postgresql - en to uk_UA translation catalogue (131 entries)

en: variable "%s" must have a numeric type
uk_UA: змінна "%s" повинна мати числовий тип

en: descriptor %s bound to connection %s does not exist
uk_UA: дескриптор %s, прив'язаний до підключення %s, не існує

en: descriptor %s bound to the default connection does not exist
uk_UA: дескриптор %s, прив'язаний до підключення за замовчуванням, не існує

en: descriptor header item "%d" does not exist
uk_UA: елемент заголовка дескриптору "%d" не існує

en: nullable is always 1
uk_UA: nullable завжди 1

en: key_member is always 0
uk_UA: key_member завжди 0

en: descriptor item "%s" is not implemented
uk_UA: елемент дескриптору "%s" не реалізовано

en: descriptor item "%s" cannot be set
uk_UA: елемент дескриптору "%s" не можна встановити

en: %s is the PostgreSQL embedded SQL preprocessor for C programs.
uk_UA: %s - це препроцесор SQL-вставок PostgreSQL для C програм.

en: Usage:
      %s [OPTION]... FILE...
uk_UA: Використання: 
      %s [OPTION]... FILE...

en: Options:
uk_UA: Параметри:

en:   -c             automatically generate C code from embedded SQL code;
                     this affects EXEC SQL TYPE
uk_UA:   -c             автоматично генерувати C-код з вбудованого SQL-коду;
                     це стосується EXEC SQL TYPE

en:   -C MODE        set compatibility mode; MODE can be one of
                     "INFORMIX", "INFORMIX_SE", "ORACLE"
uk_UA:   -C MODE        встановити режим сумісності; допустимий режим може бути одним з:
                     "INFORMIX", "INFORMIX_SE", "ORACLE"

en:   -d             generate parser debug output
uk_UA:   -d             генерувати налагоджувальні повідомлення при аналізі

en:   -D SYMBOL      define SYMBOL
uk_UA:   -D SYMBOL      визначити СИМВОЛ

en:   -h             parse a header file, this option includes option "-c"
uk_UA:   -h             аналізувати файл заголовку, цей параметр включає параметр "-c"

en:   -i             parse system include files as well
uk_UA:   -i             аналізувати системні файли include

en:   -I DIRECTORY   search DIRECTORY for include files
uk_UA:   -I DIRECTORY   шукати файли для включення у зазначенному каталозі

en:   -o OUTFILE     write result to OUTFILE
uk_UA:   -o OUTFILE     записати результат до OUTFILE

en:   -r OPTION      specify run-time behavior; OPTION can be:
                     "no_indicator", "prepare", "questionmarks"
uk_UA:   -r OPTION      визначити поведінку під час виконання; допустимий парамтер може бути:
                     "no_indicator", "prepare", "questionmarks"

en:   --regression   run in regression testing mode
uk_UA:   --regression   запустити в режимі тестування регресії

en:   -t             turn on autocommit of transactions
uk_UA:   -t             увімкнути автопідтвердження транзакцій

en:   -V, --version  output version information, then exit
uk_UA:   -V, --version  показати версію, потім вийти

en:   -?, --help     show this help, then exit
uk_UA:   -?, --help     показати цю довідку, потім вийти

en: 
    If no output file is specified, the name is formed by adding .c to the
    input file name, after stripping off .pgc if present.
uk_UA: 
    Якщо файл виводу не вказано, ім'я файла формується додаванням .c до введеного імені файла, після обрізання розширення .pgc, якщо присутнє.

en: 
    Report bugs to <%s>.
uk_UA: 
    Повідомляти про помилки на <%s>.

en: %s home page: <%s>
uk_UA: Домашня сторінка %s: <%s>

en: %s: could not locate my own executable path
uk_UA: %s: не вдалося знайти свій власний шлях для виконання

en: %s: could not open file "%s": %s
uk_UA: %s: не вдалося відкрити файл "%s": %s

en: Try "%s --help" for more information.
uk_UA: Спробуйте "%s --help" для додаткової інформації.

en: %s: parser debug support (-d) not available
uk_UA: %s: налагоджувальні повідомлення під час аналізу (-d) не підтримуються

en: %s, the PostgreSQL embedded C preprocessor, version %s
uk_UA: %s, вбудований препроцесор PostgreSQL, версія %s

en: EXEC SQL INCLUDE ... search starts here:
uk_UA: EXEC SQL INCLUDE ... пошук починається тут:

en: end of search list
uk_UA: кінець списку пошуку

en: %s: no input files specified
uk_UA: %s: не вказано вхідні файли

en: cursor "%s" has been declared but not opened
uk_UA: курсор "%s" був оголошений, але не відкритий

en: could not remove output file "%s"
uk_UA: не вдалося видалити файл виводу "%s"

en: unterminated /* comment
uk_UA: незавершений коментар /*

en: unterminated bit string literal
uk_UA: незавершений бітовий рядок

en: unterminated hexadecimal string literal
uk_UA: незавершений шістнадцятковий рядок

en: invalid bit string literal
uk_UA: неприпустимий літерал бітового рядка

en: invalid hexadecimal string literal
uk_UA: неприпустимий шістнадцятковий рядок

en: unhandled previous state in xqs
uk_UA: необроблений попередній стан у xqs

en: unterminated quoted string
uk_UA: незавершений рядок в лапках

en: unterminated dollar-quoted string
uk_UA: незавершений рядок з $

en: zero-length delimited identifier
uk_UA: пустий ідентифікатор із роздільниками

en: unterminated quoted identifier
uk_UA: незавершений ідентифікатор в лапках

en: trailing junk after parameter
uk_UA: сміття після параметру

en: trailing junk after numeric literal
uk_UA: сміття після числового літерала

en: nested /* ... */ comments
uk_UA: вкладені /* ... */ коменарі

en: missing identifier in EXEC SQL UNDEF command
uk_UA: відсутній ідентифікатор у команді EXEC SQL UNDEF

en: too many nested EXEC SQL IFDEF conditions
uk_UA: забагато вкладених умов EXEC SQL IFDEF

en: missing matching "EXEC SQL IFDEF" / "EXEC SQL IFNDEF"
uk_UA: немає відповідного "EXEC SQL IFDEF" / "EXEC SQL IFNDEF"

en: missing "EXEC SQL ENDIF;"
uk_UA: відсутній "EXEC SQL ENDIF;"

en: more than one EXEC SQL ELSE
uk_UA: більше ніж один EXEC SQL ELSE

en: unmatched EXEC SQL ENDIF
uk_UA: невідповідний EXEC SQL ENDIF

en: missing identifier in EXEC SQL IFDEF command
uk_UA: відсутній ідентифікатор у команді EXEC SQL IFDEF

en: missing identifier in EXEC SQL DEFINE command
uk_UA: відсутній ідентифікатор у команді EXEC SQL DEFINE

en: syntax error in EXEC SQL INCLUDE command
uk_UA: синтаксична помилка у команді EXEC SQL INCLUDE

en: internal error: unreachable state; please report this to <%s>
uk_UA: внутрішня помилка: недосяжний стан; будь ласка, повідомте про це на <%s>

en: Error: include path "%s/%s" is too long on line %d, skipping
uk_UA: Помилка: шлях включення "%s/%s" занадто довгий у рядку %d, пропускається

en: could not open include file "%s" on line %d
uk_UA: не вдалося відкрити файл включення "%s" у рядку %d

en: syntax error
uk_UA: синтаксична помилка

en: WARNING:
uk_UA: ПОПЕРЕДЖЕННЯ:

en: ERROR:
uk_UA: ПОМИЛКА:

en: cursor "%s" does not exist
uk_UA: курсор "%s" не існує

en: initializer not allowed in type definition
uk_UA: ініціалізація заборонена у визначенні типу

en: type name "string" is reserved in Informix mode
uk_UA: ім’я типу "string" зарезервовано у режимі Informix

en: type "%s" is already defined
uk_UA: тип "%s" вже визначений

en: multidimensional arrays for simple data types are not supported
uk_UA: багатовимірні масиви для простих типів даних не підтримуються

en: connection %s is overwritten with %s by DECLARE statement %s
uk_UA: підключення %s було перезаписано з %s командою DECLARE %s

en: AT option not allowed in CLOSE DATABASE statement
uk_UA: Параметр AT не дозволений в інструкції CLOSE DATABASE

en: AT option not allowed in CONNECT statement
uk_UA: Параметр AT не дозволений в інструкції CONNECT

en: AT option not allowed in DISCONNECT statement
uk_UA: Параметр AT не дозволений в інструкції DISCONNECT

en: AT option not allowed in SET CONNECTION statement
uk_UA: Параметр AT не дозволений в інструкції SET CONNECTION

en: AT option not allowed in TYPE statement
uk_UA: Параметр AT не дозволений в інструкції TYPE

en: AT option not allowed in VAR statement
uk_UA: Параметр AT не дозволений в інструкції VAR

en: AT option not allowed in WHENEVER statement
uk_UA: Параметр AT не дозволений в інструкції WHENEVER

en: unsupported feature will be passed to server
uk_UA: непідтримувана функція буде передана до сервера

en: SHOW ALL is not implemented
uk_UA: SHOW ALL не реалізовано

en: COPY FROM STDIN is not implemented
uk_UA: COPY FROM STDIN не реалізовано

en: "database" cannot be used as cursor name in INFORMIX mode
uk_UA: "database" не може використовуватись як назва курсора в режимі INFORMIX

en: using variable "%s" in different declare statements is not supported
uk_UA: використання змінної "%s" у різних інструкціях declare не підтримується

en: cursor "%s" is already defined
uk_UA: курсор "%s" вже визначено

en: no longer supported LIMIT #,# syntax passed to server
uk_UA: непідтримуваний синтаксис LIMIT #,# передано до сервера

en: subquery in FROM must have an alias
uk_UA: підзапит в FROM повинен мати псевдонім

en: CREATE TABLE AS cannot specify INTO
uk_UA: CREATE TABLE AS не може містити INTO

en: expected "@", found "%s"
uk_UA: очікувалося "@", знайдено "%s"

en: only protocols "tcp" and "unix" and database type "postgresql" are supported
uk_UA: підтримуються лише протоколи "tcp" та "unix" і тип бази даних "postgresql"

en: expected "://", found "%s"
uk_UA: очікувалося "://", знайдено "%s"

en: Unix-domain sockets only work on "localhost" but not on "%s"
uk_UA: Unix-сокети працюють лише з "localhost", але не з "%s"

en: expected "postgresql", found "%s"
uk_UA: очікувалось "postgresql", знайдено "%s"

en: invalid connection type: %s
uk_UA: неприпустимий тип підключення: %s

en: expected "@" or "://", found "%s"
uk_UA: очікувалось "@" або "://", знайдено "%s"

en: invalid data type
uk_UA: неприпустимий тип даних

en: incomplete statement
uk_UA: неповний оператор

en: unrecognized token "%s"
uk_UA: нерозпізнаний токен "%s"

en: name "%s" is already declared
uk_UA: ім'я "%s" вже оголошена

en: only data types numeric and decimal have precision/scale argument
uk_UA: точність/масштаб можна вказати лише для типів даних numeric і decimal

en: interval specification not allowed here
uk_UA: специфікація інтервалу тут не допускається

en: too many levels in nested structure/union definition
uk_UA: занадто багато рівнів у визначенні вкладеної структури/об'єднання

en: pointers to varchar are not implemented
uk_UA: вказівників на varchar не реалізовано

en: initializer not allowed in EXEC SQL VAR command
uk_UA: команда EXEC SQL VAR не допускає ініціалізатор

en: arrays of indicators are not allowed on input
uk_UA: вхідні масиви індикаторів не допускаються

en: operator not allowed in variable definition
uk_UA: у визначенні змінної оператор не допускається

note: translator: %s is typically the translation of "syntax error"
en: %s at or near "%s"
uk_UA: %s в або поблизу "%s"

en: out of memory
uk_UA: недостатньо пам'яті

en: unrecognized variable type code %d
uk_UA: нерозпізнаний код типу змінної %d

en: variable "%s" is hidden by a local variable of a different type
uk_UA: змінна "%s" прихована локальною змінною іншого типу

en: variable "%s" is hidden by a local variable
uk_UA: змінна "%s" прихована локальною змінною

en: indicator variable "%s" is hidden by a local variable of a different type
uk_UA: змінна-індикатор "%s" прихована локальною змінною іншого типу

en: indicator variable "%s" is hidden by a local variable
uk_UA: змінна-індикатор "%s" прихована локальною змінною

en: indicator for array/pointer has to be array/pointer
uk_UA: індикатор для масиву/вказівника повинен бути масивом/вказівником

en: nested arrays are not supported (except strings)
uk_UA: вкладені масиви не підтримуються (окрім рядків)

en: indicator for struct has to be a struct
uk_UA: індикатор структури повинен бути структурою

en: indicator for simple data type has to be simple
uk_UA: індикатор для простого типу даних повинен бути простим

en: indicator struct "%s" has too few members
uk_UA: індикатор структури "%s" має занадто мало елементів

en: indicator struct "%s" has too many members
uk_UA: індикатор структури "%s" має занадто багато елементів

en: unrecognized descriptor item code %d
uk_UA: нерозпізнаний код елементу дескриптора %d

en: incorrectly formed variable "%s"
uk_UA: неправильно створена змінна "%s"

en: variable "%s" is not a pointer
uk_UA: змінна "%s" не є вказівником

en: variable "%s" is not a pointer to a structure or a union
uk_UA: змінна "%s" не є вказівником на структуру або об'єднання

en: variable "%s" is neither a structure nor a union
uk_UA: змінна "%s" не є структурою або об'єднанням

en: variable "%s" is not an array
uk_UA: змінна "%s" не є масивом

en: variable "%s" is not declared
uk_UA: змінна "%s" не проголошена

en: indicator variable must have an integer type
uk_UA: змінна-індикатор повинна бути цілим числом

en: unrecognized data type name "%s"
uk_UA: нерозпізнане ім'я типу даних "%s"

en: multidimensional arrays are not supported
uk_UA: багатовимірні масиви не підтримуються

en: multilevel pointers (more than 2 levels) are not supported; found %d level | multilevel pointers (more than 2 levels) are not supported; found %d levels
uk_UA[0]: багаторівневі вказівники (більше 2 рівнів) не підтримуються; знайдено %d рівень
uk_UA[1]: багаторівневі вказівники (більше 2 рівнів) не підтримуються; знайдено %d рівні
uk_UA[2]: багаторівневі вказівники (більше 2 рівнів) не підтримуються; знайдено %d рівнів
uk_UA[3]: багаторівневі вказівники (більше 2 рівнів) не підтримуються; знайдено %d рівень

en: pointer to pointer is not supported for this data type
uk_UA: для цього типу даних вказівники на вказівники не підтримуються

en: multidimensional arrays for structures are not supported
uk_UA: багатовимірні масиви структур не підтримуються
