pg_test_timing (PostgreSQL) 10 - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Usage: %s [-d DURATION]
pl: Składnia: %s [-d TRWANIE]

en: Try "%s --help" for more information.
pl: Użyj "%s --help" aby uzyskać więcej informacji.

en: %s: too many command-line arguments (first is "%s")
pl: %s: za duża ilość parametrów (pierwszy to "%s")

en: Testing timing overhead for %d second.
     | Testing timing overhead for %d seconds.
pl[0]: Narzut czasowy testowania dla %d. sekundy.
pl[1]: Narzut czasowy testowania dla %d. sekund.
pl[2]: Narzut czasowy testowania dla %d. sekund.

en: %s: duration must be a positive integer (duration is "%d")
pl: %s: czas trwania musi być dodatnią liczbą całkowitą (czas trwania to "%d")

en: Detected clock going backwards in time.
pl: Wykryto zegar liczący czas wstecz.

en: Time warp: %d ms
pl: Zakrzywienie czasu: %d ms

en: Per loop time including overhead: %0.2f ns
pl: Na czas pętli doliczając narzut: %0.2f ns

en: Histogram of timing durations:
pl: Histogram czasów taktowania:

en: count
pl: ilość
