ecpglib (PostgreSQL 9.1) - en to pl translation catalogue (31 entries)

en: empty message text
pl: pusty tekst komunikatu

en: <DEFAULT>
pl: <DOMYŚLNIE>

en: no data found on line %d
pl: nie znaleziono danych, linia %d

en: out of memory on line %d
pl: brak pamięci, linia %d

en: unsupported type "%s" on line %d
pl: nieobsługiwany typ "%s", linia %d

en: too many arguments on line %d
pl: zbyt wiele argumentów, linia %d

en: too few arguments on line %d
pl: zbyt mało argumentów, linia %d

en: invalid input syntax for type int: "%s", on line %d
pl: niepoprawna składnia wejścia dla typu int: "%s", linia %d

en: invalid input syntax for type unsigned int: "%s", on line %d
pl: niepoprawna składnia wejścia dla typu unsigned int: "%s", linia %d

en: invalid input syntax for floating-point type: "%s", on line %d
pl: niepoprawna składnia wejścia dla typu floating-point: "%s", linia %d

en: invalid syntax for type boolean: "%s", on line %d
pl: niepoprawna składnia wejścia dla typu boolean: "%s", linia %d

en: could not convert boolean value: size mismatch, on line %d
pl: nie można przekształcić wartości logicznej: niepoprawny rozmiar, linia %d

en: empty query on line %d
pl: puste zapytanie, linia %d

en: null value without indicator on line %d
pl: wartość null bez wskaźnika, linia %d

en: variable does not have an array type on line %d
pl: zmienna nie ma typu array, linia %d

en: data read from server is not an array on line %d
pl: dane odczytane z serwera nie są tablicą, linia %d

en: inserting an array of variables is not supported on line %d
pl: wstawienie tablicy zmiennych nie jest obsługiwane, linia %d

en: connection "%s" does not exist on line %d
pl: połączenie "%s" nie istnieje, linia %d

en: not connected to connection "%s" on line %d
pl: nie wykonano połączenia z "%s", linia %d

en: invalid statement name "%s" on line %d
pl: niepoprawna nazwa wyrażenia "%s", linia %d

en: descriptor "%s" not found on line %d
pl: nie odnaleziono deskryptora "%s", linia %d

en: descriptor index out of range on line %d
pl: indeks deskryptora poza zakresem, linia %d

en: unrecognized descriptor item "%s" on line %d
pl: niezrozumiały element deskryptora "%s", linia %d

en: variable does not have a numeric type on line %d
pl: zmienna nie ma typu typu numeric, linia %d

en: variable does not have a character type on line %d
pl: zmienna nie ma typu typu character, linia %d

en: error in transaction processing on line %d
pl: błąd w przetwarzaniu transakcji, linia %d

en: could not connect to database "%s" on line %d
pl: nie można połączyć się z bazą danych "%s", linia %d

en: SQL error %d on line %d
pl: błąd SQL %d, linia %d

en: the connection to the server was lost
pl: połączenie z serwerem zostało przerwane

en: SQL error: %s
pl: błąd SQL: %s

en: <empty>
pl: <pusty>
