PostgreSQL 8.4 - en to tr translation catalogue (31 entries)

en: empty message text
tr: Boş mesaj metni

en: <DEFAULT>
tr: <ÖNTANIMLI>

en: no data found on line %d
tr: %d. satırda veri bulunamadı

en: out of memory on line %d
tr: %d. satırda yetersiz bellek

en: unsupported type "%s" on line %d
tr: "%s" veri tipi (%d. satırda) desteklenmiyor

en: too many arguments on line %d
tr: %d. satırda çok fazla argüman var

en: too few arguments on line %d
tr: %d. satırda yetersiz argüman sayısı

en: invalid input syntax for type int: "%s", on line %d
tr: int veri tipi için geçersiz girdi sözdizimi: "%s",  %d. satırda

en: invalid input syntax for type unsigned int: "%s", on line %d
tr: işaretsiz tamsayı veri tipi için geçersiz girdi sözdizimi: "%s",  %d. satırda

en: invalid input syntax for floating-point type: "%s", on line %d
tr: kayan noktalı veri tipi için geçersiz girdi sözdizimi: "%s",  %d. satırda

en: invalid syntax for type boolean: "%s", on line %d
tr: boolean veri tipi için geçersiz girdi sözdizimi: "%s",  %d. satırda

en: could not convert boolean value: size mismatch, on line %d
tr: boolean değer dönüştürülemedi: boyut uyuşmazlığı, %d. satırda

en: empty query on line %d
tr: %d. satırda boş sorgu

en: null value without indicator on line %d
tr: %d. satırda belirteç olmadan null değer var

en: variable does not have an array type on line %d
tr: %d. satırda değişkenin bir dizi veri tipi yok

en: data read from server is not an array on line %d
tr: %d. satırda sunucudan okunan veri bir dizi değil

en: inserting an array of variables is not supported on line %d
tr: %d. satırda değişkenlerden oluşan dizinin girilmesi desteklenmiyor

en: connection "%s" does not exist on line %d
tr: "%s" bağlantısı  %d numaralı satırda yok

en: not connected to connection "%s" on line %d
tr: "%s" bağlantısına %d. satırda bağlanılmıyor

en: invalid statement name "%s" on line %d
tr: "%s" ifade adı geçersiz (%d. satırda)

en: descriptor "%s" not found on line %d
tr: "%s" açıklayıcısı %d. satırda bulunamadı

en: descriptor index out of range on line %d
tr: %d. satırdaki açıklayıcı indexi sınırların dışında

en: unrecognized descriptor item "%s" on line %d
tr: "%s" tanımsız açıklayıcı nesnesi %d. satırda tanımlanamıyor

en: variable does not have a numeric type on line %d
tr: %d. satırdaki değişkenin sayısal tipi yok

en: variable does not have a character type on line %d
tr: %d. satırdaki değişkenin karakter tipi yok

en: error in transaction processing on line %d
tr: %d. satırda tranaction'ı işlerken hata oluştu

en: could not connect to database "%s" on line %d
tr:  "%s" veritabanına bağlanılamadı (satır no: %d)

en: SQL error %d on line %d
tr: %d SQL hatası (%d. satırda)

en: the connection to the server was lost
tr: sunucuya bağlantı kesildi

en: SQL error: %s
tr: SQL hatası: %s

en: <empty>
tr: <boş>
