PostgreSQL 9.0 - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: %s
    in PL/Tcl function "%s"
ro: %s
    în funcția PL/Tcl "%s"

en: out of memory
ro: memorie insuficientă

en: trigger functions can only be called as triggers
ro: funcţiile trigger pot fi apelate doar ca triggere

en: PL/Tcl functions cannot return type %s
ro: funcțiile PL/Tcl nu pot returna tipul %s

en: PL/Tcl functions cannot return composite types
ro: funcțiile PL/Tcl nu pot returna tipul compozit

en: PL/Tcl functions cannot accept type %s
ro: funcțiile PL/Tcl nu pot accepta tipul %s
