PostGIS - en to pl translation catalogue (9 entries)

note: Tag: title
en: Description
pl: Opis

note: Tag: para
en: Availability: 0.8.2, Z and M supported added in 1.1.1
pl: Dostępność: 0.8.2 - wsparcie dla Z i M dodano w wersji 1.1.1

note: Tag: title
en: Examples
pl: Przykłady

note: Tag: title
en: See Also
pl: Zobacz także

note: Tag: para
en: Availability: 1.1.0
pl: Dostępność: 1.1.0

note: Tag: para
en: Availability: 1.1.0, Z and M supported added in 1.1.1
pl: Dostępność: 1.1.0 - wsparcie dla Z i M

note: Tag: para
en: Availability: 1.4.0
pl: Dostępność: 1.4.0

note: Tag: para
en: Availability: 2.0.0
pl: Dostępność: 2.0.0

note: Tag: para
en: Availability: 1.5.0
pl: Dostępność: 1.5.0
