postgresql - en to uk_UA translation catalogue (26 entries)

note: translator: maintain alignment with NA_FORMAT
en: %13.3f ops/sec  %6.0f usecs/op
uk_UA: %13.3f оп/с     %6.0f мкс/оп

en: Usage: %s [-f FILENAME] [-s SECS-PER-TEST]
uk_UA: Використання: %s [-f FILENAME] [-s SECS-PER-TEST]

en: Try "%s --help" for more information.
uk_UA: Спробуйте "%s --help" для отримання додаткової інформації.

en: %d second per test
     | %d seconds per test
uk_UA[0]: %d секунда для тесту
uk_UA[1]: %d секунди для тесту
uk_UA[2]: %d секунд для тесту
uk_UA[3]: %d секунда для тесту

en: O_DIRECT supported on this platform for open_datasync and open_sync.
uk_UA: O_DIRECT на цій платформі підтримується для open_datasync і open_sync.

en: Direct I/O is not supported on this platform.
uk_UA: Пряме введення/виведення не підтримується на цій платформі.

en: could not open output file
uk_UA: неможливо відкрити файл виводу

en: write failed
uk_UA: записування не вдалося

en: fsync failed
uk_UA: помилка fsync

en: 
    Compare file sync methods using one %dkB write:
uk_UA: 
    Порівнювання методів синхронізації файлу, використовуючи один запис %dkB:

en: 
    Compare file sync methods using two %dkB writes:
uk_UA: 
    Порівнювання методів синхронізації файлу, використовуючи два записи %dkB:

en: (in wal_sync_method preference order, except fdatasync is Linux's default)
uk_UA: (в порядку переваги для wal_sync_method, окрім переваги fdatasync в Linux)

en: n/a*
uk_UA: н/д*

en: seek failed
uk_UA: помилка пошуку

en: n/a
uk_UA: н/д

en: * This file system and its mount options do not support direct
      I/O, e.g. ext4 in journaled mode.
uk_UA: * Ця файлова система з поточними параметрами монтування не підтримує
      пряме введення/виведення, наприклад, ext4 в режимі журналювання.

en: 
    Compare open_sync with different write sizes:
uk_UA: 
    Порівняння open_sync з різними розмірами записування:

en: (This is designed to compare the cost of writing 16kB in different write
    open_sync sizes.)
uk_UA: (Це створено для порівняння вартості запису 16 КБ з різними розмірами
    записування open_sync.)

en:  1 * 16kB open_sync write
uk_UA:  запис з open_sync 1 * 16 КБ

en:  2 *  8kB open_sync writes
uk_UA:  запис з open_sync 2 *  8 КБ

en:  4 *  4kB open_sync writes
uk_UA:  запис з open_sync 4 *  4 КБ

en:  8 *  2kB open_sync writes
uk_UA:  запис з open_sync 8 *  2 КБ

en: 16 *  1kB open_sync writes
uk_UA: запис з open_sync 16 *  1 КБ

en: 
    Test if fsync on non-write file descriptor is honored:
uk_UA: 
    Перевірка, чи здійснюється fsync з дескриптором файлу, відкритого не для запису:

en: (If the times are similar, fsync() can sync data written on a different
    descriptor.)
uk_UA: (Якщо час однаковий, fsync() може синхронізувати дані, записані іншим дескриптором.)

en: 
    Non-sync'ed %dkB writes:
uk_UA: 
    Несинхронізований запис %d КБ:
