PostGIS - en to pl translation catalogue (8 entries)

note: Tag: title
en: Topology
pl: Topologia

note: Tag: para
en: Details of this project can be found at <ulink url="http://trac.osgeo.org/postgis/wiki/UsersWikiPostgisTopology">PostGIS Topology Wiki</ulink>
pl: Szczegóły tego projektu można znaleźć pod adresem <ulink url="http://trac.osgeo.org/postgis/wiki/UsersWikiPostgisTopology">PostGIS Topology Wiki</ulink>

note: Tag: title
en: Description
pl: Opis

note: Tag: title
en: See Also
pl: Zobacz także

note: Tag: title
en: Examples
pl: Przykłady

note: Tag: para
en: Availability: 2.0.0
pl: Dostępność: 2.0.0

note: Tag: para
en: Availability: 2.0
pl: Dostępność: 2.0

note: Tag: para
en: Availability: 1.1.0
pl: Dostępność: 1.1.0
