libpq (PostgreSQL) 10 - en to he_IL translation catalogue (214 entries)

en: out of memory allocating GSSAPI buffer (%d)
he_IL: אין די זיכרון בהקצאת מאגר GSSAPI (%d)

en: GSSAPI continuation error
he_IL: שגיאה המשך GSSAPI

en: host name must be specified
he_IL: יש לציין שם מחשב מארח

en: duplicate GSS authentication request
he_IL: בקשת אימות GSS כפולה

en: out of memory
he_IL: אין זיכרון פנוי

en: GSSAPI name import error
he_IL: שגיאת ייבוא שם GSSAPI

en: out of memory allocating SSPI buffer (%d)
he_IL: אין די זיכרון בהקצאת מאגר GSSAPI (%d)

en: SSPI continuation error
he_IL: שגיאה המשך SSPI

en: could not acquire SSPI credentials
he_IL: לא יכלו לרכוש אישורים SSPI

en: duplicate SASL authentication request
he_IL: בקשת אימות GSS כפולה

en: none of the server's SASL authentication mechanisms are supported
he_IL: אף אחד מנגנון אימות SASL  של השרת אשר נתמך

en: out of memory allocating SASL buffer (%d)
he_IL: אין די זיכרון בהקצאת מאגר GSSAPI (%d)

en: AuthenticationSASLFinal received from server, but SASL authentication was not completed
he_IL: מהשרת התקבל AuthenticationSASLFinal, אבל אימות SASL לא הושלם

en: SCM_CRED authentication method not supported
he_IL: שיטת האימות SCM_CRED אינה נתמכת

en: Kerberos 4 authentication not supported
he_IL: אימות Kerberos 4 אינו נתמך

en: Kerberos 5 authentication not supported
he_IL: אימות Kerberos 5 אינו נתמך

en: GSSAPI authentication not supported
he_IL: אימות GSSAPI אינו נתמך

en: SSPI authentication not supported
he_IL: אימות SSPI אינו נתמך

en: Crypt authentication not supported
he_IL: אימות Crypt אינו נתמך

en: authentication method %u not supported
he_IL: שיטת האימות %u אינה נתמכת

en: user name lookup failure: error code %lu
he_IL: כישלון בדיקה עבור שם המשתמש: קוד שגיאה % lu

en: could not look up local user ID %d: %s
he_IL: לא יכול לחפש משתמש מקומי עם מזהה % d: %s

en: local user with ID %d does not exist
he_IL: משתמש מקומי עם המזהה %d לא קיים

en: unexpected shape of result set returned for SHOW
he_IL: צורה בלתי צפויה של תוצאה שהוגדרה עבור SHOW

en: password_encryption value too long
he_IL: ערך password_encryption ארוך מדי

en: unknown password encryption algorithm
he_IL: אלגוריתם הצפנת סיסמה לא ידוע

en: could not match %d port numbers to %d hosts
he_IL: לא היתה אפשרות להתאים את %d מספרי הפורטים ל %d למארחים

en: could not get home directory to locate password file
he_IL: לא ניתן לקבל את ספריית הבית על מנת לאתר את קובץ הסיסמאות

en: invalid sslmode value: "%s"
he_IL: ערך sslmode לא חוקי:  "%s"

en: sslmode value "%s" invalid when SSL support is not compiled in
he_IL: ערך sslmode אינו חוקי "%s" כאשר תמיכת SSL אינה מקובצת

en: invalid target_session_attrs value: "%s"
he_IL: ערך target_session_attrs לא חוקי: "%s"

en: could not set socket to TCP no delay mode: %s
he_IL: לא היתה אפשרות להגדיר שקע למצב TCP ללא השהיה: %s

en: could not connect to server: %s
    	Is the server running locally and accepting
    	connections on Unix domain socket "%s"?
he_IL: לא היתה אפשרות להתחבר לשרת: %s
    האם השרת פועל באופן מקומי ומקבל
    חיבורים בתחום Unix שקע "%s"?

en: could not connect to server: %s
    	Is the server running on host "%s" (%s) and accepting
    	TCP/IP connections on port %s?
he_IL: לא היתה אפשרות להתחבר לשרת: %s
    הto השרת פועל במחשב מארח "%s" (%s) ומקבל
    חיבורי TCP/IP בפורט %s?

en: could not connect to server: %s
    	Is the server running on host "%s" and accepting
    	TCP/IP connections on port %s?
he_IL: לא היתה אפשרות להתחבר לשרת: %s
    האם השרת פועל במחשב מארח "%s" ומקבל
    חיבורי TCP/IP בפורט %s?

en: setsockopt(TCP_KEEPIDLE) failed: %s
he_IL: נכשל setsockopt(TCP_KEEPIDLE):  %s

en: setsockopt(TCP_KEEPALIVE) failed: %s
he_IL: נכשל setsockopt(TCP_KEEPALIVE):  %s

en: setsockopt(TCP_KEEPINTVL) failed: %s
he_IL: נכשל setsockopt(TCP_KEEPCNT):  %s

en: setsockopt(TCP_KEEPCNT) failed: %s
he_IL: נכשל setsockopt(TCP_KEEPCNT):  %s

en: WSAIoctl(SIO_KEEPALIVE_VALS) failed: %ui
he_IL: נכשל WSAIoctl(SIO_KEEPALIVE_VALS): % ui

en: invalid port number: "%s"
he_IL: מספר פורט לא חוקי: "%s"

en: Unix-domain socket path "%s" is too long (maximum %d bytes)
he_IL: נתיב שקע Unix-תחום "%s" ארוך מדי (מקסימום %d בתים)

en: could not translate host name "%s" to address: %s
he_IL: לא היתה אפשרות לתרגם את שם המארח "%s" לכתובת: %s

en: could not translate Unix-domain socket path "%s" to address: %s
he_IL: לא היתה אפשרות לתרגם את נתיב שקע Unix-תחןם "%s" לכתובת: %s

en: invalid connection state, probably indicative of memory corruption
he_IL: מצב חיבור לא חוקי, מה שמעיד כנראה על שחיתות בזיכרון

en: could not create socket: %s
he_IL: לא היתה אפשרות ליצור שקע: %s

en: could not set socket to nonblocking mode: %s
he_IL: לא היתה אפשרות להגדיר שקע למצב nonblocking: %s

en: could not set socket to close-on-exec mode: %s
he_IL: לא היתה אפשרות להגדיר שקע למצב  close-on-exec: %s

en: keepalives parameter must be an integer
he_IL: פרמטר keepalives חייב להיות מספר שלם

en: setsockopt(SO_KEEPALIVE) failed: %s
he_IL: נכשל setsockopt(TCP_KEEPALIVE):  %s

en: could not get socket error status: %s
he_IL: לא היתה אפשרות לקבל את מצב שגיאה של שקע: %s

en: could not get client address from socket: %s
he_IL: לא היתה אפשרות לקבל כתובת הלקוח משקע: %s

en: requirepeer parameter is not supported on this platform
he_IL: פרמטר requirepeer אינו נתמך בפלטפורמה זו

en: could not get peer credentials: %s
he_IL: לא היתה אפשרות לקבל את האישורים של peer: %s

en: requirepeer specifies "%s", but actual peer user name is "%s"
he_IL: ציון  requirepeer "%s", אבל בפועל שם המשתמש של peer  הוא "%s"

en: could not send SSL negotiation packet: %s
he_IL: לא יכול לשלוח מנות SSL משא ומתן: %s

en: could not send startup packet: %s
he_IL: לא היתה אפשרות לשלוח את מנת הפעלה: %s

en: server does not support SSL, but SSL was required
he_IL: השרת אינו תומך ב- SSL, אבל SSL היה נדרש

en: received invalid response to SSL negotiation: %c
he_IL: נתקבלה תגובה לא חוקית ממשא ומתן של SSL: %c

en: expected authentication request from server, but received %c
he_IL: צפויה בקשת אימות משרת, אבל התקבל %c

en: unexpected message from server during startup
he_IL: הודעה לא צפויה משרת במהלך אתחול

en: could not make a writable connection to server "%s:%s"
he_IL: לא יכול ליצור חיבור לכתיבה לשרת "%s: %s"

en: test "show transaction_read_only" failed  on "%s:%s"
he_IL: בדיקה "הצג transaction_read_only" נכשלה ב- "%s: %s"

en: invalid connection state %d, probably indicative of memory corruption
he_IL: מצב החיבור לא חוקי %d, כנראה מעיד על נזק לזיכרון

en: PGEventProc "%s" failed during PGEVT_CONNRESET event
he_IL: נכשל PGEventProc "%s" במהלך האירוע PGEVT_CONNRESET

en: invalid LDAP URL "%s": scheme must be ldap://
he_IL: כתובת URL של LDAP לא חוקי "%s": חייב סכימת  ldap://

en: invalid LDAP URL "%s": missing distinguished name
he_IL: כתובת URL של LDAP לא חוקי "%s": חסר שם ייחודי

en: invalid LDAP URL "%s": must have exactly one attribute
he_IL: כתובת URL של LDAP לא חוקי "%s": חייב תכונה אחת בדיוק

en: invalid LDAP URL "%s": must have search scope (base/one/sub)
he_IL: כתובת URL של LDAP לא חוקי "%s": חייב טווח החיפוש (base/one/sub)

en: invalid LDAP URL "%s": no filter
he_IL: כתובת URL של LDAP לא חוקי "%s": אין פילטר

en: invalid LDAP URL "%s": invalid port number
he_IL: כתובת URL של LDAP לא חוקי "%s": מספר פורט לא חוקי

en: could not create LDAP structure
he_IL: לא היתה אפשרות ליצור את המבנה של LDAP

en: lookup on LDAP server failed: %s
he_IL: בדיקת מידע בשרת LDAP נכשלה: %s

en: more than one entry found on LDAP lookup
he_IL: יותר מאחד ערך נמצא בבדיקה של LDAP

en: no entry found on LDAP lookup
he_IL: לא נמצאו ערכים בבדיקה של LDAP

en: attribute has no values on LDAP lookup
he_IL: לתכונה אין ערכים בחיפוש LDAP

en: missing "=" after "%s" in connection info string
he_IL: לא נמצא "=" לאחר "%s" במחרוזת החיבור פרטי

en: invalid connection option "%s"
he_IL: אפשרות חיבור לא חוקי "%s"

en: unterminated quoted string in connection info string
he_IL: מחרוזת ללא סגירה מצוטטת במחרוזת פרטי חיבור

en: could not get home directory to locate service definition file
he_IL: לא ניתן לגשת לספריית הבית כדי לאתר קובץ הגדרת שירות

en: definition of service "%s" not found
he_IL: ההגדרה של שירות '%s' לא נמצא

en: service file "%s" not found
he_IL: קובץ שירות '%s' לא נמצא

en: line %d too long in service file "%s"
he_IL: שורה %d יותר מדי ארוכה בקובץ שירות "%s"

en: syntax error in service file "%s", line %d
he_IL: שגיאת תחביר בקובץ השירות "%s", שורה %d

en: nested service specifications not supported in service file "%s", line %d
he_IL: מפרטי שירות מקוננים אינם נתמכים בקובץ השירות "%s", שורה %d

en: invalid URI propagated to internal parser routine: "%s"
he_IL: לשגרת מנתח פנימי מופץ  URI לא חוקי: "%s"

en: end of string reached when looking for matching "]" in IPv6 host address in URI: "%s"
he_IL: הגעה לסיום מחרוזת בזמן חיפוש התאמת ל "]" ב- IPv6 כתובות של ארח ב- URI: "%s"

en: IPv6 host address may not be empty in URI: "%s"
he_IL: כתובת מחשב מארח של IPv6 אינו יכול להיות ריק ב- URI: "%s"

en: unexpected character "%c" at position %d in URI (expected ":" or "/"): "%s"
he_IL: תו לא צפוי '%c' במיקום %d ב- URI (צפוי ":" או "/"): "%s"

en: extra key/value separator "=" in URI query parameter: "%s"
he_IL: מפריד מפתח/ערך נוסף "=" פרמטר שאילתה של URI: "%s"

en: missing key/value separator "=" in URI query parameter: "%s"
he_IL: חסר מפריד מפתח/ערך "=" בפרמטר שאילתה של URI: "%s"

en: invalid URI query parameter: "%s"
he_IL: פרמטר שאילתה של URI לא חוקי: "%s"

en: invalid percent-encoded token: "%s"
he_IL: אסימן אשר מקודד באחוזים לא חוקי: "%s"

en: forbidden value %%00 in percent-encoded value: "%s"
he_IL: ערך אסור %%00 בערך מקודד באחוזים: "%s"

en: connection pointer is NULL
he_IL: החיבור מצביע הוא NULL

en: WARNING: password file "%s" is not a plain file
he_IL: אזהרה: קובץ הסיסמאות '%s' אינו קובץ רגיל

en: WARNING: password file "%s" has group or world access; permissions should be u=rw (0600) or less
he_IL: אזהרה: לקובץ הסיסמאות "%s" יש גישה קבוצתית או העולם; הרשאות צריך להיות u=rw (0600) או פחות

en: password retrieved from file "%s"
he_IL: הסיסמה שאוחזרו מקובץ "%s"

en: NOTICE
he_IL: הודעות

en: command string is a null pointer
he_IL: מחרוזת הפקודה הוא מצביע null

en: number of parameters must be between 0 and 65535
he_IL: מספר פרמטרים חייב להיות בין 0 ל- 65535\

en: statement name is a null pointer
he_IL: שם המשפט הוא מצביע ריק

en: function requires at least protocol version 3.0
he_IL: פונקציה דורשת לפחות פרוטוקול גירסה 3.0

en: no connection to the server
he_IL: אין חיבור לשרת

en: another command is already in progress
he_IL: פקודה אחרת כבר נמצאת בביצוע

en: length must be given for binary parameter
he_IL: אורך חייב להינתן עבור פרמטר בינארי

en: unexpected asyncStatus: %d
he_IL: בלתי צפוי asyncStatus: %d

en: PGEventProc "%s" failed during PGEVT_RESULTCREATE event
he_IL: נכשל PGEventProc "%s" במהלך האירוע PGEVT_RESULTCREATE

en: COPY terminated by new PQexec
he_IL: תהליך COPY הופסק על-ידי PQexec חדש

en: COPY IN state must be terminated first
he_IL: מצב COPY IN חייב להפסק קודם

en: COPY OUT state must be terminated first
he_IL: מצב COPY OUT חייב להפסק קודם

en: PQexec not allowed during COPY BOTH
he_IL: אינו מותר PQexec  במהלך COPY BOTH

en: no COPY in progress
he_IL: אין COPY בביצוע

en: connection in wrong state
he_IL: החיבור במצב הלא נכון

en: invalid ExecStatusType code
he_IL: קוד ExecStatusTyp לא תקין

en: PGresult is not an error result
he_IL: ערך PGresult אינו תוצאת שגיאה

en: column number %d is out of range 0..%d
he_IL: מספר העמודה %d נמצא מחוץ לטווח 0..%d

en: row number %d is out of range 0..%d
he_IL: מספר שורה %d נמצא מחוץ לטווח 0..%d

en: parameter number %d is out of range 0..%d
he_IL: פרמטר מספר %d נמצא מחוץ לטווח 0..%d

en: could not interpret result from server: %s
he_IL: לא יכלה לפרש את התוצאה מן שרת: %s

en: incomplete multibyte character
he_IL: תווים מרובי-בתים לא שלמים

en: cannot determine OID of function lo_truncate
he_IL: אין אפשרות לקבוע את OID של פונקציה lo_truncate

en: argument of lo_truncate exceeds integer range
he_IL: הארגומנט ל lo_truncate עולה על טווח מספר שלם

en: cannot determine OID of function lo_truncate64
he_IL: אין אפשרות לקבוע את OID של פונקציה lo_truncate64

en: argument of lo_read exceeds integer range
he_IL: הארגומנט ל lo_read עולה על טווח מספר שלם

en: argument of lo_write exceeds integer range
he_IL: הארגומנט ל lo_write עולה על טווח מספר שלם

en: cannot determine OID of function lo_lseek64
he_IL: אין אפשרות לקבוע את OID של פונקציה lo_lseek64

en: cannot determine OID of function lo_create
he_IL: אין אפשרות לקבוע את OID של פונקציה lo_create

en: cannot determine OID of function lo_tell64
he_IL: אין אפשרות לקבוע את OID של פונקציה lo_tell64

en: could not open file "%s": %s
he_IL: לא ניתן לפתוח קובץ "%s": %s

en: could not read from file "%s": %s
he_IL: לא היתה אפשרות לקרוא מתוך הקובץ "%s": %s

en: could not write to file "%s": %s
he_IL: לא ניתן לכתוב את הקובץ "%s": %s

en: query to initialize large object functions did not return data
he_IL: שאילתת לאתחל פונקציות של אובייקט גדול לא החזירה נתונים

en: cannot determine OID of function lo_open
he_IL: אין אפשרות לקבוע את OID של פונקציה lo_open

en: cannot determine OID of function lo_close
he_IL: אין אפשרות לקבוע את OID  של פונקציה lo_close

en: cannot determine OID of function lo_creat
he_IL: אין אפשרות לקבוע את OID  של פונקציה lo_creat

en: cannot determine OID of function lo_unlink
he_IL: אין אפשרות לקבוע את OID של פונקציה lo_unlink

en: cannot determine OID of function lo_lseek
he_IL: אין אפשרות לקבוע את OID  של פונקציה lo_lseek

en: cannot determine OID of function lo_tell
he_IL: אין אפשרות לקבוע את OID של פונקציה lo_tell

en: cannot determine OID of function loread
he_IL: אין אפשרות לקבוע את OID של פונקציה loread

en: cannot determine OID of function lowrite
he_IL: אין אפשרות לקבוע את OID  של פונקציה lowrite

en: integer of size %lu not supported by pqGetInt
he_IL: מספר שלם בגודל % lu אינו נתמך על ידי pqGetInt

en: integer of size %lu not supported by pqPutInt
he_IL: מספר שלם בגודל % lu אינו נתמך על ידי pqPutInt

en: connection not open
he_IL: חיבור לא פתוח

en: server closed the connection unexpectedly
    	This probably means the server terminated abnormally
    	before or while processing the request.
he_IL: שרת סגר את החיבור שבאופן בלתי צפוי
    זה כנראה אומר שהשרת נכבה בצורה חריגה
    לפני או בעת עיבוד הבקשה.

en: timeout expired
he_IL: פג הזמן הקצוב

en: invalid socket
he_IL: שקע לא חוקי

en: select() failed: %s
he_IL: נכשל select(): %s

en: invalid setenv state %c, probably indicative of memory corruption
he_IL: מצב setenv לא תקין %c, כנראה מעידה על נזק לזיכרון

en: invalid state %c, probably indicative of memory corruption
he_IL: מצב לא תקין %c, כנראה מעידה על נזק לזיכרון

en: message type 0x%02x arrived from server while idle
he_IL: סוג ההודעה 0x%02x הגיעו משרת בזמן חוסר פעילות

en: out of memory
he_IL: אין זיכרון פנוי

en: unexpected character %c following empty query response ("I" message)
he_IL: תו לא צפוי% c בעקבות תגובת שאילתה ריקה (הודעת "I")

en: server sent data ("D" message) without prior row description ("T" message)
he_IL: השרת שלח נתונים ("D" הודעה) ללא תיאור השורה מוקדמת (הודעה "T")

en: server sent binary data ("B" message) without prior row description ("T" message)
he_IL: השרת שלח נתונים בינאריים (הודעה "B") ללא תיאור השורה מוקדמת (הודעה "T")

en: unexpected response from server; first received character was "%c"
he_IL: תגובה לא צפויה משרת; התו הראשון שהתקבל היה '%c'

en: out of memory for query result
he_IL: אין די זיכרון עבור תוצאת שאילתה

en: lost synchronization with server, resetting connection
he_IL: אבד סינכרון עם שרת, איפוס החיבור

en: protocol error: id=0x%x
he_IL: שגיאת פרוטוקול:  id=0x%x

en: server sent data ("D" message) without prior row description ("T" message)
he_IL: השרת שלח נתונים ("D" הודעה) ללא תיאור השורה מוקדמת (הודעה "T")

en: message contents do not agree with length in message type "%c"
he_IL: תוכן ההודעה לא תואם את האורך בסוג ההודעה '%c'

en: lost synchronization with server: got message type "%c", length %d
he_IL: אבד סינכרון עם שרת: יש סוג ההודעה "%c", אורך %d

en: insufficient data in "T" message
he_IL: אין מספיק נתונים בהודעת "T"

en: extraneous data in "T" message
he_IL: נתונים חיצוניים בהודעה "T".

en: extraneous data in "t" message
he_IL: נתונים חיצוניים בהודעה "t"

en: insufficient data in "D" message
he_IL: אין מספיק  נתונים בהודעת "D"

en: unexpected field count in "D" message
he_IL: תוצאת ספירת שדות בלתי צפויה בהודעה "D"

en: extraneous data in "D" message
he_IL: נתונים חיצוניים בהודעה "D"

en: no error message available
he_IL: הודעת שגיאה לא זמינה

note: translator: %s represents a digit string
en:  at character %s
he_IL:  בתו %s

en: DETAIL:  %s
he_IL: פירוט: %s

en: HINT:  %s
he_IL: רמז: %s

en: QUERY:  %s
he_IL: שאילתה: %s

en: CONTEXT:  %s
he_IL: ההקשר: %s

en: SCHEMA NAME:  %s
he_IL: שם הסכימה: %s

en: TABLE NAME:  %s
he_IL: שם הטבלה: %s

en: COLUMN NAME:  %s
he_IL: שם עמודה: %s

en: DATATYPE NAME:  %s
he_IL: שם סוג נתונים: %s

en: CONSTRAINT NAME:  %s
he_IL: שם לאילוץ: %s

en: LOCATION:
he_IL: מיקום:

en: LINE %d:
he_IL: השורה % d:

en: PQgetline: not doing text COPY OUT
he_IL: תכנית PQgetline: לא עושה טקסט COPY OUT.

en: SSL SYSCALL error: %s
he_IL: שגיאה SSL SYSCALL: %s

en: SSL SYSCALL error: EOF detected
he_IL: שגיאת SSL SYSCALL: EOF זוהה

en: SSL error: %s
he_IL: שגיאת SSL: %s

en: SSL connection has been closed unexpectedly
he_IL: חיבור SSL נסגר באופן בלתי צפוי

en: unrecognized SSL error code: %d
he_IL: קוד שגיאת SSL לא מזוהה: %d

en: SSL certificate's name entry is missing
he_IL: שם תעודת SSL חסר

en: SSL certificate's name contains embedded null
he_IL: שם תעודת SSL מכיל ערך null מוטבע

en: host name must be specified for a verified SSL connection
he_IL: יש לציין שם המארח עבור חיבור SSL מאומת

en: server certificate for "%s" does not match host name "%s"
he_IL: תעודת השרת עבור '%s' אינה תואמת עם שם מארח "%s"

en: could not get server's host name from server certificate
he_IL: לא היתה אפשרות לקבל שם המארח של השרת מתעודת השרת

en: could not create SSL context: %s
he_IL: לא היתה אפשרות ליצור את הקשר SSL: %s

en: could not read root certificate file "%s": %s
he_IL: לא היתה אפשרות לקרוא את קובץ תעודת הבסיס "%s": %s

en: SSL library does not support CRL certificates (file "%s")
he_IL: ספריית SSL אינה תומכת בתעודות CRL (הקובץ "%s")

en: could not get home directory to locate root certificate file
    Either provide the file or change sslmode to disable server certificate verification.
he_IL: לא ניתן לגשת לספריית הבית כדי לאתר קובץ תעודת הבסיס
    או תספק את הקובץ או תשנה את sslmode כדי לבטל את אימות תעודת שרת.

en: root certificate file "%s" does not exist
    Either provide the file or change sslmode to disable server certificate verification.
he_IL: קובץ תעודת הבסיס '%s' אינו קיים
    או תספק את הקובץ או תשנה את sslmode כדי לבטל את אימות תעודת שרת.

en: could not open certificate file "%s": %s
he_IL: לא היתה אפשרות לפתוח את קובץ התעודה "%s": %s

en: could not read certificate file "%s": %s
he_IL: לא היתה אפשרות לקרוא את קובץ התעודה "%s": %s

en: could not establish SSL connection: %s
he_IL: לא היתה אפשרות ליצור חיבור SSL: %s

en: could not load SSL engine "%s": %s
he_IL: אין אפשרות לטעון את מנוע SSL "%s": %s

en: could not initialize SSL engine "%s": %s
he_IL: לא היתה אפשרות לאתחל את מנוע SSL "%s": %s

en: could not read private SSL key "%s" from engine "%s": %s
he_IL: לא היתה אפשרות לקרוא מפתח פרטי SSL "%s" מהמנוע "%s": %s

en: could not load private SSL key "%s" from engine "%s": %s
he_IL: לא היתה אפשרות לטעון מפתח פרטי SSL "%s" מהמנוע "%s": %s

en: certificate present, but not private key file "%s"
he_IL: התעודה קיימת, אבל לא קובץ של  המפתח הפרטי "%s"

en: private key file "%s" has group or world access; permissions should be u=rw (0600) or less
he_IL: לקובץ המפתח פהרטי "%s" יש גישה קבוצתית או העולם; הרשאות צריך להיות u = rw (0600) או פחות

en: could not load private key file "%s": %s
he_IL: אין אפשרות לטעון את קובץ המפתח הפרטי "%s": %s

en: certificate does not match private key file "%s": %s
he_IL: התעודה אינה תואמת קובץ המפתח הפרטי "%s": %s

en: certificate could not be obtained: %s
he_IL: לא היתה אפשרות להשיג את התעודה: %s

en: no SSL error reported
he_IL: אין דיווח על שגיאת SSL

en: SSL error code %lu
he_IL: קוד שגיאת SSL % lu

en: could not receive data from server: %s
he_IL: לא יכול לקבל נתונים משרת: %s

en: could not send data to server: %s
he_IL: לא היתה אפשרות לשלוח נתונים לשרת: %s

en: unrecognized socket error: 0x%08X/%d
he_IL: שגיאת שקע לא מזוהה: 0x%08X/%d
