postr master - en to eo translation catalogue (59 entries)

en: Flickr Uploader
eo: Flickralŝutilo

en: Upload photos to Flickr
eo: Alŝuti bildojn al Flickr

en: Upload to Flickr...
eo: Alŝuti al Flickr...

en: Upload the selected files into Flickr
eo: Alŝuti la elektitajn dosierojn al Flickr

en: Add Photos...
eo: Aldoni bildojn...

en: Add to _Set:
eo: Aldoni al a_ro:

en: Dese_lect All
eo: Male_lekti ĉiujn

en: Privacy, Safety, Type and License
eo: Privateco, sekurigo, tipo kaj permesilo

en: Remove Photos
eo: Forigi bildojn

en: Rename
eo: Alinomi

en: Select
eo: Elekti

en: Send to Groups
eo: Sendi al grupoj

en: Ta_gs:
eo: Eti_kedoj:

en: _Add Photos...
eo: _Aldoni bildojn...

en: _Content type:
eo: _Enhava tipo:

en: _Description:
eo: _Priskribo:

en: _File
eo: _Dosiero

en: _Help
eo: _Helpo

en: _Invert Selection
eo: _Inversigi elekton

en: _License:
eo: Permesi_lo:

en: _Load session
eo: Ŝ_arĝi seancon

en: _Privacy:
eo: _Privateco:

en: _Remove Photos
eo: Fo_rigi bildojn

en: _Safety:
eo: _Sekurigo:

en: _Save session
eo: Konservi _seancon

en: _Switch user...
eo: Ŝ_anĝi uzanton...

en: _Title:
eo: _Titolo:

en: _Upload
eo: Alŝ_uti

en: _Visible in search results
eo: _Videbla en serĉa rezultoj

en: Continue
eo: Daŭrigi

en: Postr needs to login to Flickr to upload your photos. Please click on the link below to login to Flickr.
eo: Postr bezonas ensaluti al Flickr por alŝuti vian bildojn. Bonvolu klaki sube sur la ligilo por ensaluti al Flickr.

en: Login to Flickr
eo: Ensaluti al Flickr

en: An error occurred
eo: Eraro okazis

en: Details
eo: Detaloj

en: No title
eo: Sen titolo

en: Default
eo: Defaŭlta

en: Add Photos
eo: Aldoni bildojn

en: Images
eo: Bildoj

en: All Files
eo: Ĉiuj dosieroj

en: <b>Currently Uploading</b>
eo: <b>Nun Alŝutas</b>

en: Photos are still being uploaded. Are you sure you want to quit? You can also save your pending upload set for later.
eo: Bildoj estas alŝutata ankoraŭ. Ĉu vi estas certa ke vi volas ĉesi? Vi povas konservi vian pendantan alŝutaron ĝis pli posta.

en: <b>Photos to be uploaded</b>
eo: <b>Alŝutotaj bildoj</b>

en: There are photos pending to be uploaded. Are you sure you want to quit? You can also save your pending upload set for later.
eo: Ekzistas bildoj kiuj estas alŝutotaj. Ĉu vi estas certa ke vi volas ĉesi? Vi povas konservi vian okazontan alŝutaron por poste.

en: Image %s is too large, images must be no larger than %dMB in size.
eo: Bildo %s estas tro granda, bildoj ne povas esti pli granda ol %dMB.

en: Uploading %(index)d of %(count)d
eo: Alŝutas %(index)d el %(count)d

en: Flickr Uploader (%(index)d/%(count)d)
eo: Flickralŝutilo (%(index)d/%(count)d)

en: Some Files does not exist or are currently inaccessible.
eo: Iuj dosieroj ne ekzistas aŭ estas nun nealirebla.

en: You are logged in as %s but loading
    an upload set for %s
eo: Vi estas ensalutita kiel %s sed ŝarĝas
    alŝutaro por %s

en: Do you want to continue with the load?  You will not import photoset information.
eo: Ĉu vi volas daŭrigi kun la ŝarĝo? Vi ne enportos informon pri bildaro.

en: You are not logged in but loading
    an upload set for %s
eo: Vi ne estas ensalutita sed ŝarĝas
    alŝutaro por %s

en: Uploading
eo: Alŝutas

en: None
eo: Neniu

en: Create Photoset "%s"
eo: Krei bildaro "%s"

en: new photoset (%m-%d-%y)
eo: nova bildaro (%F)

en: Name for the new photoset:
eo: Nomo de la nova bildaro:

en: Logged in as <b>%s</b>.
eo: Ensalutita kiel <b>%s</b>.

en: You can upload %(quota)s this month, and have %(to_upload)s to upload.
eo: Vi povas alŝuti %(quota)s en tiu ĉi monato, kaj havas %(to_upload)s por alŝuti.

en: You can upload %(quota)s this month.
eo: Vi povas alŝuti %(quota)s tio ĉi  monato.

en: %(to_upload)s to upload.
eo: %(to_upload)s por alŝuti.
