postr master - en to lv translation catalogue (59 entries)

en: Flickr Uploader
lv: Flickr augšupielādētājs

en: Upload photos to Flickr
lv: Augšupielādēt fotogrāfijas Flickr

en: Upload to Flickr...
lv: Augšupielādēt Flickr...

en: Upload the selected files into Flickr
lv: Augšupielādēt izvēlētās datnes Flickr

en: _File
lv: _Datne

en: _Add Photos...
lv: _Pievienot fotogrāfijas...

en: _Remove Photos
lv: Izņemt fotog_rāfijas

en: _Save session
lv: _Saglabāt sesiju

en: _Load session
lv: Ie_lādēt sesiju

en: _Switch user...
lv: Pār_slēgt lietotāju...

en: _Upload
lv: A_ugšupielādēt

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Dese_lect All
lv: Atce_lt izvēli

en: _Invert Selection
lv: _Invertēt izvēli

en: _Help
lv: _Palīdzība

en: Add Photos...
lv: Pievienot fotogrāfijas...

en: Remove Photos
lv: Izņemt fotogrāfijas

en: Send to Groups
lv: Nosūtīt grupām

en: _Content type:
lv: Satura vei_ds:

en: _Privacy:
lv: _Privātums:

en: _Safety:
lv: _Drošība:

en: _Visible in search results
lv: _Redzams meklēšanas rezultātos

en: _License:
lv: _Licence:

en: Privacy, Safety, Type and License
lv: Privātums, drošība, veids un licence

en: _Title:
lv: _Nosaukums:

en: _Description:
lv: _Apraksts:

en: Ta_gs:
lv: Bir_kas:

en: Add to _Set:
lv: Pievienot kolekcijai:

en: Rename
lv: Pārdēvēt

en: Continue
lv: Turpināt

en: Postr needs to login to Flickr to upload your photos. Please click on the link below to login to Flickr.
lv: Postr ir jāpiesakās Flickr, lai augšupielādētu fotogrāfijas. Lūdzu, noklikšķiniet uz zemāk esošās saites, lai pieteiktos Flickr.

en: Login to Flickr
lv: Pieteikties Flickr

en: An error occurred
lv: Radās kļūda

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: No title
lv: Nav nosaukuma

en: Default
lv: Noklusējums

en: Add Photos
lv: Pievienot fotogrāfijas

en: Images
lv: Attēli

en: All Files
lv: Visas datnes

en: <b>Currently Uploading</b>
lv: <b>Pašlaik augšupielādē</b>

en: Photos are still being uploaded. Are you sure you want to quit? You can also save your pending upload set for later.
lv: Fotogrāfijas tiek augšupielādētas. Vai tiešām vēlaties iziet? Jūs varat arī saglabāt vēl neizpildīto augšupielādi vēlākam laikam.

en: <b>Photos to be uploaded</b>
lv: <b>Fotogrāfijas, kas jāaugšupielādē</b>

en: There are photos pending to be uploaded. Are you sure you want to quit? You can also save your pending upload set for later.
lv: Ir fotogrāfijas, kas gaida augšupielādi. Vai tiešām vēlaties iziet? Jūs varat arī saglabāt vēl neizpildīto augšupielādi vēlākam laikam.

en: Image %s is too large, images must be no larger than %dMB in size.
lv: Attēls %s ir pārāk liels, attēliem jābūt ne lielākiem par %dMB.

en: Uploading %(index)d of %(count)d
lv: Augšupielādē %(index)d no %(count)d

en: Flickr Uploader (%(index)d/%(count)d)
lv: Flickr augšupielādētājs (%(index)d/%(count)d)

en: Some Files does not exist or are currently inaccessible.
lv: Dažas datnes neeksistē vai arī pašlaik nav pieejamas.

en: You are logged in as %s but loading
    an upload set for %s
lv: Jūs esat pieteicies kā %s, bet ielādējat
    augšupielādes kolekciju %s

en: Do you want to continue with the load?  You will not import photoset information.
lv: Vai vēlaties turpināt ielādi? Jūs neimportēsiet fotogrāfiju kolekcijas informāciju.

en: You are not logged in but loading
    an upload set for %s
lv: Jūs neesat pieteicies, bet ielādējat
    augšupielādes kolekciju %s

en: Uploading
lv: Augšupielādē

en: None
lv: Nav

en: Create Photoset "%s"
lv: Izveidot fotogrāfiju kolekciju “%s”

en: new photoset (%m-%d-%y)
lv: jauna fotogrāfiju kolekcija (%d-%m-%y)

en: Name for the new photoset:
lv: Jaunās fotogrāfiju kolekcijas nosaukums:

en: Logged in as <b>%s</b>.
lv: Pieteicies kā <b>%s</b>.

en: You can upload %(quota)s this month, and have %(to_upload)s to upload.
lv: Šajā mēnesī var augšupielādēt %(quota)s, augšupielādējamās datnes aizņem %(to_upload)s.

en: You can upload %(quota)s this month.
lv: Šajā mēnesī var augšupielādēt %(quota)s.

en: %(to_upload)s to upload.
lv: %(to_upload)s augšupielādējamo datņu.
