pg_verify_checksums (PostgreSQL) 11 - en to cs translation catalogue (33 entries)

en: %s verifies data checksums in a PostgreSQL database cluster.
cs: %s ověřuje kontrolní součty v PostgreSQL databázovém clusteru.

en: Usage:
cs: Použití:

en:   %s [OPTION]... [DATADIR]
cs:   %s [PŘEPÍNAČ]... [DATAADR]

en: 
    Options:
cs: 
    Přepínače:

en:  [-D, --pgdata=]DATADIR  data directory
cs:  [-D, --pgdata=]DATADIR  datový adresář

en:   -v, --verbose          output verbose messages
cs:   -v, --verbose          zobrazuj podrobnější zprávy

en:   -r RELFILENODE         check only relation with specified relfilenode
cs:   -r RELFILENODE         zkontroluj pouze relaci se zadaným relfilenode

en:   -V, --version          output version information, then exit
cs:   -V, --version          vypiš informace o verzi, potom skonči

en:   -?, --help             show this help, then exit
cs:   -?, --help             ukaž tuto nápovědu, potom skonči

en: 
    If no data directory (DATADIR) is specified, the environment variable PGDATA
    is used.
cs: 
    Není-li specifikován datový adresář, je použita proměnná prostředí
    PGDATA.

en: Report bugs to <pgsql-bugs@postgresql.org>.
cs: Oznámení o chybách zasílejte na <pgsql-bugs@postgresql.org>.

en: %s: could not open file "%s": %s
cs: %s: nelze otevřít soubor "%s": %s

en: %s: could not read block %u in file "%s": read %d of %d
cs: %s: nelze přečíst blok %u v souboru "%s": přečteno %d z %d

en: %s: checksum verification failed in file "%s", block %u: calculated checksum %X but block contains %X
cs: %s: ověření kontrolnícou součtů selhalo v souboru "%s", blok %u: spočtený kontrolní součet %X ale klok obsahuje %X

en: %s: checksums verified in file "%s"
cs: %s: kontrolní součty ověřeny v souboru "%s"

en: %s: could not open directory "%s": %s
cs: %s : nelze otevřít adresář "%s": %s

en: %s: could not stat file "%s": %s
cs: %s: nelze provést stat souboru "%s": %s

en: %s: invalid segment number %d in file name "%s"
cs: %s: chybné číslo segmentu %d ve jménu souboru "%s"

en: %s: invalid relfilenode specification, must be numeric: %s
cs: %s: chybně zadaný relfilenode, vyžadována číselná hodnota: %s

en: Try "%s --help" for more information.
cs: Zkuste "%s --help" pro více informací.

en: %s: no data directory specified
cs: %s: není specifikován datový adresář

en: %s: too many command-line arguments (first is "%s")
cs: %s: příliš mnoho argumentů v příkazové řádce (první je "%s")

en: %s: pg_control CRC value is incorrect
cs: %s: pg_control CRC hodnota je neplatná

en: %s: cluster is not compatible with this version of pg_verify_checksums
cs: %s: cluster není kompatibilní s touto verzí pg_verify_checksums

en: %s: database cluster is not compatible
cs: %s: databázový cluster není kompatibilní

en: The database cluster was initialized with block size %u, but pg_verify_checksums was compiled with block size %u.
cs: Databázový cluster byl inicializován s bloky velikosti %u, ale pg_verify_checksums byl zkompilován pro velikost bloku %u.

en: %s: cluster must be shut down to verify checksums
cs: %s: cluster musí být vypnutý pro ověření kontrolních součtů

en: %s: data checksums are not enabled in cluster
cs: %s: kontrolní součty nejsou v clusteru zapnuty

en: Checksum scan completed
cs: Sken kontrolních součtů dokončen

en: Data checksum version: %d
cs: Verze kontrolních součtů: %d

en: Files scanned:  %s
cs: Souborů přečteno:  %s

en: Blocks scanned: %s
cs: Přečtené datové bloky: %s

en: Bad checksums:  %s
cs: Chybné kontrolní součty:  %s
