plasma-workspace - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Brightness and Color
ast: Brillu y color

[ctx: @action:inmenu]
en: Configure Night Light…
ast: Configurar la lluz nocherniega…

[ctx: Night light status]
en: Unavailable
ast: Nun ta disponible

[ctx: Night light status]
en: Not enabled
ast: Nun s'activó

[ctx: Night light status]
en: Not running
ast: Nun ta n'execución

en: Configure…
ast: Configurar…

en: Enable and Configure…
ast: Activar y configurar…

en: Night Light
ast: Lluz nocherniega
