pg_test_fsync (PostgreSQL) 10 - en to pl translation catalogue (27 entries)

en: Cannot create thread for alarm
pl: Nie da się utworzyć wątku dla alarmu

en: Usage: %s [-f FILENAME] [-s SECS-PER-TEST]
pl: Składnia: %s [-f NAZWAPLIKU] [-s SEK-NA-TEST]

en: Try "%s --help" for more information.
pl: Użyj "%s --help" aby uzyskać więcej informacji.

en: %s: too many command-line arguments (first is "%s")
pl: %s: za duża ilość parametrów (pierwszy to "%s")

en: %d seconds per test
pl: %d sekund na test

en: O_DIRECT supported on this platform for open_datasync and open_sync.
pl: O_DIRECT wspierane na tej platformie dla open_datasync i open_sync.

en: Direct I/O is not supported on this platform.
pl: Bezpośrednie We/Wy nie jest wspierane na tej platformie.

en: could not open output file
pl: nie można otworzyć pliku wyjścia

en: write failed
pl: niepowodzenie zapisu

en: fsync failed
pl: niepowodzenie fsync

en: 
    Compare file sync methods using one %dkB write:
pl: 
    Porównanie metod sync plików używając jednego zapisu %dkB:

en: 
    Compare file sync methods using two %dkB writes:
pl: 
    Porównanie metod sync plików używając dwóch zapisów %dkB:

en: (in wal_sync_method preference order, except fdatasync is Linux's default)
pl: (w porząsku preferencji wal_sync_method, poza fdatasync domyślną na Linuksie)

en: n/a*
pl: nd.*

en: seek failed
pl: niepowodzenie pozycjonowania

en: n/a
pl: nd.

en: * This file system and its mount options do not support direct
      I/O, e.g. ext4 in journaled mode.
pl: * Ten system plików i jego opcje systemowe mount nie obsługują
      bezpośredniego We/Wy, np. ext4 trybie dziennikowym.

en: 
    Compare open_sync with different write sizes:
pl: 
    Porównanie open_sync z różnymi długościami zapisu:

en: (This is designed to compare the cost of writing 16kB in different write
    open_sync sizes.)
pl: (Zaprojektowano to dla porównanie kosztów zapisu 16kB w różnych 
    długościach zapisu open_sync.)

en:  1 * 16kB open_sync write
pl:  1 * 16kB zapis open_sync

en:  2 *  8kB open_sync writes
pl:  2 *  8kB zapis open_sync

en:  4 *  4kB open_sync writes
pl:  4 *  4kB zapis open_sync

en:  8 *  2kB open_sync writes
pl:  8 *  2kB zapis open_sync

en: 16 *  1kB open_sync writes
pl: 16 *  1kB zapis open_sync

en: 
    Test if fsync on non-write file descriptor is honored:
pl: 
    Test czy jest honorowany fsync na niezapisywalnym deskryptorze pliku:

en: (If the times are similar, fsync() can sync data written on a different
    descriptor.)
pl: (Jeśli czasy są podobne, fsync() może sync dane zapisane na innym
    deskryptorze.)

en: 
    Non-sync'ed %dkB writes:
pl: 
    Nie-syncowane zapisy %dkB:
