postr master - en to cs translation catalogue (59 entries)

en: Flickr Uploader
cs: Nahrávání na Flickr

en: Upload photos to Flickr
cs: Nahrát fotky na Flickr

en: Upload to Flickr...
cs: Nahrát na Flickr…

en: Upload the selected files into Flickr
cs: Nahrát vybrané soubory na Flickr

en: Add Photos...
cs: Přidat fotky…

en: Add to _Set:
cs: Přidat do _sady:

en: Dese_lect All
cs: Zruši_t označení všeho

en: Privacy, Safety, Type and License
cs: Soukromí, zabezpečení, typ a licence

en: Remove Photos
cs: Odebrat fotky

en: Rename
cs: Přejmenovat

en: Select
cs: Vybrat

en: Send to Groups
cs: Odeslat do skupin

en: Ta_gs:
cs: Š_títky:

en: _Add Photos...
cs: Přid_at fotky…

en: _Content type:
cs: Typ o_bsahu:

en: _Description:
cs: _Popis:

en: _File
cs: _Soubor

en: _Help
cs: _Nápověda

en: _Invert Selection
cs: _Inverze výběru

en: _License:
cs: _Licence:

en: _Load session
cs: _Načíst sezení

en: _Privacy:
cs: Sou_kromí:

en: _Remove Photos
cs: Odeb_rat fotky

en: _Safety:
cs: _Zabezpečení:

en: _Save session
cs: _Uložit sezení

en: _Switch user...
cs: _Přepnout uživatele…

en: _Title:
cs: _Název:

en: _Upload
cs: _Nahrát

en: _Visible in search results
cs: _Viditelné ve výsledcích hledání

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Postr needs to login to Flickr to upload your photos. Please click on the link below to login to Flickr.
cs: Aplikace Postr se potřebuje přihlásit ke službě Flickr, aby mohla odesílat vaše fotky. Přihlaste se prosím kliknutím na následující odkaz.

en: Login to Flickr
cs: Přihlásit na Flickr

en: An error occurred
cs: Vyskytla se chyba

en: Details
cs: Podrobnosti

en: No title
cs: Bez názvu

en: Default
cs: Výchozí

en: Add Photos
cs: Přidaní fotek

en: Images
cs: Obrázky

en: All Files
cs: Všechny obrázky

en: <b>Currently Uploading</b>
cs: <b>Právě se nahrává</b>

en: Photos are still being uploaded. Are you sure you want to quit? You can also save your pending upload set for later.
cs: Stále se nahrávají fotky. Opravdu chcete skončit? Svoji nenahranou sadu můžete případně uložit na později.

en: <b>Photos to be uploaded</b>
cs: <b>Fotky k nahrání</b>

en: There are photos pending to be uploaded. Are you sure you want to quit? You can also save your pending upload set for later.
cs: Jsou zde fotky, které nebyly ještě nahrány. Opravdu chcete skončit? Svoji nenahranou sadu můžete případně uložit na později.

en: Image %s is too large, images must be no larger than %dMB in size.
cs: Obrázek %s je příliš velký, obrázky nesmí mít větší velikost než %d MB.

en: Uploading %(index)d of %(count)d
cs: Nahrává se %(index)d z %(count)d

en: Flickr Uploader (%(index)d/%(count)d)
cs: Nahrávání na Flickr (%(index)d/%(count)d)

en: Some Files does not exist or are currently inaccessible.
cs: Některé soubory neexistují nebo jsou právě nedostupné.

en: You are logged in as %s but loading
    an upload set for %s
cs: Jste přihlášen jako %s, ale načítáte
    nahranou sadu pro %s

en: Do you want to continue with the load?  You will not import photoset information.
cs: Chcete pokračovat s načítáním? Nenaimportujete informace o sadě fotek.

en: You are not logged in but loading
    an upload set for %s
cs: Nejste přihlášen, ale načítáte
    nahranou sadu pro %s

en: Uploading
cs: Nahrává se

en: None
cs: Žádná

en: Create Photoset "%s"
cs: Vytvoření sady fotek „%s“

en: new photoset (%m-%d-%y)
cs: nová sada fotek (%m-%d-%y)

en: Name for the new photoset:
cs: Název pro novou sadu fotek:

en: Logged in as <b>%s</b>.
cs: Přihlášen jako <b>%s</b>.

en: You can upload %(quota)s this month, and have %(to_upload)s to upload.
cs: Tento měsíc můžete nahrát %(quota)s a máte k nahrání nachystáno %(to_upload)s.

en: You can upload %(quota)s this month.
cs: Tento měsíc můžete nahrát %(quota)s.

en: %(to_upload)s to upload.
cs: %(to_upload)s k nahrání.
