postgresql - en to uk_UA translation catalogue (30 entries)

en: error:
uk_UA: помилка:

en: warning:
uk_UA: попередження:

en: detail:
uk_UA: деталі:

en: hint:
uk_UA: підказка:

en: out of memory
uk_UA: недостатньо пам'яті

en: cannot duplicate null pointer (internal error)
uk_UA: неможливо дублювати нульовий покажчик (внутрішня помилка)

en: archive location "%s" does not exist
uk_UA: архівного розташування "%s" не існує

en: could not open archive location "%s": %m
uk_UA: не вдалося відкрити архівне розташування "%s":%m

en: could not remove file "%s": %m
uk_UA: не можливо видалити файл "%s": %m

en: could not read archive location "%s": %m
uk_UA: не вдалося прочитати архівне розташування "%s":%m

en: could not close archive location "%s": %m
uk_UA: не вдалося закрити архівне розташування "%s":%m

en: invalid file name argument
uk_UA: недійсна назва файла з аргументом

en: Try "%s --help" for more information.
uk_UA: Спробуйте "%s --help" для додаткової інформації.

en: %s removes older WAL files from PostgreSQL archives.
uk_UA: %s видаляє старі WAL-файли з архівів PostgreSQL.

en: Usage:
uk_UA: Використання:

en:   %s [OPTION]... ARCHIVELOCATION OLDESTKEPTWALFILE
uk_UA:   %s [OPTION]... РОЗТАШУВАННЯ_АРХІВА НАЙДАВНІШИЙ_ЗБЕРЕЖЕНИЙ_WAL_ФАЙЛ

en: 
    Options:
uk_UA: 
    Параметри:

en:   -b, --clean-backup-history  clean up files including backup history files
uk_UA:   -b, --clean-backup-history  очистити файли, включаючи файли історії резервного копіювання

en:   -d, --debug                 generate debug output (verbose mode)
uk_UA:   -d, --debug                 генерувати налагоджувальний вивід (розгорнутий режим)

en:   -n, --dry-run               dry run, show the names of the files that would be
                                  removed
uk_UA:   -n, --dry-run               сухий запуск, показати назви файлів, які будуть
                                  вилучені

en:   -V, --version               output version information, then exit
uk_UA:   -V, --version                вивести інформацію про версію, потім вийти

en:   -x, --strip-extension=EXT   strip this extension before identifying files for
                                  clean up
uk_UA:   -x, --strip-extension=EXT   вилучати це розширення перед ідентифікацією файлів для
                                  очищення

en:   -?, --help                  show this help, then exit
uk_UA:   -?, --help                   показати цю довідку, потім вийти

en: 
    For use as archive_cleanup_command in postgresql.conf:
      archive_cleanup_command = 'pg_archivecleanup [OPTION]... ARCHIVELOCATION %%r'
    e.g.
      archive_cleanup_command = 'pg_archivecleanup /mnt/server/archiverdir %%r'
uk_UA: 
    Для використання як archive_cleanup_command у postgresql.conf:
      archive_cleanup_command = 'pg_archivecleanup [OPTION]... ARCHIVELOCATION %%r'
    напр.
      archive_cleanup_command = 'pg_archivecleanup /mnt/server/archiverdir %%r'

en: 
    Or for use as a standalone archive cleaner:
    e.g.
      pg_archivecleanup /mnt/server/archiverdir 000000010000000000000010.00000020.backup
uk_UA: 
    Або для використання в якості окремого засобу для чистки архівів,
    наприклад:
      pg_archivecleanup /mnt/server/archiverdir 000000010000000000000010.00000020.backup

en: 
    Report bugs to <%s>.
uk_UA: 
    Повідомляти про помилки на <%s>.

en: %s home page: <%s>
uk_UA: Домашня сторінка %s: <%s>

en: must specify archive location
uk_UA: необхідно вказати розташування архіва

en: must specify oldest kept WAL file
uk_UA: необхідно вказати найдавніший збережений WAL-файл

en: too many command-line arguments
uk_UA: занадто багато аргументів командного рядка
