: unknown errno
uk: невідомий номер помилки

en: option type (%u) not implemented in popt
uk: тип параметра (%u) у popt не реалізовано

en: missing argument
uk: не вистачає аргументу

en: unknown option
uk: невідомий параметр

en: mutually exclusive logical operations requested
uk: надійшов запит на взаємно виключні логічні операції

en: opt->arg should not be NULL
uk: параметр->аргумент повинне не дорівнювати NULL

en: aliases nested too deeply
uk: надто великий рівень вкладеності у альтернативних назвах

en: error in parameter quoting
uk: помилка у використанні лапок у параметрі

en: invalid numeric value
uk: некоректне значення символічного посилання

en: number too large or too small
uk: число є надто великим або надто малим

en: memory allocation failed
uk: не вдалося отримати місце у пам'яті

en: config file failed sanity test
uk: файл налаштувань не пройшов перевірку на чинність

en: unknown error
uk: невідома помилка

en: Show this help message
uk: Показати цю довідку

en: Display brief usage message
uk: Показати коротку довідку про використання

en: Display option defaults in message
uk: Показати типові значення параметрів у повідомленні

en: Terminate options
uk: Завершити параметри

en: Help options:
uk: Пункти довідки:

en: Options implemented via popt alias/exec:
uk: Параметри, реалізовані за допомогою alias/exec popt:

en: NONE
uk: НІЧОГО

en: VAL
uk: ЗНАЧЕННЯ

en: STRING
uk: РЯДОК

en: ARG
uk: АРГ

en: Usage:
uk: Користування:

en: [OPTION...]
uk: [ПАРАМЕТР...]
