postgresql - en to uk_UA translation catalogue (251 entries)

en: malformed SCRAM message (empty message)
uk_UA: неправильне повідомлення SCRAM (пусте повідомлення)

en: malformed SCRAM message (length mismatch)
uk_UA: неправильне повідомлення SCRAM (невідповідність довжини)

en: could not verify server signature
uk_UA: не вдалося перевірити підпис сервера

en: incorrect server signature
uk_UA: невірний підпис сервера

en: invalid SCRAM exchange state
uk_UA: неприпустимий стан обміну SCRAM

en: malformed SCRAM message (attribute "%c" expected)
uk_UA: неправильне повідомлення SCRAM (очікувався атрибут "%c")

en: malformed SCRAM message (expected character "=" for attribute "%c")
uk_UA: неправильне повідомлення SCRAM (очікувався символ "=" для атрибута "%c")

en: could not generate nonce
uk_UA: не вдалося згенерувати одноразовий ідентифікатор

en: out of memory
uk_UA: недостатньо пам'яті

en: could not encode nonce
uk_UA: не вдалося закодувати одноразовий ідентифікатор

en: could not calculate client proof
uk_UA: не вдалося обчислити підтвердження клієнта

en: could not encode client proof
uk_UA: не вдалося закодувати підтвердження клієнта

en: invalid SCRAM response (nonce mismatch)
uk_UA: неприпустима відповідь SCRAM (невідповідність одноразового ідентифікатора)

en: malformed SCRAM message (invalid salt)
uk_UA: неправильне повідомлення SCRAM (неприпустима сіль)

en: malformed SCRAM message (invalid iteration count)
uk_UA: неправильне повідомлення SCRAM (неприпустима кількість ітерацій)

en: malformed SCRAM message (garbage at end of server-first-message)
uk_UA: неправильне повідомлення SCRAM (сміття в кінці першого повідомлення сервера)

en: error received from server in SCRAM exchange: %s
uk_UA: отримано помилку від сервера під час обміну SCRAM: %s

en: malformed SCRAM message (garbage at end of server-final-message)
uk_UA: неправильне повідомлення SCRAM (сміття в кінці останнього повідомлення сервера)

en: malformed SCRAM message (invalid server signature)
uk_UA: неправильне повідомлення SCRAM (неприпустимий підпис сервера)

en: out of memory allocating GSSAPI buffer (%d)
uk_UA: недостатньо пам'яті для буфера GSSAPI (%d)

en: GSSAPI continuation error
uk_UA: Помилка продовження у GSSAPI

en: host name must be specified
uk_UA: потрібно вказати ім’я хоста

en: duplicate GSS authentication request
uk_UA: дублікат запиту автентифікації GSS

en: out of memory allocating SSPI buffer (%d)
uk_UA: недостатньо пам'яті для буфера SSPI (%d)

en: SSPI continuation error
uk_UA: Помилка продовження SSPI

en: duplicate SSPI authentication request
uk_UA: дублікат запиту автентифікації SSPI

en: could not acquire SSPI credentials
uk_UA: не вдалось отримати облікові дані SSPI

en: channel binding required, but SSL not in use
uk_UA: необхідно зв’язування каналів, але SSL не використовується

en: duplicate SASL authentication request
uk_UA: дублікат запиту автентифікації SASL

en: channel binding is required, but client does not support it
uk_UA: потрібно зв'язування каналів, але клієнт не підтримує його

en: server offered SCRAM-SHA-256-PLUS authentication over a non-SSL connection
uk_UA: сервер запропонував автентифікацію SCRAM-SHA-256-PLUS через підключення без SSL

en: none of the server's SASL authentication mechanisms are supported
uk_UA: жоден з серверних механізмів автентифікації SASL не підтримується

en: channel binding is required, but server did not offer an authentication method that supports channel binding
uk_UA: потрібно зв'язування каналів, але сервер не запропонував метод аутентифікації, який підтримує зв’язування каналів

en: out of memory allocating SASL buffer (%d)
uk_UA: недостатньо пам'яті для буфера SASL (%d)

en: AuthenticationSASLFinal received from server, but SASL authentication was not completed
uk_UA: Від сервера отримано AuthenticationSASLFinal, але автентифікація SASL не була завершена

en: SCM_CRED authentication method not supported
uk_UA: Спосіб автентифікації SCM_CRED не підтримується

en: channel binding required, but server authenticated client without channel binding
uk_UA: потрібно зв'язування каналів, але сервер автентифікував клієнта без зв’язування каналів

en: channel binding required but not supported by server's authentication request
uk_UA: потрібно зв'язування каналів, але не підтримується запитом на аутентифікацію сервера

en: Kerberos 4 authentication not supported
uk_UA: Автентифікація Kerberos 4 не підтримується

en: Kerberos 5 authentication not supported
uk_UA: Автентифікація Kerberos 5 не підтримується

en: GSSAPI authentication not supported
uk_UA: Автентифікація GSSAPI не підтримується

en: SSPI authentication not supported
uk_UA: Автентифікація SSPI не підтримується

en: Crypt authentication not supported
uk_UA: Автентифікація Crypt не підтримується

en: authentication method %u not supported
uk_UA: спосіб автентифікації %u не підтримується

en: user name lookup failure: error code %lu
uk_UA: невдала підстановка імені користувача: код помилки %lu

en: could not look up local user ID %d: %s
uk_UA: не вдалося знайти локального користувача за ідентифікатором: %d: %s

en: local user with ID %d does not exist
uk_UA: локального користувача з ідентифікатором %d не існує

en: unexpected shape of result set returned for SHOW
uk_UA: неочікувану форму набору результатів повернуто для SHOW

en: password_encryption value too long
uk_UA: занадто довге значення password_encryption

en: unrecognized password encryption algorithm "%s"
uk_UA: нерозпізнаний алгоритм шифрування пароля "%s"

en: could not match %d host names to %d hostaddr values
uk_UA: не вдалося зіставити %d імен хостів зі %d значеннями hostaddr

en: could not match %d port numbers to %d hosts
uk_UA: не вдалося зіставити %d номерів портів з %d хостами

en: invalid %s value: "%s"
uk_UA: неприпустиме значення %s : "%s"

en: sslmode value "%s" invalid when SSL support is not compiled in
uk_UA: значення sslmode "%s" неприпустиме, якщо підтримку протоколу SSL не скомпільовано

en: invalid SSL protocol version range
uk_UA: неприпустимий діапазон версії протоколу SSL

en: gssencmode value "%s" invalid when GSSAPI support is not compiled in
uk_UA: значення gssencmode "%s" неприпустиме, якщо підтримку протоколу GSSAPI не скомпільовано

en: could not set socket to TCP no delay mode: %s
uk_UA: не вдалося встановити сокет у TCP-режим без затримки: %s

en: connection to server on socket "%s" failed:
uk_UA: помилка при з'єднанні з сервером через сокет "%s":

en: connection to server at "%s" (%s), port %s failed:
uk_UA: підключення до серверу "%s" (%s), порт %s провалено:

en: connection to server at "%s", port %s failed:
uk_UA: підключення до серверу "%s", порт %s провалено:

en: 	Is the server running locally and accepting connections on that socket?
uk_UA: 	Чи працює сервер локально і приймає підключення до цього сокету?

en: 	Is the server running on that host and accepting TCP/IP connections?
uk_UA: 	Чи працює сервер на цьому хості і приймає TCP/IP підключення?

en: invalid integer value "%s" for connection option "%s"
uk_UA: неприпустиме ціле значення "%s" для параметра з'єднання "%s"

en: %s(%s) failed: %s
uk_UA: %s(%s) помилка: %s

en: %s(%s) failed: error code %d
uk_UA: %s(%s) помилка: код помилки %d

en: invalid connection state, probably indicative of memory corruption
uk_UA: неприпустимий стан підключення, можливо, пошкоджена пам'ять

en: invalid port number: "%s"
uk_UA: неприпустимий номер порту: "%s"

en: could not translate host name "%s" to address: %s
uk_UA: не вдалося перекласти ім’я хоста "%s" в адресу: %s

en: could not parse network address "%s": %s
uk_UA: не вдалося проаналізувати адресу мережі "%s": %s

en: Unix-domain socket path "%s" is too long (maximum %d bytes)
uk_UA: Шлях Unix-сокету "%s" занадто довгий (максимум %d байтів)

en: could not translate Unix-domain socket path "%s" to address: %s
uk_UA: не вдалося перекласти шлях Unix-сокету "%s" в адресу: %s

en: could not create socket: %s
uk_UA: не вдалося створити сокет: %s

en: could not set socket to nonblocking mode: %s
uk_UA: не вдалося встановити сокет у режим без блокування: %s

en: could not set socket to close-on-exec mode: %s
uk_UA: не вдалося встановити сокет у режим закриття по виконанню: %s

en: keepalives parameter must be an integer
uk_UA: параметр keepalives має бути цілим числом

en: could not get socket error status: %s
uk_UA: не вдалося отримати статус помилки сокету: %s

en: could not get client address from socket: %s
uk_UA: не вдалося отримати адресу клієнта з сокету: %s

en: requirepeer parameter is not supported on this platform
uk_UA: параметр requirepeer не підтримується на цій платформі

en: could not get peer credentials: %s
uk_UA: не вдалося отримати облікові дані сервера: %s

en: requirepeer specifies "%s", but actual peer user name is "%s"
uk_UA: requirepeer вказує на "%s", але фактичне ім'я вузла "%s"

en: could not send GSSAPI negotiation packet: %s
uk_UA: не вдалося передати пакет узгодження протоколу GSSAPI: %s

en: GSSAPI encryption required but was impossible (possibly no credential cache, no server support, or using a local socket)
uk_UA: вимагалося шифрування GSSAPI, але не було неможливим (можливо, без кешу облікових даних, підтримки сервера, або використання локального сокета)

en: could not send SSL negotiation packet: %s
uk_UA: не вдалося передати пакет узгодження протоколу SSL: %s

en: could not send startup packet: %s
uk_UA: не вдалося передати стартовий пакет: %s

en: server does not support SSL, but SSL was required
uk_UA: сервер не підтримує протокол SSL, але протокол SSL вимагається

en: received invalid response to SSL negotiation: %c
uk_UA: отримано неприпустиму відповідь на узгодження SSL: %c

en: server doesn't support GSSAPI encryption, but it was required
uk_UA: сервер не підтримує шифрування GSSAPI, але це було необхідно

en: received invalid response to GSSAPI negotiation: %c
uk_UA: отримано неприпустиму відповідь на узгодження GSSAPI: %c

en: expected authentication request from server, but received %c
uk_UA: очікувався запит автентифікації від сервера, але отримано %c

en: unexpected message from server during startup
uk_UA: неочікуване повідомлення від сервера під час запуску

en: session is read-only
uk_UA: сесія доступна тільки для читання

en: session is not read-only
uk_UA: сесія доступна не лише для читання

en: server is in hot standby mode
uk_UA: сервер знаходиться у режимі hot standby

en: server is not in hot standby mode
uk_UA: сервер не в режимі hot standby

en: "%s" failed
uk_UA: "%s" помилка

en: invalid connection state %d, probably indicative of memory corruption
uk_UA: неприпустимий стан підключення %d, можливо, пошкоджена пам'ять

en: PGEventProc "%s" failed during PGEVT_CONNRESET event
uk_UA: Помилка у PGEventProc "%s" під час події PGEVT_CONNRESET

en: invalid LDAP URL "%s": scheme must be ldap://
uk_UA: неприпустима URL-адреса протоколу LDAP "%s": схема має бути ldap://

en: invalid LDAP URL "%s": missing distinguished name
uk_UA: неприпустима URL-адреса протоколу LDAP "%s": відсутнє унікальне ім'я

en: invalid LDAP URL "%s": must have exactly one attribute
uk_UA: неприпустима URL-адреса протоколу LDAP "%s": має бути лише один атрибут

en: invalid LDAP URL "%s": must have search scope (base/one/sub)
uk_UA: неприпустима URL-адреса протоколу LDAP "%s": відсутня область пошуку (base/one/sub)

en: invalid LDAP URL "%s": no filter
uk_UA: неприпустима URL-адреса протоколу LDAP "%s": відсутній фільтр

en: invalid LDAP URL "%s": invalid port number
uk_UA: неприпустима URL-адреса протоколу LDAP "%s": неприпустимий номер порту

en: could not create LDAP structure
uk_UA: не вдалося створити структуру протоколу LDAP

en: lookup on LDAP server failed: %s
uk_UA: помилка підстановки на сервері протоколу LDAP: %s

en: more than one entry found on LDAP lookup
uk_UA: знайдено більше одного входження при підстановці протоколу LDAP

en: no entry found on LDAP lookup
uk_UA: не знайдено входження при підстановці протоколу LDAP

en: attribute has no values on LDAP lookup
uk_UA: атрибут не має значення при підстановці протоколу LDAP

en: missing "=" after "%s" in connection info string
uk_UA: відсутній "=" після "%s" у рядку інформації про підключення

en: invalid connection option "%s"
uk_UA: неприпустимий параметр підключення "%s"

en: unterminated quoted string in connection info string
uk_UA: відкриті лапки у рядку інформації про підключення

en: definition of service "%s" not found
uk_UA: не знайдено визначення сервера "%s"

en: service file "%s" not found
uk_UA: не знайдено сервісний файл "%s"

en: line %d too long in service file "%s"
uk_UA: рядок %d занадто довгий у сервісному файлі "%s"

en: syntax error in service file "%s", line %d
uk_UA: синтаксична помилка у сервісному файлі "%s", рядок %d

en: nested service specifications not supported in service file "%s", line %d
uk_UA: вкладені сервісні специфікації не підтримуються у сервісному файлі "%s", рядок %d

en: invalid URI propagated to internal parser routine: "%s"
uk_UA: у внутрішню процедуру аналізу рядка передано помилковий URI: "%s"

en: end of string reached when looking for matching "]" in IPv6 host address in URI: "%s"
uk_UA: досягнуто кінця рядка під час пошуку відповідного "]" в адресі IPv6 URI: "%s"

en: IPv6 host address may not be empty in URI: "%s"
uk_UA: IPv6, що знаходиться в URI, не може бути пустим: "%s"

en: unexpected character "%c" at position %d in URI (expected ":" or "/"): "%s"
uk_UA: неочікуваний символ "%c" на позиції %d в URI (очікувалося ":" або "/"): "%s"

en: extra key/value separator "=" in URI query parameter: "%s"
uk_UA: зайвий розділювач ключа/значення "=" в параметрі запиту URI: "%s"

en: missing key/value separator "=" in URI query parameter: "%s"
uk_UA: відсутній розділювач ключа/значення "=" у параметрі запиту URI: "%s"

en: invalid URI query parameter: "%s"
uk_UA: неприпустимий параметр запиту URI: "%s"

en: invalid percent-encoded token: "%s"
uk_UA: неприпустимий токен, закодований відсотками: "%s"

en: forbidden value %%00 in percent-encoded value: "%s"
uk_UA: неприпустиме значення %%00 для значення, закодованого відсотками: "%s"

en: connection pointer is NULL
uk_UA: нульове значення вказівника підключення

en: WARNING: password file "%s" is not a plain file
uk_UA: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: файл паролів "%s" не є простим файлом

en: WARNING: password file "%s" has group or world access; permissions should be u=rw (0600) or less
uk_UA: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: до файлу паролів "%s" мають доступ група або всі; дозволи мають бути u=rw (0600) або менше

en: password retrieved from file "%s"
uk_UA: пароль отримано з файлу "%s"

en: row number %d is out of range 0..%d
uk_UA: число рядків %d поза діапазоном 0..%d

en: out of memory
uk_UA: недостатньо пам'яті

en: write to server failed
uk_UA: записати на сервер не вдалося

en: NOTICE
uk_UA: ПОВІДОМЛЕННЯ

en: PGresult cannot support more than INT_MAX tuples
uk_UA: PGresult не може підтримувати більше ніж INT_MAX кортежів

en: size_t overflow
uk_UA: переповнення size_t

en: command string is a null pointer
uk_UA: рядок команди є нульовим вказівником

en: number of parameters must be between 0 and %d
uk_UA: кількість параметрів має бути між 0 і %d

en: statement name is a null pointer
uk_UA: ім’я оператора є пустим вказівником

en: no connection to the server
uk_UA: немає підключення до сервера

en: another command is already in progress
uk_UA: інша команда уже в прогресі

en: cannot queue commands during COPY
uk_UA: не можна поставити в чергу команди під час COPY

en: length must be given for binary parameter
uk_UA: для бінарного параметра має бути надана довжина

en: unexpected asyncStatus: %d
uk_UA: неочікуваний asyncStatus: %d

en: PGEventProc "%s" failed during PGEVT_RESULTCREATE event
uk_UA: Помилка у PGEventProc "%s" під час події PGEVT_RESULTCREAT

en: synchronous command execution functions are not allowed in pipeline mode
uk_UA: функції синхронного виконання команд заборонені в режимі конвеєра

en: COPY terminated by new PQexec
uk_UA: COPY завершено новим PQexec

en: PQexec not allowed during COPY BOTH
uk_UA: PQexec не дозволяється під час COPY BOTH

en: no COPY in progress
uk_UA: Немає COPY у процесі

en: PQfn not allowed in pipeline mode
uk_UA: PQfn заборонено в режимі конвеєра

en: connection in wrong state
uk_UA: підключення у неправильному стані

en: cannot enter pipeline mode, connection not idle
uk_UA: не можна увійти в режим конвеєра, підключення не в очікуванні

en: cannot exit pipeline mode with uncollected results
uk_UA: не можна вийти з режиму конвеєра з незібраними результатами

en: cannot exit pipeline mode while busy
uk_UA: не можна вийти з режиму конвеєра, коли зайнято

en: cannot send pipeline when not in pipeline mode
uk_UA: неможливо скористатися конвеєром не у режимі конвеєра

en: invalid ExecStatusType code
uk_UA: неприпустимий код ExecStatusType

en: PGresult is not an error result
uk_UA: PGresult не є помилковим результатом

en: column number %d is out of range 0..%d
uk_UA: число стовпців %d поза діапазоном 0..%d

en: parameter number %d is out of range 0..%d
uk_UA: число параметрів %d поза діапазоном 0..%d

en: could not interpret result from server: %s
uk_UA: не вдалося інтерпретувати результат від сервера: %s

en: incomplete multibyte character
uk_UA: неповний мультибайтний символ

en: GSSAPI name import error
uk_UA: Помилка імпорту імені у GSSAPI

en: cannot determine OID of function %s
uk_UA: неможливо визначити ідентифікатор OID функції %s

en: argument of lo_truncate exceeds integer range
uk_UA: аргумент lo_truncate перевищує діапазон цілого числа

en: argument of lo_read exceeds integer range
uk_UA: аргумент lo_read перевищує діапазон цілого числа

en: argument of lo_write exceeds integer range
uk_UA: аргумент lo_write перевищує діапазон цілого числа

en: could not open file "%s": %s
uk_UA: не вдалося відкрити файл "%s": %s

en: could not read from file "%s": %s
uk_UA: не вдалося прочитати з файлу "%s": %s

en: could not write to file "%s": %s
uk_UA: не вдалося записати у файл "%s": %s

en: query to initialize large object functions did not return data
uk_UA: запит на ініціалізацію функцій для великих об’єктів не повернув дані

en: integer of size %lu not supported by pqGetInt
uk_UA: pqGetInt не підтримує ціле число розміром %lu

en: integer of size %lu not supported by pqPutInt
uk_UA: pqPutInt не підтримує ціле число розміром %lu

en: connection not open
uk_UA: підключення не відкрито

en: server closed the connection unexpectedly
    	This probably means the server terminated abnormally
    	before or while processing the request.
uk_UA: сервер неочікувано закрив підключення
     Це може означати, що сервер завершив роботу ненормально до або під час обробки запиту.

en: timeout expired
uk_UA: тайм-аут минув

en: invalid socket
uk_UA: неприпустимий сокет

en: %s() failed: %s
uk_UA: %s() помилка: %s

en: message type 0x%02x arrived from server while idle
uk_UA: отримано тип повідомлення 0x%02x від сервера під час бездіяльності

en: server sent data ("D" message) without prior row description ("T" message)
uk_UA: сервер передав дані (повідомлення "D") без попереднього опису рядка (повідомлення "T")

en: unexpected response from server; first received character was "%c"
uk_UA: неочікувана відповідь від сервера; перший отриманий символ був "%c"

en: message contents do not agree with length in message type "%c"
uk_UA: вміст повідомлення не відповідає довжині у типі повідомлення "%c"

en: lost synchronization with server: got message type "%c", length %d
uk_UA: втрачено синхронізацію з сервером: отримано тип повідомлення "%c", довжина %d

en: insufficient data in "T" message
uk_UA: недостатньо даних у повідомленні "T"

en: out of memory for query result
uk_UA: недостатньо пам'яті для результату запиту

en: insufficient data in "t" message
uk_UA: недостатньо даних у повідомленні "t"

en: insufficient data in "D" message
uk_UA: зайві дані у повідомленні "D"

en: unexpected field count in "D" message
uk_UA: неочікувана кількість полів у повідомленні "D"

en: no error message available
uk_UA: немає доступного повідомлення про помилку

note: translator: %s represents a digit string
en:  at character %s
uk_UA:  в символі %s

en: DETAIL:  %s
uk_UA: ДЕТАЛІ:   %s

en: HINT:  %s
uk_UA: ПІДКАЗКА:  %s

en: QUERY:  %s
uk_UA: ЗАПИТ:  %s

en: CONTEXT:  %s
uk_UA: КОНТЕКСТ:  %s

en: SCHEMA NAME:  %s
uk_UA: ІМ'Я СХЕМИ:  %s

en: TABLE NAME:  %s
uk_UA: ІМ'Я ТАБЛИЦІ:  %s

en: COLUMN NAME:  %s
uk_UA: ІМ'Я СТОВПЦЯ:  %s

en: DATATYPE NAME:  %s
uk_UA: ІМ'Я ТИПУ ДАНИХ:  %s

en: CONSTRAINT NAME:  %s
uk_UA: ІМ'Я ОБМЕЖЕННЯ:  %s

en: LOCATION:
uk_UA: РОЗТАШУВАННЯ:

en: LINE %d:
uk_UA: РЯДОК %d:

en: PQgetline: not doing text COPY OUT
uk_UA: PQgetline можна викликати лише під час COPY OUT

en: protocol error: id=0x%x
uk_UA: помилка протоколу: id=0x%x

en: SSL certificate's name contains embedded null
uk_UA: Ім'я сертифікату SSL містить вбудоване Null-значення

en: host name must be specified for a verified SSL connection
uk_UA: має бути вказано ім'я хосту для перевіреного SSL підключення

en: server certificate for "%s" does not match host name "%s"
uk_UA: серверний сертифікат "%s" не співпадає з іменем хосту "%s"

en: could not get server's host name from server certificate
uk_UA: не вдалося отримати ім'я хосту від серверного сертифікату

en: GSSAPI wrap error
uk_UA: помилка при згортанні GSSAPI

en: outgoing GSSAPI message would not use confidentiality
uk_UA: вихідне повідомлення GSSAPI не буде використовувати конфіденційність

en: client tried to send oversize GSSAPI packet (%zu > %zu)
uk_UA: клієнт намагався відправити переповнений пакет GSSAPI: (%zu > %zu)

en: oversize GSSAPI packet sent by the server (%zu > %zu)
uk_UA: переповнений пакет GSSAPI відправлений сервером: (%zu > %zu)

en: GSSAPI unwrap error
uk_UA: помилка при розгортанні GSSAPI

en: incoming GSSAPI message did not use confidentiality
uk_UA: вхідне повідомлення GSSAPI не використовувало конфіденційність

en: could not initiate GSSAPI security context
uk_UA: не вдалося ініціювати контекст безпеки GSSAPI

en: GSSAPI size check error
uk_UA: помилка перевірки розміру GSSAPI

en: GSSAPI context establishment error
uk_UA: помилка встановлення контексту GSSAPI

en: SSL SYSCALL error: %s
uk_UA: Помилка SSL SYSCALL: %s

en: SSL SYSCALL error: EOF detected
uk_UA: Помилка SSL SYSCALL: виявлено EOF

en: SSL error: %s
uk_UA: Помилка SSL: %s

en: SSL connection has been closed unexpectedly
uk_UA: SSL підключення було неочікувано перервано

en: unrecognized SSL error code: %d
uk_UA: нерозпізнаний код помилки SSL: %d

en: could not determine server certificate signature algorithm
uk_UA: не вдалося визначити алгоритм підпису серверного сертифікату

en: could not find digest for NID %s
uk_UA: не вдалося знайти дайджест для NID %s

en: could not generate peer certificate hash
uk_UA: не вдалося згенерувати хеш сертифікату вузла

en: SSL certificate's name entry is missing
uk_UA: Відсутня ім'я в сертифікаті SSL

en: could not create SSL context: %s
uk_UA: не вдалося створити контекст SSL: %s

en: invalid value "%s" for minimum SSL protocol version
uk_UA: неприпустиме значення "%s" для мінімальної версії протоколу SSL

en: could not set minimum SSL protocol version: %s
uk_UA: не вдалося встановити мінімальну версію протоколу SSL: %s

en: invalid value "%s" for maximum SSL protocol version
uk_UA: неприпустиме значення "%s" для максимальної версії протоколу SSL

en: could not set maximum SSL protocol version: %s
uk_UA: не вдалося встановити максимальну версію протоколу SSL: %s

en: could not read root certificate file "%s": %s
uk_UA: не вдалося прочитати файл кореневого сертифікату "%s": %s

en: could not get home directory to locate root certificate file
    Either provide the file or change sslmode to disable server certificate verification.
uk_UA: не вдалося отримати домашній каталог, щоб знайти файл кореневого сертифікату
    Надайте файл або змініть sslmode, щоб вимкнути перевірку серверного сертифікату.

en: root certificate file "%s" does not exist
    Either provide the file or change sslmode to disable server certificate verification.
uk_UA: файлу кореневого сертифікату "%s" не існує
    Вкажіть повний шлях до файлу або вимкніть перевірку сертифікату сервера, змінивши sslmode.

en: could not open certificate file "%s": %s
uk_UA: не вдалося відкрити файл сертифікату "%s": %s

en: could not read certificate file "%s": %s
uk_UA: не вдалося прочитати файл сертифікату "%s": %s

en: could not establish SSL connection: %s
uk_UA: не вдалося встановити SSL-підключення: %s

en: could not set SSL Server Name Indication (SNI): %s
uk_UA: не вдалося встановити Індикацію Імені Сервера протокол SSL (SNI): %s

en: could not load SSL engine "%s": %s
uk_UA: не вдалося завантажити модуль SSL "%s": %s

en: could not initialize SSL engine "%s": %s
uk_UA: не вдалося ініціалізувати модуль SSL "%s": %s

en: could not read private SSL key "%s" from engine "%s": %s
uk_UA: не вдалося прочитати закритий ключ SSL "%s" з модуля "%s": %s

en: could not load private SSL key "%s" from engine "%s": %s
uk_UA: не вдалося завантажити закритий ключ SSL "%s" з модуля "%s": %s

en: certificate present, but not private key file "%s"
uk_UA: сертифікат присутній, але файл закритого ключа "%s" ні

en: private key file "%s" has group or world access; permissions should be u=rw (0600) or less
uk_UA: файл закритого ключа "%s" має груповий або всесвітній доступ; права повинні бути u=rw (0600) або більш обмежені

en: could not load private key file "%s": %s
uk_UA: не вдалося завантажити файл закритого ключа "%s": %s

en: certificate does not match private key file "%s": %s
uk_UA: сертифікат не відповідає файлу закритого ключа "%s": %s

en: This may indicate that the server does not support any SSL protocol version between %s and %s.
uk_UA: Це може вказувати, що сервер не підтримує жодної версії протоколу SSL між %s і %s.

en: certificate could not be obtained: %s
uk_UA: не вдалося отримати сертифікат: %s

en: no SSL error reported
uk_UA: немає повідомлення про помилку SSL

en: SSL error code %lu
uk_UA: Код помилки SSL %lu

en: WARNING: sslpassword truncated
uk_UA: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: sslpassword скорочено

en: could not receive data from server: %s
uk_UA: не вдалося отримати дані з серверу: %s

en: could not send data to server: %s
uk_UA: не вдалося передати дані серверу: %s

en: unrecognized socket error: 0x%08X/%d
uk_UA: нерозпізнана помилка сокету: 0x%08X/%d
