postr master - en to hu translation catalogue (59 entries)

en: Flickr Uploader
hu: Flickr feltöltő

en: Upload photos to Flickr
hu: Fényképek feltöltése a Flickr-re

en: Upload to Flickr...
hu: Feltöltés a Flickr-re…

en: Upload the selected files into Flickr
hu: A kijelölt fájlok feltöltése a Flickr-re

en: Add Photos...
hu: Fényképek hozzáadása…

en: Add to _Set:
hu: _Hozzáadás albumhoz:

en: Dese_lect All
hu: Kijelölés megs_züntetése

en: Privacy, Safety, Type and License
hu: Adatvédelem, biztonság, típus és licenc

en: Remove Photos
hu: Fényképek eltávolítása

en: Rename
hu: Átnevezés

en: Select
hu: Kijelölés

en: Send to Groups
hu: Küldés csoportokba

en: Ta_gs:
hu: Cí_mkék

en: _Add Photos...
hu: Fényképek _hozzáadása…

en: _Content type:
hu: _Tartalom típusa:

en: _Description:
hu: _Leírás:

en: _File
hu: _Fájl

en: _Help
hu: _Súgó

en: _Invert Selection
hu: _Kijelölés megfordítása

en: _License:
hu: L_icenc:

en: _Load session
hu: Munkamenet _betöltése

en: _Privacy:
hu: _Adatvédelem:

en: _Remove Photos
hu: Fényképek _eltávolítása

en: _Safety:
hu: _Biztonság:

en: _Save session
hu: Munkamenet _mentése

en: _Switch user...
hu: Felhasználó _váltása…

en: _Title:
hu: _Cím:

en: _Upload
hu: _Feltöltés

en: _Visible in search results
hu: Megjelenjen a _keresési találatok között

en: Continue
hu: Folytatás

en: Postr needs to login to Flickr to upload your photos. Please click on the link below to login to Flickr.
hu: Be kell jelentkeznie a Flickr-be, hogy feltölthesse fényképeit a Postr-rel. A bejelentkezéshez kattintson az alábbi hivatkozásra.

en: Login to Flickr
hu: Bejelentkezés a Flickr-be

en: An error occurred
hu: Hiba történt

en: Details
hu: Részletek

en: No title
hu: Nincs cím

en: Default
hu: Alapértelmezett

en: Add Photos
hu: Fényképek hozzáadása

en: Images
hu: Képek

en: All Files
hu: Minden fájl

en: <b>Currently Uploading</b>
hu: <b>Jelenlegi feltöltés</b>

en: Photos are still being uploaded. Are you sure you want to quit? You can also save your pending upload set for later.
hu: A fényképek feltöltése még tart. Biztos benne, hogy ki szeretne lépni? El is mentheti a függőben lévő feltöltési csomagot későbbre.

en: <b>Photos to be uploaded</b>
hu: <b>Feltöltendő fényképek</b>

en: There are photos pending to be uploaded. Are you sure you want to quit? You can also save your pending upload set for later.
hu: Néhány fénykép még feltöltésre vár. Biztos benne, hogy ki szeretne lépni? El is mentheti a függőben lévő feltöltési csomagot későbbre.

en: Image %s is too large, images must be no larger than %dMB in size.
hu: A(z) %s kép túl nagy. A képek nem lehetnek %d MB-nál nagyobb méretűek.

en: Uploading %(index)d of %(count)d
hu: %(index)d. feltöltése, összesen %(count)d

en: Flickr Uploader (%(index)d/%(count)d)
hu: Flickr feltöltő (%(index)d/%(count)d)

en: Some Files does not exist or are currently inaccessible.
hu: Néhány fájl nem létezik, vagy jelenleg nem elérhető.

en: You are logged in as %s but loading
    an upload set for %s
hu: %s néven jelentkezett be, de %s
    feltöltési csomagját tölti

en: Do you want to continue with the load?  You will not import photoset information.
hu: Szeretné folytatni a betöltéssel? Fényképalbum-információ nem lesz importálva.

en: You are not logged in but loading
    an upload set for %s
hu: Nem jelentkezett be, de %s
    feltöltési csomagját tölti

en: Uploading
hu: Feltöltés

en: None
hu: Nincs

en: Create Photoset "%s"
hu: Fényképalbum létrehozása: „%s”

en: new photoset (%m-%d-%y)
hu: új fényképalbum (%y-%m-%d)

en: Name for the new photoset:
hu: Az új fényképalbum neve:

en: Logged in as <b>%s</b>.
hu: Bejelentkezve mint <b>%s</b>.

en: You can upload %(quota)s this month, and have %(to_upload)s to upload.
hu: %(quota)s-ot tölthet fel ebben a hónapban, és %(to_upload)s várakozik feltöltésre.

en: You can upload %(quota)s this month.
hu: %(quota)s-ot tölthet fel ebben a hónapban.

en: %(to_upload)s to upload.
hu: %(to_upload)s várakozik feltöltésre.
