psql (PostgreSQL) 10 - en to he_IL translation catalogue (934 entries)

en: could not identify current directory: %s
he_IL: לא יוכל לזהות את הספריה הנוכחית: %s

en: invalid binary "%s"
he_IL: בינארי לא חוקי "%s"

en: could not read binary "%s"
he_IL: לא ניתן לקרוא בינארי "%s"

en: could not find a "%s" to execute
he_IL: לא ניתן למצוא "%s" לביצוע

en: could not change directory to "%s": %s
he_IL: לא לשנות לשנות ספריות ל "%s": %s

en: could not read symbolic link "%s"
he_IL: לא ניתן לקרוא את הקישור הסימבולי "%s"

en: pclose failed: %s
he_IL: pclose נכשל: %s

en: out of memory
he_IL: אין זיכרון פנוי

en: cannot duplicate null pointer (internal error)
he_IL: לא ניתן לשכפל מצביע ריק (שגיאה פנימית)

en: could not look up effective user ID %ld: %s
he_IL: לא יכול לחפש יעיל את המשתמש עם מזהה % ld: %s

en: user does not exist
he_IL: משתמש לא קיים

en: user name lookup failure: error code %lu
he_IL: כישלון בדיקה עבור שם המשתמש: קוד שגיאה % lu

en: command not executable
he_IL: הפקודה לא הפעלה

en: command not found
he_IL: הפקודה לא נמצאה

en: child process exited with exit code %d
he_IL: תהליך צאצא יצא עם %d

en: child process was terminated by exception 0x%X
he_IL: תהליך צאצא הופסק על ידי חריגה 0 0x %X

en: child process was terminated by signal %s
he_IL: תהליך צאצא הופסק על ידי האות %s

en: child process was terminated by signal %d
he_IL: תהליך צאצא הופסק על ידי האות %d

en: child process exited with unrecognized status %d
he_IL: תהליך צאצא יצא עם מצב לא מזוהה %d

en: (%lu row) | (%lu rows)
he_IL[0]: (% lu שורה)
he_IL[1]: (% lu שורות)

en: Interrupted
he_IL: הופסק

en: Cannot add header to table content: column count of %d exceeded.
he_IL: אין אפשרות להוסיף כותרת לתוכן בטבלה:  סה"כ חריגה של %d העמודות.

en: Cannot add cell to table content: total cell count of %d exceeded.
he_IL: לא ניתן להוסיף תא לתוכן בטבלה: סה"כ חריגה של %d התאים.

en: invalid output format (internal error): %d
he_IL: תבנית הפלט לא תיקנית (שגיאה פנימית): %d

en: skipping recursive expansion of variable "%s"
he_IL: דילוג על הרחבת רקורסיבית של משתנה "%s"

en: Invalid command \%s. Try \? for help.
he_IL: הפקודה לא חוקית \%s. נסה \? לקבלת עזרה.

en: invalid command \%s
he_IL: פקודה לא חוקית \%s

en: \%s: extra argument "%s" ignored
he_IL: \%s: התעלמות מהארגומנט הנוסף "%s"

en: \%s command ignored; use \endif or Ctrl-C to exit current \if block
he_IL: \%s התעלמות מהפקודה; להשתמש \endif או Ctrl-C כדי לצאת מבלוק \if הנוכחי

en: could not get home directory for user ID %ld: %s
he_IL: לא ניתן לקבל את ספריית הבית עבור משתמש עם מזהה % ld: %s

en: \%s: could not change directory to "%s": %s
he_IL: \%s: לא ניתן לשנות את ספריה ל"%s": %s

en: You are currently not connected to a database.
he_IL: אתה לא מחובר כרגע למסד נתונים.

en: You are connected to database "%s" as user "%s" via socket in "%s" at port "%s".
he_IL: אתה מחובר מסד הנתונים '%s' כמשתמש '%s ' באמצעות שקע ב- "%s" בפורט "%s".

en: You are connected to database "%s" as user "%s" on host "%s" at port "%s".
he_IL: אתה מחובר מסד הנתונים '%s' כמשתמש "%s" בשרת "%s" בפורט "%s".

en: no query buffer
he_IL: אין מאגר שאילתה

en: invalid line number: %s
he_IL: מספר שורה לא חוקי: %s

en: The server (version %s) does not support editing function source.
he_IL: השרת (גירסה %s) אינו תומך בעריכת קוד מקור של הפונקציה.

en: No changes
he_IL: אין שינויים

en: The server (version %s) does not support editing view definitions.
he_IL: השרת (גירסה %s) אינו תומך בעריכת של הגדרות התצוגה.

en: %s: invalid encoding name or conversion procedure not found
he_IL: %s: שם הקידוד לא חוקי או שגרת ההמרה לא נמצאה

en: out of memory
he_IL: אין זיכרון פנוי

en: There is no previous error.
he_IL: אין שגיאה קודמת.

en: \%s: missing required argument
he_IL: \%s: חסר ארגומנט נדרש

en: \elif: cannot occur after \else
he_IL: \elif: לא יכולה להתרחש לאחר \else

en: \elif: no matching \if
he_IL: \elif: \if לא תואמות

en: \else: cannot occur after \else
he_IL: \else: לא יכולה להתרחש לאחר \else

en: \else: no matching \if
he_IL: \else: \if לא תואמות

en: \endif: no matching \if
he_IL: \endif: \if לא תואמות

en: Query buffer is empty.
he_IL: מאגר השאילתה ריק.

en: Enter new password:
he_IL: הזן סיסמה חדשה:

en: Enter it again:
he_IL: הזן שוב:

en: Passwords didn't match.
he_IL: סיסמאות אינן תואמות.

en: \%s: could not read value for variable
he_IL: \%s: לא ניתן לקרוא את ערך המשתנה

en: Query buffer reset (cleared).
he_IL: מאגר השאילתה אופם (נוקה).

en: Wrote history to file "%s".
he_IL: כתב היסטוריה לקובץ "%s".

en: \%s: environment variable name must not contain "="
he_IL: \%s: שם משתנה סביבה אינו יכול להכיל "="

en: The server (version %s) does not support showing function source.
he_IL: השרת (גירסה %s) אינו תומך בתצוגת קוד מקור של הפונקציה.

en: function name is required
he_IL: שם הפונקציה נדרש

en: The server (version %s) does not support showing view definitions.
he_IL: השרת (גירסה %s) אינו תומך בתצוגה של הגדרות התצוגה.

en: view name is required
he_IL: שם תצוגה נדרש

en: Timing is on.
he_IL: התזמון הופעל.

en: Timing is off.
he_IL: התזמון הופסק.

en: Password:
he_IL: סיסמה:

en: Password for user %s:
he_IL: הסיסמה עבור המשתמש %s:

en: All connection parameters must be supplied because no database connection exists
he_IL: יש לספק את כל פרמטרי החיבור כי אין חיבור מסד נתונים קיים

en: Previous connection kept
he_IL: החיבור הקודם נשמר

en: \connect: %s
he_IL: התחבר ל %s

en: You are now connected to database "%s" as user "%s" via socket in "%s" at port "%s".
he_IL: אתה מחובר כעת למסד הנתונים '%s' כמשתמש '%s ' באמצעות שקע ב- "%s" בפורט "%s".

en: You are now connected to database "%s" as user "%s" on host "%s" at port "%s".
he_IL: אתה מחובר כעת למסד הנתונים '%s' כמשתמש "%s" בשרת "%s" בפורט "%s".

en: You are now connected to database "%s" as user "%s".
he_IL: אתה מחובר כעת למסד הנתונים '%s' משתמש '%s'.

en: %s (%s, server %s)
he_IL: %s (%s, השרת %s)

en: WARNING: %s major version %s, server major version %s.
             Some psql features might not work.
he_IL: אזהרה: %s גירסה ראשית %s, גירסה ראשית בשרת %s.
             כמה תכונות psql אלולים לא לעבוד.

en: SSL connection (protocol: %s, cipher: %s, bits: %s, compression: %s)
he_IL: חיבור SSL (פרוטוקול: %s, צופן: %s, סיביות: %s, דחיסה: %s)

en: unknown
he_IL: לא ידוע

en: off
he_IL: כבוי

en: on
he_IL: פעיל

en: WARNING: Console code page (%u) differs from Windows code page (%u)
             8-bit characters might not work correctly. See psql reference
             page "Notes for Windows users" for details.
he_IL: אזהרה: קידוד המסוף (%u) שונה מקידוד  ב Windows 
                (%u) 8-bit תווים לא יפעלו כהלכה. ראה דף הסבר psql
               "הערות עבור משתמשי חלונות" לקבלת פרטים.

en: environment variable PSQL_EDITOR_LINENUMBER_ARG must be set to specify a line number
he_IL: משתנה הסביבה PSQL_EDITOR_LINENUMBER_ARG חייב להיות מוגדר על מנת לציין מספר שורה

en: could not start editor "%s"
he_IL: לא ניתן להפעיל את עורך "%s"

en: could not start /bin/sh
he_IL: לא ניתן להפעיל את /bin/sh

en: could not locate temporary directory: %s
he_IL: לא ניתן לאתר את הספריה הזמנית: %s

en: could not open temporary file "%s": %s
he_IL: לא ניתן לפתוח את הקובץ הזמני "%s": %s

en: \pset: allowed formats are unaligned, aligned, wrapped, html, asciidoc, latex, latex-longtable, troff-ms
he_IL: \pset: תבניות מותרות הן  unaligned, aligned, wrapped, html, asciidoc, latex, latex-longtable, troff-ms

en: \pset: allowed line styles are ascii, old-ascii, unicode
he_IL: \pset: סגנונות מותרות הן ascii, old-ascii, unicode

en: \pset: allowed Unicode border line styles are single, double
he_IL: \pset: סגנונות קו גבול Unicode מותרות הם single, double

en: \pset: allowed Unicode column line styles are single, double
he_IL: \pset: סגנונות של העמודה Unicode מותרות הם single, double

en: \pset: allowed Unicode header line styles are single, double
he_IL: \pset: מותר סגנונות שורה עליונה Unicode מותרות הם single, double

en: \pset: unknown option: %s
he_IL: \pset: אפשרות לא ידועה: %s

en: Border style is %d.
he_IL: סגנון הגבול הינו %d.

en: Target width is unset.
he_IL: רוחב היעד לא הוגדר.

en: Target width is %d.
he_IL: רוחב היעד הוא %d.

en: Expanded display is on.
he_IL: תצוגה מורחבת מופעלת.

en: Expanded display is used automatically.
he_IL: תצוגה מורחבת מופעלת באופן אוטומטי.

en: Expanded display is off.
he_IL: תצוגה מורחבת כבויה.

en: Field separator is zero byte.
he_IL: מפריד השדות הוא אפס בתים.

en: Field separator is "%s".
he_IL: מפריד השדות הוא "%s".

en: Default footer is on.
he_IL: כותרת תחתונה של ברירת המחדל מופעלת.

en: Default footer is off.
he_IL: כותרת תחתונה של ברירת המחדל כבויה.

en: Output format is %s.
he_IL: תבנית הפלט הוא %s.

en: Line style is %s.
he_IL: סגנון הקו הוא %s.

en: Null display is "%s".
he_IL: תצוגת Null היא "%s".

en: Locale-adjusted numeric output is on.
he_IL: הפלט המספרי המותאם לפי אזור מופעל.

en: Locale-adjusted numeric output is off.
he_IL: הפלט המספרי המותאם לפי אזור כבוי.

en: Pager is used for long output.
he_IL: זימונית בשימוש עבור הפלט ארוך.

en: Pager is always used.
he_IL: זימונית בשימוש תמיד.

en: Pager usage is off.
he_IL: השימוש בזימונית כבוי.

en: Pager won't be used for less than %d line.
     | Pager won't be used for less than %d lines.
he_IL[0]: זימונית לא תהיה בשימוש עבור פחות מ- %d שורה.
he_IL[1]: זימונית לא תהיה בשימוש עבור פחות מ- %d שורות.

en: Record separator is zero byte.
he_IL: מפריד רשומות הוא אפס בתים.

en: Record separator is <newline>.
he_IL: מפריד רשומות היא <שורה חדשה>.

en: Record separator is "%s".
he_IL: מפריד רשומות היא "%s".

en: Table attributes are "%s".
he_IL: תכונות הטבלה הם "%s".

en: Table attributes unset.
he_IL: תכונות הטבלה לא הוגדרו.

en: Title is "%s".
he_IL: הכותרת היא "%s".

en: Title is unset.
he_IL: כותרת לא הוגדרה.

en: Tuples only is on.
he_IL: רק tuples הופעל.

en: Tuples only is off.
he_IL: רק tuples כבוי.

en: Unicode border line style is "%s".
he_IL: סגנון קו הגבול Unicode הוא "%s".

en: Unicode column line style is "%s".
he_IL: סגנון קו עמודה Unicode הוא "%s".

en: Unicode header line style is "%s".
he_IL: סגנון קו כותרת Unicode הוא "%s".

en: \!: failed
he_IL: \!: נכשל

en: \watch cannot be used with an empty query
he_IL: לא ניתן להשתמש ב \watch עם שאילתה ריקה

en: %s	%s (every %gs)
he_IL: %s	%s )כל %gs(

en: %s (every %gs)
he_IL: %s  (כל %gs)

en: ********* QUERY **********
    %s
    **************************
he_IL: *********שאילתה*********
    %s
    **************************

en: "%s.%s" is not a view
he_IL: "%s.%s" אינה תצוגה

en: could not parse reloptions array
he_IL: לא היתה אפשרות לנתח את מערך reloptions

en: cannot escape without active connection
he_IL: לא מסוגל לברוח בלי חיבור פעיל

en: shell command argument contains a newline or carriage return: "%s"
he_IL: ארגומנט הפקודה shell מכיל שורה חדשה או גררה: "%s"

en: connection to server was lost
he_IL: חיבור לשרת אבד

en: The connection to the server was lost. Attempting reset:
he_IL: החיבור לשרת אבד. ניסיון לאפס:

en: Failed.
he_IL: נכשל.

en: Succeeded.
he_IL: הצליח.

en: unexpected PQresultStatus: %d
he_IL: לא צפוי PQresultStatus : %d

en: Time: %.3f ms
he_IL: זמן: %.3f ms

en: Time: %.3f ms (%02d:%06.3f)
he_IL: זמן: %.3f ms (% 02d:%06.3f)

en: Time: %.3f ms (%02d:%02d:%06.3f)
he_IL: זמן: %.3f ms (% 02d:%02d:%06.3f)

en: Time: %.3f ms (%.0f d %02d:%02d:%06.3f)
he_IL: זמן:%.3f ms (%.0f d %02d:%02d:%06.3f)

en: \watch cannot be used with COPY
he_IL: לא ניתן להשתמש \watch עם COPY

en: unexpected result status for \watch
he_IL: מצב התוצאה לא צפוי עבור \watch

en: Asynchronous notification "%s" with payload "%s" received from server process with PID %d.
he_IL: הודעה אסינכרונית "%s" עם המטען "%s" התקבלה מתהליך שרת עם PID %d.

en: Asynchronous notification "%s" received from server process with PID %d.
he_IL: הודעה אסינכרונית "%s" התקבלה מתהליך שרת עם PID %d.

en: no rows returned for \gset
he_IL: אין השורות המוחזרות עבור \gset

en: more than one row returned for \gset
he_IL: יותר משורה אחת מוחזרת עבור \gset

en: ***(Single step mode: verify command)*******************************************
    %s
    ***(press return to proceed or enter x and return to cancel)********************
he_IL: ***(מצב צעד יחיד: ודא הפקודה)*******************************************
    %s
     ***(לחץ על כדי לחזור או הזן X ולחזור לביטול)********************

en: The server (version %s) does not support savepoints for ON_ERROR_ROLLBACK.
he_IL: השרת (גירסה %s) לא תומך ב savepoints עבור ON_ERROR_ROLLBACK.

en: STATEMENT:  %s
he_IL: משפט: %s

en: unexpected transaction status (%d)
he_IL: מצב טרנזקציה לא צפוי (%d)

en: \copy: arguments required
he_IL: \copy: הארגומנטים הדרושים

en: \copy: parse error at "%s"
he_IL: \copy: ניתוח שגיאה ב- "%s"

en: \copy: parse error at end of line
he_IL: \copy: ניתוח שגיאה בסוף שורה

en: could not execute command "%s": %s
he_IL: לא היה ניתן לבצע את הפקודה "%s": %s

en: could not stat file "%s": %s
he_IL: לא היה ניתן stat קובץ "%s": %s

en: %s: cannot copy from/to a directory
he_IL: %s: לא ניתן להעתיק את מ/אל ספריה

en: could not close pipe to external command: %s
he_IL: לא יכול לסגור את צינור לפקודה חיצוניים: %s

en: could not write COPY data: %s
he_IL: לא יוכלו לכתוב את COPY נתונים: %s

en: COPY data transfer failed: %s
he_IL: העברת נתונים COPY  נכשלה: %s

en: canceled by user
he_IL: בוטלה על-ידי המשתמש

en: Enter data to be copied followed by a newline.
    End with a backslash and a period on a line by itself.
he_IL: להזין נתונים על מנת להעתיקם ואחר כך שורה חדשה.
    לסיים עם קו נטוי הפוך, ונקודה בשורה עצמה.

en: aborted because of read failure
he_IL: בוטלו עקב כשל קריאה

en: trying to exit copy mode
he_IL: מנסה לצאת ממצב עותק

en: \crosstabview: statement did not return a result set
he_IL: \crosstabview: משפט לא החזיר סט התוצאה

en: \crosstabview: query must return at least three columns
he_IL: \crosstabview: השאילתה חייבת להחזיר לפחות שלוש עמודות

en: \crosstabview: vertical and horizontal headers must be different columns
he_IL: \crosstabview: כותרות אופקיות ואנכיות חייבות להיות עמודות שונות

en: \crosstabview: data column must be specified when query returns more than three columns
he_IL: \crosstabview: יש לציין עמודת הנתונים כאשר השאילתה מחזירה יותר משלוש עמודות

en: \crosstabview: maximum number of columns (%d) exceeded
he_IL: \crosstabview: חריגה במספר מרבי של עמודות (%d)

en: \crosstabview: query result contains multiple data values for row "%s", column "%s"
he_IL: \crosstabview: התוצאות השאילתה מכילות ערכים נתונים מרובים עבור שורה "%s", עמודה "%s"

en: \crosstabview: column number %d is out of range 1..%d
he_IL: \crosstabview: מספר העמודה %d נמצא מחוץ לטווח 1..%d

en: \crosstabview: ambiguous column name: "%s"
he_IL: \crosstabview: שם העמודה רב-משמעי: "%s"

en: \crosstabview: column name not found: "%s"
he_IL: \crosstabview: שם עמודה לא נמצא: "%s"

en: Schema
he_IL: סכמה

en: Name
he_IL: שם

en: Result data type
he_IL: טיפוס נתונים של תוצאה

en: Argument data types
he_IL: טיפוס הנתונים של הארגומנט

en: Description
he_IL: תיאור‪

en: List of aggregate functions
he_IL: רשימת פונקציות הצבירה

en: The server (version %s) does not support access methods.
he_IL: השרת (גירסה %s) אינו תומך בשיטות גישה.

en: Index
he_IL: אינדקס

en: Type
he_IL: סוג

en: Handler
he_IL: הנדלר

en: List of access methods
he_IL: רשימת שיטות גישה

en: The server (version %s) does not support tablespaces.
he_IL: השרת (גירסה %s) אינו תומך במרחבי טבלאות.

en: Owner
he_IL: בעלים

en: Location
he_IL: מיקום

en: Options
he_IL: אפשריות

en: Size
he_IL: גודל

en: List of tablespaces
he_IL: רשימת מרחבי טבלאות

en: \df only takes [antwS+] as options
he_IL: \df לוקח רק [antwS +] כאפשרויות

en: \df does not take a "w" option with server version %s
he_IL: \df לא לוקח אופציה "w" עם גירסת השרת %s

en: window
he_IL: חלון

en: trigger
he_IL: הדק

en: normal
he_IL: תקין

en: immutable
he_IL: בלתי ניתן לשינוי

en: stable
he_IL: יציב

en: volatile
he_IL: נדיף

en: Volatility
he_IL: תנודתיות

en: restricted
he_IL: מוגבל

en: safe
he_IL: בטוח

en: unsafe
he_IL: לא בטוח

en: Parallel
he_IL: מקבילי

en: definer
he_IL: מגדיר

en: invoker
he_IL: מפעיל

en: Security
he_IL: אבטחה

en: Language
he_IL: ספה

en: Source code
he_IL: קוד מקור

en: List of functions
he_IL: רשימת פונקציות

en: Internal name
he_IL: שם פנימי

en: Elements
he_IL: אלמנטים

en: List of data types
he_IL: רשימת סוגי הנתונים

en: Left arg type
he_IL: סוג ארגומנט השמאלי

en: Right arg type
he_IL: סוג ארגומנט ימני

en: Result type
he_IL: טיפוס נתונים של תוצאה

en: Function
he_IL: פונקציה

en: List of operators
he_IL: רשימת מפעילים

en: Encoding
he_IL: קידוד

en: Collate
he_IL: סדר אלפביתי

en: Tablespace
he_IL: מרחב טבלאות

en: List of databases
he_IL: רשימת מאגרי מידע

en: table
he_IL: טבלה

en: view
he_IL: תצוגה

en: materialized view
he_IL: תצוגה ממומשת

en: sequence
he_IL: סדרה

en: foreign table
he_IL: טבלה זרה

en: Column privileges
he_IL: הרשאות על עמודות

en: Policies
he_IL: מדיניות

en: Access privileges
he_IL: הרשאות גישה

en: The server (version %s) does not support altering default privileges.
he_IL: השרת (גירסה %s) אינו תומך בשינוי של הרשאות ברירת מחדל.

en: function
he_IL: פונקציה

en: type
he_IL: סוג

en: schema
he_IL: סכמה

en: Default access privileges
he_IL: הרשאות גישה ברירת מחדל

en: Object
he_IL: אובייקט

en: table constraint
he_IL: אילוץ טבלאי

en: domain constraint
he_IL: אילוץ התחום

en: operator class
he_IL: מחלקת המפעיל

en: operator family
he_IL: משפחת המפעיל

en: rule
he_IL: כלל

en: Object descriptions
he_IL: תיאורים של אובייקט

en: Did not find any relation named "%s".
he_IL: לא מצא כל קשר בשם "%s".

en: Did not find any relation with OID %s.
he_IL: לא מצא כל קשר עם OID %s.

en: Unlogged table "%s.%s"
he_IL: טבלה לא במעקב "%s.%s"

en: Table "%s.%s"
he_IL: טבלה "%s.%s"

en: View "%s.%s"
he_IL: תצוגה "%s.%s"

en: Unlogged materialized view "%s.%s"
he_IL: תצוג ממומשת לא במעקב "%s.%s"

en: Materialized view "%s.%s"
he_IL: תצוגה ממומשת "%s.%s"

en: Sequence "%s.%s"
he_IL: רצף "%s.%s"

en: Unlogged index "%s.%s"
he_IL: אינדקס לא במעקב "%s.%s"

en: Index "%s.%s"
he_IL: אינדקס "%s.%s"

en: Special relation "%s.%s"
he_IL: קשר מיוחד "%s.%s"

en: TOAST table "%s.%s"
he_IL: בטבלת TOAST  "%s.%s"

en: Composite type "%s.%s"
he_IL: סוג מורכב "%s.%s"

en: Foreign table "%s.%s"
he_IL: טבלה זרה "%s.%s"

en: Column
he_IL: עמודה

en: Collation
he_IL: סדר אלפביתי

en: Nullable
he_IL: ערך null

en: Default
he_IL: ברירת מחדל

en: Value
he_IL: ערך

en: Definition
he_IL: הגדרה

en: FDW Options
he_IL: אפשריות FDW

en: Storage
he_IL: אחסון

en: Stats target
he_IL: סטטיסטיקה היעד

en: Partition of: %s %s
he_IL: חלוקת: %s %s

en: Partition key: %s
he_IL: מחיצה מפתח: %s

en: primary key,
he_IL: מפתח ראשי,

en: unique,
he_IL: ייחודי,

en: for table "%s.%s"
he_IL: לטבלה "%s.%s"

en: , predicate (%s)
he_IL: , הפרדיקאט (%s)

en: , clustered
he_IL: , מקובץ

en: , invalid
he_IL: , לא תקין

en: , deferrable
he_IL: , נדחה

en: , initially deferred
he_IL: , נדחה תחילה

en: , replica identity
he_IL: , זהות משוכפלת

en: Owned by: %s
he_IL: בבעלות של: %s

en: Sequence for identity column: %s
he_IL: רצף עבור עמודת זהות: %s

en: Indexes:
he_IL: אינדקסים:

en: Check constraints:
he_IL: בדיקת אילוצים:

en: Foreign-key constraints:
he_IL: אילוצי מפתח זר:

en: Referenced by:
he_IL: הופנה על-ידי:

en: Policies:
he_IL: מדיניות:

en: Policies (forced row security enabled):
he_IL: מדיניות (כפיה של אבטחה ברמת השורה מופעלת):

en: Policies (row security enabled): (none)
he_IL: מדיניות (אבטחה ברמת השורה מופעלת): (ללא)

en: Policies (forced row security enabled): (none)
he_IL: מדיניות (כפיה של אבטחה ברמת השורה מופעלת): (ללא)

en: Policies (row security disabled):
he_IL: מדיניות (אבטחה ברמת השורה מבוטלת):

en: Statistics:
he_IL: סטטיסטיקות:

en: Rules:
he_IL: כללים:

en: Disabled rules:
he_IL: חוקים מושבתים:

en: Rules firing always:
he_IL: חוקים אשר יורים תמיד:

en: Rules firing on replica only:
he_IL: כללי אשר יורים בעותק בלבד:

en: Publications:
he_IL: פרסומים:

en: View definition:
he_IL: הגדרת תצוגה:

en: Triggers:
he_IL: טריגירים:

en: Disabled user triggers:
he_IL: טריגרים של משתמשים מושבתים:

en: Disabled triggers:
he_IL: טריגרים מושבתים:

en: Disabled internal triggers:
he_IL: טריגרים פנימיים מושבתים:

en: Triggers firing always:
he_IL: טריגרים פועלים תמיד:

en: Triggers firing on replica only:
he_IL: טריגרים פועלים בעותק בלבד:

en: Inherits
he_IL: יורש

en: Number of child tables: %d (Use \d+ to list them.)
he_IL: מספר טבלאות הצאצא: %d (שימוש \d+ כדי לפרט אותם).

en: Number of partitions: %d (Use \d+ to list them.)
he_IL: מספר החלוקות: %d (שימוש \d+ כדי לפרט אותם).

en: Child tables
he_IL: טבלאות הצאצא

en: Partitions
he_IL: מחיצות

en: Typed table of type: %s
he_IL: טבלה מסוג: %s

en: Replica Identity
he_IL: זהות העותק

en: Has OIDs: yes
he_IL: יש OIDs: כן

en: Tablespace: "%s"
he_IL: מרחב טבלאי: "%s"

note: translator: before this string there's an index description like '"foo_pkey" PRIMARY KEY, btree (a)'
en: , tablespace "%s"
he_IL: , מרחב טבלאי: "%s"

en: List of roles
he_IL: רשימת תפקידים

en: Role name
he_IL: שם תפקיד

en: Attributes
he_IL: מאפיינים

en: Member of
he_IL: חבר ב

en: Superuser
he_IL: משתמש על

en: No inheritance
he_IL: אין הורשה

en: Create role
he_IL: צור תפקיד

en: Create DB
he_IL: צור מסד נתונים

en: Cannot login
he_IL: לא מצליח להתחבר

en: Replication
he_IL: שכפול

en: Bypass RLS
he_IL: מעקף RLS

en: No connections
he_IL: אין חיבורים

en: %d connection | %d connections
he_IL[0]: %d חיבור
he_IL[1]: %d חיבורים

en: Password valid until
he_IL: הסיסמה בתוקף עד

en: Role
he_IL: תפקיד

en: Database
he_IL: מסד נתונים

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: No per-database role settings support in this server version.
he_IL: אין הגדרות תפקיד ספציפי למסד הנתונים תומכים בגירסת השרת.

en: No matching settings found.
he_IL: לא נמצאו הגדרות תואמות.

en: No settings found.
he_IL: הגדרות לא נמצאו.

en: List of settings
he_IL: רשימת הגדרות

en: index
he_IL: אינדקס

en: special
he_IL: מיוחד

en: Table
he_IL: טבלה

en: No matching relations found.
he_IL: לא נמצאו יחסים תואמים.

en: No relations found.
he_IL: יחסים לא נמצאו.

en: List of relations
he_IL: רשימת יחסים

en: Trusted
he_IL: אמין

en: Internal Language
he_IL: שפה פנימית

en: Call Handler
he_IL: קריאה למטפל

en: Validator
he_IL: מאמת

en: Inline Handler
he_IL: המטפל מוטבע

en: List of languages
he_IL: רשימת השפות

en: Check
he_IL: בדיקה

en: List of domains
he_IL: רשימת תחומים

en: Source
he_IL: מקור

en: Destination
he_IL: יעד

en: no
he_IL: לא

en: yes
he_IL: כן

en: Default?
he_IL: ברירת מחדל?

en: List of conversions
he_IL: רשימת המרות

en: Event
he_IL: אירוע

en: enabled
he_IL: מאופשר

en: replica
he_IL: עותק משוכפל

en: always
he_IL: תמיד

en: disabled
he_IL: מבוטל

en: Enabled
he_IL: מאופשר

en: Procedure
he_IL: פרוצדורה

en: Tags
he_IL: תגיות

en: List of event triggers
he_IL: רשימת טריגרים של אירועים

en: Source type
he_IL: סוג מקור

en: Target type
he_IL: סוג מטרה

en: in assignment
he_IL: בהקצאה

en: Implicit?
he_IL: בצורה עקיפה?

en: List of casts
he_IL: רשימת המרות

en: The server (version %s) does not support collations.
he_IL: השרת (גירסה %s) אינו תומך באוספים.

en: Provider
he_IL: ספק

en: List of collations
he_IL: רשימת האוספים

en: List of schemas
he_IL: רשימת הסכימות

en: The server (version %s) does not support full text search.
he_IL: השרת (גירסה %s) אינו תומך בחיפוש טקסט מלא.

en: List of text search parsers
he_IL: רשימת מנתחי מבנה חיפוש טקסט

en: Did not find any text search parser named "%s".
he_IL: לא מצא כל מנתח החיפוש טקסט בשם "%s".

en: Start parse
he_IL: מתחיל ניתוח

en: Method
he_IL: שיטה

en: Get next token
he_IL: תקבל אסימון גישה הבא

en: End parse
he_IL: סוף ניתוח

en: Get headline
he_IL: תקבל שורת כותרת

en: Get token types
he_IL: תקבל סוגים של אסימוני גישה

en: Text search parser "%s.%s"
he_IL: מנתח החיפוש טקסט "%s.%s"

en: Text search parser "%s"
he_IL: מנתח החיפוש טקסט "%s"

en: Token name
he_IL: שם של אסימון גישה

en: Token types for parser "%s.%s"
he_IL: סוגי אסימוני גישה עבור מנתח "%s.%s"

en: Token types for parser "%s"
he_IL: סוגי אסימוני גישה עבור מנתח "%s"

en: Template
he_IL: תבנית

en: Init options
he_IL: אפשריות init

en: List of text search dictionaries
he_IL: רשימת מילונים של חיפוש טקסט

en: List of text search templates
he_IL: רשימת תבניות של חיפוש טקסט

en: List of text search configurations
he_IL: רשימת התצורות של חיפוש טקסט

en: Did not find any text search configuration named "%s".
he_IL: לא נמצא כל תצורת חיפוש טקסט בשם "%s".

en: Token
he_IL: אסימון גישה

en: Dictionaries
he_IL: מילונים

en: Text search configuration "%s.%s"
he_IL: תצורה של חיפוש טקסט "%s.%s"

en: Text search configuration "%s"
he_IL: תצורה של חיפוש טקסט "%s"

en: 
    Parser: "%s.%s"
he_IL: 
    מנתח: "%s.%s"

en: 
    Parser: "%s"
he_IL: 
    מנתח: "%s"

en: The server (version %s) does not support foreign-data wrappers.
he_IL: השרת (גירסה %s) אינו תומך בעטיפות נתונים זרים.

en: List of foreign-data wrappers
he_IL: רשימת עטיפות נתונים זרים

en: The server (version %s) does not support foreign servers.
he_IL: השרת (גירסה %s) אינו תומך בשרתים זרים.

en: Foreign-data wrapper
he_IL: מעטפת החוץ-נתונים

en: Version
he_IL: גירסה

en: List of foreign servers
he_IL: רשימת שרתים זרים

en: The server (version %s) does not support user mappings.
he_IL: השרת (גירסה %s) אינו תומך במיפויים של המשתמש.

en: Server
he_IL: שרת

en: User name
he_IL: שם משתמש

en: List of user mappings
he_IL: רשימת מיפויים שלמשתמשים

en: The server (version %s) does not support foreign tables.
he_IL: השרת (גירסה %s) אינו תומך בטבלאות זרות.

en: List of foreign tables
he_IL: רשימת הטבלאות הזרות

en: The server (version %s) does not support extensions.
he_IL: השרת (גירסה %s) אינו תומך בהרחבות.

en: List of installed extensions
he_IL: רשימת ההרחבות המותקנות

en: Did not find any extension named "%s".
he_IL: לא מצא כל הרחבה בשם "%s".

en: Did not find any extensions.
he_IL: לא נמצאו כל הרחבות.

en: Object Description
he_IL: תיאור האובייקט

en: Objects in extension "%s"
he_IL: אובייקטים בהרחבה "%s"

en: The server (version %s) does not support publications.
he_IL: השרת (גירסה %s) אינו תומך בפרסומים.

en: Inserts
he_IL: מוסיף

en: Updates
he_IL: מעדכן

en: Deletes
he_IL: מוחק

en: List of publications
he_IL: רשימת פרסומים

en: Publication %s
he_IL: פרסום %s

en: Tables:
he_IL: טבלאות:

en: The server (version %s) does not support subscriptions.
he_IL: השרת (גירסה %s) אינו תומך במנויים.

en: Publication
he_IL: פרסום

en: Synchronous commit
he_IL: ביצוע סינכרוני

en: Conninfo
he_IL: הגדרות חיבור

en: List of subscriptions
he_IL: רשימת מנויים

en: psql is the PostgreSQL interactive terminal.
he_IL: psql היא מסוף PostgreSQL אינטראקטיבי.

en: Usage:
he_IL: שימוש:

en:   psql [OPTION]... [DBNAME [USERNAME]]
he_IL:  psqlpsql [OPTION]... [DBNAME [USERNAME]]

en: General options:
he_IL: אפשרויות כלליות:

en:   -c, --command=COMMAND    run only single command (SQL or internal) and exit
he_IL:   -c, --command=COMMAND מריץ בפקודה אחת בלבד (SQL או פנימיים) ויוצא

en:   -d, --dbname=DBNAME      database name to connect to (default: "%s")
he_IL:   -d, --dbname=DBNAME      שם מסד הנתונים כדי להתחבר (ברירת מחדל: "%s")

en:   -f, --file=FILENAME      execute commands from file, then exit
he_IL:   -f, --file=FILENAME      לבצע פקודות מקובץ, ולאחר מכן לצאת

en:   -l, --list               list available databases, then exit
he_IL:   -l, --list               רשימה של מסדי נתונים זמינים, ולאחר מכן היציאה

en:   -v, --set=, --variable=NAME=VALUE
                               set psql variable NAME to VALUE
                               (e.g., -v ON_ERROR_STOP=1)
he_IL:   -v, --set=, --variable=NAME=VALUE
                                הגדרת משתנה psql cשם לערך
                                (למשל - v ON_ERROR_STOP = 1)

en:   -V, --version            output version information, then exit
he_IL:   -V, --version            להציג מידע על הגירסה, ולאחר מכן לצאת

en:   -X, --no-psqlrc          do not read startup file (~/.psqlrc)
he_IL:   -X, --no-psqlrc          לא לקרוא את קובץ ההפעלה (~/.psqlrc)

en:   -1 ("one"), --single-transaction
                               execute as a single transaction (if non-interactive)
he_IL:   -1 ("one"), --single-transaction
                           לבצע כטרנזקציה יחידה (אם לא אינטראקטיבי)

en:   -?, --help[=options]     show this help, then exit
he_IL:   -?, --help[=options]     הצג עזרה זו, ולאחר מכן היציאה

en:       --help=commands      list backslash commands, then exit
he_IL:       --help=commands      רשימת פקודות כם קו נטוי הפוך, ולאחר מכן היציאה

en:       --help=variables     list special variables, then exit
he_IL:       --help=variables     רשימת משתנים מיוחדים, ולאחר מכן היציאה

en: 
    Input and output options:
he_IL: 
    אפשרויות קלט ופלט:

en:   -a, --echo-all           echo all input from script
he_IL:   -a, --echo-all           אקו כל קלט מקובץ מסקריפט

en:   -b, --echo-errors        echo failed commands
he_IL:   -b, --echo-errors        אקו כל פקודות שנכשלו

en:   -e, --echo-queries       echo commands sent to server
he_IL:   -e, --echo-queries       אקו פקודות הנשלחו לשרת

en:   -E, --echo-hidden        display queries that internal commands generate
he_IL:   -E, --echo-hidden        מראה שאילתות אשר נוצרו על ידי פקודות פנימיות

en:   -L, --log-file=FILENAME  send session log to file
he_IL:   -L, --log-file=FILENAME  שלח יומן של הפעלה לקובץ

en:   -n, --no-readline        disable enhanced command line editing (readline)
he_IL:   -n, --no-readline        להשבית עריכה  של שורת פקודה משופרת (readline)

en:   -o, --output=FILENAME    send query results to file (or |pipe)
he_IL:   -o, --output=FILENAME    שלח את תוצאות השאילתה לקובץ (או | צינור)

en:   -q, --quiet              run quietly (no messages, only query output)
he_IL:   -q, --quiet              לרוץ בשקט (אין הודעות, רק פלט של שאילתה)

en:   -s, --single-step        single-step mode (confirm each query)
he_IL:   -s, --single-step        מצב של צעד אחר צעד צעד יחיד (לאשר כל שאילתה)

en:   -S, --single-line        single-line mode (end of line terminates SQL command)
he_IL:   -S, --single-line        מצב שורה בודדת  (סוף שורה מסיים הפקודה SQL)

en: 
    Output format options:
he_IL: 
    אפשרויות תבנית פלט:

en:   -A, --no-align           unaligned table output mode
he_IL:   -A, --no-align           מצב הפלט של טבלה לא מיושרת

en:   -F, --field-separator=STRING
                               field separator for unaligned output (default: "%s")
he_IL:   -F, --field-separator=STRING
                           מפריד השדות לפלט לא מיושר (ברירת מחדל: "%s")

en:   -H, --html               HTML table output mode
he_IL:   -H, --html               מצב הפלט של הטבלה HTML

en:   -P, --pset=VAR[=ARG]     set printing option VAR to ARG (see \pset command)
he_IL:   -P, --pset=VAR[=ARG]     הגדרת אפשרות  הדפסה VAR ל ARG (ראה הפקודה \pset)

en:   -R, --record-separator=STRING
                               record separator for unaligned output (default: newline)
he_IL:   -R, --record-separator=STRING
                           מפריד רשומות עבור פלט לא מיושר (ברירת מחדל: שורה חדשה)

en:   -t, --tuples-only        print rows only
he_IL:   -t, --tuples-only        הדפסת שורות בלבד

en:   -T, --table-attr=TEXT    set HTML table tag attributes (e.g., width, border)
he_IL:   -T, --table-attr=TEXT    לקבוע תכונות של תג HTML טבלה (למשל, ' רוחב ', ' גבול ')

en:   -x, --expanded           turn on expanded table output
he_IL:   -x, --expanded           הפעל את הפלט בטבלה המורחבת

en:   -z, --field-separator-zero
                               set field separator for unaligned output to zero byte
he_IL:   -z, --field-separator-zero
                         קובע מפריד שדות עבור פלט לא מיושר לאפס בתים

en:   -0, --record-separator-zero
                               set record separator for unaligned output to zero byte
he_IL:   -0, --record-separator-zero
                    מגדיר מפריד רשומות עבור פלט לא מיושר לאפס בתים

en: 
    Connection options:
he_IL: 
    אפשרויות חיבור:

en:   -h, --host=HOSTNAME      database server host or socket directory (default: "%s")
he_IL:   -h, --host=HOSTNAME      שרת מארח של מסד הנתונים  או ספריית שקע (ברירת המחדל: "%s"))

en: local socket
he_IL: שקע מקומי

en:   -p, --port=PORT          database server port (default: "%s")
he_IL:   -p, --port=PORT          יציאת שרת מסד נתונים (ברירת המחדל: "%s")

en:   -U, --username=USERNAME  database user name (default: "%s")
he_IL:   -U, --username=USERNAME  שם משתמש של מסד הנתונים (ברירת מחדל: "%s")

en:   -w, --no-password        never prompt for password
he_IL:   -w, --no-password        לעולם לא לבקש סיסמה

en:   -W, --password           force password prompt (should happen automatically)
he_IL:   -W, --password           נדרשת בקשת סיסמה  (צריך לקרות באופן אוטומטי)

en: 
    For more information, type "\?" (for internal commands) or "\help" (for SQL
    commands) from within psql, or consult the psql section in the PostgreSQL
    documentation.
he_IL: 
    לקבלת מידע נוסף, הקלד "\?" (עבור פקודות פנימיות) או "\help" (עבור פקודות SQL)
    מבתוך psql או עיין במקטע psql PostgreSQL בתיעוד.

en: Report bugs to <pgsql-bugs@postgresql.org>.
he_IL: לדווח על באגים ל <pgsql-bugs@postgresql.org>

en: General
he_IL: כללי

en:   \copyright             show PostgreSQL usage and distribution terms
he_IL:   \copyright             להראות PostgreSQL תנאי שימוש והפצה

en:   \errverbose            show most recent error message at maximum verbosity
he_IL:   \errverbose            להציג הודעת השגיאה האחרונה עם מלל המרבי

en:   \g [FILE] or ;         execute query (and send results to file or |pipe)
he_IL:   \g [FILE] or ;         לבצע שאילתה (ושלח תוצאות לקובץ או | צינור)

en:   \gx [FILE]             as \g, but forces expanded output mode
he_IL:   \gx [FILE]             כמו \g, אבל כופה מצב הפלט מורחב

en:   \gexec                 execute query, then execute each value in its result
he_IL:   \gexec                 לבצע שאילתה ולאחר מכן לבצע כל ערך על התוצאה שלו

en:   \gset [PREFIX]         execute query and store results in psql variables
he_IL: \gse  \gset [PREFIX]         לבצע שאילתה ולשמור את התוצאות במשתני psql

en:   \q                     quit psql
he_IL:  \q                     להפסיק psql

en:   \crosstabview [COLUMNS] execute query and display results in crosstab
he_IL:   \crosstabview [COLUMNS] לבצע שאילתה ולהציג תוצאות במטריצה

en:   \watch [SEC]           execute query every SEC seconds
he_IL:   \watch [SEC]           לבצע שאילתה כל SEC שניות

en: Help
he_IL: עזרה

en:   \? [commands]          show help on backslash commands
he_IL:   \? [commands]          הצג עזרה על פקודות שלקו נטוי הפוך

en:   \? options             show help on psql command-line options
he_IL:   \? options             הצג עזרה על אפשרויות שורת הפקודה של פקודות psql

en:   \? variables           show help on special variables
he_IL:   \? variables           הצג עזרה על משתנים מיוחדים

en:   \h [NAME]              help on syntax of SQL commands, * for all commands
he_IL:   \h [NAME]              עזרה על תחביר של פקודות SQL, * עבור כל פקודות

en: Query Buffer
he_IL: מאגר שאילתה

en:   \e [FILE] [LINE]       edit the query buffer (or file) with external editor
he_IL:   \e [FILE] [LINE]       לערוך את מאגר השאילתה (או קובץ) בעורך חיצוני

en:   \ef [FUNCNAME [LINE]]  edit function definition with external editor
he_IL:   \ef [FUNCNAME [LINE]]  לערוך הגדרת הפונקציה בעורך חיצוני

en:   \ev [VIEWNAME [LINE]]  edit view definition with external editor
he_IL:   \ev [VIEWNAME [LINE]]  לערוך הגדרות תצוגה בעורך חיצוני

en:   \p                     show the contents of the query buffer
he_IL:  \p                     להציג תוכן של המאגר שאילתה

en:   \r                     reset (clear) the query buffer
he_IL:   \r                     לאפס (לנקות) המאגר שאילתה

en:   \s [FILE]              display history or save it to file
he_IL:   \s [FILE]              להציג היסטוריה או לשמור אותה בקובץ

en:   \w FILE                write query buffer to file
he_IL:   \w FILE                לכתוב מאגר השאילתה לקובץ

en: Input/Output
he_IL: קלט / פלט

en:   \copy ...              perform SQL COPY with data stream to the client host
he_IL:   \copy ...              ביצוע SQL COPY עם זרם הנתונים למחשב הלקוח

en:   \echo [STRING]         write string to standard output
he_IL:   \echo [STRING]         לכתוב מחרוזת לפלט הסטנדרטי

en:   \i FILE                execute commands from file
he_IL:   \i FILE                לבצע פקודות מקובץ

en:   \ir FILE               as \i, but relative to location of current script
he_IL:   \ir FILE               כמו  \i אלא ביחס למיקום של סקריפט הנוכחי

en:   \o [FILE]              send all query results to file or |pipe
he_IL:   \o [FILE]              לשלוח כל תוצאות שאילתה לקובץ או | צינור

en:   \qecho [STRING]        write string to query output stream (see \o)
he_IL:   \qecho [STRING]        לכתוב מחרוזת השאילתה לזרם הפלט (ראה \o)

en: Conditional
he_IL: מותנה

en:   \if EXPR               begin conditional block
he_IL:   \if EXPR               התחלה של בלוק מותנה

en:   \elif EXPR             alternative within current conditional block
he_IL:   \elif EXPR             אלטרנטיבה בתוך בלוק מותנה הנוכחי

en:   \else                  final alternative within current conditional block
he_IL:   \else                 אלטרנטיבית הסופית בתוך בלוק מותנה הנוכחי

en:   \endif                 end conditional block
he_IL:   \endif                 קצה בלוק מותנה

en: Informational
he_IL: מידע

en:   (options: S = show system objects, + = additional detail)
he_IL: (אפשרויות: S = הצג אובייקטים של מערכת, + = פרטים נוספים)

en:   \d[S+]                 list tables, views, and sequences
he_IL:   \d[S+]                 רשימת טבלאות, תצוגות, רצפים

en:   \d[S+]  NAME           describe table, view, sequence, or index
he_IL:   \d[S+]  NAME           לתאר את הטבלה, התצוגה, רצף או אינדקס

en:   \da[S]  [PATTERN]      list aggregates
he_IL:   \da[S]  [PATTERN]      רשימת האגרגטים

en:   \dA[+]  [PATTERN]      list access methods
he_IL:   \dA[+]  [PATTERN]      רשימת שיטות גישה

en:   \db[+]  [PATTERN]      list tablespaces
he_IL:   \db[+]  [PATTERN]      רשימת מרחבי טבלאות

en:   \dc[S+] [PATTERN]      list conversions
he_IL:   \dc[S+] [PATTERN]      רשימת המרות

en:   \dC[+]  [PATTERN]      list casts
he_IL:   \dC[+]  [PATTERN]      רשימת הטלות

en:   \dd[S]  [PATTERN]      show object descriptions not displayed elsewhere
he_IL:   \dd[S]  [PATTERN]      הצג תיאורי האובייקט אשר אינו מוצגים במקום אחר

en:   \ddp    [PATTERN]      list default privileges
he_IL:   \ddp    [PATTERN]      רשימת הרשאות ברירת מחדל

en:   \dD[S+] [PATTERN]      list domains
he_IL:   \dD[S+] [PATTERN]      רשימת דומיינים

en:   \det[+] [PATTERN]      list foreign tables
he_IL:   \det[+] [PATTERN]      רשימת טבלאות זרות

en:   \des[+] [PATTERN]      list foreign servers
he_IL:   \des[+] [PATTERN]      רשימת שרתים זרים

en:   \deu[+] [PATTERN]      list user mappings
he_IL:   \deu[+] [PATTERN]      רשימת מיפויי המשתמש

en:   \dew[+] [PATTERN]      list foreign-data wrappers
he_IL:   \dew[+] [PATTERN]      רשימת עטיפות נתונים זרים

en:   \df[antw][S+] [PATRN]  list [only agg/normal/trigger/window] functions
he_IL:   \df[antw][S+] [PATRN]  ברשימת הפונקציות [רק צבירה/רגילות/טריגרים/חלונות]

en:   \dF[+]  [PATTERN]      list text search configurations
he_IL:   \dF[+]  [PATTERN]      רשימת תצורות חיפוש טקסט

en:   \dFd[+] [PATTERN]      list text search dictionaries
he_IL:   \dFd[+] [PATTERN]      רשימת מילונים של חיפוש טקסט

en:   \dFp[+] [PATTERN]      list text search parsers
he_IL:   \dFp[+] [PATTERN]      רשימת מנתחי מבנה חיפוש טקסט

en:   \dFt[+] [PATTERN]      list text search templates
he_IL:   \dFt[+] [PATTERN]      רשימ, תבניות חיפוש טקסט

en:   \dg[S+] [PATTERN]      list roles
he_IL:   \dg[S+] [PATTERN]      רשימת תפקידים

en:   \di[S+] [PATTERN]      list indexes
he_IL:   \di[S+] [PATTERN]      רשימת אינדקסים

en:   \dl                    list large objects, same as \lo_list
he_IL:   \dl                    רשימת אובייקטים גדולים, בדיוק כמו \lo_list

en:   \dL[S+] [PATTERN]      list procedural languages
he_IL:   \dL[S+] [PATTERN]      רשימת שפות פרוצדורליות

en:   \dm[S+] [PATTERN]      list materialized views
he_IL:   \dm[S+] [PATTERN]      רשימת תצוגות ממומשות

en:   \dn[S+] [PATTERN]      list schemas
he_IL:   \dn[S+] [PATTERN]      רשימת הסכימות

en:   \do[S]  [PATTERN]      list operators
he_IL:   \do[S]  [PATTERN]      רשימת אופרטורים

en:   \dO[S+] [PATTERN]      list collations
he_IL:   \dO[S+] [PATTERN]      רשימת האוספים

en:   \dp     [PATTERN]      list table, view, and sequence access privileges
he_IL:   \dp     [PATTERN]      רשימת זכויות גישה לטבלה, תצוגה ורצף

en:   \drds [PATRN1 [PATRN2]] list per-database role settings
he_IL:   \drds [PATRN1 [PATRN2]] רשימת הגדרות תפקיד ספציפיות למסד נתונים

en:   \dRp[+] [PATTERN]      list replication publications
he_IL:   \dRp[+] [PATTERN]      רשימת פרסומים של שכפול

en:   \dRs[+] [PATTERN]      list replication subscriptions
he_IL:   \dRs[+] [PATTERN]      רשימת מנויים לשכפולים

en:   \ds[S+] [PATTERN]      list sequences
he_IL:   \ds[S+] [PATTERN]      רשימת רצפים

en:   \dt[S+] [PATTERN]      list tables
he_IL:   \dt[S+] [PATTERN]      רשימת טבלאות

en:   \dT[S+] [PATTERN]      list data types
he_IL:   \dT[S+] [PATTERN]      רשימת סוגי נתונים

en:   \du[S+] [PATTERN]      list roles
he_IL:   \du[S+] [PATTERN]      רשימת תפקידים

en:   \dv[S+] [PATTERN]      list views
he_IL:   \dv[S+] [PATTERN]      רשימת תצוגות

en:   \dE[S+] [PATTERN]      list foreign tables
he_IL:   \dE[S+] [PATTERN]      רשימת טבלאות זרות

en:   \dx[+]  [PATTERN]      list extensions
he_IL:   \dx[+]  [PATTERN]      רשימת הרחבות

en:   \dy     [PATTERN]      list event triggers
he_IL:   \dy     [PATTERN]      רשימת טריגרים של אירועים

en:   \l[+]   [PATTERN]      list databases
he_IL:   \l[+]   [PATTERN]      רשימת מסדי נתונים

en:   \sf[+]  FUNCNAME       show a function's definition
he_IL:   \sf[+]  FUNCNAME       להציג ההגדרה של פונקציה

en:   \sv[+]  VIEWNAME       show a view's definition
he_IL:   \sv[+]  VIEWNAME       להציג ההגדרה של תצוגה

en:   \z      [PATTERN]      same as \dp
he_IL:   \z      [PATTERN]     בדיוק כמו \dp

en: Formatting
he_IL: פירמוט

en:   \a                     toggle between unaligned and aligned output mode
he_IL:   \a                     לעבור בין מצב פלט לא מיושר למיושר

en:   \C [STRING]            set table title, or unset if none
he_IL:   \C [STRING]            להגדיר כותרת טבלה או לא לקבע אם לא

en:   \f [STRING]            show or set field separator for unaligned query output
he_IL:   \f [STRING]           מראה או מגדיר מפריד שדה לפלט השאילתה לא מיושר

en:   \H                     toggle HTML output mode (currently %s)
he_IL:   \H                     לעבור בין מצבי הפלט HTML (כיום %s)

en:   \pset [NAME [VALUE]]   set table output option
                             (NAME := {format|border|expanded|fieldsep|fieldsep_zero|footer|null|
                             numericlocale|recordsep|recordsep_zero|tuples_only|title|tableattr|pager|
                             unicode_border_linestyle|unicode_column_linestyle|unicode_header_linestyle})
he_IL:   \pset [NAME [VALUE]]   הגדרת אפשרות של טבלת הפלט
                               (NAME := {format|border|expanded|fieldsep|fieldsep_zero|footer|null|\n
                               numericlocale|recordsep|recordsep_zero|tuples_only|title|tableattr|pager|
                               unicode_border_linestyle|unicode_column_linestyle|unicode_header_linestyle})

en:   \t [on|off]            show only rows (currently %s)
he_IL:   \t [on|off]            להציג רק שורות (כיום %s)

en:   \T [STRING]            set HTML <table> tag attributes, or unset if none
he_IL:   \T [STRING]            להגדיר תגיות HTML עבור טבלה, או לא לקבוע אם לא

en:   \x [on|off|auto]       toggle expanded output (currently %s)
he_IL:   \x [on|off|auto]       החלף מצב הפלט המורחב (כיום %s)

en: Connection
he_IL: חיבור

en:   \c[onnect] {[DBNAME|- USER|- HOST|- PORT|-] | conninfo}
                             connect to new database (currently "%s")
he_IL:   \c[onnect] {[DBNAME|- USER|- HOST|- PORT|-] | conninfo}
                              להתחבר למסד הנתונים החדש (כרגע "%s")

en:   \c[onnect] {[DBNAME|- USER|- HOST|- PORT|-] | conninfo}
                             connect to new database (currently no connection)
he_IL:   \c[onnect] {[DBNAME|- USER|- HOST|- PORT|-] | conninfo}
                            להתחבר אל מסד נתונים חדש (כרגע אין חיבור)

en:   \encoding [ENCODING]   show or set client encoding
he_IL:   \encoding [ENCODING]   הצג או קבע קידוד של לקוח

en:   \password [USERNAME]   securely change the password for a user
he_IL:   \password [USERNAME]   לשנות את הסיסמה עבור המשתמש בצורה מאובטחת

en:   \conninfo              display information about current connection
he_IL:   \conninfo              הצג מידע אודות החיבור הנוכחי

en: Operating System
he_IL: מערכת הפעלה

en:   \cd [DIR]              change the current working directory
he_IL:   \cd [DIR]              שינוי לספריה הנוכחית

en:   \setenv NAME [VALUE]   set or unset environment variable
he_IL:   \setenv NAME [VALUE]   לקבוע או לאפס משתנה הסביבה

en:   \timing [on|off]       toggle timing of commands (currently %s)
he_IL:   \timing [on|off]       החלפת העיתוי של פקודות (כרגע %s)

en:   \! [COMMAND]           execute command in shell or start interactive shell
he_IL:   \! [COMMAND]           להפעיל פקודה ב shell או להתחיל shell אינטראקטיבי

en: Variables
he_IL: משתנים

en:   \prompt [TEXT] NAME    prompt user to set internal variable
he_IL:   \prompt [TEXT] NAME    לבקש מהמשתמש להגדיר משתנה פנימי

en:   \set [NAME [VALUE]]    set internal variable, or list all if no parameters
he_IL:   \set [NAME [VALUE]]    להגדיר משתנה פנימי, או להציג את כולם אם אין פרמטרים

en:   \unset NAME            unset (delete) internal variable
he_IL:   \unset NAME            לאפס (למחוק) משתנה פנימי

en: Large Objects
he_IL: אובייקטים גדולים

en:   \lo_export LOBOID FILE
      \lo_import FILE [COMMENT]
      \lo_list
      \lo_unlink LOBOID      large object operations
he_IL:   \lo_export LOBOID FILE
    \lo_import FILE [COMMENT]
     \lo_list
     \lo_unlink LOBOID פעולות על אובייקטים גדולים

en: List of specially treated variables
he_IL: רשימת משתנים מטופלים במיוחד

en: psql variables:
he_IL: psql משתנים:

en:   psql --set=NAME=VALUE
      or \set NAME VALUE inside psql
he_IL:   psql --set=NAME=VALUE
    או  \set NAME VALUE בתוך psql

en:   AUTOCOMMIT         if set, successful SQL commands are automatically committed
he_IL:   AUTOCOMMIT        אם הופעל, פקודות SQL מחויבות באופן אוטומטי

en:   COMP_KEYWORD_CASE  determines the case used to complete SQL key words
                         [lower, upper, preserve-lower, preserve-upper]
he_IL:   COMP_KEYWORD_CASE  קובע את המקרה אשר בשימוש כדי להשלים מילות מפתח SQL
                      [התחתון, העליון, שמר-נמוך, שמר-עליון]

en:   DBNAME             the currently connected database name
he_IL:   DBNAME             שם מסד הנתונים מחובר כעת

en:   ECHO               controls what input is written to standard output
                         [all, errors, none, queries]
he_IL:   ECHO               שולט איך קלט נכתב לפלט הסטנדרטי
                           [כל, שגיאות, ללא, שאילתות]

en:   ECHO_HIDDEN        if set, display internal queries executed by backslash commands;
                         if set to "noexec", just show without execution
he_IL:   ECHO_HIDDEN        אם הוגדר, הצגת שאילתות פנימיות תבוצע על-ידי פקודות של קו נטוי הפוך ;
                         אם מוגדר ל- "noexec", פשוט מראה ללא ביצוע

en:   ENCODING           current client character set encoding
he_IL:   ENCODING           קידוד של ערכת התווים הנוכחית של הלקוח

en:   FETCH_COUNT        the number of result rows to fetch and display at a time
                         (default: 0=unlimited)
he_IL:   FETCH_COUNT        מספר השורות כדי להביא ולהציג כל פעם
                         (ברירת המחדל: 0 = ללא הגבלה)

en:   HISTCONTROL        controls command history [ignorespace, ignoredups, ignoreboth]
he_IL:   HISTCONTROL        ההיסטוריה של הפקודות [ignorespace, ignoredups, ignoreboth]

en:   HISTFILE           file name used to store the command history
he_IL:   HISTFILE           שם הקובץ בו לאחסן את היסטוריית הפקודות

en:   HISTSIZE           max number of commands to store in the command history
he_IL:   HISTSIZE           מספר פקודות מקסימלי אשר יאחסנו בהיסטוריית הפקודות

en:   HOST               the currently connected database server host
he_IL:   HOST               המארח של שרת מסד הנתונים מחובר כעת

en:   IGNOREEOF          number of EOFs needed to terminate an interactive session
he_IL:   IGNOREEOF          מספר EOFs אשר צריכים בכדי לסיים את מפגש אינטראקטיבי

en:   LASTOID            value of the last affected OID
he_IL:  LASTOID           הערך האחרון של OID אשר מושפע לאחרונה

en:   ON_ERROR_ROLLBACK  if set, an error doesn't stop a transaction (uses implicit savepoints)
he_IL:   ON_ERROR_ROLLBACK  אם הופעל, שגיאה לא תעצור טרנזקציה (משתמשת בsavepoints מרומזים)

en:   ON_ERROR_STOP      stop batch execution after error
he_IL:   ON_ERROR_STOP      עצירת ביצוע של תהליך אצווה לאחר שגיאה

en:   PORT               server port of the current connection
he_IL:   PORT               יציאת השרת של החיבור הנוכחי

en:   PROMPT1            specifies the standard psql prompt
he_IL:   PROMPT1            מציין את שורת psql סטנדרטי

en:   PROMPT2            specifies the prompt used when a statement continues from a previous line
he_IL:   PROMPT2            מציין את שורת הפקודה כאשר המשפט ממשיך מקו הקודם

en:   PROMPT3            specifies the prompt used during COPY ... FROM STDIN
he_IL:   PROMPT3            מציין את הפקודה אשר בשימוש במהלך COPY ... FROM STDIN

en:   QUIET              run quietly (same as -q option)
he_IL:   QUIET              לרוץ בשקט (כמו האפשרות - q)

en:   SHOW_CONTEXT       controls display of message context fields [never, errors, always]
he_IL:   SHOW_CONTEXT       שולט בתצוגה של שדות בהקשר הודעה [לעולם, שגיאות, תמיד]

en:   SINGLELINE         end of line terminates SQL command mode (same as -S option)
he_IL:   SINGLELINE         סוף שורה מסיימת מצב פקודת SQL (כמו האפשרות -S)

en:   SINGLESTEP         single-step mode (same as -s option)
he_IL:   SINGLESTEP        מצב צעד יחיד (כמו האפשרות -s)

en:   USER               the currently connected database user
he_IL:   USER               המשתמש שמחובר כעת למסד נתונים

en:   VERBOSITY          controls verbosity of error reports [default, verbose, terse]
he_IL:   VERBOSITY          שולט על מלל של דוחות השגיאה [ברירת-מחדל, מילולי, תמציתי]

en: 
    Display settings:
he_IL: 
    הגדרות תצוגה

en:   psql --pset=NAME[=VALUE]
      or \pset NAME [VALUE] inside psql
he_IL:  psql - pset = שם [= ערך]
    או \pset [ערך] שם בתוך psql

en:   border             border style (number)
he_IL:  border             סגנון גבול(מספר)

en:   columns            target width for the wrapped format
he_IL:  columns            רוחב היעד רוחב עבור התבנית עטופה

en:   expanded (or x)    expanded output [on, off, auto]
he_IL:   expanded (or x)    פלט מורחב [פעיל, כבוי, אוטומטי]

en:   fieldsep           field separator for unaligned output (default "%s")
he_IL:   fieldsep           מפריד השדות עבור unaligned פלט (ברירת מחדל "%s")

en:   fieldsep_zero      set field separator for unaligned output to zero byte
he_IL:   fieldsep_zero       להגדיר מפריד השדות לפלט unaligned לאפס בתים

en:   footer             enable or disable display of the table footer [on, off]
he_IL:   footer             לאפשר או להשבית את תצוגה של כותרת תחתונה של הטבלה [פועל, מושבת]

en:   format             set output format [unaligned, aligned, wrapped, html, asciidoc, ...]
he_IL:   format             הגדרת תבנית הפלט [unaligned, aligned, wrapped, html, asciidoc, ...]

en:   linestyle          set the border line drawing style [ascii, old-ascii, unicode]
he_IL:   linestyle          להגדיר סגנון הקו של קו הגבול [ascii, old-ascii, unicode]

en:   null               set the string to be printed in place of a null value
he_IL:   null              להגדיר את המחרוזת שיודפס במקום ערך null

en:   numericlocale      enable or disable display of a locale-specific character to separate
                         groups of digits [on, off]
he_IL:   numericlocale      להפעיל או לבטל תצוגה של מותנית הגדרות אזוריות כדי להפריד
                       בין קבוצות של ספרות  [on, off]

en:   pager              control when an external pager is used [yes, no, always]
he_IL:  pager              שליטה כאשר משתמשים בזימונית חיצונית [כן, לא, תמיד]

en:   recordsep          record (line) separator for unaligned output
he_IL:   recordsep          מפריד רשומות (קווים) לפלט לא מיושר

en:   recordsep_zero     set record separator for unaligned output to zero byte
he_IL:   recordsep_zero     לקבוע מפריד לפלט לא מיושר לאפס בתים

en:   tableattr (or T)   specify attributes for table tag in html format or proportional
                         column widths for left-aligned data types in latex-longtable format
he_IL:   tableattr (or T)   לציין תכונות עבור תג טבלה בתבנית html או רוחבי העמודות יחסיים עבור סוגי הנתונים מיושר לשמאל בפורמט latex-longtable

en:   title              set the table title for any subsequently printed tables
he_IL:   title              להגדיר כותרת כותרת טבלה עבור כל טבלאות אשר מודפסות לאחר מכן

en:   tuples_only        if set, only actual table data is shown
he_IL:   tuples_only        אם נקבע, בפועל רק נתונים אקטואליים בטבלה מוצגים

en:   unicode_border_linestyle
      unicode_column_linestyle
      unicode_header_linestyle
                         set the style of Unicode line drawing [single, double]
he_IL:   unicode_border_linestyle
      unicode_column_linestyle
      unicode_header_linestyle
                להגדיר את הסגנון של Unicode עבור [יחיד, כפול]

en: 
    Environment variables:
he_IL: 
    משתני סביבה:

en:   NAME=VALUE [NAME=VALUE] psql ...
      or \setenv NAME [VALUE] inside psql
he_IL:   NAME=VALUE [NAME=VALUE] psql ...
    או \setenv NAME [VALUE] בתוך psql

en:   set NAME=VALUE
      psql ...
      or \setenv NAME [VALUE] inside psql
he_IL:   set NAME=VALUE
     psql ...
    או \setenv NAME [VALUE] בתוך psql

en:   COLUMNS            number of columns for wrapped format
he_IL:   COLUMNS            מספר עמודות עבור תבנית עוטפת

en:   PAGER              name of external pager program
he_IL:   PAGER              שם תכנית זימונית חיצונית

en:   PGAPPNAME          same as the application_name connection parameter
he_IL:   PGAPPNAME           כמו הפרמטר חיבור application_name

en:   PGDATABASE         same as the dbname connection parameter
he_IL:   PGDATABASE          בדיוק כמו הפרמטר חיבור dbname

en:   PGHOST             same as the host connection parameter
he_IL:   PGHOST             כמו הפרמטר חיבור מחשב מארח

en:   PGPORT             same as the port connection parameter
he_IL:   PGPORT             כמו הפרמטר חיבור פורט

en:   PGUSER             same as the user connection parameter
he_IL:   PGUSER             כמו הפרמטר חיבור המשתמש

en:   PGPASSWORD         connection password (not recommended)
he_IL:   PGPASSWORD         סיסמת החיבור (לא מומלץ)

en:   PGPASSFILE         password file name
he_IL:   PGPASSFILE         שם קובץ הסיסמה

en:   PSQL_EDITOR, EDITOR, VISUAL
                         editor used by the \e, \ef, and \ev commands
he_IL:   PSQL_EDITOR, EDITOR, VISUAL
    עורך אשר בשימוש עם בפקודות \e, \ef ו- \ev

en:   PSQL_EDITOR_LINENUMBER_ARG
                         how to specify a line number when invoking the editor
he_IL:   PSQL_EDITOR_LINENUMBER_ARG
    כיצד לציין את מספר השורה בעת הפעלת העורך

en:   PSQL_HISTORY       alternative location for the command history file
he_IL:   PSQL_HISTORY       מיקום חלופי עבור קובץ היסטורית הפקודות

en:   PSQLRC             alternative location for the user's .psqlrc file
he_IL:   PSQLRC             מיקום חלופי עבור קובץ .psqlrc של המשתמש

en:   SHELL              shell used by the \! command
he_IL: SHELL              בshell משתמשים עם פקודת  \!

en:   TMPDIR             directory for temporary files
he_IL:   TMPDIR             הספריה לקבצים זמניים

en: Available help:
he_IL: עזרה זמינה:

en: Command:     %s
    Description: %s
    Syntax:
    %s
he_IL: הפקודה: %s
    תיאור: %s
    תחביר:
    %s

en: No help available for "%s".
    Try \h with no arguments to see available help.
he_IL: אין עזרה זמינים עבור '%s'.
    נסה \h ללא ארגומנטים כדי לראות את העזרה הזמינה

en: could not read from input file: %s
he_IL: לא ניתן לקרוא מתוך קובץ הקלט: %s

en: could not save history to file "%s": %s
he_IL: לא ניתן לשמור את ההיסטוריה לקובץ "%s": %s

en: history is not supported by this installation
he_IL: ההיסטוריה אינה נתמכת על-ידי התקנה זו

en: %s: not connected to a database
he_IL: %s אינו מחובר למסד נתונים:

en: %s: current transaction is aborted
he_IL: %s: התנועה הנוכחית בוטלה

en: %s: unknown transaction status
he_IL: %s: מצב תנועה לא ידוע

en: ID
he_IL: מזהה ID

en: Large objects
he_IL: אובייקטים גדולים

en: \if: escaped
he_IL: \if: נחלץ

en: Use "\q" to leave %s.
he_IL: השתמש ב "\q" על מנת לעזוב את %s.

en: The input is a PostgreSQL custom-format dump.
    Use the pg_restore command-line client to restore this dump to a database.
he_IL: הקלט הוא dump מותאמת אישית PostgreSQL .
    השתמש בשורת הפקודה pg_restore כדי לשחזר את dump הזה למסד נתונים.

en: You are using psql, the command-line interface to PostgreSQL.
he_IL: אתה משתמש ב psql, ממשק שורת פקודה PostgreSQL.

en: Type:  \copyright for distribution terms
           \h for help with SQL commands
           \? for help with psql commands
           \g or terminate with semicolon to execute query
           \q to quit
he_IL: הקלד:  \copyright עבור תנאי הפצה
           \h לעזרה עם פקודות SQL
           \? לעזרה עם פקודות psql
           \g או סיים עם נקודה-פסיק כדי לבצע שאילתה
           \q לסיים

en: query ignored; use \endif or Ctrl-C to exit current \if block
he_IL: התעלמות משאילתה; השתמש ב \endif או Ctrl-C כדי לצאת מבלוק \if הנוכחי

en: reached EOF without finding closing \endif(s)
he_IL: הגעה לסוף קובץ מבלי למצוא סגירה \endif(s)

en: unterminated quoted string
he_IL: מחרוזת מסומנת ללא סגירה

en: %s: out of memory
he_IL: אין זיכרון פנוי: %s

en: name
he_IL: שם

en: where aggregate_signature is:
he_IL: איפה aggregate_signature הוא:

en: option
he_IL: אופציה

en: where option can be:
he_IL: איפה האפשרות יכולה להיות אחת מ:

en: value
he_IL: ערך

en: where abbreviated_grant_or_revoke is one of:
he_IL: איפה abbreviated_grant_or_revoke הוא אחד מ:

en: expression
he_IL: ביטוי

en: member_object
he_IL: אובייקט

en: where member_object is:
he_IL: איפה member_object הוא:

en: and aggregate_signature is:
he_IL: איפה aggregate_signature הוא:

en: action
he_IL: פעולה

en: where action is one of:
he_IL: איפה הפעולה היא אחת מ:

en: collation
he_IL: סדר אלפביתי

en: integer
he_IL: מספר שלם

en: where role_specification can be:
he_IL: איפה role_specification יכול להיות:

en: using_expression
he_IL: table_constraint_using_index

en: password
he_IL: סיסמא

en: timestamp
he_IL: חותמת זמן

en: increment
he_IL: הגדלה

en: minvalue
he_IL: ערך מינימלי

en: maxvalue
he_IL: ערך מקסימלי

en: start
he_IL: לאתחל

en: restart
he_IL: הפעלה מחדש

en: cache
he_IL: זיכרון מטמון

en: where suboption can be:
he_IL: איפה suboption יכול להיות:

en: where puboption can be:
he_IL: איפה puboption יכולים להיות:

en: and table_constraint_using_index is:
he_IL: ו table_constraint_using_index הוא:

en: where transaction_mode is one of:
he_IL: איפה transaction_mode הוא אחד מ:

en: text
he_IL: טקסט

en: filename
he_IL: שם קובץ

en: command
he_IL: הפקודה

en: query
he_IL: שאילתה

en: where option can be one of:
he_IL: איפה האפשרות יכולה להיות אחת מ:

en: boolean
he_IL: בוליאני

en: or the old syntax
he_IL: או את התחביר הישן

en: locale
he_IL: הגדרות אזוריות

en: provider
he_IL: ספק

en: version
he_IL: גירסא

en: template
he_IL: תבנית

en: encoding
he_IL: קידוד

en: constraint
he_IL: אילוץ

en: where constraint is:
he_IL: איפה אילוץ הוא:

en: event
he_IL: אירוע

en: where column_constraint is:
he_IL: איפה column_constraint הוא:

en: and table_constraint is:
he_IL: ו table_constraint הוא:

en: definition
he_IL: הגדרה

en: attribute
he_IL: תכונה

en: uid
he_IL: מזהה uid

en: method
he_IL: מתודה

en: predicate
he_IL: נשוא

en: condition
he_IL: מצב

en: where event can be one of:
he_IL: איפה האירוע יכול להיות אחד מ:

en: like_option
he_IL: sequence_option

en: operator
he_IL: אופרטור

en: and like_option is:
he_IL: ו like_option הוא:

en: and partition_bound_spec is:
he_IL: ו partition_bound_spec הוא:

en: index_parameters in UNIQUE, PRIMARY KEY, and EXCLUDE constraints are:
he_IL: באילוצים UNIQUE, PRIMARY KEY ו EXCLUDE ארגומנטים index_parameters הם:

en: exclude_element in an EXCLUDE constraint is:
he_IL: במשפט EXCLUDE אופציה exclude_element היא:

en: directory
he_IL: ספריה

en: arguments
he_IL: ארגומנטים

en: label
he_IL: תווית

en: subtype
he_IL: סוג משנה

en: alignment
he_IL: יישור

en: storage
he_IL: אחסון

en: category
he_IL: קטגוריה

en: preferred
he_IL: מועדף

en: default
he_IL: ברירת מחדל

en: element
he_IL: אלמנט

en: delimiter
he_IL: מפריד

en: alias
he_IL: כינוי

en: code
he_IL: קוד

en: parameter
he_IL: פרמטר

en: statement
he_IL: משפט

en: direction
he_IL: כיוון

en: where direction can be empty or one of:
he_IL: איפה כיוון יכול להיות ריק או אחד מ:

en: count
he_IL: כמות

en: where conflict_target can be one of:
he_IL: איפה conflict_target יכול להיות אחד מ:

en: index_predicate
he_IL: אינדקס

en: and conflict_action is one of:
he_IL: ו conflict_action הוא אחד מ:

en: sub-SELECT
he_IL: תת שאילתה

en: channel
he_IL: ערוץ

en: where lockmode is one of:
he_IL: איפה lockmode הוא אחד מ:

en: payload
he_IL: מטען

en: grouping_element
he_IL: ו grouping_element יכול להיות אחד מ:

en: window_name
he_IL: חלון

en: window_definition
he_IL: הגדרה

en: select
he_IL: בחר

en: where from_item can be one of:
he_IL: איפה from_item יכול להיות אחד מ:

en: sampling_method
he_IL: שיטה

en: argument
he_IL: ארגומנט

en: seed
he_IL: זרע

en: and grouping_element can be one of:
he_IL: ו grouping_element יכול להיות אחד מ:

en: and with_query is:
he_IL: ו with_query הוא:

en: values
he_IL: ערכים

en: insert
he_IL: הכנסה

en: update
he_IL: עדכון

en: delete
he_IL: מחיקה

en: timezone
he_IL: אזור זמן

en: abort the current transaction
he_IL: בטל את התנועה הנוכחית

en: change the definition of an aggregate function
he_IL: שינוי ההגדרה של פונקציית צבירה

en: change the definition of a collation
he_IL: שינוי ההגדרה של collation

en: change the definition of a conversion
he_IL: שינוי ההגדרה של המרה

en: change a database
he_IL: שינוי מסד נתונים

en: define default access privileges
he_IL: להגדיר הרשאות גישה ברירת המחדל

en: change the definition of a domain
he_IL: שינוי ההגדרה של תחום

en: change the definition of an event trigger
he_IL: שינוי ההגדרה של טריגר האירועים

en: change the definition of an extension
he_IL: שינוי ההגדרה של הרחבה

en: change the definition of a foreign-data wrapper
he_IL: שינוי ההגדרה של עטיפת נתונים זרים

en: change the definition of a foreign table
he_IL: תשנה את ההגדרה של טבלה זרה

en: change the definition of a function
he_IL: שינוי ההגדרה של פונקציה

en: change role name or membership
he_IL: שינוי שם תפקיד או חברות

en: change the definition of an index
he_IL: שינוי ההגדרה של אינדקס

en: change the definition of a procedural language
he_IL: שינוי ההגדרה של שפה פרוצדורלי

en: change the definition of a large object
he_IL: שינוי ההגדרה של אובייקט גדול

en: change the definition of a materialized view
he_IL: תשנה את ההגדרה של תצוגה ממומשת

en: change the definition of an operator
he_IL: שינוי ההגדרה של אופרטור

en: change the definition of an operator class
he_IL: לשנות את ההגדרה של מחלקת האופרטור

en: change the definition of an operator family
he_IL: שינוי ההגדרה של משפחה של האופרטור

en: change the definition of a row level security policy
he_IL: שינוי ההגדרה של מדיניות אבטחה ברמת השורה

en: change the definition of a publication
he_IL: שינוי ההגדרה של פרסום

en: change a database role
he_IL: שינוי תפקיד מסד נתונים

en: change the definition of a rule
he_IL: תשנה את ההגדרה של כלל

en: change the definition of a schema
he_IL: שינוי ההגדרה של סכימה

en: change the definition of a sequence generator
he_IL: שינוי ההגדרה של מחולל רצף

en: change the definition of a foreign server
he_IL: שינוי ההגדרה של שרת החוץ

en: change the definition of a extended statistics
he_IL: שינוי ההגדרה של סטטיסטיקה מורחבת

en: change the definition of a subscription
he_IL: שינוי ההגדרה של מנוי

en: change a server configuration parameter
he_IL: שינוי פרמטר תצורת שרת

en: change the definition of a table
he_IL: תשנה את ההגדרה של טבלה

en: change the definition of a tablespace
he_IL: תשנה את ההגדרה של מרחב טבלאות

en: change the definition of a text search configuration
he_IL: תשנה את ההגדרה של תצורת חיפוש טקסט

en: change the definition of a text search dictionary
he_IL: תשנה את ההגדרה של מילון חיפוש טקסט

en: change the definition of a text search parser
he_IL: תשנה את ההגדרה של מנתח חיפוש טקסט

en: change the definition of a text search template
he_IL: תשנה את ההגדרה של תבנית חיפוש טקסט

en: change the definition of a trigger
he_IL: תשנה את ההגדרה של טריגר

en: change the definition of a type
he_IL: תשנה את ההגדרה של סוג

en: change the definition of a user mapping
he_IL: תשנה את ההגדרה של מיפוי משתמש

en: change the definition of a view
he_IL: תשנה את ההגדרה של תצוגה

en: collect statistics about a database
he_IL: תאסוף נתונים סטטיסטיים אודות מסד נתונים

en: start a transaction block
he_IL: הפעלת בלוק של טרנזקציה

en: force a transaction log checkpoint
he_IL: תכפה על נקודת הבדיקה של יומן הטרנזקציות

en: close a cursor
he_IL: סגור את הסמן

en: cluster a table according to an index
he_IL: אשכול טבלה לפי אינדקס

en: define or change the comment of an object
he_IL: תגדיר או תשנה את ההערה של אובייקט

en: commit the current transaction
he_IL: השלם את הטרנזקציה הנוכחית

en: commit a transaction that was earlier prepared for two-phase commit
he_IL: להשלים את הטרנזקציה אשר הוכנה מוקדם לקראת ביצוע דו-שלבי

en: copy data between a file and a table
he_IL: העתק את נתונים בין קובץ ולטבלה

en: define a new access method
he_IL: הגדר שיטת גישה חדשה

en: define a new aggregate function
he_IL: תגדיר את פונקצית צבירה חדשה

en: define a new cast
he_IL: תגדיר המרה חדשה

en: define a new collation
he_IL: תגדיר אוסף חדש

en: define a new encoding conversion
he_IL: תגדיר המרת קידוד חדשה

en: create a new database
he_IL: תיצור מסד נתונים חדש

en: define a new domain
he_IL: תגדיר תחום חדש

en: define a new event trigger
he_IL: תגדיר טריגר אירוע חדש

en: install an extension
he_IL: התקן את ההרחבה

en: define a new foreign-data wrapper
he_IL: להגדיר עטיפת נתונים זרים חדשה

en: define a new foreign table
he_IL: להגדיר טבלה זרה חדשה

en: define a new function
he_IL: להגדיר פונקציה חדשה

en: define a new database role
he_IL: להגדיר תפקיד מסד נתונים חדש

en: define a new index
he_IL: להגדיר אינדקס חדש

en: define a new procedural language
he_IL: להגדיר שפה פרוצדורלית חדשה

en: define a new materialized view
he_IL: להגדיר תצוגה ממומשת חדשה

en: define a new operator
he_IL: להגדיר  אופרטור חדש

en: define a new operator class
he_IL: להגדיר מחלקה של אופרטור חדשה

en: define a new operator family
he_IL: להגדיר משפחה של אופרטור חדשה

en: define a new row level security policy for a table
he_IL: להגדיר מדיניות אבטחה חדשה ברמת שורה בטבלה

en: define a new publication
he_IL: להגדיר פרסום חדש

en: define a new rewrite rule
he_IL: להגדיר כלל לשכתב חדש

en: define a new schema
he_IL: להגדיר סכימה חדשה

en: define a new sequence generator
he_IL: להגדיר גנרטור רצף חדש

en: define a new foreign server
he_IL: להגדיר שרת החוץ חדש

en: define extended statistics
he_IL: להגדיר נתונים סטטיסטיים מורחבים

en: define a new subscription
he_IL: להגדיר מנוי חדש

en: define a new table
he_IL: להגדיר טבלה חדשה

en: define a new table from the results of a query
he_IL: להגדיר טבלה חדשה מתוצאות של שאילתה

en: define a new tablespace
he_IL: להגדיר מרחב טבלאות חדש

en: define a new text search configuration
he_IL: להגדיר תצורה חיפוש טקסט חדשה

en: define a new text search dictionary
he_IL: להגדיר מילון חדש של חיפוש טקסט

en: define a new text search parser
he_IL: להגדיר מנתח החיפוש טקסט חדש

en: define a new text search template
he_IL: להגדיר תבנית חדשה של חיפוש טקסט

en: define a new transform
he_IL: להגדיר המרה חדשה

en: define a new trigger
he_IL: להגדיר טריגר אירוע חדש

en: define a new data type
he_IL: להגדיר סוג נתונים חדש

en: define a new mapping of a user to a foreign server
he_IL: להגדיר מיפוי חדש של המשתמש לשרת החוץ

en: define a new view
he_IL: להגדיר תצוגה חדשה

en: deallocate a prepared statement
he_IL: לבטל הקצאה של הצהרה מוכנה

en: define a cursor
he_IL: להגדיר את הסמן

en: delete rows of a table
he_IL: למחוק שורות בטבלה

en: discard session state
he_IL: לבטל מצב הפעלה

en: execute an anonymous code block
he_IL: לבצע בלוק של קוד אנונימי

en: remove an access method
he_IL: להסיר את שיטת גישה

en: remove an aggregate function
he_IL: להסיר את פונקציית צבירה

en: remove a cast
he_IL: להסיר המרה

en: remove a collation
he_IL: להסיר איסוף

en: remove a conversion
he_IL: להסיר את ההמרה

en: remove a database
he_IL: להסיר מסד נתונים

en: remove a domain
he_IL: להסיר תחום

en: remove an event trigger
he_IL: להסיר טריגר של אירועים

en: remove an extension
he_IL: להסיר הרחבה

en: remove a foreign-data wrapper
he_IL: להסיר את עטיפת נתונים זרים

en: remove a foreign table
he_IL: להסיר טבלה זרה

en: remove a function
he_IL: להסיר פונקציה

en: remove a database role
he_IL: להסיר תפקיד של מסד נתונים

en: remove an index
he_IL: להסיר אינדקס

en: remove a procedural language
he_IL: להסיר שפה פרוצדורלי

en: remove a materialized view
he_IL: להסיר תצוגת ממומשת

en: remove an operator
he_IL: להסיר את אופרטור

en: remove an operator class
he_IL: להסיר מחלקה של אופרטור

en: remove an operator family
he_IL: להסיר משפחה של האופרטור

en: remove database objects owned by a database role
he_IL: להסיר אובייקטים של מסד נתונים בבעלות תפקיד מסד נתונים

en: remove a row level security policy from a table
he_IL: להסיר מדיניות אבטחה ברמת שורה מטבלה

en: remove a publication
he_IL: להסיר פרסום

en: remove a rewrite rule
he_IL: להסיר כלל לשכתב

en: remove a schema
he_IL: להסיר סכימה

en: remove a sequence
he_IL: להסיר את רצף

en: remove a foreign server descriptor
he_IL: להסיר מתאר של שרת החוץ

en: remove extended statistics
he_IL: להסיר נתונים סטטיסטיים מורחבים

en: remove a subscription
he_IL: להסיר מנוי

en: remove a table
he_IL: להסיר טבלה

en: remove a tablespace
he_IL: להסיר של מרחב טבלאות

en: remove a text search configuration
he_IL: להסיר את תצורת חיפוש טקסט

en: remove a text search dictionary
he_IL: להסיר מילון חיפוש טקסט

en: remove a text search parser
he_IL: להסיר מנתח חיפוש טקסט

en: remove a text search template
he_IL: להסיר תבנית חיפוש טקסט

en: remove a transform
he_IL: להסיר המרה

en: remove a trigger
he_IL: להסיר את ההדק

en: remove a data type
he_IL: להסיר סוג נתונים

en: remove a user mapping for a foreign server
he_IL: להסיר מיפוי משתמש עבור שרת החוץ

en: remove a view
he_IL: להסיר תצוגה

en: execute a prepared statement
he_IL: לבצע הצהרה מוכנה

en: show the execution plan of a statement
he_IL: להציג תוכנית ביצוע של משפט

en: retrieve rows from a query using a cursor
he_IL: להחזיר שורות משאילתה באמצעות הסמן

en: define access privileges
he_IL: להגדיר הרשאות גישה

en: import table definitions from a foreign server
he_IL: ייבוא הגדרות הטבלה משרת החוץ

en: create new rows in a table
he_IL: ליצור שורות חדשות בטבלה

en: listen for a notification
he_IL: להישמע להודעה

en: load a shared library file
he_IL: לטעון קובץ לספריה המשותפת

en: lock a table
he_IL: לנעול טבלה

en: position a cursor
he_IL: למקם את הסמן

en: generate a notification
he_IL: ליצור הודעה

en: prepare a statement for execution
he_IL: להכין משפט לביצוע

en: prepare the current transaction for two-phase commit
he_IL: להכין את הטרנזקציה הנוכחית עבור ביצוע דו-שלבי

en: change the ownership of database objects owned by a database role
he_IL: לשנות את הבעלות על אובייקטי מסד הנתונים אשר בבעלות של תפקיד מסד הנתונים

en: replace the contents of a materialized view
he_IL: להחליף את התוכן של תצוגה ממומשת

en: rebuild indexes
he_IL: לבנות מחדש אינדקסים

en: destroy a previously defined savepoint
he_IL: להשמיד את נקודת השמירה שהוגדרו בעבר

en: restore the value of a run-time parameter to the default value
he_IL: לשחזר את הערך של פרמטר זמן ריצה לערך ברירת המחדל

en: remove access privileges
he_IL: להסיר הרשאות גישה

en: cancel a transaction that was earlier prepared for two-phase commit
he_IL: לבטל את הטרנזקציה אשר הוכנה קודם ביצוע דו-שלבי

en: roll back to a savepoint
he_IL: לחזור לנקודת שמירה בטרנזקציה

en: define a new savepoint within the current transaction
he_IL: להגדיר של נקודת שמירה חדשה בתוך התנועה הנוכחית

en: define or change a security label applied to an object
he_IL: להגדיר או לשנות את תווית האבטחה המוצמד לאובייקט

en: retrieve rows from a table or view
he_IL: לאחזר שורות מטבלה או תצוגה

en: change a run-time parameter
he_IL: תשנה את פרמטר זמן ריצה

en: set constraint check timing for the current transaction
he_IL: להגדיר עיתוי לבדוק אילוץ עבור הטרנזקציה הנוכחית

en: set the current user identifier of the current session
he_IL: לקבוע את מזהה המשתמש הנוכחי של ההפעלה הנוכחית

en: set the session user identifier and the current user identifier of the current session
he_IL: קבע את מזהה המשתמש של ההפעלה ואת מזהה המשתמש הנוכחי של ההפעלה הנוכחית

en: set the characteristics of the current transaction
he_IL: תגדיר את המאפיינים של הטרנזקציה הנוכחית

en: show the value of a run-time parameter
he_IL: תציג את הערך של פרמטר זמן ריצה

en: empty a table or set of tables
he_IL: תרוקן טבלה או קבוצת הטבלאות

en: stop listening for a notification
he_IL: תפסיקים להקשיב עבור הודעה

en: update rows of a table
he_IL: תעדכן שורות בטבלה

en: garbage-collect and optionally analyze a database
he_IL: תוסוף אשפה ואופציונלי תנתח באופן מסד נתונים

en: compute a set of rows
he_IL: לחשב סידרה של שורות

en: %s: -1 can only be used in non-interactive mode
he_IL: %s:-1 יכול לשמש רק במצב שאינו אינטראקטיבי

en: %s: could not open log file "%s": %s
he_IL: %s: לא ניתן לפתוח קובץ יומן הרישום "%s": %s

en: Type "help" for help.
he_IL: לקבלת עזרה, נסה "help".

en: %s: could not set printing parameter "%s"
he_IL: %s: לא ניתן להגדיר פרמטר הדפסה "%s"

en: Try "%s --help" for more information.
he_IL: נסה '%s --help' לקבלת מידע נוסף.

en: %s: warning: extra command-line argument "%s" ignored
he_IL: %s: אזהרה: התעלמות מארגומנט שורת הפקודה נוסף "%s"

en: %s: could not find own program executable
he_IL: %s: לא ניתן למצוא תוכנית הפעלה משלו

en: tab completion query failed: %s
    Query was:
    %s
he_IL: השלמת השאילתה עם טאב נכשלה: %s
    שאילתה היתה:
    %s

en: unrecognized value "%s" for "%s": boolean expected
he_IL: ערך לא מזוהה "%s" עבור "%s": צפוי ערך בוליאני

en: invalid value "%s" for "%s": integer expected
he_IL: ערך לא חוקי "%s" עבור "%s": צפוי מספר שלם

en: invalid variable name: "%s"
he_IL: שם משתנה לא חוקי: "%s"

en: unrecognized value "%s" for "%s"
    Available values are: %s.
he_IL: ערך לא מזוהה "%s" עבור "%s"
    הערכים הזמינים הם: %s.
