postgresql - en to uk_UA translation catalogue (74 entries)

en: error:
uk_UA: помилка:

en: warning:
uk_UA: попередження:

en: detail:
uk_UA: деталі:

en: hint:
uk_UA: підказка:

en: could not open file "%s" for reading: %m
uk_UA: не вдалося відкрити файл "%s" для читання: %m

en: could not read file "%s": %m
uk_UA: не вдалося прочитати файл "%s": %m

en: could not read file "%s": read %d of %zu
uk_UA: не вдалося прочитати файл "%s": прочитано %d з %zu

en: could not close file "%s": %m
uk_UA: неможливо закрити файл "%s": %m

en: byte ordering mismatch
uk_UA: неправильний порядок байтів

en: possible byte ordering mismatch
    The byte ordering used to store the pg_control file might not match the one
    used by this program.  In that case the results below would be incorrect, and
    the PostgreSQL installation would be incompatible with this data directory.
uk_UA: можлива помилка у послідовності байтів.
    Порядок байтів, що використовують для зберігання файлу pg_control, може не відповідати тому, який використовується цією програмою. У такому випадку результати нижче будуть неправильним, і інсталяція PostgreSQL буде несумісною з цим каталогом даних.

en: could not open file "%s": %m
uk_UA: не можливо відкрити файл "%s": %m

en: could not write file "%s": %m
uk_UA: не вдалося записати файл "%s": %m

en: could not fsync file "%s": %m
uk_UA: не вдалося fsync файл "%s": %m

en: out of memory
uk_UA: недостатньо пам'яті

en: cannot duplicate null pointer (internal error)
uk_UA: неможливо дублювати нульовий покажчик (внутрішня помилка)

en: could not synchronize file system for file "%s": %m
uk_UA: не вдалося синхронізувати файлову систему для файлу "%s": %m

en: could not stat file "%s": %m
uk_UA: не вдалося отримати інформацію від файлу "%s": %m

en: this build does not support sync method "%s"
uk_UA: ця збірка не підтримує метод синхронізації "%s"

en: could not open directory "%s": %m
uk_UA: не вдалося відкрити каталог "%s": %m

en: could not read directory "%s": %m
uk_UA: не вдалося прочитати каталог "%s": %m

en: could not rename file "%s" to "%s": %m
uk_UA: не вдалося перейменувати файл "%s" на "%s": %m

en: invalid value "%s" for option %s
uk_UA: неприпустиме значення "%s" для параметра %s

en: %s must be in range %d..%d
uk_UA: %s має бути в діапазоні %d..%d

en: unrecognized sync method: %s
uk_UA: нерозпізнаний метод синхронізації: %s

en: %s enables, disables, or verifies data checksums in a PostgreSQL database cluster.
uk_UA: %s активує, деактивує або перевіряє контрольні суми даних в кластері бази даних PostgreSQL.

en: Usage:
uk_UA: Використання:

en: 
    Options:
uk_UA: 
    Параметри:

en:  [-D, --pgdata=]DATADIR    data directory
uk_UA:  [-D, --pgdata=]DATADIR         каталог даних

en:   -c, --check              check data checksums (default)
uk_UA:   -c, --check              перевірити контрольні суми даних (за замовчуванням)

en:   -d, --disable            disable data checksums
uk_UA:   -d, --disable            вимкнути контрольні суми даних

en:   -e, --enable             enable data checksums
uk_UA:   -e, --enable             активувати контрольні суми даних

en:   -f, --filenode=FILENODE  check only relation with specified filenode
uk_UA:   -f, --filenode=FILENODE перевіряти відношення лише із вказаним файлом

en:   -N, --no-sync            do not wait for changes to be written safely to disk
uk_UA:   -N, --no-sync          не чекати на безпечний запис змін на диск

en:   -P, --progress           show progress information
uk_UA:   -P, --progress           показати інформацію про прогрес

en:       --sync-method=METHOD set method for syncing files to disk
uk_UA:       --sync-method=METHOD встановити метод синхронізації файлів на диск

en:   -v, --verbose            output verbose messages
uk_UA:   -v, --verbose          виводити детальні повідомлення

en:   -V, --version            output version information, then exit
uk_UA:   -V, --version            вивести інформацію про версію, потім вийти

en:   -?, --help               show this help, then exit
uk_UA:   -?, --help               показати цю довідку, потім вийти

en: 
    If no data directory (DATADIR) is specified, the environment variable PGDATA
    is used.
uk_UA: 
    Якщо каталог даних не вказано (DATADIR), використовується змінна середовища PGDATA.

en: Report bugs to <%s>.
uk_UA: Повідомляти про помилки на <%s>.

en: %s home page: <%s>
uk_UA: Домашня сторінка %s: <%s>

en: %lld/%lld MB (%d%%) computed
uk_UA: %lld/%lld MB (%d%%) обчислено

en: could not read block %u in file "%s": %m
uk_UA: не вдалося прочитати блок %u в файлі "%s": %m

en: could not read block %u in file "%s": read %d of %d
uk_UA: не вдалося прочитати блок %u у файлі "%s": прочитано %d з %d

en: checksum verification failed in file "%s", block %u: calculated checksum %X but block contains %X
uk_UA: помилка перевірки контрольних сум у файлі "%s", блок %u: обчислена контрольна сума %X, але блок містить %X

en: seek failed for block %u in file "%s": %m
uk_UA: помилка пошуку для блоку %u у файлі "%s": %m

en: could not write block %u in file "%s": %m
uk_UA: не вдалося записати блок %u у файл "%s": %m

en: could not write block %u in file "%s": wrote %d of %d
uk_UA: не вдалося записати блок %u у файлі "%s": записано %d з %d

en: checksums verified in file "%s"
uk_UA: контрольні суми у файлі "%s" перевірені

en: checksums enabled in file "%s"
uk_UA: контрольні суми у файлі "%s" активовані

en: invalid segment number %d in file name "%s"
uk_UA: неприпустимий номер сегменту %d в імені файлу "%s"

en: Try "%s --help" for more information.
uk_UA: Спробуйте "%s --help" для додаткової інформації.

en: no data directory specified
uk_UA: каталог даних не вказано

en: too many command-line arguments (first is "%s")
uk_UA: забагато аргументів у командному рядку (перший "%s")

en: option -f/--filenode can only be used with --check
uk_UA: параметр -f/--filenode може бути використаний тільки з --check

en: pg_control CRC value is incorrect
uk_UA: значення CRC pg_control неправильне

en: cluster is not compatible with this version of pg_checksums
uk_UA: кластер не сумісний з цією версією pg_checksum

en: database cluster is not compatible
uk_UA: кластер бази даних не сумісний

en: The database cluster was initialized with block size %u, but pg_checksums was compiled with block size %u.
uk_UA: Кластер бази даних було ініціалізовано з розміром блоку %u, але pg_checksums було скомпільовано з розміром блоку %u.

en: cluster must be shut down
uk_UA: кластер повинен бути закритий

en: data checksums are not enabled in cluster
uk_UA: контрольні суми в кластері неактивовані

en: data checksums are already disabled in cluster
uk_UA: контрольні суми вже неактивовані в кластері

en: data checksums are already enabled in cluster
uk_UA: контрольні суми вже активовані в кластері

en: Checksum operation completed
uk_UA: Операція контрольної суми завершена

en: Files scanned:   %lld
uk_UA: Файлів проскановано:   %lld

en: Blocks scanned:  %lld
uk_UA: Блоків відскановано:  %lld

en: Bad checksums:  %lld
uk_UA: Помилкові контрольні суми:  %lld

en: Data checksum version: %u
uk_UA: Версія контрольних сум даних: %u

en: Files written:  %lld
uk_UA: Файлів записано:  %lld

en: Blocks written: %lld
uk_UA: Блоків записано: %lld

en: syncing data directory
uk_UA: синхронізація даних каталогу

en: updating control file
uk_UA: оновлення контрольного файлу

en: Checksums enabled in cluster
uk_UA: Контрольні суми активовані в кластері

en: Checksums disabled in cluster
uk_UA: Контрольні суми вимкнені у кластері
