PostGIS - en to ru translation catalogue (5 entries)

note: Tag: title
en: Description
ru: Описание

note: Tag: term
en: unit
ru: единица

note: Tag: term
en: MIXED
ru: СМЕШАННЫЙ

note: Tag: term
en: DIRECT
ru: ПРЯМОЙ

note: Tag: title
en: Examples
ru: Примеры
