plasma-workspace - en to ast translation catalogue (25 entries)

en: Remaining Time:
ast: Tiempu que queda:

[ctx: @info]
en: Estimating…
ast: Estimando…

en: Battery Health:
ast: Vída últil:

en: Battery is configured to charge up to approximately %1%.
ast: La batería ta configurada pa cargar hasta'l %1% aproximadamente.

en: Power Management
ast: Xestión d'enerxía

[ctx: Minimize the length of this string as much as possible]
en: Your laptop is configured not to sleep when closing the lid while an external monitor is connected.
ast: El portátil ta configuráu pa nun se dormir al zarrar la tapa mentanto heba un monitor esternu conectáu.

en: An application is currently blocking sleep and screen locking (%1)
ast: Una aplicación ta bloquiándo la dormición y el bloquéu de la pantalla (%1)

en: An application is currently blocking sleep and screen locking (unknown reason)
ast: Una aplicación ta bloquiándo la dormición y el bloquéu de la pantalla (motivu desconocíu)

[ctx: Application name: reason for preventing sleep and screen locking]
en: %1: unknown reason
ast: %1: motivu desconocíu

[ctx: Application name: reason for preventing sleep and screen locking]
en: Unknown application: %1
ast: Aplicación desconocida: %1

[ctx: Application name: reason for preventing sleep and screen locking]
en: Unknown application: unknown reason
ast: Aplicación desconocida: motivu desconocíu

en: Power and Battery
ast: Enerxía y batería

en: An application has requested activating Performance mode | %1 applications have requested activating Performance mode
ast[0]: Una aplicación solicitó activar el mou Rindimientu
ast[1]: %1 aplicaciones solicitaron activar el mou Rindimientu

en: An application has requested activating Power Save mode | %1 applications have requested activating Power Save mode
ast[0]: Una aplicación solicitó activar el mou «Aforru d'enerxía»
ast[1]: %1 aplicaciones solicitaron activar el mou «Aforru d'enerxía»

en: &Show Energy Information…
ast: &Amosar la información d'enerxía…

en: Show Battery Percentage on Icon When Not Fully Charged
ast: Amosar el porcentaxe de batería nel iconu cuando nun ta cargada

en: &Configure Power Management…
ast: &Configurar la xestión d'enerxía…

en: Power Save
ast: Aforru d'enerxía

en: Balanced
ast: Equilibriu

en: Performance
ast: Rindimientu

en: Performance mode has been disabled to reduce heat generation because the computer has detected that it may be sitting on your lap.
ast: Desactivóse'l mou «Rindimientu» p'amenorgar la xeneración de calor porque l'ordenador detectó que pue tar en cuellu.

en: Performance mode is unavailable because the computer is running too hot.
ast: El mou «Rindimientu» nun ta disponible porque l'ordenador ta mui caldiu.

en: Performance mode is unavailable.
ast: El mou «Rindimientu» nun ta disponible.

en: Performance may be lowered to reduce heat generation because the computer has detected that it may be sitting on your lap.
ast: Ye posible que s'amenorgue'l rindimientu pa disminuir la xeneración de calor porque l'ordenador detectó que pue tar en cuellu.

en: Performance may be reduced because the computer is running too hot.
ast: Ye posible que s'amenorgue'l rindimientu porque l'ordenador ta mui caldiu.
