pg_test_timing (PostgreSQL) 15 - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Usage: %s [-d DURATION]
ka: გამოყენება: %s [-d ხარნგრძლივობა]

en: %s: invalid argument for option %s
ka: %s: არასწორი არგუმენტი პარამეტრისთვის%s

en: Try "%s --help" for more information.
ka: მეტი ინფორმაციისთვის სცადეთ '%s --help'.

en: %s: %s must be in range %u..%u
ka: %s: %s-ის დიაპაზონია %u..%u

en: %s: too many command-line arguments (first is "%s")
ka: %s: მეტისმეტად ბევრი ბრძანების-სტრიქონის არგუმენტი (პირველია "%s")

en: Testing timing overhead for %u second.
     | Testing timing overhead for %u seconds.
ka[0]: დროის აღრიცხვის ზედნადების გამოცდა %u წამით.
ka[1]: დროის აღრიცხვის ზედნადების გამოცდა %u წამით.

en: Detected clock going backwards in time.
ka: ნაპოვნია, რომ საათი უკან მიდის

en: Time warp: %d ms
ka: დროის ნახტომი: %d მწმ

en: Per loop time including overhead: %0.2f ns
ka: თითოეული მარყუჟის დრო ზედნადების ჩათვლით: %0.2f ნწმ

en: < us
ka: < მკწმ

en: % of total
ka: ჯამის %

en: count
ka: რაოდენობა

en: Histogram of timing durations:
ka: დროის ათვლის ხანგრძლივობის ჰისტოგრამა:
